Rolnicy palą odzież z logiem AgroUnii. „Kołodziejczak to Judasz” [WIDEO]

34

Miał być drugim Lepperem, został drugim Palikotem. Judasz – w takich słowach o Michale Kołodziejczaku wypowiadają się byli działacze i sympatycy AgroUnii, której liderem jest wspomniany polityk. Takie stanowisko rolników to efekt decyzji Kołodziejczaka  o starcie w wyborach parlamentarnych z list Koalicji Obywatelskiej. Donald Tusk podarował mu „jedynkę” w Koninie.

Decyzję Kołodziejczaka o kandydowaniu z list KO bardzo krytycznie przyjęła spora część społeczeństwa, a zwłaszcza rolnicy. Wielu z nich opublikowało w sieci nagrania, w których w ostrych słowach ocenia postawę Kołodziejczaka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nazywam się Mariusz Borowiak, jestem rolnikiem z powiatu sieradzkiego. W dniu dzisiejszym się dowiedziałem się, że Michał Kołodziejczak zdradził polskiego rolnika, zdradził interes Polski. Dogadał się z Koalicją Obywatelską w sprawie wyborów, pokazał, że dla niego ważniejsze jest zdobycie mandatu niż walka o polskiego rolnika. Chciał odsunąć tych ludzi od władzy, teraz razem z nimi do koryta prze. Na znak tego, że już nie ma tej organizacji Agrounia – mówi rolnik i podpala bluzę z logiem AgroUnii.

Jeszcze ostrzej na temat Kołodziejczaka wypowiedział się działacz AgroUnii.
Jesteś Judaszem polskiej wsi. Sprzedałeś polską wieś, sprzedałeś rolników. Wykorzystałeś nas jako drabinkę, żeby się dostać do koryta. Wszedłeś w układ, który sam tępiłeś, który sam mówiłeś, że jest niedopuszczalne, żeby z nimi w ogóle rozmawiać. A Ty z nimi poszedłeś na wybory. Z nas się wyśmiewałeś, a sam się sprzedałeś. Sprzedałeś wartości, sprzedałeś to, ludzi tutaj na dole, którzy działali z Tobą i byli za Tobą. Zrobiłeś z nimi dosłownie to – mówi rolnik i wrzuca flagę AgroUnii do kosza na śmieci. – W naszych okolicach struktur już nie masz. Nikt Cię nie popiera, nikt już za Tobą nie stoi.

Miałeś być drugim Lepperem, a zostałeś drugim Palikotem. Agroplatforma? Fajnie, fajnie – super. Szybko zapomniał pan, jak było za platformy (…) Koalicja mówiła, że rolnicy to frajerzy, a dzisiaj pan jest frajer. Życzę Wam sukcesu, sukcesu w tych wyborach. Tak, żebyście nie weszli. (…) My rolnicy jesteśmy razem, szkoda, że już bez AgroUnii – podsumowuje inny rolnik.

Przypominamy nasz wywiad z Michałem Kołodziejczakiem w 2019 roku:

„Jesteśmy szantażowani”. Nasz wywiad z Michałem Kołodziejczakiem

Przeczytaj także:

Wdzięczność po ukraińsku? Wicepremier Ukrainy twierdzi, że Polska inspiruje kryzys

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bronka mówi

  Jednak Piłsudski miał rację, kraj piękny, tylko ludzie kurwy. ☹️

 2. Hammurabi mówi

  Kiedyś to taka wolta była zwana prostytucją.
  Ten mędrek od kapusty pewnie nie wie, że wpływowe kur… tyzany to pojedyncze sztuki na miliony.
  Kur… tyzana póki użyteczna póty w łaskach. Jednak kiedy na jej miejsce wejdzie inna marnie kończy.
  Panie Kołodziejczak trzeba mieć siano we łbie, żeby tak tanio dać pewnej części ciała.
  Będziesz miał guzik do gadania w sejmie (o ile się dochrapiesz) a ewentualny immunitet przed wściekłym chłopem cię nie ochroni.
  I dobrze by było, gdyby pewne sprawy załatwiano przysłowiowym „łorcykiem”, bo Konstytucja niewiedzieć czemu gwarantuje bezkarność każdemu osłowi i oślicy nawet po upływie kadencji.
  Czyli hulaj dusza…

 3. Demokryta mówi

  Ale gdyby PiS był propolski, nie byłoby Agro Unii i Kołodziejczaka. To tu Wprawo24.pl ostro krytykowaliście cholerny PiS za działania szkodliwe i słusznie. Czy coś się zmieniło?

