Ruski agent? Grzegorz Braun złożył doniesienie do prokuratury na… samego siebie [WIDEO]

Grzegorz Braun/ fot. facebook
21

Grzegorz Braun poinformował na Facebooku, że w piątek (31.05.2019) złożył doniesienie na samego siebie do prokuratury w Pruszkowie. Zawiadomienie dotyczy podejrzenia popełnienia przestępstwa szpiegostwa, zdrady, zmierzania do pozbawienia niepodległości i zamiaru sprowadzaniem powszechnego niebezpieczeństwa.

„Napisałem takie doniesienie naczytawszy się w prasie i nasłuchawszy się w mediach elektronicznych strasznych rzeczy na własny temat” – wyjaśnił Braun. Podkreślił, że od lat propagowana jest wersja, wedle której nie ma argumentów i debaty publicznej, ale jest hasło „kto nie z nami, ten jest ruskim agentem”. Dodał, że w ostatnich tygodniach i miesiącach kampanii głównym tematem czarnego PR, którego on sam również był celem, było „łapaj ruskiego agenta”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Niech prokuratura to sprawdzi. Niech nie polega na moich zapewnieniach, ze nie jestem ruskim agentem” – powiedział Braun. Wskazał, że w zawiadomieniu jest też drugiego rodzaju przestępstwo, które może tutaj zachodzić, czyli przestępstwo po stronie tych, którzy oskarżają Grzegorza Brauna i Konfederatów, że są „ruską agenturą działającą za ruble od samego Putina”.

„Czy ci, co tak mówią, złożyli jakiekolwiek zawiadomienie?” – pyta Braun wymieniając Antoniego Macierewicza i Tomasza Sakiewicza. Jeśli powzięli wiedzę o tym, że ktoś jest rosyjską agenturą i nie zawiadomili stosownych organów ścigania, to sami popełnili przestępstwo. Ciekawe, jak z tego wybrnie prokuratura 🙂

W drugiej części nagrania Grzegorz Braun poinformował o rozmowach toczonych w gronie Konfederatów, których celem jest utworzenie partii politycznej zrzeszającej partie i środowiska wchodzące w skład dotychczasowej koalicji. Ma to być partia techniczna, dzięki której w jesiennych wyborach do Sejmu będzie możliwe wystawienie jednej listy.

Źródło informacji: Facebook

Zobacz też:

Nasz wywiad z Grzegorzem Braunem. Luter jako pierwszy Fuhrer i dywersant Imperium Osmańskiego

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Ostatnio usłyszałem od swoich znajomych,pobożnych patriotów,że źle zrobiłem głosując na Bosaka bo to Żyd,pedał i syn ruskiego oligarchy.Takie sensacje usłyszeli w TVP,Polsacie,TVN i innych telawizjach i telaradiowizjach.No cóż,ręce opadają,głupota ludzka jest większa niż kosmos.

  1. Damian mówi

   Takich masz znajomych.

 2. Ryszard mówi

  Nie ufam Braunowi. Ale nie będę rozwijał tego tematu. Chciałem napisać że Korwin mikke to w rzeczywistości żyd. Czy wy tego nie widzicie ? Jego prawdziwe nazwisko brzmi Goldberg. Jak tylko Konfederacja dostała duże poparcie w wyborach., tak że mogli przekroczyć próg a PIS musiało im część głosów ukraść w noc wyborczą to nastepnego dnia „Mikke” zaczął robić wszystko by rozbić Konfederacje. To mega szkodnik. Jego rola polega na kumulowaniu głosów logicznie myślących ludzi a następnie wyrzucaniu ich do śmieci. Apel do Konfederatów: Pozbądźcie się go i nie idźcie z nim i jego żydo-ugrupowaniem do wyborów !!!

  1. Wojciech mówi

   Zgadzam się, ze Korwin jest niebezpieczny ale był potrzebny razem ze swoimi. Teraz powinno się go odsunąć na boczny tor żeby nie był twarzą nowej „firmy”.

 3. Łukasz mówi

  Brauna bardzo lubię, tworzy bardzo rozbudowane, mądre zdania, aż miło go posłuchać. Zna bardzo dobrze prawo i jest prawdziwym patriotą. Co do Korwina to zgadzam sie w pełni, jeśli chodzi o to, że konfederacja powinna go wywalić, bo zabiera im głosy i niszczy opinię.

