Skandal! Poseł Grzegorz Braun pozbawiony immunitetu, mimo iż policja zapowiada umorzenie postępowań w jego sprawie! [WIDEO]

poseł Grzegorz Braun/ fot. Twitter/Konfederacja
37

29 września 2022 roku w Sejmie odbyło się głosowanie ws. odebrania immunitetu posłowi Konfederacji, Grzegorzowi Braunowi. W głosowaniu wzięło udział 408 posłów. Za uchyleniem immunitetu posłowi Konfederacji głosowało 361 posłów, przeciw było 20, a 27 posłów wstrzymało się od głosu.

Wczoraj wieczorem Sejm rozpatrzył sprawozdanie komisji regulaminowej, spraw poselskich i immunitetowych dotyczące wniosku Komendanta Głównego Policji z dnia 13 grudnia 2021 r. o wyrażenie zgody przez Sejm na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej za wykroczenie popełnione w dniu 2 października 2021 r. przez posła Grzegorza Brauna. W lipcu komisja regulaminowa zarekomendowała Sejmowi uchylenie immunitetu Braunowi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak wyjaśniły na posiedzeniu komisji policjantki reprezentujące Komendanta Głównego Policji, dziewięć wniosków dotyczyło tak naprawdę jednego zachowania, czyli nieprzestrzegania nakazu zakrywania ust i nosa maseczką w okresie, kiedy taki obowiązek wynikał ze stosownych rozporządzeń. Policjantki mówiły, że Braun nie zakrywał nosa i ust m.in. podczas konferencji prasowych, większych spotkań w Rzeszowie i w Warszawie, a także podczas wejścia na teren komendy Policji w Rzeszowie, a także nie miał maseczki, gdy przybył na posiedzenie Rady miasta Rzeszowa. Podczas wczorajszego posiedzenia, obecna tam policjantka wskazała, że wszystkie postępowania w tej kwestii policja będzie zmuszona umorzyć.

Ostatni, dziesiąty wniosek dotyczył naruszenia zasad ruchu drogowego, czyli złamania zakazu jazdy w obu kierunku podczas zgromadzenia publicznego w Warszawie w październiku 2021 r. I w zasadzie ma to być jedyny powód, dla którego posła Brauna pozbawiono immunitetu.

Komentując zaistniałą sytuację, z mównicy sejmowej skomentował ją sam atakowany poseł. Odnosząc się do rzekomego wykroczenia drogowego, powiedział:
To nie chodzi o przypadek posła, który jechał po pijaku zygzakiem i wymachiwał immunitetem, jak go policja słusznie przyskrzyniła – podkreślał. Wyjaśniał, że wszystko działo się podczas legalnej manifestacji z okazji rocznicy proklamowania przez Radę Regencyjną Królestwa Polskiego. W pewnym momencie wyrosły na drodze tej manifestacji betonowe zapory i działo się to w Warszawie na rogu ulicy Świętokrzyskiej.

W tej sytuacji zatrzymać się musiał samochód wiozący nagłośnienie. Jego porzucenie powodowałoby jednak dezorganizację całej manifestacji, bo komunikowanie się z manifestantami stałoby się niemożliwe – mówił Braun. Zdecydował się on więc wsiąść na miejsce kierowcy i prowadząc samochód ominął zapory, przejeżdżając na drugą stronę ulicy Świętokrzyskiej. – Nikt wtedy nie wystąpił do mnie z próbą kryminalizacji mojego czynu – stwierdził Braun. Dopiero po kilku miesiącach wpłynął wniosek o komendanta policji, dołączając do dziewięciu innych wniosków o uchylenie immunitetu za „niezamaskowanie”. – To było działanie polityczne, w czasie legalnej manifestacji – podkreślał poseł Braun. I dodał, że posłowie Konfederacji padają ofiarą czegoś, co „w życiu cywilnym nazywane jest mobbingiem”. On sam jest tak często karany finansowo, że można powiedzieć, iż Prezydium Sejmu wzięło jego rodzinę na zakładników i „okrada” z większości pieniędzy, które w Sejmie przysługują. Dodał, że biuro finansowe naliczyło mu prognozę, że do roku 2024 suma potrąceń może sięgać nawet 300 tys. zł.