 4. AntyPO✡PiS mówi

  W taki właśnie sposób SB-cja, czyli teraz ABW rozbija od środka wszystkie organizacje antyPOPiS-owe. Poprzez swoich tajnych współpracowników. Takich „rozbijaczy” Kołodziejczaków się znacznie więcej.
  Gwoli ścisłości przypomnę tylko kilka nazwisk: tow. Jakubiak (postkomuch z PZPR/LWP i konfident WSI), Bąkiewicz (rozbijał od środka ONR) i pseudo niezależni dziennikarze Łuksza czy Skalski.

 5. Krystian mówi

  D*pę w troki i zbierać podpisy na POLSKĄ partię – FRONT!

 6. KołoAgros mówi

  Widok tego pajaca od początku mnie odrzucał i jego wypowiedzi również pomimo wielu jego słów krytycznych, uzasadnionych co do rządzących. Krótko mówiąc, przebijał od niego zły duch, duch zdrajcy…

 7. Kacowaty mówi

  Gdyby PiS był propolski… Mówią, że PiS jest dobry, bo to, czy tamto. Ja twierdzę, że PiS funkcjonuje jak pijak, który 80 % dochodów przepija a do domu przynosi 20 %. Dla maluczkich, to dobre i to

 8. Ewa-Maria mówi

  Od samego początku uważałam go za karierowicza, który chce się dostać na salony sejmowe. Rolnicy tylko mieli mu w tym pomóc, nic więcej. Faktycznie że jest on Judaszem, który zdradził rolników dla przyszłej swojej kariery.

 9. kici kici KOCUR mówi

  Tutaj między Bogiem a prawdą trzeba powiedzieć że redakcja wprawo.pl swego czasu bardzo chwaliła pana Kołodziejczaka. Szczególnie przesympatyczna pani Kasia pisała o nim bardzo pochlebne artykuły jak to zaginał dziennikarzy pisowskich w jakimś tam wywiadzie i inne takie. I co? Głupio wyszło! A ja od początku wyczułem od tego typa ścierwo. Można to sprawdzić cofając się do artykułów wprawo.pl sprzed lat gdzie w komentarzach bardzo krytycznie się o tym człowieku wypowiadałem, a już dolał oliwy do ognia kiedy podczas manifestacji aborcjonistek przyłączył się do tych manifestacji kierowanych przez Martę Lempart których głównym celem była między innymi dewastacja kościołów katolickich. I tyle w tym temacie. Pozdrawiam niektórych trzeźwo myślących i mądrych uczestników tego forum.

 10. Wladca mówi

  To bydlo.A nasz Premier Morawiecki?
  Szpieg niemiecki!!!! I ten caly Cyrk prezydencko-sejmowo-senacki -takie Samo bydlo i swinie.
  Zdrajcy,bydlo i swinie.Glosujmy nie kartka,ale ogniem i siekiera.My chcemy Krola a nie bydlakow!

 11. Wladca mówi

  Na pohybel demokracji! To wlasnie takie kolosziejczaki, morawieckie,tuski,kwasniewskie walesy,kaczynscy i wsie komuchy!kur..y i gowniarze.Do gnoju!Do roboty w obozie pracy !

 12. Wladca mówi

  Wezcie sobie pederaste na prezydenta,to przynajmniej obciagni bidonowi Jak trzeba,a nie jak ten kupiec Duda,co u trumpa Na stojaco ,na rogu stolu sprzedal Polske za garsc wszow!Aj waj!