 4. Aragon51 mówi

  Dawno temu stwierdziłem, że przez Korwina Konfederacja padnie.

 5. Flex mówi

  Tak właśnie trzeba walczyć w sytuacji nieformalnej zmowy głównych TV. Każde działanie przeciw Konfederacji wzmocnić i wykorzystać medialnie. Judo mówi: ustąp aby zwyciężyć. Jak cię pchają to jeszcze pociągnij, jak cię ciągną to mocno popchnij. Ciekawe będzie zachowanie Prokuratury. Może wszcząć postępowanie, może odmówić, może też ścigać zgłaszającego za wprowadzanie w błąd. W każdym razie nieciekawy dylemat będzie miał pozostawiony samemu sobie właściwy urzędnik Prokuratury. Wątpię bowiem by w tą sprawę ingerował MS-PG. Raczej odwróci głowę i „umyje ręce”. Ale wrzucanie PISowi takich „gorących kartofelków” to dobra taktyka. Daje szansę przyciągnięcia uwagi mediów. A duża część wyborców to konsumenci reklam i tabloidowych sensacji. Jak są przekonani że inni tak robią to nawet psie g. w złotku kupią i łykną mlaskając. Tak wylansowano N, teraz Biedronistów.

 6. szubi mówi

  za często wszędzie gdzie Korwin się tknie szybko upada taki projekt hmmm. Konfederacja tak ale bez Korwina i jego 2% ale wtedy przybędzie z 5% głosów ludzi nie głosujących na Konfederacje właśnie przez niego

  1. Zbigniew mówi

   /Ten tekst w grupie Fratrii: Wpolityce.pl i Wgospodarce.pl i oczywiscie w niezaleznej.pl ten tekst pod popisami Kosiniak – Kamysz ocenzurowano radykalnie.//

   „”PIS pani Szydlo jednak wiele zmienil, lista zmian jest dluga.

   PSL Kosiniaka w kazdym punkcie tej listy byl przeciw, dzialal przeciw.

   To sa znane sprawy a teraz ten zydowski intelektualista mowi, ze bedzie „dla Polski”, ale tamtych punktow nie wyjasnia, dlaczego popelnil tyle bledow.

   Moze przedstawi liste spraw, ktore uwaza za konieczne do wykonania dla Polski i dla Polakow a szczegolnie dla ludzi gospodarki rolnej i lesnej?

   https://prawy.pl/102301-wojska-sowieckie-w-polsce-i-mapa-glosowania-do-parlamentu-europejskiego-foto-8101/

   Z mapy glosowan pokrywajacej sie ze stacjonowaniem wojsk ruskich wynika, ze Kosiniak i jego PSL jest zwykla bolszewicka kotwica zaczepiona do zachodu.

   Gdansk po wojnie byl pusty, tak jak Szczecin, Wroclaw, Poznan a ludzie tacy, ze z Gdanska jezdzilo sie do Gdyni na zakupy – koncentracja niemieckich wplywow – 2 tys politykow Bawarii bilo brawa dla Walesy.

   Teraz, tak jak zawsze, juz od II RP Ukraincy, ludzie ze wschodnich granic II RP zawsze ciagneli na zachodnie tereny, blizej niemieckiego przemyslu. Polscy pracownicy takze emigruja do centrow przemyslowych Europy. Z Polskich uprzemyslowionych miast raczej nie wyjezdzaja.

   Kosiniak jest szefem ludzi z pozostalych zruszczonych regionow, to jest jego Polska a reszty po prostu, jak to zyd nie ogarnia.

   Dodam, ze PIS nie przedstawia tej listy osiagniec pani Szydlo, gdyz promuje szabesgoja Dude, Emilewicz, Morawieckiego. Przykladowo niezalezna.pl te Wildsteiny to konkretni ruscy, bolszewiccy Zydzi nienawidzacy Polakow.

   Wniosek.

   Ten PiS Dudy, Morawieckiego i innych szabesgojow nie jest centroprawicowy, ale zeruje na reszcie Polakow, zwiazanych uczuciowo z Polska a takie Kosiniaki, Tuskie, tworza sobie elektorat dla, ktorych Polska to „Eto nie maje”.

   Czym Duda rozni sie od Kosiniaka? „”

 7. Zbigniew mówi

  Nastepna strona jest wyrazniejsza:

  https://prawy.pl/102301-wojska-sowieckie-w-polsce-i-mapa-glosowania-do-parlamentu-europejskiego-foto-8100/

  Ciekawe, jak to odkrycie (znaczace odkrycie) zmieni postrzeganie politykow?

