Rolnicze protesty w całej Polsce: wycofać „Piątkę dla zwierząt”, odwołać ministra rolnictwa

protest rolników/ fot. Twitter/Świat Rolnika
5

W środę (21.10.2020), w całej Polsce odbywają się protesty rolników domagających się wycofania ustawy „Piątka dla zwierząt” i dymisji ministra rolnictwa Grzegorza Pudy. Rolnicy blokują drogi traktorami. Twierdzą, że rząd nie chce z nimi rozmawiać, a minister kłamie mówiąc, że ustawa została z nimi skonsultowana. „PiS zdradził rolników”, „Kaczyński i Puda to rolników zguba”, „PiS zdrajca wsi” – to niektóre z haseł umieszczonych na transparentach.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ustawa „Piątka dla zwierząt” likwiduje branżę futrzarską oraz ubój rytualny. To potężne uderzenie w polski eksport mięsa. Były minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski nazwał tę ustawę „ukłonem w stronę środowisk lewicowych”.

Źródło informacji: Twitter

Pzreczytaj:

Ardanowski: „Zawód jest ogromny, mieszkańcy wsi żałują, że głosowali na PiS”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. tuszyn mówi

  Jeśli zapadły jakieś decyzję by na kolejne 8 lat oddał Prezes władzę stronnictwu żydo-masońsko-lewacko-pruskiemu to ta ustawa świetnie i bezboleśnie przestawi elektorat na Trzaskowskiego, Budkę, Rabieja, Szczerbę, Jachirę, von Woźniakowską i resztę. Kto jeszcze wątpi w geniusz Prezesa ten kiep.

  1. Piotr mówi

   Taki geniuś z niego jak i z Czaskowskiego. Pacynki parchów.

  2. Rebih mówi

   Jego jedyną zaletą jest wielki upór w dążeniu do celu i uczciwość osobista w sferze materialnej. Z tymi jego cechami są dwa problemy: jego cele są niejasne i na pewno inne, niż deklarowane. Jego uczciwość osobista jest coraz bardziej wątpliwa, ale nawet przyjmując, że jest prawdziwa, to wolałbym, gdyby sobie po prostu wziął miliard do kieszeni, niż powodował setki razy większe straty dla całej gospodarki.

  3. Prezes mówi

   Myli się pan. Decyzje zapadły by oddać władzę stronnictwu reptiliańsko-ufoludzko-iluminackiemu.

 2. Wojciech mówi

  Lepiej, żeby protestowali przed biurami posłów co głosowali za tą ustawą, oraz siedzibami zachodnich koncernów, które ,,produkują” dla Polaków fałszywą żywność.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.