 13. negro mówi

  Drugi Kukiz.
  A czego można było się spodziewać po tym nowobogackim cwaniaczku rozbijającym się Lexusem?
  Bo chyba nie tego, że będzie walczył o przyszłość rolników.
  Następny szmaciarz, co się sprzedał za stołek.

 14. Cicio mówi

  Koło dziejczyk? Pokazał jak dochodzi się na stołek, Kto go inwestował? Ale nie łapał komunii swiętej ….????

 15. Kunegunda mówi

  Dosc zdrajcow polskojęzycznych przez 30 lat !!
  Polacy, tylko my sami mozemy wyzwolic Ojczyzne Polske. Partia P o l s k a — RODACY KAMRACI — to Polacy sprawdzeni do IV pokolenia, ze sa Polakami. Glosujemy na RODAKOW KAMRATOW — Wojciech Olszański!!!

 16. Uob mówi

  Bzdury. Ustawka pisowska. Zabolało pisiorów.

 17. AntyPO✡PiS mówi

  @Kunegunda

  *******************************************************************************************
  A po co kolejne „polskojęzyczne” ugrupowanie? Mie masz dość POPiS-u i reszty tej postkomunistycznej, zdradzieckiej bandy z „Magdalenki”?

  Twój Olszański sam o sobie mówi, ze jest ZOMOW-cem i wychwala w niebiosa PRL, który był komunistycznym państwem okupowanym przez Związek Sowiecki!!!

  A ZOMO zniewalał własny naród, zabijać Polaków, którzy buntowali się przeciwko komunistycznej, sowieckiej władzy. Czy naprawdę nie słyszałeś o komunistycznych, zbrodniach ZOMO-ców, np. w 1970 roku, w 1976 roku, w 1981 roku? I z takimi komunistycznymi zbrodniarzami identyfikuje się Olszański.
  Nawet swego czasu się kręcił wokół TW „Bolka”

  Czy naprawdę jesteś aż taka głupia/ głupi, ze dałaś się nabrać na tego „rozbijacza” Olszańskiego vel Jabłonowskiego? Przypomnij sobie, jak kłamał odnośnie swojego pochodzenia i wykształcenia swoich rodziców, którzy tak na marginesie byli komuchami z PZPR!

  Zadaniem Olszańskiego vel Jabłonowskiego jest kompromitowanie idei narodowej i narodowców. Bo komunistyczna bezpieka (SB i WSI), która się uwłaszczał na mieniu państwowym po 1989 roku doskonale sobie zdaje sobie, że dojście do władzy polskich narodowców, będzie dla nich oznaczało CELA+KONFISKATA mienia. I dlatego uruchamiają takich rozbijaczy, jak np. Olszańskiego czy Sendeckiego.

  Czy twój Olszański kiedykolwiek powiedział, że należy rozliczyć komunistycznych złodziei z PZPR, SB i WSI oraz ich resortowych pomiotów? Odp.: NIGDY!
  Zacznij logicznie myśleć!

  PS. Sprawdź w necie kto się znajduję na tzw. liście 100 najbogatszych „Polaków”. Wyłącznie resortowe pomioty komuchów z SB i WSI oraz ich płatni konfidenci. Skąd się wzięły ich majątki?

 18. Kunegunda mówi

  Ty nie jesteś godny Wojciechowi Olszańskiemu, JEGO rodzinie i POLAKOM buty czyścic !!!
  Wasz koniec bliski… drugi raz po piwnicach nie będziemy was ukrywać–zapamiętaj!!
  POLSKA dla POLAKÓW!!

 19. Kunegunda mówi

  Ty nie jesteś godny Wojciechowi Olszańskiemu, JEGO rodzinie i POLAKOM buty czyścic !!!
  Wasz koniec bliski… drugi raz po piwnicach nie będziemy was ukrywać–zapamiętaj!!
  POLSKA dla POLAKÓW!!

 20. zgred malkontent mówi

  Nie pozwolmy , aby jakis zadaniowany bydlak- udajacy ANTYPOPISA- zional nienawiscia do Polakow Patriotow i obsrywal Wojciecha Olszanskiego!!! Czy ty nie wiesz, ze ON – jeden z niewielu wiezniow politycznych- odsiedzial juz 9 miesiecy- tylko za to ze broni NASZYCH POLSKICH spraw, czy tez myslisz, ze MY POLACY o tym juz zapomnielismy?! Jak ci nie wstyd wrogu Polakow !

