Sąd utrzymał wyrok ograniczenia wolności dla Jacka Międlara. NIE WOLNO KRYTYKOWAĆ posłanki Scheuring-Wielgus!

fot. youtube
36

Sąd Okręgowy w Warszawie utrzymał w mocy wyrok Sądu Rejonowego skazujący Jacka Międlara na karę pół roku ograniczenia wolności polegającą na wykonywaniu prac społecznych w wymiarze 30 godzin miesięcznie. Jacek został skazany z art. 216 kodeksu karnego, czyli za znieważenie posłanki Joanny Scheuring-Wielgus poprzez określenie jej na twitterze słowami „Konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji”.

Co ciekawe, Joanna Schering-Wielgus nie pozwała Jacka za znieważenie, ale za rzekome nawoływanie do popełnienia zbrodni zabójstwa. Sąd odrzucił ten absurdalny zarzut i zmienił go na znieważenie. Innymi słowy, Scheuring-Wielgus nie czuła się znieważona, ale zagrożona. Natomiast sąd uznał, że nie powinna czuć się zagrożona, ale znieważona. Najwyraźniej skołowana tym wszystkim sejmowa ekspertka od „hejtu i mowy nienawiści” oświadczyła, że z wyroku jest zadowolona. Widocznie jest jej absolutnie wszystko jedno: zagrożona czy znieważona, nieważne. Ważne, żeby dopaść Międlara, który nie boi się mówić, że aborcja to zabijanie oraz sprzeciwia się przyjmowaniu islamskich nachodźców, a także piętnuje latanie z donosami do unijnych politruków.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jacek został ukarany za powiedzenie tego, co myśli większość Polaków. Dlatego ten wyrok jest zagrożeniem dla każdego z nas. Ten wyrok to sygnał do społeczeństwa, który brzmi tak: POSŁÓW KRYTYKOWAC NIE WOLNO! Co z tego, że posłowie są osobami publicznymi. Co z tego, że to my wypłacamy im pensje. Co z tego, że zostali wybrani, żeby nam służyć. Jak widzicie, dla sądu nie ma to żadnego znaczenia. Obywatel nie ma prawa do krytyki poczynań posłów, a właściwie – do negatywnej oceny poczynań konkretnej posłanki, czyli Joanny Scheuring-Wielgus. To nie żart. Takie wyjaśnienie pojawiło się w ustnym uzasadnieniu wyroku! Wynika z tego, że Joankę można tylko pochwalić. Natomiast Joanka ma prawo do wszystkiego: może agitować za przyjęciem ustawy zezwalającej na zabijania dzieci nienarodzonych i może znieważać narodowców oświadczając, że są gorsi od terrorystów. Tak właśnie warszawskie sądy obu instancji pojmują wolność słowa.

Dzisiejsza rozprawa odbyła się z wyłączeniem jawności, więc po raz kolejny publiczność nie miała możliwości obserwowania procesu Jacka. Sprawy dotyczące znieważenia i zniesławienia z zasady są utajnione. Do ich jawności konieczny jest wniosek osoby poszkodowanej. Oczywiście, Joanna Scheuring-Wielgus takiego wniosku nie złożyła. Tak właśnie wygląda jej odwaga. Strzelić mega focha potrafi, ale złożenie wniosku o jawność rozprawy już ją przerasta. Tym oto sposobem proces, w którym posłanka oskarża obywatela, odbył się za zamkniętymi drzwiami. To pokazuje, czego możemy spodziewać się po posłach Nowoczesnej rzekomo walczących o wolność, równość i demokrację: tajne procesy i skazywanie ludzi za uzasadnioną krytykę poselskich poczynań. Mówiąc krótko: totalitarny zamordyzm.