Zwracał też uwagę, że szereg razy był „eksmitowany” z mównicy sejmowej i wyłączany z posiedzeń za niezamaskowanie. – Dzisiaj fakty medyczne oddają mi w tej sprawie sprawiedliwość – powiedział.

Jeśli pozbieramy wszystkie fakty do kupy, to dostrzeżemy niemal czarno na białym, że odebranie immunitetu Grzegorzowi Braunowi to atak na posła, który nie idzie na kompromisy z politycznym mainstreamem, czyli tzw. bandą czworga, w czasach tzw. pandemii walcząc z bezprawiem związanym z przymusem noszenia maseczek i okazywaniem „paszportów” kowidowych, a teraz sprzeciwiając się ukrainizacji Polski, faworyzowaniu przesiedleńców zza Buga i wciąganiu Polski w wojnę z Federacją Rosyjską. W tym duchu, w sprawie Grzegorza Brauna, wypowiedzieli się dzisiaj posłowie Konfederacji: Konrad Berkowicz i Janusz Korwin-Mikke oraz przedsiębiorca Dariusz Szumiło, który wyrażał wdzięczność za działalność posła Brauna, zwłaszcza w czasach tzw. pandemii.
Odebranie immunitetu to jest poważna sprawa, a tutaj w grę wchodzi wykroczenie – mówił Korwin-Mikke.

Źródło cytatów. YouTube – Sejm.gov.pl

Przeczytaj także:

M. Skalski: Czy Ruch Narodowy porzuci Grzegorza Brauna?

Jacek Międlar uniewinniony w procesie z oskarżenia żydowskiej loży B’nai B’rith. Żydzi oskarżyli go za… kazanie. “Zero tolerancji dla żydowskiego tchórzostwa”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ubawiony mówi

  Skandal? A co skandalem nie jest? Strzelanie do górników przez Tuska i jego bandę?
  Szczęść boże!
  Będziesz Grisza siedział!

 2. misiek mówi

  Zawsze byles glupi, czy tylko tak ostatnio cie dopadlo?

 3. Jarek mówi

  Ten „ubawiony jarosław k ” PiSowski trol powinien zapisanć się do PZpis -bis i pozbawiony głosu na forum normalnych ludzi !

 4. Flex mówi

  Mat 10, 16-23 „Jezus powiedział do swoich apostołów:

  „Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie. Miejcie się na baczności przed ludźmi! Będą was wydawać sądom i w swych synagogach będą was biczować. Nawet przed namiestników i królów będą was prowadzić z mego powodu, na świadectwo im i poganom. Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić. W owej bowiem godzinie będzie wam poddane, co macie mówić, gdyż nie wy będziecie mówili, lecz Duch Ojca waszego będzie mówił przez was. Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią.

  Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony. Gdy was prześladować będą w tym mieście, uciekajcie do innego. Zaprawdę, powiadam wam: Nie zdążycie obejść miast Izraela, nim przyjdzie Syn Człowieczy”. Głowa do góry Panie Grzegorzu, prawda niesiona przez Was, 11 „apostołów” jak 2000 lat temu w końcu zwycięży, Tylko nie dajcie się tym parchatym wilkom podzielić i pożreć. Szczęść Boże!

 5. Flex PS mówi

  A przyjdzie jeszcze czas, że Sanhedryn z synagogi na Wiejskiej straci immunitety i trafi pod właściwe Trybunały!

 6. Piotr Dean mówi

  Siarkowska – ulubienica, m.in. chłopaczków z wrealu głosowała ZA

 7. anonim mówi

  Trzeba zapamiętać wszystkie k..y polskojęzyczne, które głosowały za odwołaniem G. Brauna. Oni stanowią 5 kolumnę agentury wrogich Polsce państw. Sytuacja zaczyna przypominać tą która była ze Śp. Andrzejem Lepperem, który powiedział kim są: tfusk, kaczory , balcerowicze, kwachy, millery i inne kanalie.

 8. . Hania mówi

  Wiejskie burki kontra Owczarek Podhalański. Nie macie żadnych szans burasy.

