Restrykcje epidemiczne są bezprawne, a szczepionka nie zakończy pandemii. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
28

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego wystąpienia w Mediach Narodowych. Tematem był m.in. wyrok Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu, który jednoznacznie stwierdza, że wprowadzony przez rząd zakaz działalności gospodarczej dla poszczególnych branż jest bezprawiem. Rozporządzenie Rady Ministrów nakazujące zamykanie biznesów wykracza poza przepisy ustawy, w oparciu o którą zostało wydane. Wniosek jest oczywisty – to rząd łamie prawo zamykając firmy, a nie przedsiębiorcy, którzy zdecydowali się je otworzyć. Link do wyroku znajdziecie w artykule TUTAJ.

Kolejnym tematem rozmowy była szczepionka na Covid-19. Wbrew zapewnieniom rządu szczepionka nie zakończy pandemii. Szczepienia będą trwały latami, a ich efekt poznamy dopiero po zebraniu wyników tego eksperymentu medycznego, który zaserwowano ludziom jako rzekome wybawienie od zagrożenia. Społeczeństwo karmione jest propagandą, a Ministerstwo Zdrowia wypuszcza fejki zamiast przyznać, że na wiele pytań po prostu nie ma jeszcze odpowiedzi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeśli rząd nie zmieni sposobu działania, to  czeka nas wiele lat w mniejszym lub większym lockdownie i ze sparaliżowaną służbą zdrowia, co już doprowadziło do drastycznego wzrostu śmiertelności. W wyniku decyzji rządu mamy największą liczbę zgonów od czasów II wojny światowej, ludzie tracą dorobek życia, a społeczeństwo zostało wprowadzone w stan psychozy i nie wiadomo, czy kiedykolwiek z niego wyjdzie. Oto zasługa „ponurych żniwiarzy” Morawieckiego i Niedzielskiego, którzy zafundowali nam horror. I nic nie wskazuje na to, że pozwolą nam z tego horroru wyjść.

Zobacz też:

Katarzyna TS: Pandemia nie skończy się nigdy!

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rebih mówi

  Na pewno nie pozwolą nam wyjść z tego horroru na naszą prośbę. Chyba, że wtedy, kiedy jako społeczeństwo nie będziemy już mogli stać na własnych nogach, skazani na całkowitą zależność od innych i bezbronni wobec wyzysku, a zamiast gospodarki będziemy mieli górę kredytów, które zostały wzięte, a pieniądze rozpłynęły się po kontach w Szwajcarii, na Cyprze czy na Bermudach. Tak to zresztą Morawicki planował.

 2. wilk mówi

  WSZYSCY TU MOWIA ZE WSZYSTKO JEST NIE ZGODNE Z PRAWEM,A LUDZIE DALEJ GLOWY SPOSZCZONE I PO WOLI IDA NA RZEZ NIEWINIATEK,BO TAK CHCA WIELCY TEGO SWIATA A NASZ RZAD IM W TYM POMAGA

 3. Ubezpieczenie mówi

  Ubezpieczenie placówek medycznych o odpowiedzialności za skutki niepożądane po eksperymencie medycznym. ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW, FUNDUSZY I POLITYKI REGIONALNEJ 1 z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu przeprowadzającego eksperyment medyczny. Czyli wszystko na temat…nadano prawdziwą nazwę temu co się wyczynia…jest to EKSPERYMENT. Zapożyczone z jednego z forum.

  1. M. mówi

   Tyle, że to rozporządzenie dotyczy całkowicie innych kwestii, bo szczepienie żadnym eksperymentem nie jest. To co napisałeś, jest bzdurą. Czyli wszystko na temat. Nie zapożyczaj więcej bzdur z jakichś forów bez weryfikacji.

