Skandal! Ambasada USA sfinansuje homopropagandę w Polsce. Organizacje LGBT dostaną granty w wysokości do 50 tys. dolarów

ambasador USA w Polsce Mark Brzezinski/ fot. Twitter
31

W czwartek (23.03.2023) ambasada USA w Warszawie poinformowała na Twitterze, że ogłasza nabór wniosków o granty do 50 tys. dolarów na programy, których celem jest wspieranie społeczności LGBTQI+ w Polsce. Program ten dotyczy projektów rozpoczynających się od 1 października 2023 roku. Ambasada przewiduje przyznanie środków w sierpniu, a wnioski można składać do 14 maja.

O granty mogą ubiegać się polskie organizacje pozarządowe, instytucje kulturalne i edukacyjne oraz media. Amerykańskie organizacje pozarządowe również mogą ubiegać się o granty, ale powinny wykazać we wniosku powiązanie z lokalnym partnerem działającym na terenie Polski. Fundusze pochodzą z amerykańskiego Departamentu Stanu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Fundusze mogą zostać przeznaczone na wsparcie:

 1. Programów edukacyjnych, polegających na docieraniu do opinii publicznej, podnoszeniu świadomości, szkoleniach w zakresie różnorodności i integracji itp.
 2. Budowania potencjału organizacji pozarządowych wspierających społeczność LGBTQI+ w Polsce, w tym m.in. szkolenia w zakresie rzecznictwa, pozyskiwania funduszy, ułatwiania dialogu, kampanii wyborczych itp.
 3. Warsztatów poszerzających wiedzę i umiejętności osób świadczących usługi lub w inny sposób wspierających członków społeczności LGBTQI+ i/lub ich rodzin, takich jak terapeuci, prawnicy, edukatorzy itp.
 4. Programów wspierających młodzież LGBTQI+.

To jest absolutny skandal! Nasz strategiczny sojusznik finansuje w Polsce homopropagandę niszczącą instytucję rodziny oraz zdrowie i życie młodych ludzi, których popycha się do homoseksualizmu, i którym wmawia się, że płeć jest kwestią wyboru. Programy edukacyjne polegające na „podnoszenie świadomości” to nic innego, jak promocja dewiacji już od przedszkola. Drag queen demonstrujące dzieciom „płynność płciową”, wmawianie nastolatkom, że uszczęśliwi ich kastracja lub poddanie się operacji usunięcia piersi, promocja pornografii, w tym homoseksualnej – tak wyglądają „szkolenia w zakresie różnorodności”, które organizacje LGBT zafundowały amerykańskim dzieciom. Teraz pora na Polskę, w której już dochodzi do transowania dzieci, czyli nakłaniania ich do przyjmowania blokerów hormonów i nieodwracalnych okaleczeń.

Amerykański rząd niszczy amerykańskie społeczeństwo homopropagandą i genderyzmem. Amerykański rząd postanowił też niszczyć polskie społeczeństwo homopropagandą i genderyzmem. A polski rząd na to pozwala!

Źródło informacji: Twitter, usembassy.gov

Zobacz też:

Katarzyna TS: Zjednoczona Prawica dziarsko maszeruje ku lewicy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Быдлошевский Л.З. mówi

  W Rosji i Białorusi propaganda pedalska jest surowo zabroniona. Propaganda pedalska i lesbijska w szkołach również. Ale oni nie mają Naszych Cennych Europejskich Wartości i dlatego musimy się w Berlinie w 2 000 000 pedałów i lesb z psami gzic a Jezus na to patrzy i Franciszek mówi że pójdą do nieba…..A Jezus milczy bo mu juz niewypada nic mówić, prawda ?

  ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

 2. verizanus mówi

  Super mocarstwo chce, jest silniejsze i co można mu zrobić?? Jedynie zachęcać, aby prawi z tego nie korzystali (lewacy…no cóż…skoro sami chcą..), to te 50 tyś, które dostaną mogą potem wydać w jakimś polskim sklepie… a sprzedawca chwalić będzie amerykańskiego podatnika ;).

 3. Mały Polak mówi

  To nie będzie wydane w sklepie to będzie deprawacja i niszczenie dzieci i młodzieży. Patologię z którymi ci co przetrwają będą walczyć. PiS, pad i Ziobro są za to odpowiedzialni. Niech ich piekło pochłonie.

