Ściął krzyż w Zielonej Górze! Po interwencji prawicowych organizacji już jest w rękach policji [WIDEO]

7

31-letni mężczyzna ściął przydrożny krzyż w Zielonej Górze. Profanację krzyża nagrał i wrzucił na Facebook’a. Po szybkiej interwencji Ośrodka Monitorowania Fidei Defensor oraz Ośrodka Monitorowania Antypolonizmu sprawca trafił w ręce policji.

Sprawcę profanacji ustalił Dariusz Matecki, prezes OMA, a zarazem radny miasta Szczecina. Sprawę zgłosił policji z Zielonej Góry.
Z dumą mogę stwierdzić, że po około 3-godzinach udało się doprowadzić do zatrzymania sprawcy ścięcia krzyża. Ustaliłem jego dokładny adres zamieszkania, telefon. Przy świetnej współpracy z organami ścigania z Zielonej Góry ten człowiek jest już zatrzymany. NIE MA W POLSCE MIEJSCA NA TAKIE BARBARZYŃSTWA! – pisze Matecki. Informację potwierdziła Lubuska Policja.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodatkowo zawiadomienia do prokuratury na mężczyznę złożył: OMFD i OMA. Ta pierwsza organizacja zorganizowała także zbiórkę na odnowienie sprofanowanego krzyża. Momentalnie uzbierano potrzebną kwotę.

Skąd się biorą takie zachowania? Nie mamy żądnych wątpliwości, że to efekt faworyzacji mniejszości i dyskryminacji chrześcijan w Polsce na poziomie medialnym, społecznym, a zwłaszcza w postępowaniach prokuratorskich i sądowych. Mniejszości, zwłaszcza żydowskie i LGBT, zdają się być pod szczególną ochroną, gdy zaś dochodzi do znieważenia chrześcijan i uczuć religijnych katolików, zazwyczaj w sądzie sprawcy są uniewinniany, albo orzeka się o znikomej szkodliwości czynu (casus: sprawa Nergala).

Zobacz także:

Szał niszczenia! Zdewastowany pomnik dzieci nienarodzonych, sprofanowany krzyż i wezwanie do zabijania księży

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Ciekawe jaka za to będzie kara jeśli w ogóle będzie 😉

 2. Antychazar mówi

  Nic mu mendzie nie zrobią a jak już to jakiś bzdet dla picu. Ale jakby jakąś menorę obalić czy 6 kolcy dawida to by cały świat się trząsł. Wiemy, że żydo-chazaria rządzi w Polsce a tym „kurom” wolno wszystko – Mafijnym wybrańcom.

 3. Tomasz mówi

  Za to co zrobił nie Policja, nie sąd, a jedynie tym samym narzędziem odciąć mu ręce. Była by nauczka dla niego i ewentualnie innych.

 4. Adam mówi

  nikt normalny nie będzie niszczyl mienia ktore nie jest jego. Leczenie psychiatryczne i izolacja od normalnych ludzi napewno bedzie wskazana

 5. anonim mówi

  Adam nie przesadzaj leczyc go w psychiatryku i dawac żreć na koszt podatnika to marnotrstwo. Nakac mu przymusowa prace w tartaku tak z rok to wyjdzie pokorny jak baranek gdy po dniowce nie bedzie czuc rak a od pidnoszenia ciezkich belek zgarbieje jak dziadek.

 6. Boguslaw mówi

  Antychazar! A wierzysz w karme?
  Sam „los” sie juz o to zatroszczy, aby tego bardzo mocno pozalowal!
  Dowiedzialem sie ostatnio, ze Jezusa Chrystusa najbardziej boli NIEWDZIECZNOSC ludzi za Jego Ofiare na krzyzu, za wszystkich ludzi na ziemi, dlatego takiego czynu, jak powyzej, jako jedynego, nie potrafi nikomu, wybaczyc!
  A przed Nim, ten ktos, juz sie nigdzie nie da rady, schowac!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.