„Rozmowy Kaczyńskiego i Gowina nie zastąpią kodeksu wyborczego”. Bosak o nowych wyborach prezydenckich [WIDEO]

Krzysztof Bosak/ fot. Twitter
11

W poniedziałek (11.05.2020), podczas konferencji prasowej, Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta, zaapelował o przejrzyste przeprowadzenie procesu wyborczego. – Jesteśmy dzień po wyborach, które się nie odbyły. Precedensowa sytuacja w III Rzeczypospolitej. Pierwszy raz jesteśmy świadkami tak wielkiego bałaganu prawnego i proceduralnego – powiedział Bosak wskazując intrygi w obozie rządzącym i blokowanie przepisów w Senacie jako źródła tego konfliktu.

– Dziś przedstawiamy plan, jak wybrnąć z tego bałaganu – oświadczył Bosak i zaprezentował plan Konfederacji pod hasłem „Żądamy uczciwych wyborów”. Konfederacja oczekuje jak najszybszego wskazania terminu nowych wyborów i przeprowadzenia ich w formie mieszanej: głosowanie tradycyjne jako podstawa i głosowanie korespondencyjne dla chętnych. Konieczna jest też uczciwa kampania wyborcza w mediach publicznych.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Żadne nocne rozmowy Jarosława Kaczyńskiego i Jarosława Gowina nie zastąpią nam kodeksu wyborczego. Żadne intrygi, żadne rozgrywki, żadna władza pana Sasina nie zastąpi nam Państwowej Komisji Wyborczej. Potrzebujemy przejrzystego, sprawnego procesu wyborczego – powiedział Bosak. Podkreślił, że przed wyborami musi nastąpić jak najszybsze odmrożenie gospodarki i powrót do normalnego życia.

– Znaleźliśmy się w swego rodzaju próżni prawnej i oczekujemy, że w ciągu kilku dni zostanie przedstawiony sposób wybrnięcia z tej sytuacji. Nie stawiamy żadnych warunków zaporowych – zapewnił Bosak i wyraził ubolewanie, że ze strony obozu rządzącego nie pojawiło się żadne zaproszenie do konsultacji.

Bosak podkreślił, że Konfederacja jest za jak najszybszym znoszeniem restrykcji i obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. – Dość straszenia Polaków. Dość tej niepotrzebnej psychozy i pod jej pretekstem ograniczania praw obywatelskich oraz zatrzymywania i pałowania tych, którzy się o nie upominają. Znamy to z czasów Platformy Obywatelskiej – powiedział Bosak i przypomniał, że sam był zatrzymywany przez policję za poprzednich rządów.

Źródło informacji i cytatów: Facebook

Zobacz też:

Ksiądz apeluje do premiera o dopuszczenie większej liczby wiernych na Mszy Św. „Będę nadal marudził w tym temacie”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antyparch mówi

  Twojego tepego usmiechu po wyprzedzeniu przez samochod kamysza tez nic nie zastspi pajacu. Michnik siega po kase goja a Braun w bunkrze,żydow liczy,ha ha ha. A idzcie wy wszyscy na chvj.

  1. AntyPOPiS mówi

   Morda szabes-goju!

  2. Antyparch mówi

   Ssij jak matka parchata,nkwdzistom brudne paly azjatyckiej dziczy ssala.

  3. antyPOPiS mówi

   kacPiSki mikrocefalu, co prawda PiSzesz do innej osoby używającej nick’a 'antyPOPiS’, to użycie życiorysu twojej mamałe z ruskim przekazem, by go obrazić, najdobitniej dowodzi że tzwelujesz PiSraelitom na obu frontach, ruskim srakiewicza/targalskiego, i parchatym daniels/karnowscy. Kolega słusznie zauważył byś trzymał ryj, bo choć używasz klawiatury, to z każdego twego wPiSu, wali ulubionymi perfumami kulasa,.. mieszanina czosnku z odorem onuc…

 2. z-k mówi

  Panie Bosak!! Nie bądź Budka ani Grodzki ani żaden inny Szczerba i nie rób obstrukcji. Prowadź ofensywną kampanię a w kampanii wyborczej ma być głośno o 447 bo to zapowiedź katastrofy dla Polski. Jak dotąd to o szachrajskich żądaniach mówi tylko pan Piotrowski a pan milczy. Te głosowanie razem z PIS o opędzlowaniu polskich złóż też jakoś brzydko pachnie

  1. Frank Drebin mówi

   Sprawdź to: pan Sabina, asystent społeczny posła na sejm „szczęść Boże”Grzegorza Brauna

  2. z-k mówi

   No nieee!! To propagandowi partacze z TVP zrobili z igły widły prymitywną manipulacją

 3. Antyparch mówi

  Kupcie trabke Bosakow,niech sie nia nacieszy.

 4. Teresa Maria mówi

  Czy dzisiaj zakłady dla umysłowo chorych dały przepustki pensjonariuszom? Tyle tu idiotyzmów w komentarzach, że głowa mała.

 5. szalom mówi

  Cholera!!! Miałem nadzieję, że Konfederacja będzie pierwszym ugrupowaniem w 30-letniej historii żydo-okrągłostołowej, które poważnie zajmie się budową Polski, wypracuje program, poprze każdy mądry propolski projekt a sprzeciwi się każdej inicjatywie demontażu Rzeczpospolitej. G. prawda. Wdali się w głupie przepychanki. Te konferencje o bzdurach. Co raz bliżej im do Jachiry, Muchy, Szczerby i Rabieja niż do Mężów Stanu jakich oczyma wyobraźni niegdyś widziałem. Głosuję na Piotrowskiego bo tylko On jeden w debacie zgłosił sprzeciw do just 447.

 6. Frank Drebin mówi

  „Dziś ta władza jutro inna!!!” krzyczał bohatersko poseł na sejm „szczęść Boże” Grzegorz Braun ginąc bohatersko od kul i pał policyjnych w ramionach asystentki społecznej, pana Sabiny. Ale walka z faszyzmem pisowskim trwa i trwa mać!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.