Sakiewicz: „Protestów w sprawie ustawy 447 nie należy organizować” [WIDEO]

Tomasz Sakiewicz/ fot. Radio Wnet
13

Redaktor naczelny „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz skrytykował niedzielne protesty Polonii amerykańskiej przeciw ustawie 447 legitymizującej żydowskie roszczenia do mienia bezspadkowego. Sakiewicz stwierdził, ze głównym zagrożeniem płynącym z tej ustawy jest to, że skłóca ona Polaków z Amerykanami. Oświadczył też, że ustawa nie doprowadzi do wypłacenia przez Polskę żadnych pieniędzy dopóki PiS jest przy władzy.

„Protestów w sprawie ustawy 447 nie należy organizować, bo to pokazuje naszą słabość, a nie siłę” – stwierdził Sakiewicz podkreślając, że protesty zostały zorganizowane przez narodowców i środowisko związane z Grzegorzem Braunem. Oświadczył też, że krytykowanie obecności wojsk amerykańskich w Polsce „pachnie bardzo silną ingerencją Rosji”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Mamy jasność Szef Gazety Polskiej (?) atakuje protesty Polonii amerykaśnkiej ws. ustawy 447 i sam ustawia się w jednym szeregu z Katzem, Netanjahu i Mitchell. Sakiewiczowi nie udał się dywersyjny wyjazd do USA, więc teraz otwarcie atakuje organizatorów. Maski opadły – napisał na Twitterze Tomasz Kalinowski.

– To co robi „Gazeta Polska” jest żenujące. Zwłaszcza, że jej ideolodzy wciąż wyzywają wielu polskich patriotów od „agentów”, „śpiochów”, „kretów” i „pożytecznych idiotów”. Powinna więc sobie zmienić nazwę na „Gazeta Amerykańsko-Izraelska” – skomentował słowa Sakiewicza ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Kongres USA pomógł Żydom okraść szwajcarskie banki. Nie bagatelizujmy ustawy 447!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek Majewski mówi

  Za Stanisławem Michalkiewiczem:
  „Jeśli ktokolwiek mówi że amerykańska ustawa 447 nie powoduje dla Polski żadnych skutków prawnych to albo udaje durnia albo nie udaje”
  Jeśli by tak było że ustawa ta jest nieobowiązującą to po co Stany Zjednoczone miałyby ją uchwalać? Dziecięca logika ale widać nie dla wszystkich.
  😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

 2. marju73 mówi

  Michnik żydopisu odkrył się już wcześniej.Teraz tylko potwierdził związki z żydokomuną.

 3. zyz mówi

  Niestety, USrael robi wszystko, by nas pozbawić niepodległości! Od takich „przyjaciół” broń nas Panie!

 4. jacek mówi

  wydmuszka Kaczyńskiego, facet jest tak żenujący że aż śmieszny….

 5. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Żydowska gazeta dla Polaków o nazwie „Gazeta Polska”jest bardziej antypolska i niebezpieczna niż żydowska gazeta dla Polaków o nazwie ”Gazeta Wyborcza”.Tych szmatławców i gadzinówek żaden Polak nie powinien nawet dotykać.

 6. Zbigniew mówi

  Ten kurwa pro banderowski „wróg ludu nr1” przekracza granice swojej już i tak zaawansowanej bezczelności, czekajmy aż gówno na wierzch wypłynie zupełnie, tak by każdy mógł je dostrzec…

 7. sten mówi

  ,,Gazeta Amerykańsko Izraelska,, brawo ks. Zaleski.
  Tam chłopakom w redakcji ktoś powinien napisać, Bóg Honor Ojczyzna …na plecach
  batem !

 8. krzysiek mówi

  Zgadzam sie z ksiedzem , pelna racja !!!

 9. Ann mówi

  Ja nie wiem jaką kanalią trzeba być żeby takie głupoty gadać.Zamiast podziękować Polonii to jedzie po nas jak po burej suce .W Chicago protestowały też kluby gazety polskiej wiec chyba ultra narodowcy zmusili je siłą.A w ogóle jacy ultrnarodowcy o kim on mówi organizatorzy w Chicago to młodzi z NSZ Chicago a protestujący to zwykli ludzie

 10. Willgraf mówi

  skandal !!! Utylizują naboje dla wojska po 5 zł/szt. zamiast zużyć je na strzelnicach? To 2 x więcej od kosztu zakupu nowego naboju! Bardzo ciekawe informacje ujawniono na posiedzeniu sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych. Okazuje się, że Polska posiada pokaźne zapasy amunicji do karabinów AK-47 (trzymamy je na wypadek wojny). Żywotność takiej amunicji określono na 50 lat. Po tym okresie musi być ona wycofana z magazynów. Problem w tym, że zamiast do organizacji proobronnych (gdzie zostałaby wykorzystana do treningu na strzelnicach) amunicja ta trafiała do utylizacji. A koszt utylizacji zaledwie 1 szt. naboju do AK-47 to kwota 5 zł (2 x więcej od kosztu zakupu)! – ta amunicja może być bardzo potrzebna w momencie mobilizacji jak i zapasy karabinów AK47-AK74 —- TO SKANDAL rozbrajanie POLSKI i to jeszcze kosztowne – tajne plany POLIN w realizacji – czas powiedzieć NIE im szybciej tym lepiej
  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04789-Utylizacja-naboju-po-5zl-za-sztuke.htm

 11. COLOO mówi

  Wartość depozytów zgromadzonych na kontach żydowskich wynosiła ok. 32 miliony USD. Szwajcarzy wypłacili odszkodowania w wysokości 1,25 miliarda USD, a dodatkowo przeznaczyli 200 milionów USD na fundusz charytatywny dla ofiar Holocaustu. Kampania przeciwko Szwajcarii zakończyła się, a pozwy zostały wycofane. PIS i spółka mówią, że 447 nie dotyczy Polski, Szwajcarii też nie dotyczyło, a zapłacili.

  1. Benek J mówi

   Szwajcaria to inna bajka!! tam były zdeponowane pieniądze u nas zostało gruzowisko.Polska może wysłać kilka kontenerowców gruzu do NJ.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.