 4. Pawel mówi

  Rosja ma już zielone światło. Gratulacje.

 5. anonim mówi

  Niech wypie… a z Polski ten zawodowy sodomita, pomiot masona ojczulka.

 6. verizanus mówi

  @ Mały Polak Nie będą deprawować jak rodzice nie będą spać tylko na to NIE POZWOLĄ… wtedy te pieniądze w tym temacie się zmarnują 😉

 7. Ewa-Maria mówi

  Coraz śmielej sobie Jankesi poczynają , Zaczynają nam ,, meblować,, Polskę na swoją modłę. Po synie zatwardziałego masona można wszystkiego się spodziewać ale czy władza polska nic nie ma w tym temacie do powiedzenia. Jasno to pokazuje że nie tylko są sługusami Ukrainy ale i USA. Nie jest to już rząd prawicowy ale
  lewicowy.

 8. W K mówi

  To człowiek, który uważa, że za pieniądze wszystko wolno.

 9. M.K. mówi

  Nie płaczcie, tylko sprawdźcie czy ambasada Rosji nie daje grantów.

 10. Historyk mówi

  I pomyśleć, że nie ta wcale dawno U.S.A było bardziej purystyczne, niż Europa. Świat coś szybko idzie na dno.

 11. Marcin Malik mówi

  Polska jest wasalem różnych mocarstw na przemian. Polski rząd mógłby to zablokować ale nie chce się narazić USA. Wiecie: czołgi, rakiety, F-35 itd.
  Rodzice muszą koniecznie uczyć swoje dzieci w domu. Kościół przyda się jak nigdy. Lekcje religii w szkołach są konieczne aby tam edukowali przeciwko degeneracji.

 12. Historyk mówi

  Edukacja domowa . Jak najbardziej. Na kościół bym nie liczył. To już zupełnie coś innego, niż kilkadziesiąt lat temu.

 13. Jozef mówi

  Rodacy nie mamy obrony rzadu bo NIErzad PL to wroga polskojęzyczna przestępcza mafia.. Musimy wiziac tego drania co to proponuje NA SZFOT… to powstrzyma inne k…wy.

 14. Hammurabi mówi

  Szanowni państwo pamiętajcie, że „władza rodzicielska” to nie tylko piecza nad ewentualnym majątkiem dziecka. To również prawo a raczej obowiązek dbałości o jego rozwój fizyczny i emocjonalny.
  W związku z tym to do Was należy decyzja kto, kiedy i w jaki sposób będzie prowadził jakiekolwiek zajęcia pozalekcyjne. Szkoła po przedstawieniu programu ma obowiązek uzyskania Waszej zgody na takowe.

 15. Shadow mówi

  Wy wszyscy, jak dzieci we mgle. Piszecie o zasadach, normach, a życie toczy się inaczej. Nastolatki mają dużo czasu bez nadzoru rodzicielskiego, bo dwójka rodziców musi pracować, aby utrzymać dom. Dziadkowie najczęściej daleko. A w szkole większość nauczycieli już odpowiednio lewacko wyszkolona, część się boi wychylić, a garstka rozumie o co biega i nie ma siły przebicia. W około nachalna propaganda, spójrzcie na telewizję, filmy i seriale koniecznie z parami homoseksualnymi oraz wszechobecną przemocą.—-@ Hammurabi— w szkole klasyfikują programy po pięknych tytułach, rzadko i wyrywkowo sprawdzają zawartość. A piękne tytuły są zawsze po to, aby oszukać. Obleśna treść wychodzi w trakcie prezentacji przy dzieciach. Poza tym większość rodziców, a i nauczycieli, nie pomyśli nawet, że programy sponsorowane przez ambasadę USA, będą deprawować im dzieci.

 16. Быдлошевский Л.З. mówi

  „A około nachalna propaganda, spójrzcie na telewizję, filmy i seriale koniecznie z parami homoseksualnymi oraz wszechobecna przemocą…”- a jak 25 lat temu wyrzuciłem baniak telewizyjny na śmietnik i radio również to nie ogladne tych mycyjalow i co mam począć z sobą ?
  No co ? Sam nie wiem, prawda ?

  ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

 17. Krystian mówi

  Czy ambasador USA zostanie wezwany na dywanik do polskiego MSZ w celu wytłumaczenia się z tych działań ?

