Rolnicy wyszli na ulice! Holenderski rząd forsuje ustawę nakazującą zmniejszenia hodowli o 30% [WIDEO]

Fot. Twitter
5

Rolnicy blokują w Holandii centra handlowe, supermarkety i centra dystrybucji. Od kilku dni trwają w tym kraju protesty przeciwko rządowemu planowi redukcji emisji azotu związanej z globalną polityką klimatyczną i środowiskową, a która prowadzi do upadku gospodarstw hodowlanych.

W praktyce najnowsza ustawa wymusi na rolnikach zmniejszenie hodowli o 30%. Zdaniem rolników doprowadzi to do zmniejszenia produkcji bydła i a ich samych nawet do bankructwa.
Jeśli region będzie realizować politykę rządu, stawimy twardy opór. To wystarczy. Liczba samobójstw wśród kolegów jeszcze nigdy nie była tak wysoka, jak teraz, a pierwsze bankructwa stały się już faktem – mówił jeden z protestujących przed ratuszem w miejscowości Zuidhorn.

Wsparcie - darowizny

Rolnicy, poza blokowaniem drug, supermarketów, centrów handlowych i dystrybucji planują zablokować także trzy porty lotnicze.

Protesty trwają od kilku dni i jak wynika z relacji zamieszczanych w mediach społecznościowych, wcale nie słabną. Z ostatnich doniesień wynika, że wzburzeni rolnicy wzniecili pożar przed wejściem do ratusza w Epe, kilkudziesięciotysięcznej gminy w północno-zachodniej części kraju.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. czarny mówi

  Chodzi o likwidację prywatnej produkcji żywności, w przyszłości tylko wybrane korporacje będą produkować sztuczne mięso i inne “ekofaszystowskie” produkty, którymi będą raczyć światową populację w ramach NWO.

 2. Marcin mówi

  Pochodzę ze wsi i mam żonę ze wsi. Zarówno moi rodzice jak i teściowie ślepo wierzą w pis. Tak twardego betonu nie mogę przebić od lat. Żadne ale to absolutnie żadne argumenty nie działają. Tłumaczę im, że wy jesteście na deser, że idą i po was, że wasze hodowle zwierząt są zagrożone. Ale to na próżno. Także nie ma się co denerwować. Ludzie są wolni, mogą decydować o sobie. Przyzwyczaili się do dobrego, że unia dawała rolnikom kasę. Że pokupowali sobie nowe traktory. Ale nie rozumieją że nie paktuje się z diabłem. Że prędzej czy później upomni się o swoje. Podsumowując ludzie swoją naiwnością sami sprowadzają na siebie te nieszczęścia. Może co jakiś czas musi tak być. Może to dopust Boży żeby zresetować ludzkość. Żeby się opamiętała…

 3. MAREK mówi

  Wszystkie chore globalistyczne ideologie tyranów zwane przez propagandę głównej dezinformacji tzw. teoriami spiskowymi stają się faktem. Genetyczne i syntetyczne uderzenie w naturę oraz człowieka przybiera na sile. Tresura, pranie mózgu i demoralizacja w szkołach i uczelniach przynosi efekt!
  “Wojna to pokój.
  Wolność to niewola.
  Ignorancja to siła.”
  George Orwell, Rok 1984

 4. zagłoba sum mówi

  Wĺaśnie po to są selekcjonowane takie gnidy, jak morawieccy, dudy, kaczyńscu etc. czy jak oni się tam NAPRAWDĘ nazywają w językach swoich plemion. Bolszewicki totalitaryzm jest budowany małymi kroczkami. Judeomarksisci nie popełniają błędu swoich przodków sprzed 100 lat i dopuszczają nawet wĺasnośc prywatną, o ile jest to wielka korporacja.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.