 9. MAREK mówi

  Jeżeli ktoś miał jeszcze złudzenia, kto stanowi większość w tzw. Polskim Sejmie, to ma obecnie jasność.
  Komuniści i socjaliści-naziści z bandy czworga, dla których zdrada, totalitaryzm i mord to sens życia nie trawią jednostek, które wytykają im zbrodnie, terror, złodziejstwo, kłamstwo i inne niegodziwości oraz zwalczają ustawy odbierające Polakom wolność, godność i własność.
  Hańba tym którzy dla mamony i stanowisk służą i chronią, te kanalie w konsekwencji ściągając tragedię na wszystkich Polaków, siebie i swoje rodziny.

 10. Adam mówi

  PIS PO SLD PSL nigdy nie reprezentowały interesów Polaków. Podobnie z prezydentami . Każdy był na usługach obcych mocarstw. Przykre ale prawdziwe.

 11. ubawiony mówi

  DOWODY!!
  o agenturalnosci oszolomie,
  Braun to agent mossadu i Bosak,Mikke,Berkovitz

 12. MAREK mówi

  Jeżeli ma Pan dowody co do agenturalności Tych posłów to prokuratura oraz ABW, AW, SKW, SWW /trochę tego jest/ czeka na te dowody i dokumenty. Braun po takim szkalowaniu i oczernianiu medialnym jak Pańskie sam złożył do służb donos o swojej agenturalności. Służby odmówiły wszczęcia działań z powodu braku dowodów a nie z miłości do Pana Brauna.

  Tak na marginesie podając publicznie, takie informacje podważa Pan profesjonalizm służb odpowiadających za wykrywanie wrogiej agentury w Polsce.

 13. Shadow mówi

  @ Marek- to nie jest żaden pan tylko kreatura człekopodobna, plująca jadem na najlepszego posła w tym obesranym cyrku, który zrobiła z sejmu banda czworga. Hańba tym wszystkim sukinsynom na wieki. Garkotłuk sejmowy łamie prawo nagminnie,wielu posłów, premier, ministrowie i prezydent również i to na grubo, zdradzając ojczyznę i Polaków. Ale te szmatławce są bezkarne. Mam nadzieję, że do czasu.Bowiem gniew społeczny rośnie i jak wybuchnie to te mendy nie zdążą uciekać.

 14. Ewa-Maria mówi

  @Shadow: wściekłość ludzi już sięga zenitu a do tego również górników. Oj będzie się działo. UKROPOLIN pogonią tam gdzie ich miejsce czyli na śmietniku historii. Już za dużo tego bezprawia, zła się nawarstwiło. Czas zrobić z tym porządek i doprowadzić do normalności

