„Rzymkowski to zdrajca!” Wywiad z posłem Sachajko o marihuanie z Izraela, koalicji z PSL, Kołodziejczaku i „niegroźnej” Konfederacji [WIDEO]

Poseł Jarosław Sachajko i Jacek Międlar
34

W ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno o formacji politycznej Pawła Kukiza. Nie za sprawą spektakularnych projektów ustaw czy bezprecedensowych wypowiedzi. Powodem rozgłosy było połączenia sił z partią Władysława Kosiniaka-Kamysza, którą jeszcze niedawno Kukiz określał mianem „zorganizowanej grupy przestępczej”. W związku z tą roszadą polityczną wielu zwolenników formacji muzyka poczuło się oszukanych przez lidera formacji wokalisty i zwątpiło w „antysystemowość” ugrupowania.

Jednym z najaktywniejszych posłów z ramienia Kukiz’15 jest bez wątpienia poseł Jarosław Sachajko, doktor nauk rolniczych i ekonomista, przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz członek Komisji Zdrowia. W dniu wczorajszym (16 sierpnia 2019) odznaczony statuetką Studia VTV. Jacek Międlar przeprowadził z nim wywiad. Poseł Sachajko w ostrych słowach wypowiada się o byłych politykach z jego formacji, którzy przeszli na listy Prawa i Sprawiedliwości. Skomentował także pozycję potencjalnego rywala w wyborach – Konfederację. Wielu ludzi przeszło przez Konfederację i bardzo szybko się z niej wyleczyło – mówi Sachajko i zaznacza, że formacja z Januszem Korwinem-Mikkem na czele nie może być godna zaufania.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poseł Jarosław Sachajko tłumaczy w jakim stanie jest rolnictwo w Polsce i komentuje decyzję Michała Kołodziejczaka o porzuceniu partii Zgoda, którą ten sam stworzył. Wskazuje także na gigantyczny lobbing farmaceutyczny związany z konopią siewną i wskazuje, że mocą decyzji rządu PiS marihuana lecznicza nie może być uprawiana w Polsce, ale jest sprowadzana z Holandii i… Izraela. Zastanawiające, prawda?

Przeczytaj:

J. Międlar: Kapłan z Lublina popłynął ściekiem Życińskiego

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Arkadiusz mówi

  „…formacja z Januszem Korwinem-Mikkem na czele nie może być godna zaufania.” – powiedział zagorzały antysystemowiec i dając świadectwo swojej wiarygodności wszedł w koalicję z systemem…

  1. piotr mówi

   1- Cechy kontrolowanej opozycji. 2- Wojciech Cejrowski: Panowie z Konfederacji. 3- Prawica się zaorała. Kaczyński może chłodzić szampana. Jan Bodakowski. 4- Cały sejm milczy o podkarpackiej prostytucji. Nawet narodowcy!

  2. robert mówi

   Polska wypłaci zasiłki za Holocaust. Polska a nie Niemcy.

 2. Grześ mówi

  Kilka razy przeszło mi już przez myśl, że Korwin to też może być agentura która ma za zadanie zwodzić młodych wyborców, cholera wie,

 3. michu mówi

  Partia UPR (potem Korwin, Wolność) to jak dotąd jedyne organizacje KONSEKWENTNIE I AUTENTYCZNIE antysystemowe. I dlatego system SKUTECZNIE robi wszystko, że nigdy korwiniści nie doszli do władzy ;).

 4. Zbulwersowany mówi

  Kolejny wściekły atak na Konfederację na tym portalu ! Czy już malkontenci zebrali po 60 tysięcy na głowę dla rozbojniczych Żydów tytułem uroszczeń 447 ? A może szykują się, żeby brać nogi za pas i zwiewac z Polski, ażeby inni płacili ?! Widać – agentura uruchomiła swoich sayanim, bo co to będzie jak jedyna propolska i prokatolicka formacja dostanie się do Sejmu i Senatu. Agenci ! Czas na waszą wzmożoną aktywność !

  1. Jarek mówi

   Zgadzam się. KS. Jacek jest nierzetelny ! Powinien teraz zaprosić Grzegorza Brauna, aby mógł się do tego odnieść. Tam były same insynuacje. Co ten Korwin robi w polityce? A może ks. Jacku nie zmienia poglądów ?!

  2. WIT mówi

   Wywiad.to nie Jacek ale poseł Sachajko wyraża.swoje zdanie..poważny jesteś?

