Reuters: Rabini handlowali organami ludzkimi!

12

Dziesiątki polityków, urzędników i prominentnych rabinów z New Jersey zostało w czwartek aresztowanych w wyniku dochodzenia federalnego, które ujawniło korupcję polityczną, sprzedaż narządów ludzkich i pranie brudnych pieniędzy z Nowego Jorku do Izraela. O sprawie donosi Agencja Informacyjna Reuters.

Trwające od 10 lat dochodzenie federalne pod kryptonimem „Operation Big Rig” ujawniło handel wpływami i branie łapówek przez urzędników publicznych oraz zakrojone na szeroką skalę pranie brudnych pieniędzy, które polegało na przekazywaniu funduszy za pośrednictwem organizacji charytatywnych prowadzonych przez lokalnych rabinów – powiedział rzecznik prasowy prokuratora USA w Newark w stanie New Jersey.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wśród 44 aresztowanych znalazł się burmistrz Hoboken w stanie New Jersey Peter Cammarano. Inni oskarżeni to burmistrzowie pobliskich Secaucus i Ridgefield, zastępca burmistrza, członkowie rady miejskiej, urzędnicy ds. mieszkalnictwa, planowania i zagospodarowania przestrzennego, inspektorzy budowlani i kandydaci polityczni.

Głównym źródłem informacji w dochodzeniu był informator, który został oskarżony o oszustwa bankowe w 2006 roku i udawał działającego pod przykrywką dewelopera nieruchomości i właściciela firmy zajmującej się kafelkami, który opłacił urzędników, aby uzyskać zgodę na projekt i zamówienia publiczne w północnym New Jersey.

Urzędnicy publiczni są oskarżeni o przyjmowanie łapówek za obiecanie pomocy, uzyskiwanie pozwoleń i projektów priorytetowych i zatwierdzanych lub kierowanie umowami do świadka.

Tymczasem rabini oskarżeni o pranie brudnych pieniędzy to Saul Kassin, naczelny rabin dużej syryjskiej synagogi żydowskiej na Brooklynie; Eliahu Ben Haim, główny rabin synagogi w Deal; Edmund Nahum, główny rabin innej synagogi w Deal; oraz Mordchai Fish, rabin w synagodze na Brooklynie.

Śledztwo ujawniło również Levy’ego Izhaka Rosenbauma z Brooklynu, który jest oskarżony o spiskowanie w celu pośredniczenia w sprzedaży ludzkiej nerki do przeszczepu. Zgodnie ze skargą, Rosenbaum powiedział, że pośredniczył w sprzedaży nerek przez 10 lat.
Jego biznes polegał na zachęceniu ludzi do oddania nerki za 10 000 USD, którą sprzedawał za 160 000 USD – mówi prokurator Ralph Marra.

Zachęcamy do lektury książki Jacka Międlar „Polska w cieniu żydostwa”.

Przeczytaj książkę "Polska w cieniu żydostwa" - https://sklep-wprawo.pl
Przeczytaj książkę „Polska w cieniu żydostwa” – https://sklep-wprawo.pl

Zobacz także:

Jacek Międlar o kulisach pisania książki “Sąsiedzi. Ostatni Świadkowie ukraińskiego ludobójstwa na Polakach” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Nieporwany mówi

  Oni na początku poprzedniego tysiąclecia napadali na Polaków, porywali i sprzedawali jako niewolników na Bliskim Wschodzie. Masowo mordowali Polaków pod koniec II wojny św. i po jej zakończeniu, oczywiście pod parasolem ichniejszego bolszewizmu. Kiedy wystawimy rachunek?

 2. Kwal mówi

  To nasi starsi bracia w wierze….

 3. anonim mówi

  Mieli zawsze tę talmudyczną mentalność i pogardę do gojów, żeby robić dobre geszefty.

