Roszczenia żydowskie: po wyborach USA oczekuje wznowienia negocjacji ws. „restytucji za Holokaust”

Elan Carr/ fot. ua.usembassy.gov
13

Podczas niedzielnego (15.09.2019) spotkania w Atlanta Jewish Academy, w którym można było wziąć udział po wykupieniu biletu wstępu za 10 dolarów, Specjalny Pełnomocnik Departamentu Stanu ds. Monitorowania i Walki z Antysemityzmem Elan Carr zapowiedział, że w tym tygodniu wybiera się do Warszawy. Po co? Według mieszkającego w USA Wojciecha Wysockiego, który miał możliwość porozmawiać z Carrem podczas spotkania, mają to być na rozmowy z ministrem Wojciechem Kolarskim, Sekretarzem Stanu w Kancelarii Prezydenta RP. O czym? O roszczeniach żydowskich wysuwanych wobec Polski.

zaproszenie na spotkanie z Elanem Carrem w Atlancie
zaproszenie na spotkanie z Elanem Carrem w Atlancie

Wojciech Wysocki zamieścił relację ze swojej rozmowy z Carrem na Twitterze. Wynika z niej, że strona amerykańska nie zamierza zaprzestać nacisków na Polskę ws. wypłaty „restytucji za Holokaust”, jak Carr nazwał roszczenia żydowskie. Wynika z niej też, że strona amerykańska liczy na wygraną PiS w najbliższych wyborach i sprawny przebieg negocjacji ws. wypłaty roszczeń po wyborach. Carr miał oświadczyć, że strona żydowska jest skłonna zaakceptować „rozsądny plan spłat”, tak by nie zachwiało to równowagą Polski. Wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego o odmowie wypłaty uznał za „utrudniającą negocjacje i nieodpowiedzialną”. Podkreślił, że brak woli ze strony PiS na postęp rozmów wiąże się z wyborami i rozumie, że obecne ich przyspieszenie skutkowałoby przegraną PiS. Pełna relacja rozmowy poniżej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

„Antysemityzm to trucizna”. Amerykański urzędnik ds. walki z antysemityzmem z wizytą w Europie

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Kto przegrywa wojnę płaci kontrybucję ;). Chyba zawsze tak było ;).

  1. robert mówi

   Podsumowanie rebe Michalkiewicza. | wolna-polska.pl

 2. Robert B. mówi

  Żydostwo jest mistrzem w wywoływaniu nienawiści do siebie. Jestem ciekawy, co będzie, jak w Ameryce coś pójdzie nie tak. Ja wiem jedno. Ja ich ratować nie będę.

  1. antyPOPiS mówi

   Sytuacja jest nie ciekawa, można ręką dać sobie obciąć, że żadne z ugrupowań magdalenkowego dilu nie będzie oponować przed holo_ rekietem447+. Społeczeństwo o mentalności czworakowych pachołków, żyje syndromem złotej rybki, co sprawia że najwierniejsze kundle USraela mogą poprawić swój wynik wyborczy. Jedyna nadzieja w zmobilizowaniu, po stronie Konfederacji, tych którzy do tej pory unikali wyborów, nawet jeśli nie z racji podzielania poglądów, to dla zatrzymania syjonistyczno socjalistycznego szaleństwa Kaczystów…

  2. Robert B. mówi

   W tej perspektywie czasowej, tak, sytuacja nie jest ciekawa. W dłuższej, tak jak mówi się bardzo często, żydostwo zapłaci bardzo słono podobnie, jak płacili już wiele razy za dokazywanie na łonie narodów, które ich tolerują, ale oni przez swoją „mentalność” wyrastającą z ich religii nie przyjmują do wiadomości, że każda cierpliwość kiedyś się kończy…

  3. zuzia mówi

   Myśl! Mówiłam Ci już, ze oni są „licencjonowani”, spec-sluzby trzymają ich w garści, więc nie podskoczą, a tylko na czas wyborów mają stworzyć złudzenie alternatywy… Potem „przystawki” są konsumowane przez głównego gracza [na poziomie bantustanu POJLIN] JarKacza.

  4. antyPOPiS mówi

   @Zuzia, masz obsesję, ..gwoli prawdy, służby mają każdego w garści. Dla służb nie ma problemu w dorobienia garba każdemu. Nawet jeśli wśród kandydatów Konfederacji są osobnicy na pasku służb, to na tle całej reszty, i tak Konfederacja jest jedynym akceptowalnym wyborem. Inaczej trzeba by „siąść i płakać’, pogodzić się z rolą niewolnika, bo tak głosowanie na Magdalenkowym pomazańców Kiszczaka, jak bojkot wyborów oznacza wyrzeczenie się wolnej woli…

 3. Robert mówi

  Dla nich to nic osobistego,to tylko ,,biznes,,moja córka ma osiem lat,osobiście po waszym trupie…Trumpie

 4. Robert mówi

  Oczekuje inaczej Car Trump zaś nie wyląduje na ziemi do wydojenia

 5. adolf mówi

  zydzi !!! dosyć tej chucpy !!! do roboty a nie wyłudzać kasę od innych Narodów !!!!!!!!