  2. Boguslaw mówi

   Nie wyobrazasz sobie, pi..o, jak toba gardze za twoje manipulacje i otwarty cynizm!!
   Nawet nie zamierzam tracic czasu na kontrargumentacje!
   Szczepionka NIE JEST SZCZEPIONKA, tylko ZASTRZYKIEM SMIERCI!
   Zadna hucpiarska agentka szatana w twojej podlej ” osobie”, nie moze byc tutaj w stanie odwracac groze powstalej sytuacji i zredukowac nasza najwyzszy ostroznosc przy wyborze wlasciwej decyzji, o ktora z serca prosze kazdego rodaka!!
   NIE WOLNO NAM DAC SIE ZAMORDOWAC!
   PRECZ Z HUCPIARSKIM , BESTIALSKIM , SATANISTYCZNYM BADZIEWIEM!
   POZOSTANMY MADRZY I OPRZYJMY SIE WSPOLNIE NADCHODZACYM, BERDZO TRUDNYM CZASOM!
   Nasz Stworzyciel da nam we wszystkich trudnych momentach odpowiednia pomoc!
   Blagam, wytrwajmy wszyscy w pelnym zdrowiu!

  3. M. mówi

   Nie wyobrażasz sobie, Boguś, jak mi to totalnie zwisa, co taki debil i odpadek społeczny, jak ty w ogóle o mnie myśli.

   Jedyne co, to „leje” ze śmiechu widząc, jak się napinasz, błagasz i pokazujesz, jakim błaznem jesteś.

  4. Boguslaw mówi

   Zal mi, ze cie jeszcze stad za twoj prostacki cynizm za ryj nie wypierdolono!
   To chyba jedyna pomylka Jacka, tu na tych stronach!

  5. M. mówi

   Nie używaj, Boguś, słów których nie rozumiesz. A pomyłka to ty masz na drugie, jedna wielka pomyłka ewolucji.

 4. M. mówi

  Maseczki be, obostrzenia be, szczepionka be (rozpowszechniamy bzdury, że jej efekt „nie będzie znany”, że „trzeba lat”). Cóż więc nam pani Katarzyna radzi – ano, umierajmy sobie spokojnie na Covid dziesiątkami czy nawet setkami tysięcy. I wyprzyjmy to ze świadomości, że jest jakakolwiek epidemia, bo przecież zabija rząd, lockdown, albo w ogóle statystyki są sfałszowane i umierają statyści.

  1. kici kici KOCUR mówi

   A nie przyszło Ci do głowy człowieku że już od dłuższego czasu wszystko to co robią lewackie rządy na całym świecie jest dziwnym trafem robione tylko dla „naszego dobra”? Zmówili się do jasnej cholery czy co? Po zamachach w USA wprowadzono restrykcje ograniczające naszą wolność, na lotnisku musisz na bosaka biegać w sali odpraw, jesteś upokarzany, traktują Cię jak przestępce mimo ze nim nie jesteś a robią to tylko dla „naszego dobra” i bezpieczeństwa. Teraz też, rujnują ludzi, sprowadzają nędze na miliony, robią z nas małpy nakazując nosić jakieś śmieszne machy tylko i wyłącznie dla „naszego dobra”. Niedługo, a zobaczysz że tak będzie, nałożą Ci na szyję sznur a Ty będziesz myślał że robią to dla „Twojego dobra” a ktoś inny kopnie w stołek na którym będziesz stał z przeświadczeniem ze robi to tylko i wyłącznie dla „Twojego dobra”. I tyle w tym temacie. Pozdrowienia od KOCURA

  2. M. mówi

   Rozumiem, że Tobie do głowy nie przyszedł taki drobny szczegół, że wirus nie jest wymyślony, że spowodował największy wzrost śmiertelności po II wojnie i że od tego jest rząd, by tej sytuacji przeciwdziałać? Wydaje Ci się, że to rząd tak po złości postanowił sobie gospodarkę zamknąć, żebyś był biedniejszy?

   A z samolotami, jak Cię to chłopie uwiera, że musisz przejść przez bramkę kontrolną czy czasem ściągnąć buty, jak masz takie powyżej kostki, to podróżuj samochodem, pociągiem czy statkiem. Nie spotkałam ludzi, którzy by uważali, że dbanie o bezpieczeństwo podróży jest czymkolwiek uwłaczającym i by czuli się jak przestępcy, a latam dużo. To nie wymysł „lewaków”, ale taka sama procedura bezpieczeństwa, jak sprawdzenie stanu technicznego pojazdu.