 18. Shadow mówi

  @ bydłoszewski—-ja telewizora nie wyrzuciłam, bo lubię programy popularno-naukowe i kryminały. TVN, TVP i Polszmaty u nas nikt nie ogląda, a tym bardziej wszelakiej propagandy. U mnie w domu nie ma dzieci i młodzieży, tylko dorośli z ukształtowanymi poglądami.—…. A ty dyżurny mącicielu naucz się pisać po polsku .

 19. Hammurabi mówi

  @Shadow
  A i owszem poprawność lewacka każe, by nawet Królewna Śnieżka była murzynką, podobnie jak Kaj i Gerda oraz dziewczynka z zapałkami a krasnoludki homo coś tam.
  Jednak rodzice choć pracujący wykazują spore zainteresowanie zajęciami swoich pociech.
  W wielkich miastach – zgoda, placówki oświatowe traktowane są jak przechowalnie. Jednak w mniejszych społecznościach na hasło o deprawowaniu dzieciaków kobiety zamieniają się w erynie.
  Biada dyrektorce, która by je chciała zlekceważyć i to jest jeszcze jakaś nadzieja.

 20. Быдлошевский Л.З. mówi

  Dwa razy pod rząd USUNIETO mój unikalny wpis o Bialororusi gdzie lata przepracowałem wiec żegnam….

  mgr. fil. Kacapskiej

  ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

 21. Boł mówi

  Te debile hamerykańskie takimi zagrywkami wpuszczają nas w objęcia ruskich. Nie wiedziałem, że kiedykolwiek to powiem ale patrząc na to to ja już wole trzymać z ruskimi niż z amerykańskimi dewiantami!

 22. Dumny Polak mówi

  Dla mnie wszystkie te usilowania to proba plucia Panu Bogu prosto w twarz i unicestwienie jedynie sensownych zasad zycia, poprzez zachecanie do perwersji i odejscia od zdrowych obyczajow.
  Jest to jedynie sprawa czasu, kiedy wszystko to okaze swoja prawdziwa strone, umrze smiercia naturalna i tym samym zniknie z powierzchni ziemi, jako zwyrodniale, zepsute, bo i niezdolna do kontynuacji zycia.

 23. Mały Polak mówi

  Rosja nie jest naszym wrogiem. Ona się do naszych dzieci nie dobiera.

 24. Buran mówi

  Jak tak patrzę, czym „ubogaca” nas hamerykański zachód, to kierunek wschodni jawi mi się jako normalność.

 25. Rubix mówi

  A może by wsparli jakąś fundację promującą rozwój Chin na arenie międzynarodowej … anglosaskie cwaniaczki w rurkach ?

 26. Ruder mówi

  Tak, to zasługuje na wykopanie pana Ambasadora z Polski. My im dajemy Kościuszkę i Pułaskiego, a oni nam szerzą pedalstwo.

 27. Hammurabi mówi

  @Ruder
  Bo oni jak zawsze dzielą się tym, czego mają w nadmiarze. W kolejce stoi ONLY „Black Lives Matter” i autonomizm.

 28. Gideon mówi

  Rząd Polski powinien więc zainwestować w pomoc psychologiczną i psychiatrię dla ludzi LBGT. Tymczasem niedofinansowana służba zdrowia w Polsce za czasów PiS, zamiast pomagać ludziom z zaburzeniami osobowości (70 procent takich nastolatków ma za sobą próby samobójcze), nie spełnia oczekiwań obywateli. Zakaz aborcyjny to jest moim zdaniem także odwracanie kota ogonem. Lekarze mogą korzystać z klauzuli sumienia. Ale kobiecie odmawia się już tego prawa. Ona MUSI RODZIĆ. Tfu, surogatki…

 29. Iwa mówi

  Dlaczego Polski rząd zezwala na cos takiego.
  Co by amerykański rząd zrobil gdyby Polska ambasada finansowała cos co im nie nie podoba???

 30. Ewa mówi

  Duma Rosyjska zakazała parad gejowskich w 2014r. na 100 lat w odpowiedzi na interwewncje Katrin Aszt. w sprawie usunięcia ze szkól tematów homos. jako szkodliwe dzieciom.

 31. Metzitzah b'peh mówi

  Mało tego za pedała Kaczyńskiego.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.