Rozhisteryzowana Obywatelka RP ubliża poseł Pawłowicz po przyjęciu przez Sejm ustaw o KRS i SN [WIDEO]

fot. twitter
7

W dzisiejszych głosowaniach Sejm przyjął ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa i Sądzie Najwyższym. „Obrońcy demokracji” buńczucznie zapowiadali, że zablokują posłom wyjście z Sejmu, jeśli ustawy zostaną przyjęte. Blokada skończyła się na niczym. Po prostu, chętnych do zorganizowania kolejnego Ciamajdanu brak. Zostały wyłącznie najbardziej rozhisteryzowane egzemplarze miotające się pod barierkami ustawionymi wokół budynków parlamentu. Jedna z tych histeryczek ustawiła się przy sejmowym szlabanie i przez kilka minut ubliżała poseł Krystynie Pawłowicz wychodzącej z Sejmu. Doprawdy, trzeba mieć żelazne nerwy, żeby ze stoickim spokojem zignorować ten obraźliwy bełkot. Pani Poseł, szacunek!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cały film dokumentujący ten cyrk trwa ponad 14 minut. Walka histeryczki o to, żeby nie dać się wylegitymować jest po prostu niesamowita.

Źródło: twitter, facebook

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. KarPa mówi

  Ta kobieta chyba coś zażyła

 2. irek mówi

  Dobra pała i zimna woda, śmieć PO-wski.

  1. Teresa mówi

   Pała nie,bo zostanie męczennicą,a o to chyba by jej chodziło.Pewnie chciała aby Pani Pawłowicz ją zwyzywała czy zdzieliła torebką.Zignorowanie to chyba najlepsze podejście do takich sytuacji

 3. goj mówi

  Ciekawe, jakich sędziów Jonny Daniels nam wybrał i czy Sąd Najwyższy zostanie przy starej nazwie, czy zmienią na Sanhedryn? 🙂

 4. d. mówi

  zaKODowana idiotka! przypełzło toto pod Sejm i bredzi! Pani prof. Pawłowicz, to ty bido intelektualno-moralna w bialej kurtce, to ty możesz co najwyzej buty czyścic, UBwatelko dziedziczna!

 5. Pio mówi

  „Nikt nie zasluguje na pani towarzystwo” hehe. SJW logic.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.