SKLEP-WPRAWO.PL

Sejm przyjął ustawę o SN. „Obrońcy demokracji” leżą przed Sejmem i krzyczą: „Opozycjo, złóż mandaty!” VIDEO

fot. twitter
4

W Sejmie trwają głosowania. Właśnie została przyjęta ustawa o Sądzie Najwyższym. Tymczasem przed Sejmem samozwańczy obrońcy demokracji leżą na ulicy i krzyczą: „Opozycjo, złóż mandaty”. O co chodzi? Być może wyjaśnienia należy szukać w przemówieniu jednego z nich. – Zostawmy ten Sejm! To już nie jest Sejm! Tam się nie stanowi prawa!

Po wczorajszym posiedzeniu komisji, podczas którego do projektu ustawy o SN przyjęte zostały  poprawki PiS i odrzucone poprawki opozycji, do protestujących przed Sejmem wyszedł poseł Szczerba. Protestujący krzyczeli do niego: „Zdrajca! Pisior! Będziesz siedział!”. Domagali się też, żeby opozycja przeprowadziła blokadę mównicy, aby nie dopuścić do reformy sądownictwa. Być może dlatego dziś żądają, żeby opozycja złożyła mandaty. Po prostu są wściekli na opozycję, że nie spełniła ich oczekiwań.

Co będzie dalej? Na dziś wieczór zapowiedziany jest protest przed Pałacem Prezydenckim z żądaniem veta wobec wszystkich trzech ustaw: o ustroju sądów powszechnych, o KRS i o SN. Czy tam też zobaczymy cyrk, jaki ma miejsce obecnie przed Sejmem? I czy opozycja złoży mandaty zgodnie z życzeniem ludu, któremu zrobiła wodę z mózgu opowiadając bajki o śmierci demokracji? Na takie poświęcenie ze strony posłów i posłanek z opozycji totalnej raczej nie ma co liczyć. Obrona demokracji obroną demokracji, ale z czegoś żyć trzeba, żeby starczyło na eleganckie garsonki i popijawy w Supraślu. A otumaniony lud niech dalej leży na ulicy.

Źródło: twitter, youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Przebiśnieg mówi

  Pierwszy raz od niepamiętnych czasów widzę żydokomunę leżącą na bruku. Oby ten trend został podtrzymany !

 3. Kamil mówi

  Urna jest od sprzeciwu wyrażenia, a nie zakłócanie porządku.

 4. Ryszard mówi

  Urban spalił szalik z napisem -Polska,śpiewając przy tym-na stos,na stos,doprowadziliśmy was na stos,ja już od kilku lat nie mam złudzeń odnośnie żydopolaków …,niestety w PISe jest ich wielu…

 5. Waldemar mówi

  Są teraz ciepłe noce, niech sobie leżą

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.