 21. Krzysiu mówi

  Przecież od początku było widać że to cwaniak a środowisko wokół niego i rolnicy już go wynieśli na piedestał, zrobili z niego jakiegoś wybawiciela. Poprostu dużo ryczał, chciał zaistnieć i do celu.

 22. AntyPO✡PiS mówi

  @Zgred / kryptokomuch

  *******************************************************************************************

  Przypomnę ci, że płatny kapuś SB TW „Bolek” Wałęsa czy żydokomuch tow.Michnik vel 🔯 Szechter też byli więźniami politycznymi! Wiesz, gnido dlaczego? Bo SB musiała ich „uwiarygodnić”. Tak samo ABW musiała uwiarygodnić Olszańskiego, w szczególności, że zostały obnażone jego kłamstwa przez Radosława Patlewicza i Jana Bodakowskiego.

  I nie nazywaj tego śmiecia polskim patriotą! Olszański utożsamia się z komunistyczną milicją ZOMO, która mordowała w PRL-u polskich patriotów walczących z komunistyczną władzą, m.in zamordowała mojego wujka w 1970 roku, wiec zamilcz śmieciu!

  Olszańskiego pogonili wszyscy polscy narodowcy – Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska i Obóz Narodowo-Radykalny.

  I na koniec gnido powtórzę. Dlaczego Olszański vel Jabłonowski NIGDY nie wypowiedział się źle na temat komuchów z PZPR, SB i WSI, którzy rozkradli Polskę po 1989 roku i zdefraudowali fundusze publiczne (FOZZ)?

  Dlaczego ten twój tow. Olszański nie domaga się kryminału i konfiskaty mienia dla komunistycznej złodziejskiej oligarchii z PZPR,SB i WSI, jak np. dla klanu żydokomuchów Kulczyków czy TW „Zegarek” Solorz vel Krok. ??!!??

  Czy kiedykolwiek na wiecu tow.Olszański skandował – „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”! Nigdy!

  I po tym was kryptokomuchy można poznać – NIGDY nie atakujecie złodziejskiej żydokomuny z PZPR, SB i WSI ale zawsze atakujecie propolskie narodowe ugrupowania, jak Konfederację Wolność i Niepodległość czy ONR. Bo takie macie zadanie – rozbijać wszystkie narodowe, antykomunistyczne ugrupowania, które zagrażaj wpływom komunistycznej bezpieki z SB i WSI.

 23. Negro mówi

  Już pompują w me(n)diach tego Kołodziejczaka, który zajmuje się tylko wyłącznie atakowaniem PISu zamiast pomocy rolnikom.

 24. Dumny Polak mówi

  Daj sobie ANTYPOPIS na zatrzymanie!
  Wypowiedzi: ” zamilcz smieciu” mozesz sobie wsadzic do kibla!
  Tutaj takie wypowiedzi nie maja prawa istnienia!
  Jesli nie masz sobie samemu nic do zarzucenia, to sam sie zapisz na prezydenta!
  Wtedy sam zobaczysz reakcje innych osob!

  Dla mnie, samemu przyznac sie do swoich wczesniejszych zachowan jest prawie zapewnieniem, ze tego juz sie nie powtorzy!
  Tak samo dr. Czerniak przyznal swoje przeszle bledy z przynaleznoscia do ZOMO!
  Masz i jemu cos do zarzucenia, a moze starasz sie skompromitowac wszyskich wzrastajacych patriotow??

  Kimze ty sam jestes, ze jakoby wszystko wiesz!? Jakims bogiem?
  Zamknij wreszcie swoja twarz, bo sie chce rzygac, po takich twoich wypowiedziach!
  Wstydz sie bolek, bo podpadles tutaj bardzo mocno!
  Twoim pierd..niem nie masz prawa Wojtkowi polizac brudnych nog!

