Senator PiS zawieszony w prawach członka partii za udostępnienie na fb filmu z getta warszawskiego

getto warszawskie/fot. facebook
38

Senator Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Bonkowski został zawieszony w prawach członka partii za udostępnienie na facebooku filmu z getta warszawskiego. Film jest kompilacją fragmentów filmów, które niedawno opublikowaliśmy na naszym portalu i pokazuje brutalność żydowskiej policji wobec mieszkańców getta. Bonkowski udostępnił ten film na swoim profilu bez żadnego komentarza.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O zawieszeniu Bonkowskiego poinformowała na twitterze rzecznik PiS Beata Mazurek.

Do zawieszenia Bonkowskiego doszło niedługo po zamieszczeniu przez dziennikarza Wirtualnej Polski Marcina Makowskiego wpisu na tt, w którym opublikowany przez Bonkowskiego film nazwał „materiałem niemieckiej-nazistowskiej propagandy, aby wskazać na agresywnych wobec siebie Żydów. Samo wideo miało służyć skompromitowaniu mieszkańców getta warszawskiego w oczach niemieckich obywateli”.

Jak sprawę komentuje Bonkowski? „W czasie wojny byli Żydzi, którzy własnym pobratymcom robili krzywdę. Nie jestem i nigdy nie byłem antysemitą. Chciałem pokazać, że tak jak byli różni Polacy, tak również rożni byli Żydzi. Każdy może sam obejrzeć i wyrobić sobie zdanie”.

Bonkowski powiedział też, że filmu nie usunie ze swojego profilu, ponieważ „internauci nie będą wiedzieli, co naprawdę się w nim znajdowało”.

Źródło: twitter, facebook, wp.pl

Przeczytaj też

Prof. Jerzy Robert Nowak: Samokompromitacja Jonny Danielsa

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. rychu mówi

  wszedzie w polityce sa poukrywani zydy, zydy nie zydzi

  1. Ada mówi

   „……zawieszony w prawach członka…..oraz Klubu Parlamentarnego…..”,
   ale za co? Za prawdę?, czy za patriotyczną próbę ocierania plwocin z POLSKIEJ twarzy?

 2. Zbulwersowany mówi

  PIS PIC Kaczyński zawsze był znany z tego, że w pierwszej kolejności nienawidził katolików, w drugiej Polaków, w trzeciej młodzieży. I w takiej hierarchii się obraca. Proszę zauważyć, czy kiedykolwiek z rąk Kaczyńskiego spotkała jakaś kara lewactwo, zydokomune czy POkemony. Nie. Tylko pod publiczkę werbalne ataki, a za kulisami poklepywanie po plecach. Nie wszyscy pamiętają jak Kaczyński entuzjastyczne klaskal w sejmie, kiedy to udało mu się wpuścić w maliny Samoobrone i LPR bo były zbyt propolskie i oddać władzę swym pobratymcom z PO. A na zapleczu trwa aktualnie nabór nowych kadr do instytucji i urzędów żydowskiego pochodzenia przy zamykaniu drzwi dla Polaków. Więc widać jaka jest ta obrona interesów polskich chociażby na przykładzie tego biednego senatora.

  1. michu mówi

   Dlatego teraz poseł Bodakowski powinien czuć poparcie elektoratu. Marz jakiś poparcia albo co. Wtedy inni będą nawet koniunkturalnie zachowywać się podobnie 😉

 3. Mario mówi

  To pokazuje jaki mamy prawy i pro Polski rząd który dalej broni biednych żydków zamiast walczyć o dobre imię Polaków. Ta ustawa to ściema imydlenie oczu

 4. Robert B. mówi

  Prawda jest druzgocąca dla Żydów. Stąd takie wrzaski. Jeżeli PiS przyznaje, że mówienie prawdy o Żydach, to nazizm, to jest to antypolska partia.

  A tak w ogóle, to z tymi Żydami jest jeszcze gorzej. Jeżeli „mądrzy i postępowi” widzą związek przyczynowo-skutkowy pomiędzy agresją Niemiec i Japonii a bombardowaniem Drezna, Hiroszimy i Nagasaki, to każdy, kto ma rozum, domyśli się, że pomiędzy tym słynnym żydowskim holokaustem a ich działalności jako tzw. komunistów też jest związek przyczynowo-skutkowy. Skoro wszystkie narody mogą płacić zbiorowo za swoją zbiorową agresję na inne narody, to i Żydzi też – widać – mogą. Izrael istniał już przed wojną w postaci pajęczynowej i wykazywał się niebywałą agresją skierowaną na prawie cały świat.