Joanna Scheuring-Wielgus nie pojawiła się na rozprawie. Przed salą rozpraw pojawił się natomiast Rafał Gaweł, czyli założyciel Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych skazany nieprawomocnym wyrokiem na 4 lata więzienia za wyłudzenia na kwotę kilkuset tysięcy złotych. Gaweł ubiega się właśnie o status wariata, żeby uniknąć odpowiedzialności karnej. Moim skromnym zdaniem zupełnie normalny to ten koleś nie jest. Przyszedł z jakimś drugim „mądralą”, który robił za operatora komórki, po czym zaczął Jackowi opowiadać androny o miłości do zwierząt, a w końcu zaproponował wspólny spacer. Oczywiście, Jacek odmówił wspólnego spacerowania z człowiekiem, który najpierw wyłudził od ludzi pieniądze, a teraz udaje świra, żeby nie ponieść za to konsekwencji. Od takich ancymonków lepiej trzymać się z daleka.

Co dalej ze sprawą Joanna Scheuring-Wielgus vs Jacek Międlar? Moim zdaniem skarga w tej sprawie powinna trafić do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. Jacek podejmie decyzję po konsultacji z prawnikiem i powiadomi Was o tym na łamach naszego portalu.

Przy okazji, wszystkich oszalałych z nienawiści szajbusów śliniących się z radości na myśl, że Jacek trafi za kratki, informuję, że ograniczenie wolności to coś innego niż pozbawienie wolności. Możecie więc sobie, pajace, darować komentarze o pobycie w celi. Zdaję sobie sprawę, że dla większości głupoli wrzucających takie komentarze powyższa informacja i tak pozostanie niezrozumiała, ale zawsze warto spróbować rozjaśnić w głowach tym oszalałym z nienawiści lewackim troglodytom.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mirek mówi

  Oczywiście, tak myśli połowa katolickich fanatyków. Jak komuś za mało katolickich spraw w Polsce to niech się przeprowadzi do Watykanu, a najlepiej niech się zagłębi w korzenie chrystianizmu, bo tam zobaczy czym jest miłość i wiara. Na pewno wiara i miłość, to nie hasła P. Międlara. Zacznijcie ludzie myśleć.

  1. Zbulwersowany mówi

   Spadaj żydowski prowokatorze. To ty się przeprowadź do Izraela. To u was z moralnością na bakier. Dość już tego zydokomunistycznego smrodu w Polsce. Niech Pana Jacka ma Pan Bóg w swej opiece. Ten bolszewicki wyrok niechaj będzie ostatnim sygnałem dla wszystkich Polaków i katolików żeby się wreszcie zjednoczyć i wybrać swoich A nie obce mendy terroryzujace Polaków i zachwaszczajace naszą cywilizację. To my wkrótce będziemy ścigać wrogów polskości i wartości katolickich i stawiać ich przed naszymi sądami i naszym Trybunałem Stanu. Miarka się przebrała.

  2. Mirek mówi

   Kolego Zbulwersowany wcale nie jestem Żydem, nie jestem obrzezany, ani nie wiadomo mi nic na temat żydowskich korzeni w mojej rodzinie. Dziadkowie walczyli za niepodległą Polskę, a rodzice z komuną. Sam jako dziecko nie raz dostałem od dawniejszej milicji. Mam do Ciebie prośbę byś nie pisał o żydokomunie, bo co to jest? Chyba nikt nie wie. Slogan z wieców i manifestacji. Rozumiem, że jak nie mam poglądów zgodnych z narodowym katolicyzmem, to należy mi się kula w mój zakuty łeb? Może napisz otwarcie, że wszyscy którzy mają inny pogląd na życie niż ty, muszą być uwięzieni i najlepiej poddani torturom i kaźniom. Tak jak za Stalina, Hitlera, Kima w Korei, Franko i innych pomyleńców, którym historia pozwoliła dorwać się do władzy. Wstyd mi za Polaków, którzy mają tyle jadu i nienawiści w sobie.

  3. janek mówi

   hahaha, jeżeli nie jesteś żydem to pewnie polskojęzycznym szabas gojem żydokomuny warszawskiej. Takich ta żydokomuna kupowała pieniędzmi i tumaniła talmudycznym agitpropem:))). Może przeprowadź się do Żydolandii to odpoczniesz od polskiego antysemityzmu i ciemnogrodu? My Polacy też będziemy się cieszyć:)))), naprawdę. W końcu jednego renegata będzie w Polsce mniej, hehehe.