 25. AntyPO✡PiS mówi

  @do trolla: Kunegunda / Zgred / Dumny antyPolak

  Nazwanie płatnego zdrajcy z komunistycznej, zbrodniczej formacji ZOMO, która zniewala własny naród mordując niewinnych Polaków na rozkaz sowieckiego okupanta „śmieciem” jest chyba najłagodniejszą formą.

  Może mi jeszcze matole powiesz, że do NKWD też wstępowali uczciwi ludzie? Co, ty antypolska gnido?

  Gdyby Polska była krajem prawdziwie suwerennym i praworządnym, te komunistyczne śmieci już dawno wisiałby za zdradę Ojczyzny i kolaborację z sowieckim okupantem!

  Twój tow. Olszański jest takim samy komunistycznym łajnem, jak TW „Bolek”, z którym zresztą ma zdjęcie. Jak widać komunistyczni konfidenci uwielbiają wspólne fotki.

  PS. Ile jeszcze razy trollu zmienisz swój nick? Zamiast trollować na tym forum, lepiej zapoznaj się z najnowszą historią Polski. Poczytaj sobie o „utrwalaniu” władzy ludowej przez ukochanych przez twojego tow.Olszańskiego komunistach z KBW, UB/SB i ZOMO, w szczególności o dokonanych przez nich zbrodniach na polskich bohaterach z AK i NSZ!

 26. Anty mówi

  AntyPoPis możesz sobie wierzyć w ruchaczy narodowych, giertychowską młodzież antypolską, pisdzielskiego Bolkiewicza który żydom z PiS oddał Marsz Niepodległości czy Konfabulację która opchnęła polskie zasoby naturalne. To Olszański a nie Konfabulacja rozpropagował hasła: Polski Interes Narodowy,Polak w Polsce Gospodarzem, Polak w Polsce Właścicielem. To Olszański zorganizował marsz w Kaliszu gdzie symbolicznie spalił prawa żydów tak zwane statuty kaliskie.Więc nie pierdol że nie ma nic o żydokomunie kłamco. Bo tylko Rodacy Kamraci mogą wydostać Polskę z globalistycznego szamba a nie twoi konfabulanci w rurkach i z namordnikami na pyskach.Rozumiesz??
  I nie obrażaj porządnych ludzi z forum swoimi obraźliwymi epitetami.

 27. Anty mówi

  Czemu zniknęliście mój komentarz?

 28. AntyPO✡PiS mówi

  @Anty

  Wiesz KTO jest prawdziwym „gospodarzem” w Polsce? Ludzie którzy znajdują się na tzw. liście „100” najbogatszych mieszkańców Polski. I wiesz kto tam się znajduje? Wyłącznie komunistyczna, złodziejska bezpieka z SB i WSI oraz ich resortowe pomioty i płatni konfidenci. Ich majątki zostały zdobyte poprzez grabież majątku narodowego po 1989 roku (tzw. uwłaszczenie nomenklatury PZPR) oraz defraudacji finansów publicznych FOZZ.
  Czy kiedykolwiek twój Olszanki domagał się odebrania tym komunistycznym złodziejom majątków? NIGDY!!! Bo tow. Olszański jest na pasku u tych żydokomuchów z SB i WSI. Podobnie, jak TW „Bolek” Wałęsa.

  Głąbie, zapytaj się swojego guru tow. Olszańskiego, czy jest za konfiskatą mienia dla złodziei z SB, WSI i PZPR?

 29. Dumny Polak mówi

  Co za dupek!
  Chetnie bylbym przy tym, jak by ci Wojtek przyp..lil w twoj nikczemny ryj!
  Dla mnie Wojtek jest absolutnie honorowym faciem, w mocnym przeciwienstwem do ciebie!

  NIE ZYCZE SOBIE JAKICHKOLWIEK TWOICH HANIEBNYCH WYPOWIEDZI, a jesli, to bede je kompletnie ignorowal

 30. AntyPO✡PiS mówi

  @ Do Dumny antyPolak

  Dla takich, jak ty mordercy Polaków to honorowi ludzie. A dla mnie zbrodniarze, którzy powinni zawisnąć. I to nas różni kryptokomuchu!