  Kukiz przekonywal, ze jest repartiantem i jak ladnie sie przepotwarzal.

  Kim sa politycy, ktorych imigracja pracownikow nie niepokoi – nawet nie wzbudza zastanowienia?

  Dodam, ze w Bydgoszczy po wojnie „repartianci” stanowili srodowisko oddzielne, potem blokowiska dla pracownikow naplywowych, nastepne 3 pokolenia mialy swoich wyksztalciuchow, az po oligarchie zydokomuny – niejako zespolili sie z uprzywilejowanym drobnym handlem i rzemioslem uratowanym (!) przez polskie srodowiska zydowskie.

  Ciekawe przedwojenne ksiazki dostawalem od zaprzyjaznionego Zyda stad opisy niby przedwojennego konfliktu Polakow z Zydami czytane teraz wydaja mi sie nieprawdziwe – ktos przenosi walke oligarchi, obcych wplywow na srodowiska zalezne od rozwoju polskiej suwerennosci.

  I to okazalo sie proste: takie kosiniaki, jako zjawisko potrzebuja elektoratu.

  I maja na to pieniadze realizujac interesy obcych.

 8. Zbigniew mówi

  Oni nie sa destruktywni!

  Sa wynikiem destrukcji w silach Narodowosciowych.

  Destrukcja Polski jest brak zainteresowania Narodowosciowcow sprawami gospodarki.

  Wazne jest, ze w tych sprawach lepszy jest zespol grupy Fratrii – Wgospodarce.pl – inne to Prawy.pl, Kresy.

  1. Zbigniew mówi

   Wszystkie szukaja pieniedzy, dziennikarzy i czytelnikow.

   Policzmy to stara metoda 3D.

   1 Szerokosc (frontu)

   Jest tyle spraw gospodarczych – spolecznych – politycznych, ze 500 zl za dobra notatke, dla dziennikarza pracujacego dla portali Narodowosciowych, centrowych i np Onetu daje pracowitej osobie specdochody – niekoniecznie rozglos i slawe

   2 Dlugosc (bioska).

   Finansowanie portali Narodowosciowych w ramach Konfederacji – calosciowo jest wielkoscia rownorzedne wielkosci kwot obracanych przez np ZUS…………. .
   Tzn. efektywnosc Funduszu Ubezpieczen Spolecznych okradanych przez ZUS i zusopodobne (rosna jak na drozdzach) to 1/3 efektywnosci Funduszy krajow EU – Starej Uni.
   2/3 wplat jest do zarzadzania – jest to kwota 1/4 PKB Polski.

   Brakuje pieniedzy??

   -3- Brakuje czytelnikow?

   Do 9 mln poszkodowanych rencistow – emerytow nalezy dolaczyc osoby majace za soba faktycznie nieplatne okresy studiow.

  2. Zbigniew mówi

   Moim zdaniem i widocznymi potrzebami oszczedzenia czasu jest wymagana KONFEDERACJA portali.

   Bezposrednio o stanowiska na urzedach moga walczyc tylko majacy poparcie jakis srodowisk dla ktorych Polska to „Eto nie maje”. Np Tusk, Thun, Siemioniak.

   Te trzy nazwiska reprezentuja trzy podstawowe srodowiska imigracyjne: tusk cyganow z Oruni, Siemioniak Ukraincow, Thun zubozona europejska arystokracje ponadnarodowa – jest jeszcze Duda, Morawiecki, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,, z rodzina a wiec NEPOTYZM i interesy Izraelitow.

  3. Zbigniew mówi

   Dlaczego nie ma stalej „Konferencji” – forum KONFEDERACJI?

   Dlatego, ze powszechnie przestrzen jest rozkladana na dwa czynniki – to jest w technologiach projektowania nazwane rozwinieciem – bryla jest rozwinieta na plaszczyzne.

   Jednak 3D sklada sie z nieskonczonej liczby danych 2 D.

   2 D opisuje prosta Funkcja Matematyczna w wyniku czego 3 D (bryla) ma nieskonczenie wielka liczbe prostych funkcji matematycznych.