  4. Mirek mówi

   Do @Janek

   Wytłumacz mi proszę co znaczy określenie polskojęzyczny szabas goj żydokomuny warszawskiej. Jestem po studiach, ale tak absurdalnego zwrotu jeszcze nie słyszałem. Wg mnie to co piszesz to również jest język warszawskiej żydokomuny o marksistowsko-czekowskich zapędach,która korzenie swe posiada w neoliberalnych i neomarksistowskich syjonistycznych wywrotach. Rozumiesz coś z tego? Chyba nic, bo to bełkot taki jak Twój z którego nic nie wynika.

  5. Janek mówi

   jeśli masz coś do powiedzenia mów we własnym imieniu, nie trzeba się wstydzić własnych poglądów …

  6. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

   A co z twoim jadem, który masz dla katolików? Twój post raczej miłością nie ocieka. Co z tobą Mirek?

  7. Mirek mówi

   Do @ Andrzej, Zwykły Mieszkaniec Tego Kraju

   Nie jestem nastawiony negatywnie do katolików i nie traktuje ich jadem. Nic mi do tego czy ktoś wierzy w Jezusa, krzesło, pomidora, Budde, Mahometa czy energię z kosmosu.holduję tylko jednemu prawu, prawu miłości do bliźniego i poszanowaniu jego praw, a także uczciwości, za co nie raz w dupę dostałem. Natomiast jestem uczulony na zakłamanie, głupotę ludzką,rasizm, faszyzm, wszelkie narodowe oszołomstwo, które z jednej strony jest przeciw człowiekowi z innego kraju, a z drugiej strony zasłania się religią, która w swych założeniach oparta jest na m.in. takiej miłości. Jak ktoś nie jest w stanie znieść obcych nacji, to jak może wierzyć w Jezusa żyda? Jak może akceptować kurierów z Ukrainy, którzy wożą paczki, które do niego przychodzą. niech nie korzysta z takich rozwiązań. Niech nie kupuje pierścionków z diamentami albo innymi kamieniami szlachetnymi,bo handel nimi w 90 procentach mają Żydzi. Itp itd.

  8. Janusz I mówi

   A ja uważam, że gen. Franco powinien być beatyfikiwany.

  9. janek mówi

   na pewno nie wiara i miłość w rozumieniu marksistowskich ideologii (czyli ateizm i tolerancja represywna), od myślenia to ty nie jesteś …

  10. dd. mówi

   spadaj głupku! gdyby Jacek NIE mówił prawdy o zydostwie to i sąd byłby łaskawszy! niestety PRAWDA jest (sic!!!) antysemicka, niezaleznie od barw partyjnych rzadzących w Polsce!

 2. Międek mówi

  Krytykowaćwolno panie Międlar….trzeba tylko robić to w inteligentny sposób anie jak menel spod budki z piwskiem

  1. Anonim mówi

   Właśnie to zrobiłeś…

  2. Maksymilian mówi

   Pośmiałem z tego Gawła, ha, ha, ha. Wątek pierwsza klasa. Miłośnik zwierząt, wiadomo, że musi być zielonym wariatem. Odmowa spaceru jak najbardziej słuszna. Cała ta sprawa z Joaśką przezabawna. Będzie biedaczka walczyć o demokraucję i sprawiedliwość do końca kadencji. A później może się nad nami zlituje i wróci do siebie na wieś, do rady miasta Torunia. Sejm RP to nie miejsce do jej figli-migli ☺️

 3. Anonim mówi

  Do @Mirek – Neomarksistowski ideolog się odezwał…..

 4. Ania mówi

  Panie Jacku. Miał Pan całkowitą rację. Temu bolszewickiemu lewactwu już całkowicie się we łbach poprzewracało. Daliśmy im zapomnieć kto jest gospodarzem w Polsce A kto nieproszonymi narzuconymi gośćmi. Proszę się nie poddawać i dalej walczyć nie tylko o sprawiedliwość ale i o normalność. Polacy są z Panem. W pierwszej kolejności już w Wolnej Polsce będziemy musieli wprowadzić penalizacje za antypolonizm i antykatolicyzm i znieść karalność za tzw antysemityzm, bo jedynie służy Żydom do walki na oślep przeciwko głoszeniu prawdy o nich.