 5. Ania mówi

  Trzeba skończyć z tą blazenada i oskarżaniem przyzwoitych ludzi o tzw antysemityzm, a zajęciem się prawdziwym problemem gnebiacym Polskę tj antypolonizmem i antykatolicyzmem. To jest zadanie nr 1 dla przyszłego rządu w przyszłej Wolnej Polsce.

 6. Pan Kracy mówi

  Była „dobra zmiana”, teraz zalewa nas fala „lepszej zmiany”. PiSmani – brawo Wy!

 7. witek mówi

  ale w tym filmie nie grali chyba aktorzy ? moze ich nalezalo by ukarac? czy to nie podchodzi pod żadna rubryka?

 8. darek mówi

  PIS – Pacholki Izraelski Slugusy tak nalezy rozszyfrowac ten skrot….

 9. Normalny mówi

  Widać z tego, że prawda Żydów w oczy kole !

 10. Włościanka mówi

  Mieliśmy tylko 2 lata rachitycznej wolności. Izrael tupnął i znowu mamy rząd na kolanach. Jak można karać człowieka za prawdę? Przecież film dokumentalny spełnia rolę edukacyjną. Kto pamięta 100 euro na głowę dla Żydów hojnie z naszych podatków wydarte przez POPiS w 2014? Tylko Wipler i jeszcze jeden poseł byli przeciw. Wtedy okazało się kto jest kto.

  1. michu mówi

   No i co z tego wynikło? Nie było np marszów poparcia dla Wiplera, czy jakichś większych akcji przeciw tym co podatki wydarli.

  2. Pytanie, kto na tych ludzi głosował? mówi

   A Gasiuk z kropki N, zaPOwiedziała donos do prokuratury….bo to chyba też żydówka? Będą za prawdę kary o żydach, a nie za kłamstwa o Polsce! Takie to IPN będzie, sprawiedliwe! PO co było tyle pracy? Rząd dalej na kolanach, będzie upadlał Polaków i Polskę!

  3. michu mówi

   Ważne kto te głosy liczył i je pilnował 😉

 11. goj mówi

  Poczytałem trochę komentarzy pod tym filmikiem i jestem załamany. Nie sądziłem, że w Polsce jest tyle agentury. No i komentarz perełka, w skrócie: „Żydzi byli brutalni, bo gdyby tego nie robili, to by zginęli. Polacy byli brutalni, bez powodu”. No tak, przecież Polakom w czasie wojny nic nie groziło…

  Zadaję sobie pytanie: kiedy w końcu wprowadzimy faszyzm? Chociaż na miesiąc, żeby się tych wszystkich antypolskich gówien w końcu pozbyć. Może zostanie wtedy w Polsce tylko kilka mln Polaków, ale mam to gdzieś! Wolę szczęśliwe, bogate państwo z kilkoma milionami obywateli, niż żydowsko-rusko-niemieckie szambo z 40 mln debili.

  1. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

   A czego się spodziewałeś w sytuacji, gdzie śmierć żydów była mistycznym zjawiskiem, spotkaniem z Najwyższym. Śmierć gojów była jak śmierć zwierząt, oni według żydów przed Panem nie stawali po śmierci. Tak więc życie żyda w tym świetle ma jakąś wartość, życie goja nie ma żadnej wartości. Mogli ginąć na pęczki.

 12. z-k mówi

  I już Pan Senator Bonkowski sie dowiedział z ust prezesa, że „takiej rubryka nie ma”. Nie wiem czy to będzie jakąś rekompensatą ale – ja Panie Senatorze będę na Pana głosował

 13. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  To mi przypomina sprawę pewnego niemieckiego dziennikarza, który zamieścił historyczne zdjęcie hitlerowca z muzułmańskim dygnitarzem z czasów II wojny światowej ilustrujące współpracę muzułmanów z hitlerowcami. Tutaj mamy pewną analogię. Film jest także historyczny i także ukazuje niewygodną dla kogoś prawdę. Tak więc i ten dziennikarz i ten senator zostali ukarani za pokazanie prawdy historycznej. Nie sądziłem, że takie zakłamanie historii dotrze także do Polski. Do tej pory byłem dumny z Polski, teraz zaczynam się wstydzić. Panie i panowie z zarządu PIS opanujcie się.