  3. K. Widget mówi

   Ludzie, co wy nie umiecie przeczytać paru zdań ze zrozumieniem? I jak tu ma być bobrze.

 5. Jarek mówi

  Zgadzam się. KS. Jacek jest nierzetelny ! Powinien teraz zaprosić Grzegorza Brauna, aby mógł się do tego odnieść. Tam były same insynuacje. Co ten Korwin robi w polityce? A może ks. Jacku nie zmienia poglądów ?!

  1. Wit mówi

   Jacek zrobił bardzo dobry wywiad z Braunem. Słuchałem!!!

  2. Jacek Międlar mówi

   Proszę Pana, z panem Grzegorzem Braunem wywiad przeprowadzałem, a słów posła Jarosława Sachajko proszę nie wciskać w moje usta. Niebawem przeprowadzę wywiad z Krzysztofem Bosakiem, bo do dnia dzisiejszego nie było jakoś okazji. Będzie Pan miał symetrię.
   Pozdrawiam i proszę nie wyciągać pochopnie wniosków

  3. Jarek mówi

   Mówi ks. o braku sukcesu Korwina a przecież poseł Sachajko mówi, że idziemy z PSL bo nie zbierzemy podpisów. Czyli co zrobili przez 4 lata, że nie są w stanie pójść sami do wyborów. Sachajko mówi o tym, że Korwin żyje z subwencji a z PSLem już się dogadali co do podziału subwencji. Poseł Ścigaj powiedziała. że trzeba było brać pieniądze w tej kadencji. Więc dużo insynuacji niedopowiedzeń. Mówienie, że Grzegorz Braun jest niewiarygodny to już podłe. Nawiązuje to filmiku z samochodu. Proszę o większą rzetelność.

  4. piotr mówi

   Czesław Kwaśniak – chrześcijańska twarz KONFEDERACJI.

  5. robert mówi

   Rybak: ,,Kukiz zaprzepaścił wielką nadzieję narodu polskiego” link: Współpraca międzynarodowa Sejmu: POLSKO – IZRAELSKA GRUPA PARLAMENTARNA. 2. Pos. Krzysztof BOSAK (LPR) – wiceprzewodniczący. 16-02-2006 r.

 6. Konrad mówi

  Panie Jacku, nie widziałem nigdy żeby pan poparł Konfederację, a jednak wiele jest materiałów, które ją próbują zdyskredytować. Czy nie warto przed wyborami zamknąć usta? Czy nie warto kibicować jedynej sile, która może przewietrzyć sejm i która ma jakiekolwiek szanse na wejście do sejmu? Zamiast tego lepiej przeprowadzać wywiad z posłem z żałosnego obecnie ruchu Kukiz15? Pozdr

  1. Jacek Międlar mówi

   A jednak poparłem (proszę poszukać w dziale FILMY), film o mniej więcej takiej nazwie „Dlaczego zagłosuję na K”. Przestrzegałem przed takimi jak Całek, Bugajski, Jakubiak.
   Wywiady należy przeprowadzać ze wszystkimi. Przeprowadzam z politykami PiS-u (Matecki), Kukiz’15 i Konfederacji (z nimi NAJCZĘŚCIEJ). Proszę o obiektywizm :).

  2. Jacek Międlar mówi

   Dodam, że w roli publicysty nie jestem od kibicowania, ale prezentowania obiektywnego punktu widzenia. Czyli artykuły, wywiady i komentarze polityczne/felietony, które regularnie publikuję. To jest moja rola. Publicysta otwarcie opowiadający się za jakąś formacją polityczną nie jest wiarygodny. Portal/medium będący przybudówką jakiejś formacji politycznej NIE JEST WIARYGODNY. I tak mogę całą litanię wymieniać.

  3. michu mówi

   Myślę, że publicysta ma jakieś swoje poglądy i nie widzę powodów dla których nie miałby ich prezentować. To przecież nie ma wpływu na obiektywny wywiad a nawet na możliwość przyznania racji bądź nie temu z którym się wywiad przeprowadza.

  4. Krzysztof Zieliński mówi

   Ja też mam problem ze zrozumieniem tego, że media związane z konkretną partią muszą być niewiarygodne. Z całą pewnością mogą być niewiarygodne, ale czy muszą? Jeśli powstałaby partia złożona z ludzi uczciwych to nie widzę powodu dla którego tworzone przez nich media miałyby być nieuczciwe czy niewiarygodne. Co więcej realia w Polsce są takie że partia złożona z uczciwych ludzi musi mieć własne media bo inaczej zostanie przez inne media zamilczana i społeczeństwo nie dowie się o jej istnieniu.