 15. Hammurabi mówi

  @Ewa-Maria
  Wściekłość ludzi jest w tym przypadku jak para i jak ona pójdzie w gwizdek.
  Z całym szacunkiem, jednak przy tak wielkim poróżnieniu społeczeństwa „wodzowie” mogą czuć się nie tylko całkiem bezpiecznie ale wręcz komfortowo.
  Głosowanie w sprawie immunitetu pana Brauna. Cóż tu mamy?
  W sumie głosowało 408 posłów, z czego 361 wrzeszczało „ukrzyżuj go”, tylko z tą różnicą, że w tym przypadku Piłat też wrzeszczał i nawet nie umył rąk.
  Łapki umyło tych 27 którzy się wstrzymali a tylko 20 sprawiedliwych odważyło się przeciwstawić wyjącej tłuszczy.
  Pytanie czemu ta tłuszcza wyła?
  Otóż jednym z najsilniejszych czynników determinujących działanie zdezorientowanego stada jest strach.
  Za uchyleniem immunitetu zagłosowało 205 posłów Prawa i Sprawiedliwości (na ogół 228), 98 posłów Koalicji Obywatelskiej (na ogół126) , 41 posłów Lewicy (na ogół 44) , 12 Koalicji Polskiej (na ogół 44), trzech posłów Polskiej Partii Socjalistycznej (na ogół 3) i jeden poseł Polski 2050 (na ogół 8). Na co dzień kopiący się po kostkach, plujący na siebie i odsądzający od czci i wiary clowni nagle zwierają szyki, nagle uśmiechają się do siebie półgębkiem, nagle świadczą uprzejmości…
  Banda hipokrytów!
  Wniosek jest prosty. BOJĄ SIĘ.
  W obronie polityka Konfederacji – poza jego partyjnymi kolegami rzecz jasna – stanęło trzech posłów koła Polskie Sprawy, dwóch posłów PiS i PSL, jeden poseł KO, jeden poseł Polski 2050 oraz niezrzeszony Zbigniew Ajchler.
  Inaczej mówiąc: 20:460×100=4,34% posłów się nie bało… Chociaż nie… Konfederatów jest jedenastu, więc nie 20 a 9:460×100=1.956%…
  Niecałe dwa procent!
  Ale czegóż się spodziewać, Ewo-Mario, skoro taki „tuz”, mistrzyni „intelektu”, prawdziwa „patriotka” jak np. Kidawa Błońska w wyborach do sejmu otrzymała 416030 głosów? Komunista Zandberg 140898 głosów? Borys Budka 99550 głosów?
  To właśnie dlatego cała ta „wściekłość” pójdzie w medialny gwizdek a następne wybory wniosą niewielkie przetasowania, „wszyscy będą zadowoleni”, bo plebs otrzyma kolejne obietnice i może jakiegoś żywego trupa politycznego jako ofiarę a dzisiejsi „sprawiedliwsi pośród sprawiedliwych”, ci wołający „ukrzyżuj go”, kolejne lata dolce vita.

 16. Flex mówi

  Najtragiczniejsze w całej tej sytuacji jest to, że ta obłudna hołota pozbawiła immunitetu jednego z nielicznych posłów, który wykorzystywał go w celu jakiemu ma służyć (ochrona przed ograniczaniem wolności, wypowiedzi i działań w imieniu wyborców), a całej grupę podejrzanych o przestępstwa solidarnie i ponadpartyjnie zapewniła bezkarność. Na tą swołocz biesiadującą zgodnie przy suto zastawionym parlamentarnym stole jest tylko jedna rada. Przewrócić stół i wyrwać fotele spod d. pasożytów. Ale nie zrobi tego ulica, bo jak zauważył słusznie Hammurabi, cała para niezadowolenia idzie w gwizdek – głównie internetowy. Patologicznie leniwe i nieaktywne polskie społeczeństwo nie jest już zdolne do takich zrywów jak za komuny. Paradoksalnie prędzej mogą go wzniecić coraz liczniejsi, zawiedzeni Ukraińcy. Wśród robiących obok mnie jest sporo tych z dłuższym stażem w Polsce, którzy uwierzyli w „kraj dobrobytu”, wzięli hipoteki na mieszkania, a teraz stopy% i inflacja zostawiają im z wypłat tylko na „chleb i wodę”. Jeśli chodzi o „bunt przy urnach” to Ukraińcy są jeszcze głupsi od nas. My chociaż nie mamy „sługi narodu” jawnie! nazwanego „najbardziej wpływowym Żydem na świecie”. W RP za rok 4 stada baranów pójdą do urn by oddać głosy na juhasów wskazanych w TV przez baców z nowogrodzkiej i in., obiecujących „niwy zielone nad wodami spokojnymi”. Sukcesem będzie jeśli znajdzie się chociaż 10% (czarnych owiec”, które pójdą własną drogą i wybiorą głoszących prawdę zamiast oszustów, zadekowanych na wiejskiej często od kilkudziesięciu lat! (Rekordzistka, Iwona Śledzińska Katarasińska z PO w sejmie nieprzerwanie od 1991 roku!!!). Byłby to i tak duży sukces w sytuacji blokowania dostępu do mediów publicznych i robienia tego samego w sieci – wycięcie z YT „W realu24” Obawiam się nasilenia tej prewencyjnej cenzury w miarę zbliżania terminu wyborów.

