Sikorski wtargnął na konferencję Konfederacji! Kłamał, że Jan Paweł II poparł wstąpienie Polski do UE [WIDEO]

Krzysztof Bosak, Radosław Sikorski i Dobromir Sośnierz / Fot. Konfederacja
23

Dziś, w 16. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej, pod gmachem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce odbyła się konferencja prasowa, w której brał udział Krzysztof Bosak, kandydat na urząd Prezydenta RP oraz poseł Dobromir Sośnierz. Na konferencję wtargnął europoseł Radosław Sikorski.

Podczas konferencji Krzysztof Bosak przypomniał o polskiej suwerenności oraz o tym jaką rolę obecnie sprawuje twór, do którego wkroczyliśmy 16 lat temu.
Czym jest Unia Europejska? Unia Europejska jest ramą współpracy międzynarodowej, która zamiast ułatwiać współpracę międzynarodową, ułatwiać handel, ułatwiać wymianę kulturalną, ułatwiać koordynację polityki obronnej czemu zresztą służy NATO, osobna organizacja też z siedzibą w Brukseli, to Unia Europejska wyrazem pewnej pychy europejskich polityków, szczególnie zachodnioeuropejskich, postanowiła zostać europejskim mocarstwem – superpaństwem. To tego gmachu brakuje jednego elementu – niezależnych, samodzielnych źródeł finansowania – tłumaczył Krzysztof Bosak. – I co w kryzysie robi premier Mateusz Morawiecki? Przedstawia projekt czterech nowych podatków, które mają być zbierane na forum unijnym. W naszej ocenie jest to po prostu zdrada polskich interesów narodowych – powiedział kandydat na prezydenta i wyliczył: podatek od śladu węglowego, podatek cyfrowy, podatek od jednolitego rynku, podatek od transakcji finansowych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dobromir Sośnierz wytłumaczył, że Polska nie zarabia na członkostwie w UE. W tym, niczym uliczny klakierek, czasie zakłócać konferencję rozpoczął europoseł z ramienia PO, Radosław Sikorski, który w pewnym momencie stanął obok Krzysztofa Bosaka.
Proszę nie stawać z nami… Proszę nie zakłócać naszej konferencji – powiedział Bosak.
Dlaczego? Jesteśmy członkami Unii Europejskiej – odparł Sikorski i dodał: – Proszę nie kłamać o Unii Europejskiej.
Jeśli macie państwo jakieś pytania to zapraszam do zadawania – powiedział Bosak zacząć lekceważyć szczeniackie zachowanie Sikorskiego.
Ja też chętnie odpowiem – wtrącił nieproszony polityk PO.

Następnie Sikorski zaczął zarzucać Bosakowi, że ten kłamie twierdząc, że UE „narzuca państwom członkowskim dyrektywy”. Bosak prędko zgasił europosła przywołując przykład kolegi Sikorskiego, Donalda Tuska, który w unijnych strukturach nie reprezentuje państwa a UE oraz wskazał na szereg faktów potwierdzających słuszność jego opinii.

W pewnym momencie Sikorski zaczął podpierać się osobą św. Jana Pawła II twierdząc, że hierarcha poparł wstąpienie Polski do Unii Europejskiej. Tymczasem jest to wierutne kłamstwo. Papież nigdy nie wygłosił takiej deklaracji. Co powiedział? „Europa potrzebuje Polski; Kościół w Europie potrzebuje świadectwa wiary Polaków” (1997), że „integracja Polski z Unią Europejską jest wspierana przez Stolicę Apostolską” (1999) a po spotkaniu z Aleksandrem Kwaśniewskim schorowany papież podobno powiedział, że „udział Polski w europejskich strukturach to wyzwanie” (2003). Czy było tam otwarte poparcie wstąpienia Polski do UE? Gdzie jest jasna deklaracja z poparciem wstępowania Polski do UE? W latach 1999-2003 schorowanego papieża próbowano wciągnąć do politycznej gry, by ten otwartym tekstem poparł wstąpienie Polski do UE, ale ten tego nigdy nie zrobił. Gdyby papież popierał wstąpienie Polski do UE powiedziałby jasno: „Polska powinna wstąpić do struktur unijnych” – tymczasem takie słowa NIGDY nie padły. Była jedynie mowa o poparciu Stolicy Apostolskiej w zakresie integracji. Szkoda, że przed kamerami tych bredni nie zdementował Bosak lub Sośnierz.

Sikorski po raz kolejny sięgnął dna, co w trybie ekspresowym spostrzegli internauci: Nie wiem co bierze Sikorski ale ma totalnie zryty beret; Pan Bosak wjechał w Sikorskiego z marszu i zaorał. Strzał w kolano; Naje*any i tyle.

Przeczytaj koniecznie:

J. Międlar: „Przywódcami mają być Żydzi.” Korzenie Unii Europejskiej – wolnomularz Coudenhove-Kalergi

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antyparch mówi

  Sikorski to parch na uslugach Bildelberga i Sorosa,tfuuuu
  Czas na rozpedzanie zydowskich zbiegowisk,nie oszczedzajac pedalskich. Dosc patyczkowania sie z lewactwem.

  1. Emil mówi

   Parch to cię robił, bezmózgi nygusie tak jak i twoich bezrobotnych kolesi, którzy są tylko obciążeniem dla tego kraju… Wpełznij pod kamień spod którego wypełzłeś miernoto… Miłego dnia cieciu.

  2. tuszyn mówi

   jeśli on jest bezrobotny i jego kolesie to tylko dzięki parchom, którzy z taborów SMIERSZU wypełzli i „ten kraj” tak urządzili.