  1. Teresa mówi

   Andrzeju,to nie z Polski powinieneś się wstydzić,wstydzić to trzeba się za tych co nami rządzą,a Polakami nie są i wysługują się swoim ziomalom z Izraela.

  2. goj mówi

   To ci dopiero wolność słowa 😀 Niemiecki dziennikarz opublikował zdjęcie Hitlera z muzułmaninem i dostał wyrok. Prezydent Izraela „NakłamJachu” powiedział publicznie, że Hitler nie chciał zabijać żydów i to muzułmanie go do tego nakłonili i… i nic 😀 Tylko Polacy robią aferę, reszta świata jest już przyzwyczajona do roli goja.

 14. moherowy beret mówi

  Władza wmawia nam,że Polska jest suwerenna,ale jak może być suwerenna jeżeli jakiś przybłęda przyjeżdża do Polski wchodzi na teren sejmu,szwęda się z posłami,ministrami,prezydentem?Poklepuje ich po ramieniu,zaprasza na uroczyste kolacje i wtrąca się w polskie sprawy?Jakim prawem przybłęda mówi Polakom,że ekshumacji w Jedwabnem nie będzie nawet jeżeli na petycji podpisze się 40 mln Polaków?Co to za shizofrenia?

 15. gość mówi

  Głupota Jarosława Kaczyńskiego

  Trudno niestety określić to inaczej. Od 27 stycznia 2018 roku trwa bezprzykładna żydowska nagonka na Polskę, wywołana przez izraelskiego premiera Netanjahu. Walczy z nią dzielnie premier Mateusz Morawiecki. Przez 25 dni prezes Jarosław Kaczyński nie wypowiada się w tej sprawie. Nagle wczoraj, 22.02.2018, zabiera głos i co robi? Zaczyna tropić antysemityzm w szeregach PiS i zawiesza w prawach członka partii senatora Waldemara Bonkowskiego za jakoby antysemickie wpisy na Facebooku {TUTAJ (link is external)}. W ten sposób dostarcza amunicji tym, którzy oskarżają Polskę i Polaków o antysemityzm i starają się przypisać nam niemieckie zbrodnie.

  Można by to zrozumieć, gdyby ten Bonkowski rzeczywiście pozwolił sobie na jakieś antysemickie ekscesy. Tak jednak nie było. Jego wina – to zamieszczenie na Facebooku niemieckiego filmu ukazującego brutalność żydowskiej policji w getcie …
  Dalej;
  http://www.ekspedyt.org/2018/02/23/glupota-jaroslawa-kaczynskiego/

 16. Teresa mówi

  Panie Senatorze,szacunek dla Pana.Pozostań Pan przy polskości.Żyjemy w Polsce,ale niby nasz rząd nie walczy z antypolonizmem,a wszędzie szuka wyimaginowanych nazistów i antysemitów.Antysemityzm nie istnieje,nie ma czegoś takiego.To wymyślili sami Żydzi,aby nikt ich nie krytykował,aby mogli zakłamywać prawdę i usprawiedliwiać swoje zbrodnie.W następnych wyborach zagłosujmy na Polaków,dość już u władzy ziomali tego najbardziej uprzywilejowanego i zakłamanego narodu.

 17. agata mówi

  No wlasnie dlatego ze PIS-ory zawiesily tego pana to ja udostepnilam na FB ten filmik

 18. Ania mówi

  Senator Bonkowski, poseł Winnicki to zalążek władz przyszłej Wolnej Polski. A dochodzą do tego więźniowie polityczni kaczyzmu jak Jacek Miedlar, Piotr Rybak i coraz większa ilość polskich intelektualistów pojawiających się na scenie undergroundu internetowego. Niech połączą swe siły to Polacy będą mieli wreszcie na kogo głosować. Pacholki zydokomuny, różne farbowane lisy znajdą szybko się w miejscach, gdzie od dawna powinni siedzieć.