 17. Do dean mówi

  Siarkowska została oddelegowana z pisu do pełnienia obowiązków patrioty, co już dawno wykazywał w jej działaniu Czujny. A dokładnie było to po manifestacji w Katowicach w sierpniu 2021

 18. ubawiony mówi

  Tluszczo niby narodowa. Wam tylko mozna posadzac o agenturalnosc ale jak sie posadzi Grisze to piany ma mordach ze wscieklosci dostajecie?
  pies was jebal oszolomy jak i cala niby elite od pis poprzez po do SLD,tfuuuuuuuuuuuu

 19. negro mówi

  Nie wiem skąd to zdziwienie. Braun cwaniaczył, aż się doigrał. Już za te groźby wieszania powinien dostać jakieś zawiasy.
  I w końcu przegiął pałę. Miejsce takich świrów typu Braun, Korwin itp to jest w psychiatryku, a nie w Parlamencie.

 20. Shadow mówi

  Trolle, gówno prawda- poseł Braun niczemu nie zawinił, ale wasze prymitywne myślenie nie rozumie tego. Szkoda mojego pisania dla takich prymitywów jak Ubawiony, czy Negro. Do porządnej szkoły gówniarze „.I piszta se na Berdyczów”.

 21. Shadow mówi

  @ Hammurabi- czy ty tu masz za zadanie wyjaśniać niewiedzącym, czy łagodzić emocje? Odpowiedz, bo bardzo jestem ciekawa. Dla mnie twoje niektóre wyłuszczenia nie są żadną tajemnicą, tylko ja nie lubię się rozpisywać. Cenię cię za wiedzę, ale jako stara czarownica, wyczuwam drugie dno.

 22. Hammurabi mówi

  @Ubawiony- prymityw

  „Próżnoś repliki się spodziewał
  Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
  Nie powiem nawet pies cię JEBAŁ,
  bo to mezalians byłby dla psa.“

 23. negro mówi

  Braun nie jest świętą krową, żeby mu nic nie można było zrobić. Ale po co tłumaczyć tu jego obrońcom typu Hammurabi, czy Shadow, jak Konfa jeszcze niedawno chciała zwołać komisję śledczą w sprawie śmierci chama i buraka Leppera, który jest uważany w ich środowisku jak jakiś patriota. Braun to taki drugi Lepper, świrował i się doigrał. Z taką różnicą, że tylko na razie został pozbawiony immunitetu, a nie nie żyje jak Lepper.

 24. Flex PS mówi

  @Negro Dziwnym trafem sejmowy Sanhedryn „nie był w stanie” pozbawić immunitetu podejrzanych o przestępstwa, a pod pretekstem wykroczenia drogowego odbiera go G. Braunowi. Pamiętacie słowa poseł BSz złapanej kiedyś na przekroczeniu prędkości? – „poseł ma prawo mieć czasami cięższą nogę” Teraz owi „uwolnieni” „Barabasze” śmieją się w twarz uczciwym ludziom, chronieni kolejnym immunitetem, a walczącego o prawdę się opluwa i krzyżuje. Witek, Gosiewska, Czarzasty itp. powinni po przyszłorocznych wyborach udać się na gościnne występy do Werhownej Rady i tam „robią dobrze”!

 25. negro mówi

  Każda sytuacja jest indywidualna, a Ty chcesz wrzucać wszystkich do jednego wora.
  Widać Konfa nie chce zdobyć dobrego wyniku w wyborach skoro stawia na takich niezrównoważonych ludzi jak Braun, Korwin itp
  A wystarczyłoby postawić na młode, nowe twarze, skończyć stawiać na jednoznacznie kojarzących się ludzi typu Braun, Korwin, skończyć z sytuacjami, że Korwin wpycha całą rodzinkę na listy wyborcze, skupić się na pomocy zwykłym ludziom, polepszeniu warunków prowadzenia biznesu, a nie zajmować się jątrzeniem przeciwko innym narodom.

 26. Sławek mówi

  Poseł Braun porządnie wkurwił 361 przygłupów z Sejmu, którzy powinni się wstrzymać, gdyby mieli trochę oleju w głowie. Powinni się uczyć elokwencji, kultury i łagodności tudzież inteligencji od Grzegorza Brauna. Okradają świetnego gościa przez cały czas, to skandal, żeby w taki sposób go dyscyplinować. Miss Terlecki będzie siedział!

