Sakiewicz o Konfederacji: „Przybudówka Platformy”. Bosak odpowiada: „Kłamcy. Z kłamstwa zrobili metodę”

Krzysztof Bosak i Tomasz Sakiewicz / Fot. Facebook i Twitter - collage
13

W poniedziałek (27.04.2020) Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny prorządowej „Gazety Polskiej” i wiceprezes zarządu Telewizji Republika, wygłosił na antenie tej stacji stwierdzenie, jakoby Konfederacja była sojusznikiem Platformy Obywatelskiej. – Zdumiewa bardzo silny sojusz Konfederacji z PO. To w tej chwili przybudówka Platformy – oświadczył Sakiewicz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do wynurzeń Sakiewicza odniósł się poseł Konfederacji, Krzysztof Bosak. – Kłamcy. Z kłamstwa zrobili metodę. Czas im podziękować. Dość psucia państwa. Dość deprawowania społeczeństwa – napisał na Twitterze.

Mój komentarz: Prymitywizm propagandy uprawianej przez Tomasza Sakiewicza jest zdumiewający. Sakiewicz nie bawi się w żadne zawoalowane insynuacje, tylko łapie za cep kłamstwa i młóci nim na odlew. Przy czym zupełnie nie przejmuje się tym, że opowiadając kolejne androny sam sobie przeczy. Najpierw utrzymywał, że Konfederacja jest „ruską onucą”, teraz twierdzi, że to przystawka pro-niemieckiej Platformy. Podczas kampanii wyborczej do europarlamentu robił z brata Krzysztofa Bosaka współpracownika rosyjskiego oligarchy i zupełnie mu nie przeszkadzało, że firma, w której pracował  Marek Bosak, została zaakceptowana jako sponsor imprezy z udziałem premiera Morawieckiego. Sakiewicz urządził też prymitywną nagonkę na prof. Włodzimierz Osadczego w związku z odbywaną przez niego obowiązkową służbą wojskową w Armii Radzieckiej, ale nie dostrzegł nic niewłaściwego w tym, że jego własny ojciec, Ryszard Sakiewicz, był członkiem Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Radzieckiej.

To oczywiste, że każda władza musi mieć swoje tuby propagandowe, których zadaniem są medialne działania osłonowe. Ale tak prymitywny przekaz, jaki serwuje Polakom Tomasz Sakiewicz, nie przysparza obecnej władzy popularności. Oczywiście część jego audytorium łyka te prymitywne kłamstwa bez zastanowienia, ale część patrzy na to z wielkim obrzydzeniem i przenosi to obrzydzenie na władzę, której służy Sakiewicz. Prędzej, czy później kłamstwa Sakiewicza odbiją się tej władzy czkawką.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

„Wzywamy polityków PiS i PO do opamiętania”. Mocny apel Krzysztofa Bosaka ws. wyborów prezydenckich [WIDEO]

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Talmudyczny styl jest powszechny w Partii interesów Syjonistycznych.

  1. Michał Woźniak mówi

   W Konfederacji natomiast styl turański wyjątkowo obecny.

 2. antyPOPiS mówi

  Spasiona na budżetowych dotacjach presstytuta, może mówić co mu się podoba.Choć jako medialna tuba przybudówki moSSadu, za jaką należy z czystym sumieniem uznać PiSraelicką kamarylę, wiarygodność srakiewicza jest zerowa…

  1. Konfederacja PO jedno zło mówi

   Za to wiarygodność Konfederacji, głosującej tak samo jak PO i której przywódcom, tak samo jak przywódcom PO, wymknie się czasem zdanie o wspólnek koalicji, jest w cholerę za to wysoka

 3. karol mówi

  Gazeta Polska – żydowski szmatławiec, do ogłupiania ludzi, (gojów) Leopold Kronenberg – Gazeta Polska