  Przypomnę ci jeszcze raz antypolska gnido z sekty Olszańskiego, że ZOMO MORDOWAŁO w PRL-u Polaków!!!
  I twój tow. Olszański identyfikuje się z tą komunistyczną zbrodniczą formacją! Dotarło do twojego móżdżku?

  PS. Tak na marginesie twój tow. Olszański już raz dostał po mordzie od narodowców z Młodzieży Wszechpolskiej. 🙂

 31. Dumny Polak mówi

  Prawdziwa menda!
  Wstyd mi, ze wsrod Polakow, musimy tolerowac takie gnidy!
  Wygladasz na zadaniowca, ktory odbiera kazdemu potencjalnemu patriotycznemu kandydatowi, zeby tego gnoju sie wreszcie pozbyc, grund spod nog, zanim jeszcze zdazy otworzyc usta!
  Okazales sie bardzo malo zdolnym i wyjatkowo malo inteligentnym, agentem.

  Nie dziw sie, ze zostaniesz tutaj od teraz, kompletnie ignorowany…
  Taki mianowicie los bydlecej hieny!
  Szkoda tylko, ze polskomowiacej!
  WSTYD I HANBA!

 32. AntyPO✡PiS mówi

  @ Do Dumy antyPolak z sekty tow. Olszańskiego

  Ty śmieciu nie masz prawa nazywać się Polakiem, bo jesteś tylko polskojęzyczną antypolską szumowiną. Ty koszerna antypolska gnido nazywasz Olszańskiego człowiekiem honoru? Szumowinę, która określa się mianem ZOMO-wca. Powtarzam ci śmieciu, że komunistyczni funkcjonariusze z ZOMO mordowali Polaków w PRL-u!
  ZOMOW-cy są takimi samymi zbrodniarzami, jak banderowcy z UPA/OUN czy Sowieci z NKWD. A nawet jeszcze gorszymi, bo mordowali swoich rodaków na rozkaz sowieckich towarzyszy.
  Dotarło do twojego pustego dzbana? ZOMO zabijało w Polsce niewinnych Polaków i za tak dumnego ZOMO-wca uważa się Olszański. Widzisz mendo, jak Olszański pluje polskim patriotom w twarz. Dlatego został pogoniony przez wszystkie polskie organizacje narodowe. Red. Jacek Międlar również szybko się zorientował, kim tak naprawdę jest Olszański i zerwał znajomość z tym przebierańcem.

  Naprawdę trzeba być skończonym idiotą, aby się nie zorientować, że Olszański jest konfidentem ABW, który ma za zadanie rozbijać i kompromitować polski ruch narodowy.
  Zadaniem Olszańskiego jest kompromitowanie polskich narodowców poprzez podsycanie antysemickich treści i utwierdzanie opinii publicznej, że polscy narodowcy to tępi, wulgarni neofaszyści i antysemici.

  A z drugiej strony tow. Olszański NIGDY nie skrytykował komunistycznych zbrodniarzy z SB i WSI oraz żydokomuny z PZPR. Niechby tylko spróbował, to szybko jego oficer prowadzący z ABW (SB) sprowadziłby go do parteru i przypomniał mu komu tow. Olszański służy.

  PS. Spadaj trollu z tego forum. wPrawo.pl jest stroną dla polskich patriotów, kochających Polskę, a nie dla endokomuchów tęskniących za komunistycznym PRL-em i czczących zbrodniarzy z ZOMO, SB i WSI, jak tow.Olszański, syn komuchów z PZPR-u.

 33. Dumny Polak mówi

  Slicznie to wszystko powtorzyles po raz trzeci!
  A wiec tym razem wreszcie pojalem, jak bardzo jestes wnikniwy i od teraz juz rozumiem zycie i bede bardzo, bardzo grzeczny!
  A teraz juz naprawde wystarczy!
  Jestes super naukowcem i Polska winna byc z ciebie prawdziwie dumna!
  Wypij sobie kielonka na to konto!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.