 4. anonim mówi

  W polin oskażenie żyda, który nawet zasztyletowałby niemowlę byłoby niemożliwe. Zaraz by wymyślili że był roztargniony i myślał że wbija nóż pluszowemu misiowi. Skoro żyd recydywista najsztub potrącił staruszkę na pasach dla pieszych i NIE PONIÓSŁ ŻADNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI, nie wykazując żadnej skruchy to dlaczego inne kary miałyby go obowiązywać. Talmud w praktyce ,, żyd może oszukać i zabić goja bez żadnej konsekwencji”.

 5. Hammurabi mówi

  Jak widać można zmienić wszystko, prócz naturalnych skłonności.
  Niemcy i Żydzi “byli dawniej nie bez powodu przecież kojarzeni z nieuczciwością w interesach, co jasno definiował słownik Lindego w którym wskazano objaśnienie słowa szachraj jako „oszwabiający” a po żydowsku handlarz.
  A, że handlować można wszystkim…

 6. Dumny Polak mówi

  No co Wy Rodacy tutaj piszecie, byli, lapali, sprzedawali, mordowali?

  Przeciez te bestie robia to WCIAZ i TERAZ cala swoja moca i bez najmniejszego sprzeciwu nikogo!

  Przeciez to wylacznie ONI i to od zawsze, zniewalaja caly swiat, wywoluja wojny, truja, morduja milionami, czynia ten swiat niemozliwy do normalnego, pokojowego istnienia!

  Ich pogarda dla innych jest absolutnie porazajaca a ich energia niszczenia tego swiata, juz od zawsze, nie do powstrzymania!
  Przeciez caly ten cyniczny, bestialski, demoniczny i zdradziecki NIERZAD, wywodzi sie wylacznie z ich nikczemnych przedstawicieli!
  Widzieliscie ostatnio morde niedzielaka sprzed 20 lat? On, morderca 200.000 zamyslnie pozbawianych opieki medycznej Rodakow, nazywa sie mordechaj jakistam!
  Gdzie by nie spojrzec, to wszystko, to jedno i to samo smierdzace gowno, ktore niczym innym sie nie zajmuje, jak niszczeniem naszej Polski i swiata!
  TERAZ i TUTAJ, CALA SWOJA MOCA!
  Nie odwracajcie przeto Waszych oczu, twierdzac, ROBILI…,lub BEDA ROBIC!!!
  Oni sa tu i rozpedzili aktualnie nasza Polske w drodze na piekielny mur i szykuja dla nas totalne niewolnictwo, masowe morderstwo nas wszystkich w pogardzie dla naszej Wiary!
  Brzmi to calkiem inaczej, jak to sobie uzmyslowimy, bo wtedy wiemy, gdzie szukac przyczyny naszego upadku i zadzialac celowo, aby ta tragedie opoznic, lub jakos zlagodzic!

  A sa to procesy doslownie we wszystkich sferach naszego zycia!

  Na moj gust, nie ma sensu o niczym innym dyskutowac, dopoki sie od ich bestialstwa nie uwolnimy, gdyz wszystkie inne tematy sa do tego momentu, kompletnie niewazne!
  Tak mi dopomoz Bog!

  Pozdrawiam Rodakow bardzo serdecznie!

 7. Normalny mówi

  Polska jest nieprzerwanie od minimum 1939 roku pod okupację internacjonalistycznych Żydów, a niektórzy badacze twierdzą, że od czasów Kazimierza tzw Wielkiego. Najwyższy czas zerwać kajdany niewoli !

 8. Szatańskie sługusy mówi

  Od Kaina do Schudricha rabina.

