Sąd uchylił zakaz dla Marszu Suwerenności. Trzaskowski zapowiada, że rozwiąże zgromadzenie

Rafał Trzaskowski/ fot. twitter
7

W piątek (26.04.2019) warszawski Ratusz wydał zakaz dla Marszu Suwerenności organizowanego przez narodowców. Organizatorzy złożyli odwołanie do sądu, który uchylił decyzję prezydenta Rafała Trzaskowskiego,

– Prezydent Trzaskowski najwyraźniej nie wyciągnął żadnych wniosków z porażek sądowych swojej poprzedniczki w bojach sądowych ze Stowarzyszeniem Marsz Niepodległości  ws. zgromadzeń publicznych. Zaufał tym samym prawnikom i będą go prowadzić od klęski do klęski, tak jak wcześniej HGW – skomentował Krzysztof Bosak, wiceprezes Ruchu Narodowego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Marsz Suwerenności odbędzie się we wskazanym miejscu i czasie, tj. 1 maja wyruszy o godz. 14.00 z Placu Zamkowego. Ale dokąd dojdzie? Trzaskowski już zapowiedział, że rozwiąże marsz.

– Informuję, że jeżeli po raz kolejny usłyszymy faszystowskie hasła lub zobaczymy nazistowskie symbole, natychmiast rozwiążemy manifestację. Na ulicach Warszawy, miasta tak doświadczonego przez historię, nie może być miejsca dla brunatnych marszy – napisał Trzaskowski na Twitterze. Stwierdził tez, że ONR powinien został zdelegalizowany. Oczywistym jest, że rozwiązanie marszu to cel Trzaskowskiego i zostanie to zrobione pod byle pretekstem.

Źródło informacji: Twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Trzaskowski to głupek, czy kanalia? Bitwa Warszawska, rekonstruktorzy i dżem na jarmarku

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Volksdeutsch musi się wykazać…

 2. Dan mówi

  Kogo obchodzi co ten ćwok ma do wycharchania. Tych skurwieli trzeba odpalić inaczej w tym kraju się nic nie zmieni

 3. ikss67 mówi

  Fszystowskie hasła. Oto żydowska narracja. Każdy Polak wie, że to nacjonalistyczna manifestacja. I tylko debile takie jak ten Pan świadomie próbują nieudacznie manipulować głupolami i mieszać pojęcia faszyzmu i nacjonalizmu. Nacjonalizm to umiłowanie narodu i to bardzo pozytywna cecha. Nacjonalistami sa Niemcy, Skandynawowie, Hiszpanie, Francuzi, itp. NBatomiast faszystami to mogą być Żydzi. Dlaczego, dlatego, że mordują Palestyńczyków, i to jest fakt podany w liczbach na forum ONZ. Poza tym te faszystowskie ustawy w Knesecie definiujące Izrael jako Państwo tylko dla Żydów. Czy to nie przypomina niemiecki faszyzm z lat 30? Oby uczniowie nie przerośli mistrzów.

 4. Piotr mówi

  trzeba spalić jego kukłę, wtedy się przekonamy, czy kosher-media będą krzyczeć, że spalili eskimosa…

 5. Teresa mówi

  Nazista Czaskoski zabrał głos…

 6. Marek Bystrzewski mówi

  Kochani! Prokuratura szykanuje p. Jerzego Ziębę! Zamknęli mu, opieczętowali, na podstawie kłamliwych zarzutów, firmę, która produkuje i sprzedaje suplementy, uczciwe, skuteczne witaminy, dzięki którym setki tysięcy Polaków uratowało swoje zdrowie i wyszło z nieuleczalnych chorób!
  Ten rząd PiS stosuje już metody faszystowskie i gangsterskie w celu niszczenia ludzi ratujących zdrowie Polaków i mówiących odważnie prawdę o podłościach tej władzy.
  Podobna sytuacja ma miejsce wobec polskiej firmy zielarskiej Herbapol, też chcą ją zniszczyć, wprowadzając coraz więcej zakazów na poszczególne rośliny, żeby Polacy nawet ziołami nie mogli się ratować.
  Nie pozostawajcie bierni! Nagłaśniajcie sprawę. Ostrzegajcie się wzajemnie. Wyślijcie poparcie p. Ziębie. Jego strona: jerzyzieba.com
  Zobaczcie też sobie na jego program ugrupowania Nowa Polska: jerzyzieba.com/polityka
  To jedyny jak na razie tak konkretny program dla ratowania Polski i narodu polskiego, naprawdę oddający, w sposób inteligentny, władzę w Polsce narodowi polskiemu.

 7. Szczohkijowski mówi

  Zbokopedofill który chce obmacywac dzieci bedzie zakazy stawiał? A wypierdallaj od naszych dzieci zboczonySkurwielu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.