Skandal! Rada Dialogu Społecznego domaga się obowiązkowych szczepień kowidowych i segregacji sanitarnej

fot. pixabay
9

W czwartek (20.01.2022) Rada Dialogu Społecznego wystosowała apel do rządu, w którym domaga się obowiązkowych szczepień kowidowych oraz segregacji sanitarnej. – Apelujemy do rządzących o wprowadzenie obowiązkowych, powszechnych, z wyjątkiem osób posiadających przeciwskazania medyczne, szczepień przeciwko Covid-19 oraz wprowadzenia preferencji dla osób zaszczepionych – czytamy w piśmie podpisanym m.in. przez przewodniczącego Solidarności Piotra Dudę.

W apelu znalazła się nieprawdziwa informacja na temat działania szczepionek. Wbrew temu, co twierdzi Rada Dialogu Społecznego, szczepionki nie zatrzymują transmisji wirusa. Nieprawdziwa jest też informacja, jakoby wśród hospitalizowanych i umierających 90% stanowili niezaszczepieni. Nieprawdziwa jest również informacja o braku skutecznych leków. Apel RDS to dezinformująca społeczeństwo propagandowa agitka nawołująca do przyjmowania eksperymentalnych preparatów, za które producenci nie biorą żadnej odpowiedzialności i które nie są ani tak skuteczne, ani tak bezpieczne, jak nam się wmawia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co ciekawe, prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, Cezary Kaźmierczak, zaprzeczył jakoby podpisał się pod apelem. – ZPP nie popiera apelu RDS w sprawie Covid– informuje Kaźmierczak na Twitterze.

Rada Dialogu Społecznego została powołana przez Prezydenta RP w dniu 22 października 2015 roku. Instytucja ta stanowi forum dialogu trójstronnego i współpracy strony pracowników, strony pracodawców oraz strony rządowej. RDS zastąpiła działającą od 1994 roku Trójstronną Komisję do Spraw Społeczno-Gospodarczych.

Źródło informacji: Twitter, dialog.gov.pl

Zobacz też:

Większość zakażonych koronawirusem to zaszczepieni! Struktura zakażeń według statusu zaszczepienia w poszczególnych grupach wiekowych

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. MAREK mówi

  Piotr Duda to kolejny lewacki zdrajca i zbrodniarz czy totalny otumaniony ignorant w „Solidarności”?
  Jaki jest cel splugawienia utożsamionej z wolnością „SOLIDARNOŚCI” przez podpisanych tam lewackich zwolenników segregacji, przymusu, kłamstwa, cenzury i totalitaryzmu rodem z komunizmu i NSDAP?

 2. Szczur mówi

  Dostrzegam zabawną rozbieżność między nazwą owej rady, a ich żądaniami.

 3. czarny mówi

  A ja nawołuję do dymisji członków RDS. A w ogóle to pocałujta mnie wszyscy w dupę.

 4. Shadow mówi

  Kolejna sprzedajna Dud(p)a. Wstyd i hańba dla tych wszystkich totalitarystów i złodziei.

 5. Andrzej mówi

  Dzięki Jacku za info ze Stanów.
  Ostatnio byłem na proteście w Sydney Australia. Obstawa Policji była dość ciężkawa z helikopterem nad głowami.
  Ale Policjanci zachowywali się całkiem poprawnie a nawet uśmiechali się pod nosem gdy podtykałem im transparent z : zapytaniem do Prime-ministra ” Morrison What are you doing with our FREEDOM?”. Protest zorganizowany przez UAParty (mniejsza partia) nawołująca do wyrzucenia polityków 2ch głównych partii za zdradę kraju i wprowadzania go w ruinę(!)
  Wszyscy byli bez masek z wyjątkiem Policji, jakolwiek na drogach dojazdu kotrolowała ona maski skrupulatnie(!)
  W porownaniu do dramatycznych wydarzen w Victorii gdzie Policja strzelała do demonstrantów gumowymi kulami na wysokość głów, myślę że NSW jeszcze nie opanował bandytysm z czego się b cieszę ..

 6. ggg mówi

  a dlaczego nie ma leku? BO SIĘ NIE OPŁACA. sprzedajne k

 7. Iwonka mówi

  Kto wie kto w tej radzie siedzi i czy sa powody do szantażowania ich członków. To nie jest organ wybrany przez społeczeństwo.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.