 9. Hammurabi mówi

  @Normalny
  Nie można zerwać czegoś, co istnieje wyłącznie w umyśle.
  Okupować można wyłącznie poprzez siłowe ujarzmienie woli innej nacji, narzucenie jej obcych, szkodliwych i upokarzających ją praw.
  Polska od wieków praktycznie była ubezwłasnowolniona i wciąż ulega ubezwłasnowolnieniu zarówno przez wrogów z zewnątrz jak i zdrajców z wewnątrz.
  Ot cytat z wieszcza (Dziady część III scena VII Salon warszawski) :
  „Nasz naród scen okropnych, gwałtownych nie lubi;
  Śpiewać, na przykład, wiejskich chłopców zalecanki,
  Trzody, cienie — Sławianie, my lubim sielanki”…
  Te słowa wzmocnione westchnieniami dam o balach organizowanych przez Nowosilcowa, padają ze strony kilku urzędników, literatów, dam wielkiego rodu, pijących herbatę w towarzystwie rosyjskich jenerałów i sztabsoficerów.
  Jednocześnie pod drzwiami pośród młodzieży trwa opowieść o cierpieniach Cichowskiego…
  Analogicznie dziś.
  Banda urzędników, dziennikarzy, lewackich prostytutek, partyjnych kacyków, utytułowanych „uczonych” i samozwańczych sprawiedliwych, pije ową herbatę w towarzystwie unijnych jenerałów i sztabsoficerów NWO, w pogardzie mając polskie interesy, polski naród, wsłuchuje się w płynące sugestie, polecenia i rozkazy.
  Jakże tu pasują słowa:
  „A rząd ma swe widoki, ma głębokie cele,
  Które musi ukrywać. To jest rzecz rządowa –
  Tajniki polityczne – myśl gabinetowa.
  To się tak wszędzie dzieje – są tajniki stanu”…
  Jednocześnie padają po polsku słowa o „przyjaźni z Niemcami”, niemieckie obozy zagłady zmieniają się w nazistowskie, banda skretyniałych, do cna wynarodowionych mędrków bredzi, że zbrodnia ludobójstwa na ponad sześciu milionach obywateli, rozmyślnego niszczenia majątku, grabież dorobku to przeszłość i żadne reparacje i odszkodowania z zadośćuczynieniem się Polsce nie należą.
  Analogicznie, opluwani przez Ukraińców jeszcze na lata przed obecną awanturą wojenną rządzący robili dobre miny twierdząc, że pada deszcz… Niejaki Jasina posuwa się nawet do stwierdzeń o służbie Ukrainie! Polska hojnie łoży na ukraińską obronę kosztem gigantycznych kosztów a hordy „niezdolnych do walki uciekinierów” wysysają kolejne miliardy, oczekują jeszcze więcej i zaczynają żądać upamiętniania banderowskich zbrodniarzy.
  Jakże się dziwić, że i Żydzi, zwłaszcza ci „zaoceaniczni” w kraju rządzonym przez takie „herbaciane elyty” mącą wodę, by koszami łowić ryby?
  Wroga zawsze lepiej przecenić, jak go nie doceniać. Lekceważenie wrogów, ich sił i możliwości kończy się zawsze klęską. Zaś łatwość, z jaką Niemcy, Żydzi, Ukraińcy i inne nacje mieszają w polskim tyglu budzić musi obawy o przyszłość Rzeczpospolitej.

 10. Piotr Kacprzak mówi

  Nie wszyscy prawdziwi Husarzy jeszcze wygineli I niech Bog da Im sile, odwage na ponowne odrodzenie cnoty,odwagi,mestwa naszej kochanej ojczyznie .

 11. myslacy mówi

  Ta Twoja opinia jest super trafna; „nie mozna zerwac czegos co istnieje wylacznie w umysle”……….Dopoki nie nastapi zryw intelektualny (w co watpie aby sie wydarzylo) to nic tutaj sie nie zmieni i jakiekolwiek zrywy rewolucyjne nic nie pomoga a tylko beda niepotrzebne ofiary.
  Dla przykladu, co dobrego wyniknie z konfliktu rosyjsko-ukrainskiego???Dziesiatki tysiecy zabitych, tragedie w rodzinach, tysiace ludzi bez nog lub rak i co z tego????

 12. Iwa mówi

  https://www.bitchute.com/video/ztcZYP3WL8FQ/…..handluja bo nie uważają nas za ludzi . My zwierzaki dla przedłużenia im życia. 5/6 lat temu był artukol na Activist Post był artykuł o żydowskim handlarzu organami w NY. Ten handlarz rządzi w szpitalu, lekarz nie mia nic do powiedzenia i dawał na wzięcie organów ludzi którym można było uratować Zycie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.