  3. Michał Woźniak mówi

   Dzięki swojej skrajnej głupocie i intelektualnej impotencji. Nie zwalaj ich problemu na innych.

  4. do emil mówi

   zamknij jape, popaprancu

 2. Stanislaw mówi

  Kto usunie tego zboka, gdzie macie obstawe, temu chamowi nalezy dac w morde i kopa w dupe!!!!! Tyle w temacie .

 3. szalom mówi

  Wtargnął samotrzeć czy z prowadzącą go córką rabina?

 4. Frank Drebin mówi

  PILNE! Niezbyt ładnie ze strony Pana Radka. Po tak pięknym asslicku dla Platformy ze strony Kąfedracji wtargnąć na Kąferencję Kąfederacji. Wniosek- Kąfederacja musi mocniej i głębiej pracować językiem w arsie platformy!

 5. Wins mówi

  Dlaczego Sikorski ma fryzurę najwybitniejszego europejczyka – Adolfa Hitlera? Psziipadek ???

 6. Norbert mówi

  Najciekawsze jest to, że po wszystkim „podali” sobie łokcie i życzyli miłego dnia.
  P.S. jestem Nacjonalistą. Tylko Polska!!!
  CWP!!!

  1. Frank Drebin mówi

   Myślałem że tylko ja zwróciłem na to uwagę. Zresztą już dużo wcześniej.

 7. Arek mówi

  Gdyby nie Unia, Polska byłaby wciąż na poziomie Ukrainy. Młodzi nie znają Polski sprzed 15lat i wierzą przygłupowi z kucykiem, a nie Sikorskiemu, doświadczonemu politykowi, który zna niemal wszystkich szefów tego świata. Chłopcy dołączając do intelektualnego grona płaskoziemców i antyszczepionkowców, chcą przekonać innych, którzy albo mają postępującą sklerozę, albo słabego nauczyciela z historii, że UE nic Polsce nie dała, a wręcz przeciwnie. Ja powtórzę jeszcze raz, bo może nie do wszystkich docierają przykłady.
  Porównajcie sobie byłe republiki radzieckie nadbałtyckie, które wstąpiły do UE i pozostałe.
  To najlepszy wskaźnik a nie zmyślone teorie młodych konfederatow, którzy walczą z komuną, w której nigdy na oczy nie widzieli. Myślicie, że Polacy są tak wyjątkowym narodem, że mogliby osiągnąć jeszcze lepszy sukces po upadku komuny bez pomocy UE? No to sobie dalej wierzcie w płaską Ziemię.

  1. lol mówi

   ale bełkoczesz, wyprany czubie

 8. Dawid mówi

  To jednak dziwne, że Konfederacja nie potrafi przegadać Sikorskiego tak, żeby uciekł z płaczem. Chociaż w sumie czego oczekiwać od tak słabych „polityków” i quasi lewaków jak Sośnierz… I oni niby mają nas obronić przed czymkolwiek a nie potrafią nawet przed RS?

 9. Stanislaw mówi

  Po co wogule Pokazujecie tego cwelwkoszernego.Mam serdecznie dość takich zakazanych mord.Beatka Szydło gnoja załatwiła w Uni Eurpo.Cymbał wyglądał jak wykastrowanyradek itd

 10. Antyparch mówi

  Parch zydowski prowokuje jak parchy sprowokowali POgrom w Kielcach. UBecja dobrze parcha wyszkolila w prowokacjach.

  1. kielczanin mówi

   Do owej UBeckiej prowokacji przystąpiło, niestety, trochę ścierwa twojego pokroju.

 11. Jaca mówi

  Brawo Krzysztof Bosak, precz z taką unią, którą głównie rządzą szwaby i żabojady i wszystkim krajom mówią jak mają żyć i co robić. Precz z tym marksistowskim i szatańskim tworem. Niech ten PE, ta wieża Babel rozleci się jak najszybciej. Amen.

 12. Marek mówi

  Od dawna uwazam tego goscia za zdrajce ojczyzny ,I to dalej potwierdza .
  Nie dorasta do piet naszemu premierowi,wypad do dworku za wlasnia kase i tyle chlopa.

  1. Balcerek mówi

   Konfederacja to false flag! Zapamiętajcie to. Po głosowaniu o oddaniu złóż,było to już bezsporne. Już wcześniej po wyborach było to widać. To taki projekt kukiz bis,jakubiaka i spółki. Czy wy naprawdę jesteście ślepi? Może naiwni? A może gł…….

 13. Balcerek mówi

  Konfederacja to false flag! Zapamiętajcie to. Po głosowaniu o oddaniu złóż,było to już bezsporne. Już wcześniej po wyborach było to widać. To taki projekt kukiz bis,jakubiaka i spółki. Czy wy naprawdę jesteście ślepi? Może naiwni? A może gł…….

 14. Carlos mówi

  Sami kłamiecie. Papież wielokrotnie mówił, że popiera integrację z Unią. Np. w czasie wystąpienia w Sejmie w czerwcu 1999 czy na koniec swojej ostatniej pielgrzymki.

 15. Andrzej mówi

  Jeżeli papież powiedział, że „integracja Polski z Unią Europejską jest wspierana przez Stolicę Apostolską” no to jak można pisać, że papież nie popierał wstąpienia Polski do UE i jeszcze nazywać TO wierutnym kłamstwem??? Co to za wlewo-mowa??? Czego deklaracją są więc słowa papieża o wspieraniu integracji Polski z UE przez Stolicę Apostolską??? Oleksy mi się kojarzy… Wspiera ale nie popiera…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.