 27. Flex PS2 mówi

  To co sugerujesz, to wyraźna gra na rozbicie Konfederacji – pozbawienie jej charyzmatycznych, rozpoznawalnych liderów. Przy braku dostępu do TVP wylansowanie młodych, nowych twarzy stałoby się niewykonalne i byłby to krok samobójczy, prowadzący do utraty reprezentacji parlamentarnej. To tak, jakby PIS odciął się od Jarosława, a PO od Donalda. Siłą Konfederacji jest jak już kiedyś pisałem jedność różnorodności i wynikająca z niej synergia. Wątpię czy KORWIN, RN lub KORONA startując samodzielnie osiągnęłyby 3%+. A jako Konfederacja powinny mieć razem min. 9%+, własny klub poselski i przedstawiciela w konwencie seniorów. Na koniec wstawiasz goebelsowską metodą powtarzaną ciągle śpiewkę o jątrzeniu przeciw innym narodom! Akcja „Stop Ukrainizacji Polski” jest skierowana przeciw „polskiemu” rządowi i jego idiotycznej polityce proprzesiedleńczej, a nie przeciw rzeczywistym uchodźcom i ofiarom wojny. Na szczęście elektorat Konfederacji to ludzie inteligentni i myślący więc możecie szanowni jątrzyciele i mieszacze pisać zdrowi „na Berdyczów” Naprawdę inteligentny człowiek nie daje wiary plotkom czy intrygom skierowanym przeciw swoim przyjaciołom, tylko wszelkie wątpliwe sytuacje wyjaśnia bezpośrednio z nimi, a intrygantów i jątrzycieli traktuje kopem w d. I tyle w temacie.

 28. Hammurabi mówi

  @Shadow
  I jedno i drugie „wiedźmo”…😉
  Skłócony i ogłupiony (vide wynurzenia gamoni typu „Ubawiony” czy „Matka Polka”) naród jest bezbronny.
  Nasi okupanci ze szczególną „troską” dbali o całkowitą utylizację polskiej inteligencji i patriotów. Wiedzieli, że pozostałą mierzwą z łatwością będą mogli zarządzać.
  Głupcami nie byli i… nie są dzisiaj. Prawie się im udało. Niedobitki próbują coś zdziałać, na różne sposoby wytłumaczyć dzisiejszym „intelektualistom”, że stąpają po bardzo cieniutkim lodzie, jednak jak widać najczęściej bezskutecznie.
  Jak to śpiewał Jacek Kaczmarski:
  „Lecz nie skończyła się obława i nie śpią gończe psy
  I giną ciągle wilki młode na całym wielkim świecie
  Nie dajcie z siebie zedrzeć skór, brońcie się i wy
  O, bracia wilcy! Brońcie się nim wszyscy wyginiecie”…
  Różnica jest jednak taka, że „gończe psy” ścigające i mordujące z przekonania w przypadku naszego kraju są w większości na emeryturach a ich „obowiązki” przejęły orwellowskie świnie, czyniące to samo z wyrachowania.
  A element mierzwy zgodnie z przewidywaniami chce być bardziej „zachodni” od zachodu, bardziej papieski niż sam papież. Chce być „nowoczesny” zawsze i wszędzie. Efekty widać i czuć.
  Dlatego łagodzenie emocji zwłaszcza u myślących jeszcze samodzielnie niedobitków jest tak ważne, bo socjologiczne i ekonomiczne techniki manipulacji masami zawsze były skuteczną bronią.

