Rosati z Covidem bez konsekwencji za udział w obradach Sejmu! Mieszkanka Torunia złamała kwarantannę – 5 miesięcy aresztu i rok więzienia!

6

Dziś podczas konwentu seniorów w odpowiedzi na moje pytanie marszałek Sejmu potwierdziła, że to nie był żart i poseł PO Dariusz Rosati był wczoraj z covidem w Sejmie. Nie zapowiedzieli żadnych konsekwencji. Zarazem odmówili uchylenia 6-cyfrowych kar na naszego posła za brak maski – kowidową hucpę skomentował poseł Krzysztof Bosak (Konfederacja).

13 grudnia 2022 roku Dariusz Rosati poinformował na Twitterze, że nie może wziąć udziału w sejmowej debacie nad budżetem na 2023 rok i odwołaniem ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Swoją absencję usprawiedliwiał chorobą. Do wpisu załączył zdjęcie pozytywnego testu na Covid-19.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mimo wcześniejszych deklaracji, prawdopodobnie pod wpływem nacisków ze strony posłów z opozycji, Rosati wziął udział w obradach, co potwierdziła Marszałek Sejmu Elżbieta Witek. Tak, zakażony Rosati z zwykłą maseczką na twarzy, wziął w obradach i nie poniósł z tego tytułu żadnych konsekwencji, podczas gdy, przez ostatnie dwa lata, zdrowego posła Grzegorza Brauna (Konfederacja) za nienoszenie maski w Sejmie ukarano pozbawieniem diety poselskiej. Według informacji przekazanych przez posła Bosaka, w wyniku nakładanych kar Braun utracił już w sumie ponad 100 tysięcy złotych.

Komentarz: Ta cała sytuacja ostatecznie demaskuje kowidową hucpę! Jeśli Rosati z pozytywnym wynikiem na „śmiertelny” Covid-19 przylazł na obrady Sejmu i z tego tytułu nie poniósł żadnych konsekwencji, a utrzymano kary za nienoszenie bezużytecznej maseczki wobec Grzegorza Brauna, to pokazuje, że przez dwa lata uprawiano totalną hipokryzję i podtrzymywano społeczną paranoję. Takie należy wysnuć wnioski, zwłaszcza w zestawieniu powyższych faktów z wydarzeniami z 2020 roku, kiedy to 38-letnia mieszkanka Torunia przesiedziała 5 miesięcy w areszcie za „naruszenie zasad kwarantanny” i „sprowadzenie niebezpieczeństwa powszechnego”. W ubiegłym roku usłyszała wyrok: rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata.

Z kowidowymi absurdami po profesorsku w swojej książce rozprawia się Katarzyna Treter-Sierpińska, którą Państwu serdecznie polecamy.

Źródło informacji i cytatów: wPrawo.pl, Twitter, Polsat News

Przeczytaj także:

Twierdził, że niemiecka wina za Holokaust to fałszowanie historii, a Polacy wymordowali 200 tys. Żydów. Teraz otrzymał “kanadyjskiego Nobla”!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rebih mówi

  Banda bydlaków, któą wyhodował Kaczyński z bratem może mierzyć się podłością nawet z drużyną Zelenskiego.

 2. Buran mówi

  Jak u G. Orwella: prawo jest niejednakie dla wszystkich bo „świnie są równiejsze”.

 3. Mirosław mówi

  Nawet za tzw.komuny zachowywano jakieś pozory przyzwoitości aby nie demoralizować narodu! Teraz władza nie ma żadnych hamulców,pycha osiągnęła monstrualne rozmiary.Mali ludzie,którzy myślą,że są ważni. Czy to jest jeszcze demokracja,czy idziemy w kierunku dyktatury? Przecież nie dawno chcieliście demokratyzować Białoruś.

 4. Szczur mówi

  Jedyne co moze naprawic ten kraj to parotonowka centralnei w ten burdel na wiejskiej

 5. stop mówi

  Trzeba być idiotą by się chwalić tzw. testem na covid. Jeśli jest to test, to głównie na inteligencję.

 6. Marcin Malik mówi

  Kim jest ten facet w mundurze po prawo koło posła Brauna? Nadworny 'demokrata’?

  Władza może robić co chce bo kupuje ludzi za 500zł. Na resztę Polacy mogą ponarzekać ale ostatecznie liczą się tylko pieniądze. Z puntu widzenia władzy Covid jest znakomitym wynalazkiem dlatego że wzmocnił kontrolę nad ludźmi do poziomu totalitarnego i uzależnił od okruchów.

  Jakie poparcie ma obecnie Konfederacja?????? Proszę o informację.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.