  5. Jacek Międlar mówi

   A tutaj jeszcze dla dopełnienia:
   – „W Polsce trzeba ścigać za gloryfikację banderowców!” Wywiad z Dariuszem Mateckim ze Zjednoczonej Prawicy (https://wprawo.pl/2019/01/30/w-polsce-trzeba-scigac-za-gloryfikacje-banderowcow-wywiad-z-dariuszem-mateckim-ze-zjednoczonej-prawicy/)
   – „Nie wyobrażam sobie sojuszu z Rosją!” Grzegorz Braun w wywiadzie dla wPrawo.pl (https://wprawo.pl/2019/05/23/nie-wyobrazam-sobie-sojuszu-z-rosja-grzegorz-braun-w-wywiadzie-dla-wprawo-pl/)
   – NASZ WYWIAD! Robert Winnicki ujawnia źródło informacji ws. spotkania polsko-izraelskiego (https://wprawo.pl/2019/05/24/nasz-wywiad-robert-winnicki-ujawnia-zrodlo-informacji-ws-spotkania-polsko-izraelskiego/)
   – J. Międlar: Czy popieram Konfederację? [Przegląd tygodnia – WIDEO] (https://wprawo.pl/2019/04/07/j-miedlar-czy-popieram-konfederacje-przeglad-tygodnia-wideo/)
   – J. Międlar: Miało być dobro, znów będzie „mniejsze zło”? Jakubiak pasuje do Konfederacji jak garbaty do ściany (https://wprawo.pl/2019/03/07/j-miedlar-mialo-byc-dobro-znow-bedzie-mniejsze-zlo-jakubiak-pasuje-do-konfederacji-jak-garbaty-do-sciany/)

  6. Konrad mówi

   No mam po tych komentarzach jakąś symetrię, ale ostatnio przyzna pan że się tutaj trochę „jedzie” po Konfederacji. Co do pana stwierdzenia: ” Publicysta otwarcie opowiadający się za jakąś formacją polityczną nie jest wiarygodny. ” Zadam jedno pytanie: Niby dlaczego? Pozdr

  7. zuzia mówi

   Jako że może wpaść w rolę propagandowej tuby. A gdy uzależni się od kasy danej Partii – „blaga płynie z ust”…

  8. michu mówi

   Dopóki ma poglądy ZGODNE z jego punktem widzenia to dlaczego ich np nie propagować?? Jak my katolicy jesteśmy np za CAŁKOWITYM zakazem aborcji to dlaczego tego nie propagować i dlaczego rozmówca ma o tym nie wiedzieć???

  9. zuzia mówi

   Zuzi do Michu: Rzeczywistość jest złożona: ma plusy dodatnie oraz ujemne; „linia partyjna” eksponuje tylko rajską wizję świata [jak po lobotomii]

 7. K. Widget mówi

  Konfederacja nie jest ideałem ale nie ma nic innego. Lepsza drewniana Arka Noego niż stalowy Titanic.

  1. Jarek mówi

   Co to znaczy nie jest idealna ? Jak będzie w sejmie i będzie głosowała za roszczeniami wtedy bedziemy mogli ocenić. Ks. Jacek chyba nie widzi jaka jest blokada w tv na Konfederację a jak coś się pojawi to tylko negatywnie. Za rok wybory prezydenckie niech ks Jacek startuje to zobaczymy co nawojuje. Mi wypowiedzi Korwina się też nie podobają, ale ja osobiście jestem od Grzegorza Brauna i wspieram ten projekt. Mówienie, że Kaja Godek się wycofała bo chciała lepszy okręg i Konfederacja się rozpada jest śmieszne. Poza tym Kaja Godek związała się teraz z Markiem Jurkiem i co na to ks. Jacek ?!

  2. robert mówi

   Marek Jurek – hanukowy kombatant.