   3 D bedzie miala 3 zmienne latwe do opisania i przekazania.

   Na politechnice Poznanskiej pracowano nad tym tematem w odniesieniu i rozroznieniu poslugiwania sie 3 D w roznych srodowiska i wyszlo tak jak na uczelniach Brytyjskich, ze kobiety po ogloszeniu scislych wynikow z tymi teoriami i profesorami …….. …..ze strach opisywac i powtarzac, lepiej wykropkowac (to mozna znalezsc, ale lepiej po cichu, w piwnicy obslugujac piec weglowy, bez zostawiania sladow, gdyz dzieci wyniosa wszystko i bedzie afera na okolice)

   Dodam ciekawostke: Majac obraz 3 D w pewnych sytuacjach widzimy co jest w srodku – zdarzylo sie, ze prosilem o wymiane silnika a potem jak sie rozsypal, mechanik tlumaczyl sie ze strachem, iz nie zaplace za remont tamtego.

   Przyklad: chcemy gdzies wkrecic jakas wazna srubke np we wnetrzu kadluba samolotu – potrzebujemy dwie lapki a oczeta zostaja na zewnatrz, bo sa glupio przypisane do glowy, pod wlosami – blad natury.

   Zapamietujemy polozenie wg 3D i wkrecamy -samolot moze sam leciec.

   Zostalem zmuszony do opisania tego 3 D gdyz one decyduja o powodzeniu w regulowaniu mechanizmow: 1 politycznych – 2 spolecznych 3 – gospodarczych.

   jakie wnioski

  4. Zbigniew mówi

   Pan Witold lubi 3 D i pokazuje falsz:

   ” – Pani Kamińska wyrzuciła mnie pod hasłem „zmiany ramówki”,

   – po czym proponowała kilku osobom wskoczenie na

   – skromne miejsce przy mikrofonie, które zajmowałem.”

   W ten sposob zamyka krag falszu: zdaniem Kaminskiej bardzo skromne miejsce moze administracyjne obsadzic kims innym.

   My wiemy, ze miejsce skromne ale dajace sluchaczy jest potezne z powodu pana Witolda i spraw ktore prowadzi – ten krag jest juz potezny, wielki, bezcenny….

   Podobne zdanie pani Katarzyny:

   „”Skoro postrzeganie świata przez polityków PiS zatrzymało się na poziomie „Skrzypka na dachu”, to mamy, co mamy, czyli przepraszanie Żydów za Marzec’68 oraz mieszanie z błotem Polaków, którzy protestują przeciw roszczeniom żydowskim.””

   Te 3D jako krag mozna zamknac – Polacy protestuja przeciw roszczeniom a PIS zachowuje sie jakby mial ciemne okulary Jaruzelskiego.

   Nastepne pan Jacek:

   Ale wstyd – zgubilem ladne zdanie 2D pana Jacka, jako przyklad jak ladnie sobie radzi z przenoszeniem aktywnych kregow 3 D na statyczne okreslenia.

   Moze z falszu PIS ADudy:

   Chca kupic bron od amerykanow gdyz „sa radykalnymi sprzymierzencami przeciw ruskim a Macierewicza wyrzucili „gdyz byl radykalny przeciw ruskim”.

   Sprzecznosc powstaje z powodu Nepotyzmu i Korupcji tego PiS.
   Razem tworza zamkniety krag interesow a to juz jest rudniej opisac, jezeli odbiorca nie szuka aktywnych kregow i pozostaje na poziomie 2D – przyczyn i skutkow i wszystko staje sie teoria spiskowa.

   Dlaczego podalem te przyklady

 9. Zbigniew mówi

  Godzina 8 a juz zabraklo miejsca na ciag odpowiedzi – niezle idzie.

  Im mniej rozwiniety, skoncentrowany Narod tym wieksza jest skala „drobnych wyludzen” – przykladem jest program dderowskiej AFD „… jezeli dolozycie po 395 € miesiecznie (pisza bez okreslenia czasu np rocznie), to nie bedzie korkow na autobanach i w miastach”.

  Nastepny podobny Zielonych na ktorych gosuje glownie mlodziez: ” Jezeli wprowadzimy gaz z NS2, to zyskamy czyste srodowisko, ktorego utrata bedzie wasze pokolenie strasznie duzo kosztowac”

  Skromne wyliczenie Handelsblatt, ze w dekadzie bedzie to kosztowac 800 mld tylko samych Niemcow, juz znika … .