 29. negro mówi

  To co sugeruję powinno stać się koniecznością w każdej partii. Oczywiste jest w takiej sytuacji, że na wynik przyjdzie pracować przez lata, ale przynajmniej partia pozbędzie się osób, których wyczyny i afery z nimi związane przyczyniają się do niepotrzebnego zamieszania i utraty poparcia.
  W związku z tym i PiS i PO już dawno powinny pozbyć się Kaczora i Donalda. Jest tam wiele osób, które mogłyby przejąć stery partii, tak jak ktoś nowy w Konfie, niezamieszany w aferki.
  A z tym brakiem dostępu do TVP jesteś śmieszny, dziś kandydata można wylansować nie tylko w tv, choćby w necie, poprzez pracę w terenie, pomoc dla ludzi.
  A poza tym przecież wszędzie i ciągle nie będą was bojkotować, macie związane z wami tv i inne media, które potencjalni wyborcy na pewno znają.
  Na szczęście elektorat Konfederacji to ludzie inteligentni i myślący i na pewno nie są jak ten jak pelikan, który musi łykać każdą bzdurę lansowaną przez jątrzycieli i intrygantów typu Braun, błaznów typu Korwin, którzy swoim zachowaniem przyczyniają się do negatywnego odbioru Konfy w społeczeństwie.
  Jak to ta akcja nie jest skierowana przeciwko uchodźcom, jak niejednokrotnie czytałem artykuły na wprawo.pl, w których byli oskarżani o śpiewanie pieśni „czerwona Kalina” i inne zachowania.
  Jeśli już coś należy robić, to poprzez uświadamianie ludzi o tym zbrodniczym reżimie, poprzez media, spotkania, pikniki historyczne, a nie darcie gęby przez Międlara i kiboli w jakichś pochodach nienawiści.

 30. MAREK mówi

  Kapo „negro” widać, że masz zadanie do wykonania i jesteś gorliwy. Stoisz po stronie niedzielskiego i innych zdrajców oraz zbrodniarzy! To tacy jak ty pomogli, tym kanaliom uśmiercić już ponad 200 000 Polaków! Nadal robicie wszystko, aby tę liczbę pomnożyć. Gdyby nie tacy jak Braun byłoby, wam dużo łatwiej wprowadzać terror, totalitaryzm, segregację, okradając i mordując Polaków. Robicie wszystko, aby tacy jak Braun byli szykanowani i poniżani, aby zwyczajni ludzie podzielający poglądy i czyny takich jak Braun bali się takich jak ty.
  To, że w Brauna uderzono obecnie w Sejmie, jest związane całokształtem jego wolnościowo-patriotycznych działań i organizowaniem manifestacji protestu przeciwko totalitaryzmowi, fałszywemu sanitaryzmowi, segregacji oraz już podjętym działaniom przeciwko wprowadzaniu kolejnej totalitarno-nazistowskiej ustawy o fałszywie brzmiącej nazwie o „ochronie ludności”.

  Konkludując, broniąc niedzielskiego i totalitaryzmu, pokazałeś kim, jesteś i jak bardzo boisz się karania zdrajców i zbrodniarzy.
  https://www.youtube.com/watch?v=Wv3qnWM8k6I&t=16s

 31. negro mówi

  Nie wiem o czym Ty w ogóle piszesz. Nie zagalopowałeś się za bardzo w tych oskarżeniach?
  To każdy kto ośmiela się krytykować „święte krowy” Konfy automatycznie stoi po stronie PiSu i innych?
  Na rozumy się z kimś nie pozamieniałeś?
  Szkoda mi takich fanatyków jak Ty, którzy mają klapki na oczach i poza mądrościami swoich wybrańców nie przyjmują niczego do wiadomości.

 32. negro mówi

  I co? Znowu cenzurka na „portalu wolności”? A potem Braun i Sierpińska zwołają następne spotkanie i będą drzeć gębę o cenzurowaniu w mediach. Jesteście żałośni.

 33. MAREK mówi

  Kapo negro to Ty napisałeś ? „Nie wiem skąd to zdziwienie. Braun cwaniaczył, aż się doigrał. Już za te groźby wieszania powinien dostać jakieś zawiasy”.
  „Cwaniaczy” bo broni życia, wolności i godności Polaków! Jest za to karany finansowo i szykanowany, szkalowany przez zdrajców, złodziei i zbrodniarzy.
  A Ty co zrobiłeś aby zwalczać terror i totalitaryzm oraz bronić życia, wolności, godności, majętności Polaków?

  Ty jesteś w chórze linczującym takich ludzi jak Braun, sam wybrałeś stronę totalitaryzmu, cenzury i zdrady, jesteś jej fanatykiem, jak widać po wpisach.