 6. Hammurabi mówi

  Znając charakter Żydów, słowa: „Nie jest prawdą ze „na stole” leży 300 miliardów $$. Carr zaprzeczył aby ta kwota była wymieniana”, mogę przypuszczać, że to prawa. Tak naprawdę nie chodzi tu o pieniądze. Chodzi o terytorium.
  „Ziemia obiecana” zaczyna być zbyt „gorąca” dla żydowskich stópek. Zaczynają nimi przebierać jak niedźwiedź na tańczący na rozgrzanej blasze. Otoczeni ze wszech stron nienawidzącym ich żywiołem pomimo potęgi militarnej, czują się na niej niepewnie, jakby wiedzieli, że szwindel związany z powołaniem państwa Izrael zaczyna się pruć.
  O lat szykowali sobie alternatywę, w postaci Europy środkowowschodniej. Już wówczas, kiedy ich ojcowie i dziadowie ochoczo wydawali najeźdźcom Polaków, kiedy za zasługi otrzymywali majątki powstańców, kiedy z podziwu godną konsekwencją niszczyli polski patriotyzm wiedzieli co robią.
  Dziś, kiedy jako społeczeństwo Polacy są nie tylko rozbrojeni ale przede wszystkim skłóceni i pozbawieni kręgosłupa patriotyzmu, zadanie stojące przed nimi jest wyjątkowo łatwe do wykonania. Uzbrojeni w akty prawne podpisane przez namaszczanych przez nich skurwysynów, wsparci bezpostaciowymi kreaturami czyniącymi z filosemityzmu nieomal religię wejdą tu, do Polski jawnie i oficjalnie bez żadnego zagrożenia.
  Cóż im przeciwstawimy? Uzbrojonych w proce i łuki oddziały samoobrony? Będziemy rzucać kamieniami w czołgi? A może zdobędziemy broń na wrogu i ruszymy do kolejnego powstania, które skończy się jatką i definitywnym końcem Polski?
  Dziś jest 17 września… Kolejna bolesna dla każdego Polaka data, która powinna skłaniać do przemyśleń, zwłaszcza w kontekście Teheranu, Jałty i Poczdamu, zwłaszcza wobec pamięci co uczynili ojcowie dziś wrzeszczących o „sprawiedliwości” Żydów!

  1. Flex mówi

   To słuszny kierunek dedukcji. Chodzi nie tyle o kamienice, które jak to powiedział w „Polskich drogach” Żyd do zniecierpliwionego Kurasia „Nie były zasrane tylko zburzone!” Chodzi o tereny i działki pod nimi, z reguły w centrach miast. Po prostu o brutalne zaanektowanie części terytorium naszego kraju. A co potem? A co się stało z Jerozolimą, teraz kolej na Dolinę Jordanu? POPIS i Lewusy oraz ich media jak mogą tak przemilczają i wyciszają temat. Chyba wg recepty Bolka na gorączkę – stłuczenie termometru. Tylko, że migać się mogą do czasu. Przed wyborami prezydenckimi w USA muszą przynieść Trumpowi „w zębach” konkrety, bo nie dostanie poparcia i pieniędzy na reelekcję. Politycy to z natury oszuści, więc mnie to nie dziwi. Ale haniebna jest postawa koncesjonowanych, ogólnopolskich mediów, Nawet znane swego czasu z bezkompromisowości w tej tematyce Radio z Torunia, teraz siedzi cichuteńko i unika wszystkiego na Ży! Czemu Ojcze Dyrektorze służycie, Bogu i prawdzie czy mamonie?! Póki bankowi okupanci eksploatowali naszą kolonię kilkanasto%+ stopami NBP i WIBOR tematu nie było, bo kasa płynęła wartkim nurtem do kieszeni chałatów. Ajwaj się zaczęło gdy koszty kredytów zeszły do cywilizowanych poziomów i złota rzeka zmieniła się w strumień! Tylko podziwiać Islandię,gdzie kilkaset tysięcy wikingów pokazało nienażartym chciwcom 4 litery, a koło 30 banksterom zafundowało paroletnią resocjalizację. Teraz wyspa kwitnie gospodarczo i ludzie żyją dostatnio. Nie za kredyty i socjalną jałmużnę, tylko z uczciwej, pilnej jak pszczoły pracy, której owoców nie podbierają żadni pejsaci „miodowicze” ani ich pomocnicy!

 7. szubi mówi

  Jeśli mielibyśmy polski rząd to podał by izrael(specjalnie z małej) o odszkodowanie za udział kapo w holokauscie na polskich obywatelach

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.