  3. kici kici KOCUR mówi

   Witaj Matk Polk
   Dawno już nie miałem przyjemności z Tobą dyskutować. Twoje argumenty normalnie zwalają z nóg, „jeśli nie chcesz latać samolotem to jedź samochodem”… rewelacja, mistrzostwo świata, za takie pomysły lewacki Nobel murowany, długo nad tym myślałaś?
   To ja Ci podam mocniejsze argumenty, nie chcesz nosić maski to nie wychodź z domu, takich pomysłów cisną mi się całe setki, ale po co zaśmiecać internet idiotyzmami? Znając Twoje wcześniejsze komentarze myślałem że stać Cię na więcej, ale cóż pomyliłem się najwidoczniej. A swoją drogą jakie to dbanie o bezpieczeństwo że każą Ci zdejmować buty? To jest najzwyklejsze pójście na łatwiznę, jeśli tego nie rozumiesz nie będę Ci tłumaczył, Twoja sprawa, powiem tylko że ja żądam tego że chcąc podróżować samolotem na lotnisko przybędę 20 minut przed odlotem, okażę bilet i zajmę swoje, wykupione wcześniej miejsce oraz szczęśliwie dotrę do celu i tylko tyle! To jest dla mnie normalność!!! A nie jakieś idiotyzmy ze ściąganiem butów i maszerowaniem na bosaka a o tym że trzeba zjawić się w porcie lotniczym 2 godziny wcześniej już nie wspomnę. Jeśli nie potrafią (rządy) uporać się z Arabami to niech ich nie wpuszczają do Europy. Dla mnie to jest prosta sprawa. Tak samo teraz, Ty myślisz ze na szczepieniu się skończy? A figę z makiem! Firmy farmaceutyczne zwietrzyły łatwy pieniądz i już nie odpuszczą. Czeka nas kilkadziesiąt lat przymusowych szczepień. Jedni będą łożyć pieniądze na „Wuhan” gdzie pierwszorzędni fachowcy będą wymyślać co jakiś czas nowe wirusy a drudzy będą wymyślać szczepionki na nie i tak w kółko, dopóki ludzie się nie zbuntują i nie rozkurzą tego towarzystwa w drobny mak. I tyle w tym temacie. Pozdrowienia od KOCURA

  4. M. mówi

   „Twoje argumenty normalnie zwalają z nóg, „jeśli nie chcesz latać samolotem to jedź samochodem”… rewelacja, mistrzostwo świata, za takie pomysły lewacki Nobel murowany, długo nad tym myślałaś?”

   A co mam ci odpisać, skoro emocjonujesz się, że dostajesz paniki, jak ktoś prosi cię do kontroli bezpieczeństwa? Jeśli należysz do jakiegoś promila dziwaków, dla których to jest jakaś trauma, to nie lataj. Przecież to nie reszta normalnych ludzi się będzie do ciebie dostosowywać, tylko ty się musisz do rzeczywistości dostosować.

   „Ty myślisz ze na szczepieniu się skończy? A figę z makiem! Firmy farmaceutyczne zwietrzyły łatwy pieniądz i już nie odpuszczą. Czeka nas kilkadziesiąt lat przymusowych szczepień. ”

   I co? Od kilkudziesięciu lat masz program powszechnych szczepień, jeśli nie zauważyłeś, który rzekomo (wg słów co głupszych płaskoziemców) jest niby „masowym ludobójstwem”. Szczepienie na Covid będzie dobrowolne, ale nie dziw się, że będziesz , jako niezaszczepiony, traktowany jako obywatel drugiej kategorii. Jak to świry antyszczepionkowe mówią – są konsekwencje, musi być wybór, no więc jak jest głupi wybór, to i są przykre konsekwencje.