  Jakim trzeba być złym człowiekiem, aby stanąć w jednym szeregu wraz ze zbrodniarzem niedzielskim, który całe swoje życie urzędasa pasożyta poświęcił na niszczenie opieki medycznej i wprowadzanie zbrodniczych procedur. Przeczytaj życiorys tego pasożyta, który nie podlega polskiemu prawu według prokuratury. Tego też nie wiesz, zdziwiony? A może wiesz i dlatego jesteś razem z tym degeneratem.

  „Warszawska prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa, gdyż jej zdaniem minister zdrowia Adam Niedzielski nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych – wynika z pisma prokuratury, które upublicznił prof. Mirosław Piotrowski, przewodniczący ugrupowania Ruch Prawdziwa Europa oraz były poseł do parlamnetu europejskiego.
  Prokuratura powołuje się na art. 17 &1 pkt 8 kpk, który ma następujące brzmienie: „Nie wszczyna się postępowania, a wszczęte umarza, gdy sprawca nie podlega orzecznictwu polskich sądów karnych”. Sprawa dotyczy domniemanego niedopełnienia obowiązków przez Niedzielskiego poprzez nie ogłoszenie naboru na stanowisko Głównego Inspektora Sanitarnego”.

  Wojna to pokój.
  Wolność to niewola.
  Ignorancja to siła.
  George Orwell, Rok 1984

 34. czarny/negro/blackie mówi

  @ MAREK
  Przestań mnie wyzywać człowieczku, bo Ty nie masz pojęcia kim był kapo. Szafujesz pojęciami, których znaczenia nie znasz, a które są Ci jedynie potrzebne do dyskusji, żeby wywrzeć odpowiednie wrażenie na innych i ośmieszyć innego rozmówcę, przypiąć mu odpowiednią łatkę.
  Wytłumacz mi w jaki sposób stanąłem w jednym szeregu z Niedzielskim i innymi pisowcami?
  Ośmielając się skrytykować Brauna, Konfę i Międlara To ich nie można krytykować? Normalnie jak za poprzedniego ustroju, są równi i równiejsi.
  PS. Pisałem tu pod innym nickiem, niestety na „wolnościowym portalu” zaszły zmiany i musiałem zmienić ksywę. Taka to wolność poglądów w wykonaniu Konfy i Międlara.

 35. negro mówi

  Nie używaj słów, których znaczenia nie pojmujesz, a które służą Ci jedynie, żeby kogoś obrazić, ośmieszyć przypiąć mu jednoznacznie kojarzącą się łatkę.
  Wytłumacz mi co zrobiłem, że stanąłem w jednym szeregu z Niedzielskim?
  Ośmieliłem się skrytykować Brauna. Międlara, Konfę?
  PS. Pisałem tu pod innym nickiem. Niestety na wrawo.pl zaszły „zmiany” i musiałem zmienić nick, bo pod starym moje posty przestały być publikowane. Taka to wolność słowa na tym portalu.
  PS2. I znowu cenzura na „wolnościowym portalu”?

 36. MAREK mówi

  Jeszcze raz zacytuję Ciebie negro :

  „Nie wiem skąd to zdziwienie. Braun cwaniaczył, aż się doigrał. Już za te groźby wieszania powinien dostać jakieś zawiasy”.

  negro, kapo zawsze stają po stronie oprawców a niedzielski i jego siepacze to zbrodniarze i oprawcy. Tylko ignorant z mojego komentarza mógł wyciągnąć inny wniosek. Udawanie, że nie rozumiesz, co napisałeś i do czego ja się odniosłem to jakaś kpina.

  Jątrzysz, atakujesz i jeszcze się dziwisz, że wszyscy mają Cię dość? Zachowujesz się tak, jak opłacany nadzorca niewolników.
  Atakujesz i zwalczasz ludzi, którzy walczą czynnie, ze zniewoleniem Polaków, ponosząc koszty finansowe i szykany. To Grzegorz Braun zwalcza totalitaryzmem, przymusem, segregacją, więc kim Ty jesteś, stając przeciwko jego działaniom poselskim?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.