  Zwalczanie tej skali „drobnych wyludzen” np programu tego PIS rodziny AD wszedzie jest bardzo trudne i musimy sobie z tym codziennie jakos radzic – jak szewc Dratewka z krakowskim smokiem.

  Nabieranie wprawy w zamykaniu kregow opisujacych wyludzenia nie moze byc oparte na oskarzeniu o korupcje.

  Trzeba znalezsc cos zastepczego, gdyz o korupcji kazdy wie – to lepiej zostawic jako oststeczna bron ….. .

  —-

  1. Zbigniew mówi

   Generalnie, wiec musimy poslugiwac sie falszem, aby cos skutecznie „zalatwic”.

   Mozemy uzyc: „nepotyzmu; korupcji; biedy” niestety, ale to ulatwienie poniza, gdyz jest skuteczne w spoleczenstwie o np 13 mln braku mieszkan, maksymalnej emigracji i sredniej wieku samoch. os. 19 Lat (Old timer juz jest od 21 lat).(polowa powinna byc bez podatkow).

   W kazdej sprawie prob wyludzen od nas czegos trzeba szukac „srodka zastepczego” i zalatwic sprawe.

   Dla kazdego pomocne byloby powstanie Konfederacji portali („dziennikarze z listow biora sprawy, ktore znaja i moga byc pomocne – czesto ryzykuja”).

   Dla przykladu z legendarnym juz ZUSem nie musze podawac, ze sa skorumpowani do cna, ze naczelnicy biora skladki od wyludzen dokonywanych przez pracownikow pod pozorem nieudacznictwa ………………., gdyz ten temat omawiaja portale Konfederacji Portali.

   W nie swojej sprawie moge chyba uzyc zdania : „Ludzie ich tak nauczyli” ludzie jezdzacy Old Timerami – spoleczenstwo sprzed 50 lat niezdolne do produkcji czegokolwiek we wspolczesnym swiecie ……………….. ……… Ludzie z mapy lokalizacji ruskich onuc. Moze tak nie jest??

   Jezeli dam sobie rade z jedna sprawa (za granica !) to schemat moge przedstawiac na forum i pozostawic sobie jako dorobek niematerialny tak jak poslugiwanie sie 3D – rozwinieciami tych bryl mechanizmow i opisywanie ich w aktywnych kregach.

   Dla mnie najwazniejsze sa sprawy patentow i chyba dla portali Narodowosciowych takze (mamy ZERO ujawnionych wynalazkow, odkryc, ochrony znaku firmowego i wzoru).

   Chyba trzeba opracowac cala liste najwazniejszych spraw i szukac relacji miedzy nimi ………… ?!

   Drobne innowacje sa wszedzie – w gwaltownym rozwoju technologii i konkurencyjnosci powstaje przestrzen – pustka podobna do zaopatrzeniowej w inwazji wojsk hitlera na Moskwe. https://www.youtube.com/watch?v=gcr0_35Bdls

   Za spalenie w Poznaniu magazynu z ubraniami dla wojsk pod Moskwa Poznaniakow spotkaly straszne represje. https://www.youtube.com/watch?v=hNSOduFfvIw

   Czynnikiem przegranej sprzymierzonej Europy byly zasoby paliw.

 10. Zbigniew mówi

  Generalowie w tamtych czasach pracowali na mapach 2D.

  Tak pracuja teraz mechanicy – nie tylko projektanci i producenci.

  http://fabrykator.pl/board/viewtopic.php?t=1280

  Portal MSN ma juz sztuczna inteligencja wyszukujaca z archiwum podobne tematy wg wyszukiwanych np samochody.

  Napewno Fundusz KonfederacjiPortali Narodowosciowych bedzie stac zastapic prace zespolu sztuczna inteligencja.

  Pierwsze objawy Kryzysu w Niemczech, w 8 latach zakazu pracy, byly wlasnie takie jak to, ze springer znalazl strategicznego inwestora – nastepne beda firmy budowlane a spowolnienie w branzy budowy maszyn jest juz od tamtego roku czemu chyba Trump stara sie przeciwdzialac …..

  1. Zbigniew mówi

   Ale tego sie napisalo….

   Lekka dekoniunktura spowoduje polaczenie interesow tej ludnosci z mapki z naszymi i zamknie sie krag wladzy Narodowosciowcow na szyi np PIS, ktory zaniechal budowy fundamentow laczacych ich z nami i opozycja beznarodowosci.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.