 8. Krzysztof Zieliński mówi

  Panie Jacku Międlarze proszę poprawić kadrowanie zdjęcia na twitterze i innych portalach społecznościowych tak aby widoczne było to że trzyma Pan w ręku Pismo Święte. Sam przez chwilę myślałem że Pan „hajluje”. Wiele osób przez to kadrowanie imitujące hailowanie myśli że identyfikuje się Pan z hitlerem i dlatego nie chce mieć z Panem nic wspólnego. I nieukrywam, że nie potrafię tego kadrowania nikomu wyjaśnić bo i dla mnie jest to niezrozumiałe. Tak samo jak niezrozumiałe jest słowo, które ostatnio często Pan wypowiada „symetria”. Ja chcę prawdy w połączeniu z miłością a nie jakiejś symetrii. Poprostu przestaje Pana rozumieć i zaczynam myśleć że celowo wprowadza Pan całą serie takich dwuznaczności, negatywnych skojarzeń które prowadzą nas wszystkich tylko do ciągłych kłótni.

  1. Krystian mówi

   Symetria to dla Ciebie dwuznaczność? Ty jesteś chłopie jakiś niepoważny. A co do hajlowania to puknij się w łeb.

  2. Krzysztof Zieliński mówi

   Symetria to jest dwuznaczność bo kojarzy się też z filmem symetria w którym główny bohater niewinnie trafia do więzienia i tam pod wpływem współosadzonych dopuszcza się zbrodni. Zamierzeniem tego filmu było zapewne pokazanie, że z dobrego można zrobić złego najpierw wrabiając go w zbrodnie a później łamiąc go psychicznie i sprawiając że przestaje odróżniać dobro od zła lub traci wolną wolę. Myślę że Jacek Międlar doskonale sobie zdaje sprawę z tego skojarzenia.
   Co do zdjęcia profilowego Jacka Międlara na twitterze to powtarzam – wiele osób widzi w tym hailowanie ponieważ poprzez kadrowanie zdjęcia nie jest wyraźnie widoczne że trzyma on w ręku Pismo Święte. Przy miniaturkach tego zdjęcia to już w 100% kojarzy się z hailowaniem. Początkowo wydawało mi się że to niefortunne kadrowanie no ale ciągle pozostają pytania – przecież to zdjęcie wybrał i ustawił kadrowanie sam Jacek Międlar – dlaczego wybrał takie zdjęcie i tak je ustawił żeby nie było widać Pisma Świętego i jednocześnie żeby jego gest przypominał hailowanie? Jeśli to tylko przypadek to dlaczego tego nie poprawi skoro po licznych komentarzach jest świadomy że tak wiele osób kojarzy to z hailowaniem i prowadzi to do kłótni między ludźmi? Zaczynając rozmowę o Jacku Międlarze trzeba zaczynać od tłumaczenia że Jacek Międlar nie jest faszystą a zdjęcie profilowe przypomina tylko hailowanie. I na tym się kończy rozmowa bo wywołuje to tylko śmiech. Tylko dlaczego ja muszę od tego zaczynać rozmowę? Dlaczego Jacek Międlar doprowadził do tego żeby trzeba było zaczynać rozmowę od tego że on i my nie jesteśmy faszystami? Po co on robi i ciągle podtrzymuje te negatywne skojarzenia?

 9. Artur mówi

  Uśmiałem się. Kukiz musiał przeprosić odnośnie stwierdzenia, że jego koalicjanci to zorganizowana grupa przestępcza BO skoro do dziś ich nikt nie wsadził to ma to niby być pewnikiem, że są niby czyści. Co za debilne tłumaczenie. Szkoda, że nie dodał ten typ, że Kukiz też mówił, że mogą go pozwać bo nie raz był światkiem ich mafijnych akcji i ma na to dowody więc się nie boi stanąć im naprzeciw w sądzie. To że rząd pis czy PO ich nie wsadził to nie oznacza, że to nie jest ZGP. Po prostu jak to mówi JKM są elementem bady czworga, systemowego układu my nie ruszamy waszych wy nie ruszacie naszych. Płytkie to tłumaczenie Kukiza. Ps. Odpieprzcie się od pana Międlara. To, że robi wywiad z kimś tam, by poznać jego zdanie byśmy mieli możliwość wyciągania wniosków nie można słów rozmówcy na zadane pytania przypisywać panu Międlarowi bo widać, że on nie prowadzi rozmowy koleżkowskiej przytykając rozmówcy jak to lubi robić np. wrealu.pl

 10. Robert mówi

  Z całej komfederacji,tylko Grzechu Braun nie miał racji…że się chłop tak upokorzył

 11. Robert mówi

  I miedzy milicję swój żywot włożył

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.