SKLEP-WPRAWO.PL

Segregacja sanitarna w technikum w Biłgoraju. Zaszczepieni uczą się stacjonarnie, a niezaszczepieni zdalnie

fot. pixabay.com
4

W środę (8.09.2021) „Dziennik Wschodni” poinformował o kwarantannie i nauczaniu zdalnym w związku z wykryciem przypadków zakażenia koronawirusem w kilku szkołach w województwie lubelskim. Nieznana jest całkowita liczba klas skierowanych na naukę zdalną, ponieważ Kuratorium Oświaty nie opublikowało jeszcze danych na ten temat.

„Dziennik Wschodni” informuje, że do 13 września zdalnie pracują trzy klasy w XIX Liceum Ogólnokształcącym im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie oraz jedna grupa dzieci z Przedszkola nr 4 im. Kaprala Niedźwiedzia Wojtka w Zespole Przedszkoli nr 2 w Świdniku. Na kwarantannę trafiła także ósma klasa w Szkole Podstawowej nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie. Do 13 i do 16 września zdalnie uczyć będą się także uczniowie klasy II i III technikum działającego w ramach Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju.

Natomiast technikum działające w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju wprowadziło segregację sanitarną. Po wykryciu zakażenia u jednego ucznia wprowadzono nauczanie hybrydowe do 13 września: zaszczepieni uczą się stacjonarnie, a niezaszczepieni – zdalnie. Nauczyciele prowadzący zajęcia transmitują je w czasie rzeczywistym dla pozostających na kwarantannie niezaszczepionych uczniów.

A więc stało się! Mamy już pierwszy przypadek, gdy zaszczepieni nadludzie mogą chodzić do szkoły, a niezaszczepieni podludzie muszą siedzieć w domu. Nie ma to żadnego uzasadnienia medycznego, ponieważ zaszczepieni również przenoszą wirusa. Dyskryminacja niezaszczepionych służy wyłącznie do tego, żeby wymusić na rodzicach zgodę na podanie dzieciom „dobrowolnej” szczepionki. Tyle warte są zapewnienia ministra edukacji Przemysława Czarnka, że nie będzie dzielenia uczniów na zaszczepionych i niezaszczepionych. To już się dzieje!

Źródło informacji: Dziennik Wschodni

Zobacz też:

Segregacja sanitarna w szkołach: zaszczepieni super-bohaterowie i niezaszczepieni roznosiciele wirusa. Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPolska [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. olk mówi

  Współczuję wszystkim zakleszczonym tym preparatem dzieciom, Efekty będa widoczne po dłuższym czasie, zmniejszona naturalna odpornosc organizmu. ALe w tym wieku nie mysli się o tym. Pali się papierosy, pije alkohol. Ma się poczucie, że się jest niezniszczalnym. Mało który nastolatek jest bardziej bystry aby lepiej ogarnąć swój organizm.

 3. Meg mówi

  Dokładnie:( Żeby tak rodzice byli czujni i mądrzy!

 4. BP mówi

  Jak chcą się puszczać na prawo i lewo , łapać HIV, kiłę, rzeżączkę itp. to szczypawki są idealnym rozwiązaniem ( mechaniczna przyjemność). Nie będzie problemu z wydawaniem pieniędzy na pozbycie się „kłopotu”. Żyć i szaleć i niszczyć życie innym ( prawdziwa miłość i założenie rodziny może być niemożliwa). Tylko jeden problem pozostaje do rozwiązania: a co jeśli po śmierci faktycznie coś istnieje? Tego chcecie?

 5. Anna mówi

  Panie ministrze!!
  Pamiętam wykłady Instytutu Edukacji Narodowej w latach 2000 w Krakowie. Pan wykładał filozofię prawa. Jest niemożliwe aby Pan nie rozumiał hucpy, którą przeprowadza żydomasoneria. Dlaczego bierze Pan udział w tym zamordyźmie Polaków.
  Przypominam: wieczność czeka !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.