SKLEP-WPRAWO.PL

„Rozmowy Kaczyńskiego i Gowina nie zastąpią kodeksu wyborczego”. Bosak o nowych wyborach prezydenckich [WIDEO]

Krzysztof Bosak/ fot. Twitter
11

W poniedziałek (11.05.2020), podczas konferencji prasowej, Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta, zaapelował o przejrzyste przeprowadzenie procesu wyborczego. – Jesteśmy dzień po wyborach, które się nie odbyły. Precedensowa sytuacja w III Rzeczypospolitej. Pierwszy raz jesteśmy świadkami tak wielkiego bałaganu prawnego i proceduralnego – powiedział Bosak wskazując intrygi w obozie rządzącym i blokowanie przepisów w Senacie jako źródła tego konfliktu.

– Dziś przedstawiamy plan, jak wybrnąć z tego bałaganu – oświadczył Bosak i zaprezentował plan Konfederacji pod hasłem „Żądamy uczciwych wyborów”. Konfederacja oczekuje jak najszybszego wskazania terminu nowych wyborów i przeprowadzenia ich w formie mieszanej: głosowanie tradycyjne jako podstawa i głosowanie korespondencyjne dla chętnych. Konieczna jest też uczciwa kampania wyborcza w mediach publicznych.

– Żadne nocne rozmowy Jarosława Kaczyńskiego i Jarosława Gowina nie zastąpią nam kodeksu wyborczego. Żadne intrygi, żadne rozgrywki, żadna władza pana Sasina nie zastąpi nam Państwowej Komisji Wyborczej. Potrzebujemy przejrzystego, sprawnego procesu wyborczego – powiedział Bosak. Podkreślił, że przed wyborami musi nastąpić jak najszybsze odmrożenie gospodarki i powrót do normalnego życia.

– Znaleźliśmy się w swego rodzaju próżni prawnej i oczekujemy, że w ciągu kilku dni zostanie przedstawiony sposób wybrnięcia z tej sytuacji. Nie stawiamy żadnych warunków zaporowych – zapewnił Bosak i wyraził ubolewanie, że ze strony obozu rządzącego nie pojawiło się żadne zaproszenie do konsultacji.

Bosak podkreślił, że Konfederacja jest za jak najszybszym znoszeniem restrykcji i obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. – Dość straszenia Polaków. Dość tej niepotrzebnej psychozy i pod jej pretekstem ograniczania praw obywatelskich oraz zatrzymywania i pałowania tych, którzy się o nie upominają. Znamy to z czasów Platformy Obywatelskiej – powiedział Bosak i przypomniał, że sam był zatrzymywany przez policję za poprzednich rządów.

Źródło informacji i cytatów: Facebook

Zobacz też:

Ksiądz apeluje do premiera o dopuszczenie większej liczby wiernych na Mszy Św. „Będę nadal marudził w tym temacie”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Antyparch mówi

  Twojego tepego usmiechu po wyprzedzeniu przez samochod kamysza tez nic nie zastspi pajacu. Michnik siega po kase goja a Braun w bunkrze,żydow liczy,ha ha ha. A idzcie wy wszyscy na chvj.

   1. Antyparch mówi

    Ssij jak matka parchata,nkwdzistom brudne paly azjatyckiej dziczy ssala.

    1. antyPOPiS mówi

     kacPiSki mikrocefalu, co prawda PiSzesz do innej osoby używającej nick’a 'antyPOPiS’, to użycie życiorysu twojej mamałe z ruskim przekazem, by go obrazić, najdobitniej dowodzi że tzwelujesz PiSraelitom na obu frontach, ruskim srakiewicza/targalskiego, i parchatym daniels/karnowscy. Kolega słusznie zauważył byś trzymał ryj, bo choć używasz klawiatury, to z każdego twego wPiSu, wali ulubionymi perfumami kulasa,.. mieszanina czosnku z odorem onuc…

 3. z-k mówi

  Panie Bosak!! Nie bądź Budka ani Grodzki ani żaden inny Szczerba i nie rób obstrukcji. Prowadź ofensywną kampanię a w kampanii wyborczej ma być głośno o 447 bo to zapowiedź katastrofy dla Polski. Jak dotąd to o szachrajskich żądaniach mówi tylko pan Piotrowski a pan milczy. Te głosowanie razem z PIS o opędzlowaniu polskich złóż też jakoś brzydko pachnie

  1. Frank Drebin mówi

   Sprawdź to: pan Sabina, asystent społeczny posła na sejm „szczęść Boże”Grzegorza Brauna

   1. z-k mówi

    No nieee!! To propagandowi partacze z TVP zrobili z igły widły prymitywną manipulacją

 4. Antyparch mówi

  Kupcie trabke Bosakow,niech sie nia nacieszy.

 5. Teresa Maria mówi

  Czy dzisiaj zakłady dla umysłowo chorych dały przepustki pensjonariuszom? Tyle tu idiotyzmów w komentarzach, że głowa mała.

 6. szalom mówi

  Cholera!!! Miałem nadzieję, że Konfederacja będzie pierwszym ugrupowaniem w 30-letniej historii żydo-okrągłostołowej, które poważnie zajmie się budową Polski, wypracuje program, poprze każdy mądry propolski projekt a sprzeciwi się każdej inicjatywie demontażu Rzeczpospolitej. G. prawda. Wdali się w głupie przepychanki. Te konferencje o bzdurach. Co raz bliżej im do Jachiry, Muchy, Szczerby i Rabieja niż do Mężów Stanu jakich oczyma wyobraźni niegdyś widziałem. Głosuję na Piotrowskiego bo tylko On jeden w debacie zgłosił sprzeciw do just 447.

 7. Frank Drebin mówi

  „Dziś ta władza jutro inna!!!” krzyczał bohatersko poseł na sejm „szczęść Boże” Grzegorz Braun ginąc bohatersko od kul i pał policyjnych w ramionach asystentki społecznej, pana Sabiny. Ale walka z faszyzmem pisowskim trwa i trwa mać!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.