  5. kici kici KOCUR mówi

   Widzę że żadne argumenty do Ciebie nie docierają. Jesteś uparta jak osioł. Myślałem że skoro tak namiętnie odwiedzasz ten portal to jednak pozostała w Tobie szczypta zdrowego rozsądku. Dalsza dyskusja z Tobą to strata czasu. Wolę iść i łapać myszy które, nie przeczę, są inteligentniejsze niż Ty!!!

  6. M. mówi

   @Kici Kici KOCUR

   Kwestia argumentów. Jak są idiotyczne, to nie oczekuj, że przed nimi padniesz na kolana i nie obruszaj się tak, że ktoś ci wprost powie, że są idiotyczne. A tekst o odwiedzaniu tego portalu jako dowodu na zdrowy rozsądek mnie tak rozśmieszył, że turlam się od kilku już minut.:)

 5. Greg mówi

  jaka pandemia? nie ma zdanej pandemi !!!

  1. M. mówi

   Długo jeszcze będziesz funkcjonował w Matrixie i takie rzeczy sobie wmawiał?

  2. chris mówi

   Do końca świata i 1 dzień dłużej ?

  3. M. mówi

   Bardzo możliwe.

  4. N mówi

   Na takich kapo jak ty teź przyjdzie kolej. Jeśli myślisz, źe się swoim trolowaniem wykupisz to się łudzisz. A w ogóle to szkoda czasu na takiego jednokomorkowca. Nikt cię tu nie chce na wprawo.pl

  5. M. mówi

   @N

   Śmieszny z ciebie pajac, rozbawiłeś mnie.

  6. Boguslaw mówi

   Kanalio, dlaczego nie wspominasz o 1700 % „akceptowalnej normy” normyzawartosci aluminium w bestialskich szczepionkach dla malutkich dzieci, w pierwszej dobie po urodzeniu, bez absolutnie zadnego medycznego uzasadnienia, nie liczac innych zabojczych adjuwantow, ktore kalecza juz od urodzenia polskie malutkie dzieci!
   Z tym aktualnym badziewiem, jest to po stokroc niebezpieczniejsze, niz wszystko zabójcze dotad, razem wziete!
   MASOWE MORDERSTWO, nic innego do tej perwersyjnej akcji adekwatniej nie pasuje!
   BYDLO, KANALIE , MORDERCY!
   ZDECHNIJ SAMA, parszywa smierdzaca pluskwo! Chce przy tym byc, jak cie wrzuca w ogien zatracenia!

  7. M. mówi

   Nie wspominam, bo „1700% akceptowalnej normy” to totalna bzdura, w którą uwierzyć może tylko taki skończony debil, jak ty. Śmiało Boguś, napisz, że milion % – przecież i tak już robisz z siebie totalnego głupa, więc co za różnica.

   A z życzeniami, to uważaj, bo karma wraca. Ludzie pełni złości, agresji i nienawiści znacznie częściej dostają wylewów, zawałów, raka – nie chciałabym, żeby przy czytaniu mojego kolejnego posta spotkało cię coś gorszego niż tylko standardowe narobienie w gacie ze złości.

  8. Boguslaw mówi

   JESTES ZWYKLA KANALIA!

  9. M. mówi

   Odpisałabym, że jesteś zwykłym durniem, ale nie da się tak napisać. Ty, Boguś, jesteś wyjątkowym durniem – kogoś tak bezdennie głupiego naprawdę ciężko znaleźć, a wielu durni w Internecie spotkałam.

  10. Tolek mówi

   Szanuję i podziwiam, że chce ci się dyskutować z tym nazi foliarstwem tutaj.

 6. Marek mówi

  Proszę o podanie szczegółów źródła na Twitterze odnośnie tej statystyki zgonów w Szwecji za ostatnie 10 lat. Przeglądałem ostatnio różne dane w internecie dotyczące tego tematu i nie za bardzo te dane znajdują potwierdzenie. Dziękuję.

  1. Tolek mówi

   Nie oczekuj po tym portalu wiarygodnych danych. To stronka dla szurów i foliarzy, którzy na potwierdzenie swych paranoi nie potrzebują żadnych dowodów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.