 5. Andy.Strong mówi

  Póki się nie zorganizujemy jako wolny, polski, katolicki ruch/partię, to polskojęzyczni będą po kolei wyłapywać i skazywać celem zastraszenia…skazywanie za prawdę to zazwyczaj ostatni etap terroryzmu…jest potwierdzeniem, że Polacy w swojej ojczyźnie nie mają już nic do powiedzenia…ponieważ ostatnie wypowiedzi Robertów: Winnickiego i Bąkiewicza świadczą, że 'dojrzeli’ do rozpoczęcia odrodzenia narodowego, powinniśmy masowo ich poprzeć, wstępować w szeregi RN i ONR…dodawać im wiary i sił że nie są osamotnieni…jednocześnie trzeba gromadzić informację co do wszelkich wyroków uderzających w polskich patriotów i katolików…polskojęzyczni powinni odpowiedzieć w przyszłości za swoje niegodziwe czyny…nie może im to ujść płazem jak polskojęzycznym michnikom, widajom, fejginom, bermanom i.t.p. dzięki „parasolowi ochronnemu” zdrajców Gigatargowicy zwanej „Okrągłym stołem”…a przy okazji…dlaczego toleruje się parszywe, polskojęzyczne lewactwo na tym portalu i ich antypolskie, antykatolickie bluzgi?

 6. Andrzej mówi

  Panie Jacku wszystko co pan mowil wczesniej o zydach ,konfidentach-zdrajcach ,postkomunistycznych sadach sie sprawdza .
  Ten wyrok to proba zastraszania narodu.
  Staje sie pan symbolem walki z zydomarksistowskim systemem .
  Ten wyrok pokazuje jaka szumowina w sadach
  Nosi togi .

 7. Mirek mówi

  Do @ Zbulwersowany, Janek i Anonim

  Koledzy wcale nie jestem Żydem, nie jestem obrzezany, ani nie wiadomo mi nic na temat żydowskich korzeni w mojej rodzinie. Nie jestem też Neomarksistowskim ideologiem (nawet nie wiem, co to są za poglądy). Dziadkowie walczyli za niepodległą Polskę, a rodzice z komuną. Sam jako dziecko nie raz dostałem od dawniejszej milicji. Mam do Ciebie prośbę byś nie pisał o żydokomunie, bo co to jest? Chyba nikt nie wie. Slogan z wieców i manifestacji. Rozumiem, że jak nie mam poglądów zgodnych z narodowym katolicyzmem, to należy mi się kula w mój zakuty łeb? Może napisz otwarcie, że wszyscy którzy mają inny pogląd na życie niż ty, muszą być uwięzieni i najlepiej poddani torturom i kaźniom. Tak jak za Stalina, Hitlera, Kima w Korei, Franko i innych pomyleńców, którym historia pozwoliła dorwać się do władzy. Wstyd mi za Polaków, którzy mają tyle jadu i nienawiści w sobie.

  PS. Czy mógłby Janek lub Anonim napisać czym charakteryzuje się myślenie neomarksistowskie, bo z chęcią bym się dowiedział.

  1. janek mówi

   Trzeba było się uczyć, albo wziąć się do nauki od dzisiaj, nie wiesz człowieku w jakiej rzeczywistości mentalnej przyszło ci żyć, czas nadrobić zaniedbania, marksizm i neomarksizm rozwija się od ponad 170lat i tego nie da się przekazać w kilku słowach …

  2. janek mówi

   Mirek: nie musisz być żydem, jesteś zwykłym polskojęzycznym szabas gojem a goje to wg talmudu to bestie i nawóz Historii:)))

  3. recek mówi

   „Oczywiście, tak myśli połowa katolickich fanatyków” – skąd te dane? To są Pana przypuszczenia czy złośliwości? Kto według Pana jest fanatykiem? Czy ten co co dzień nie godzi się z zakłamaniem, czy ten co drwi z drugiego i wysyła go do innego państwa? Czy według Pana tylko pan na tym forum jest „myślący” i po studiach i na dodatek nieżyd?