 4. Flex mówi

  Już kiedyś napisałem na tym portalu, że zwycięża zawsze prawda, a historia uczy, że to opluwani mają rację, a opluwający kończą na śmietniku historii. PISkacze się pinią, że Konfederacja śmie krytykować działania rządu, nieomylnego wodza i przewodniej siły narodu. która od pewnego czasu się z tym Narodem przestała liczyć.Kiedyś Urban wydawał się niedoścignionym wzorem obrzydliwie kłamliwej propagandy. Ostatnie miesiące pokazały, że wyrosło mu kilku silnych konkurentów. Nie wiem, czy użycie pociętego organu prasowego Pana Sakiewicza w tureckiej toalecie na ukraińskim parkingu nie groziłoby epidemią i powikłaniami groźniejszymi od koronawirusa! Najlepsze jest to, że za te kłamstwa najdotkliwiej rozliczą Go oszukiwani, wierni czytelnicy i klubowicze. Jest graniczna dawka bredni, którą można wtłoczyć w najwierniejszych wyznawców. Patrząc na to od strony optymistycznej, to przecież red. Sakiewicz jest zbyt inteligentny by wierzyć w to co pisze. Trochę to już wygląda na rozpaczliwe zaklinanie rzeczywistości, która wali się PISowskim tubom na głowy. PJK znów wyp. się na własnych sznurówkach jak w 2007. Zbyt wiele władzy pozbawia go jak widać rozsądku i obiektywnego oglądu sytuacji. O otaczaniu się tchórzliwymi, głupimi klakierami szkoda wspominać. Panu Kaczyńskiemu powiedzieć: „jesteś głupi, ukradniemy księżyc, nie słońce. Ludzie więcej zapłacą za Księżyc bo świeci w nocy kiedy jest ciemno! A słońce w dzień kiedy i tak jest jasno!” (z filmu”O dwóch takich…”) był w stanie tylko brat bliźniak. Ciągle piszę, że w 2007 PIS stracił władzę nie za to co robił, czy czego nie robił, tylko za sposób w jaki to robił. ( otoczka propagandowa, prowokacje służb przeciw koalicjantom, bolszewickie urrra wpieriod i ani kroku w tył). PO to patologicznie głupia partia, ale PIS już w zasadzie zaczyna jej w głupocie dorównywać! A Pan Sakiewicz niech porówna wagę sejmową zwalczanej zaciekle przez PIS Konfederacji do ilości posłów wskrzeszonego przez TVPIS politycznego, SLDowskiego trupa! To Panie Sakiewiczu też PO czy Konfederacja zrobiły? Czy może jednak genialny strateg, wódz nieomylny?!Jeśli za chwilę PIS straci władzę to będzie to wyłącznie zasługa jego głupoty, a nie sPISków, Konfederacji czy złośliwości losu! Pycha i chciwość władzy was gubi! Iniech was boli!

  1. Teresa Maria mówi

   Do Flex- bardzo ładnie to ująłeś. A najbardziej podoba mi się określenie, że PJK znów wyp.. się na własnych sznurówkach. Tak rzeczywiście będzie, bo w ich postępowaniu nie ma ani sensu, ani krzty przyzwoitości. Do opisu Sakiewicza dodam, że nie chwali się również medalem od służb specjalnych Ukrainy. Czytałam o tym chyba ze 3 lata temu.

  2. Flex mówi

   Te sznurówki to cytat z niezastąpionego St. Michalkiewicza, w zasadzie powinienem był wziąć je w cudzysłów. Dodam tylko przy okazji, że ostrzał głupiej, naiwnej propagandy raczej nie ustąpi. PJK i PIS wiedzą, że reelekcja PAD teraz albo nigdy! Jak nie przepchną wyborów 10-17-24.05 to przepadnie 13stka z kwietnia- w sierpniu – wrześniu emeryci już raczej 14stki nie dostaną, a susza i kryzys wywinduje tak ceny żywności, że będą z przerażeniem patrzeć w kalendarz i do portfela i pytać czy to dalej „wina Tuska”?. A to najwierniejszy elektorat PIS Bez tych głosów wyPAD!

  3. Stanislaw mówi

   Trzeba rowniez dodac ze ten synus pochodzi od komunistycznych ZBOWIDowcow ,ZSMPowcow, czy TPPR-owcow, ma piekne komunistyczne korzenie ta RUSKA ONUCA!!!!!

 5. Stanislaw mówi

  Sakiewiczu zamilcz ty szubrawcu!!! Rozlicz sie z Polonia Patriotyczna w USA i Kanadzie , ktora rozwaliles tuz po dojsciu do wladzy ,,dobrej zmiany,, (okolo 500000$$) i to nie koniec na tym , Mowie do ciebie szubrawcu WON!!! WON!!!! z polskiego zycia WON!!!. Wiesz Sakiewiczu ze mowie prawde , ktora jeszcze ujrzy swiatlo dzienne! WON!!!!

 6. George mówi

  Tłuścioch Sakiewicz to taki pisowski Goebels, który tak się w tych swoich propagandowych konfabulacjach nakręca, że nie tylko przekracza granice przyzwoitości, ale nawet nie zauważa że jest po prostu śmieszny.

 7. anonim mówi

  Opasly knur juz chyba ma za duzo cholesterolu w krwi i komorki zaczynaja szwankowac. Pieprzy swoje farmazony, bo tak chce PiS, za tomuplaca. Nienawidzi polskich patriotow, bo jest przybleda na uslugach syjonistycznego aparatu mediaknego. P. S. facjata tego propagandzisty jest raczej semicka

  1. piotr mówi

   J.I. Kraszewski, mieszkając jako redaktor kronenbergowskiej „Gazety Codziennej” kilka lat w Warszawie i ocierając się o asymilatorów żydowskich, poznał ich z bliska z osobistej obserwacji. Co widział dokoła siebie, na co patrzył uważnym, badawczym okiem znakomitego psychologa, to wyzyskał w swej powieści pt. „Żyd” (1866 r.)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.