„Religijna prowokacja.” Brudziński zawiadomi prokuraturę ws. znieważenia symboli narodowych podczas Marszu Równości w Częstochowie!

Pederaści na tzw. Marszu Równości w Częstochowie / Fot. Twitter
0

Wczoraj (8 lipca 2018) ulicami Częstochowy, nieopodal jasnogórskich wałów przechodził Marsz Równości. Wszyscy doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że pederaści i dewianci chcieli sprowokować pielgrzymów przybywających do sanktuarium, zwłaszcza że tego dnia na Jasnej Górze modlili się pielgrzymi Rodziny Radia Maryja. Na szczęście, polska policja zapewniła bezpieczeństwo w mieście, a Jasna Góra nie została opanowana przez zboczeńców. Niestety, podczas gej-parady zostały sprofanowane symbole narodowe.

Dziękuję @PolicjaSlaska za perfekcyjne zabezpieczenie dziś marszu równości w Częstochowie. Oczywista kulturowa i religijna prowokacja środowisk LGBT wymierzona wobec pielgrzymów licznie zgromadzonych u stóp Jasnej Góry, dzięki @PolskaPolicja na szczęście bezpiecznie się skończyła – napisał na Twitterze szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Joachim Brudziński.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wbrew pozorom marsz gejów, lesbijek i zboczeńców wszelkiej maści przeszedł częstochowskimi ulicami dość spokojnie. Na trasie, w kontrze rzecz jasna, pojawili się działacze organizacji narodowych, ale do żadnych poważnych konfrontacji nie doszło. Ostatecznie pederaści nie doszli do celu i – jak relacjonują kontrmanifestanci – „pedały spieprzały na dworzec”.

Niestety, pederaści sprofanowali symbole narodowe. Co zrobili? Maszerowali z polską flaga z godłem polskim, któremu domalowano elementy ubarwienia środowisk LGBTQP+. Do sprawy odniósł się Joachim Brudziński.

– Policjanci zareagowali i w tej sprawie będzie zawiadomienie do prokuratury o znieważenie i profanację symboli narodowych – zapewnił minister Brudziński.

Przestępstwo, o którym pisze Brudziński wiąże się z artykułem 137 § 1 k.k., który mówi że za profanację symboli narodowych grozi nawet rok pozbawienia wolności. Jeśli tylko zboczeńcy zostaną skazani na karę więzienia, czas za kratami będą wspominać do końca życia.

Źródło informacji i cytatów: Twitter

Przeczytaj także:

„Nowy Testament nie potępia homoseksualności”, czyli jak próbuje się wypaczyć Pismo Święte

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.