 8. Grzes mówi

  Judaszu duda co narobiles dobrego dla nas Polakow.W dalszym ciagu jestesmy niszczeni tak jak bylo itd

 9. Robert mówi

  W usraelu zaś ustawka,zaś kontroler UBecki hamerykański typuje szaleńca i grzejąc mu dynię dzięki technologii remonte neural monitoring,zaś strzela do swoich dzieci(dziwne że w USiech szaleńcy nigdy nie strzelają na ulicy,bo jeszcze czarnego CIAmajdy by ubiły i w rozruch miasto wprowadziły),żeby na poprawkę wprowadzić poprawki i zabrać usraelitom pukawki,do dzieci strzelać trzeba ….co za naród,co za milicja….W dzisiejszym świecie we łbie się nie mieści,choćby jak informowali,ze motłoch bardziej uzbrojony od tych co wybrać się mu dali

 10. Robert mówi

  Powiadają ze Trumpa Ruskie wybrali ,jak mawia obieżyświat Cejrowski,ale jak przekazywał w eterze pan Cugowski,do tanga trzeba dwojga i w to mi graj,jednak Trumpa wybrało FBI,tak jak cele w szkołach i na Manhattanie,jak tak dalej pójdzie,kowboj Cejrowski bez gana zostanie.

 11. Mieczyslaw mówi

  Ma pan racje panie Jacku co do wielgus podla kobieta…

  1. Ada mówi

   Tak przy okazji szybkiej „przebieżki” po Niezaleznej za pogodą, ale i w ogóle tematycznie…
   Następny knebel – na Rafała Ziemkiewicza. Poseł Partii Pracy p. Rupa Huq zaapelowała do brytyjskiego ministerstwa spraw wewnętrznych o niewpuszczenie Rafała Ziemkiewicza…….!
   Ciekawy jeden z pierwszych komentarzy:
   Anonim
   „Mieszkam w UK długo, mówię wam biali Anglicy nas normalnie kochają, widzą w nas ostatnią nadzieję dla Europy, między innymi za sprawą Britan first”
   Puchnie ,puchnie „ciasto” świadomości, im knebel grubszy.

 12. d. mówi

  Jacku ta osoba co Ciebie pozywa to nicość i marnośc moralno-intelektualna! Nie zasługuje nawet abyś w jejobrzydłą stronę popatrzył. Ty mógłbś toto zabić własnym intelektem, inteligencją w ogóle, wiedzą, mądrością. Szkoda , ze takie zera szkodzące Polsce i ośmieszające Polskę pchają się do Parlamentu. Jacku, najwyższy czas abyś pomyślał o kandydowaniu do przyszłego Parlamentu! Na pewno masz w nas swoich wyborców! PiS już pokazał, ze jest szubrawy i służy jak pies jedynie zydom a my chcemy żeby WRESZCIE rządzący słuzyli NAJPIERW NARODOWI POLSKIEMU! Tymczasem mniejszości są w Polsce dla rządzących wazniejsze i przed nimi klękają rządzący, nawet udający płomiennych patriotów i …Polaków partyjniacy z PiS na czele z Prezesem! Nigdy na PiS nie zagłosujemy!!

 13. janek mówi

  Do Mirek:
  Nie wiesz, kto to szabas goj?:)))) A wiesz kto najechał Polskę w 1944 i 45r.? Proszę o odpowiedź.

  1. Mirek mówi

   Do Janek:

   Z tego co wiem to w tamtych latach Polska (jako niezależny i suwerenny kraj)nie istniała. Była tylko Polska podziemna na terenach dawnej Polski i rząd na emigracji w UK, a marionetki w ZSRR. Po zakończeniu II wojny światowej nikt nas nie najechał. Myśmy najechali Czechosłowację.

 14. janek mówi

  Do admina:
  na forum pisze dwóch Janków. Janek ,,starszy” to mój nik, chociaż już raz prosiłem aby mój nik był następujący: janek, pisany z małej litery. Proszę o zmianę mojego niku i ,,młodszego” Janka również o jego różniącą zmianę. Dziękuję.

 15. Hanna mówi

  Joaska Ty jestes poslem czy oslem?co TY wyprawiasz?jakim prawem atakujesz Ks.Jacka.Twoje miejsce jest w stajni!itd

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.