  1. Włościanka mówi

   Władza zaczyna się w samorządach. Już jest za póżno, nasi się jeszcze nie zorganizowali a za kilka miesięcy już wybory. Kasa jest dzielona w samorządach. Tam czasem jedyny pracodawca to burmistrz, który zatwierdza każdy etat; to pajęczyna powiązań. Dlatego przez wieki tylko powstania i rewolucje coś zmieniały. Inaczej degeneracja władzy się zwiększa. Chińska potęga rośnie bo tam jak miejscowy kacyk za bardzo szkodzi, jest na niego kara, która odstrasza innych cwaniaków.

 19. Teresa mówi

  PIS teraz rozpoczyna polowanie na czarownice,bedzie tropił nieistniejących i wyimaginowanych nazistów i antysemitów w Polsce,tzn każdy objaw patriotyzmu i polonizmu bedzie nazizmem,a każda krytyka Żydów antysemityzmem.Coś czuję że PIS przejedzie się na tym w następnych wyborach i nawet przekupienie Polaków 500 plus im nie pomoże

 20. Robert mówi

  Polacy mają prawo do narodowej godności. Nie pozwolimy sobą poniewierać. A rząd zamiast bronić Polski i Polaków, zamyka nam usta i robi z nas faszystów, kiedy chcemy mówić prawdę. A temu co dzieje się w Izraelu i USA biernie się przygląda. Co robią politycy PiS w sprawie ustawy 477 , jakie prowadzą rozmowy w USA ? Chcemy wiedzieć czy niedługo będziemy musieli emigrować za chlebem ? Chcemy znać prawdę.

 21. Kola mówi

  Dokad Polacy beda przesladowani przez pejsate scierwo,a zydostwo za zlodziejstwo,niewolnictwo jakie robia nam i swiatu i inne mafijne morderstwa sa nagradzani i sa z imunitetami?

 22. PW mówi

  Niestety Polska rzadzi POPiS. Wystarczy wejsc na „niezalezna” lub inne tuby PiS by doswiadczyc cenzury, tego samego dzielenia Polakow na my i oni, czyli ruskie trolle, popaprancy, faszysci. Naprawde wszystkie organizacje narodowe musza sie zjednoczyc i przejac wladze od tych polsko jezycznych pomagdalenkowych miernot. Chwala Wielkiej Polsce.

 23. rozum mówi

  sprawa wygląda zgoła inaczej w 89 roku pokłosie bandytów z NKWD przekazało ster żydowskiemu pokłosiu siepaczy i bandytów Bermana – i rozpoczęto grabież jakiego Polska nie znała – Żydzi podstępem za pomocą starych struktur zasiedli na wszelkich stanowiskach dla pozoru czyniąc sobie podział ale tak, żeby goye zawsze mieli wybór pomiędzy żydem z jednej frakcji albo z drugiej. Obecnie powstała jedyna Polska Partia II RP – której motto tak się przedstawia; II RP to Partia Polaków gdzie my naród Polski jako jedyny prawowity spadkobierca Korony Polskiej i wszelkich praw z tym związanych do ziem Polski obecnych i zagrabionych oraz wszelkich dóbr jakie nasza Polska wydaje oświadczamy, że zgłaszamy się i upominamy w zgodzie ze wszelkimi prawami do przejęcia Polski i odprawienia obecnego uzurpatora, który podstępem i przemocą obcych sił Polskę nam odebrał –szydząc z nas Polaków obecnie hańbić począł już jawnie. Partia nasza będzie stawać przy Janie Zbigniewie Potockim tako samo jak przy orle naszym. Każdy Polak winien jest wierność swym przodkom zaś odpowiedzialność swym następcom jako ludowi szlachetnemu i prawemu –nie rodzimy się niewolnikami toteż i naszym dzieciom nie gotujmy syjonistycznej niewoli. Wszelkie przywileje stawiające mniejszości ponad naród Polski zostaną odjęte = zaś przestępcy rozliczeni w systemie sądów powołanych w trybie ławy przysięgłych.

 24. Krzychu mówi

  Hej rozum czymówisz o tym Potockim potomku zdrajców Targowicy?
  Masz rozum Rozum?

 25. Markus mówi

  Ktoś wie co tam jest napisane.

 26. Markus mówi

  Czy ktoś zna tytuł tej piosenki?

 27. Blady mówi

  I bardzo dobrze że zawieszony po co zadziera z pisowski żydami.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.