SKLEP-WPRAWO.PL

Relacja Polki mieszkającej w Barcelonie: „Hiszpanie nie mieli świadomości ogromnego zagrożenia zamachem”

fot. facebook
5

Na portalu niezalezna.pl opublikowano rozmowę z Dorotą Studnicką mieszkającą w Barcelonie w pobliżu miejsca, gdzie islamski terrorysta dokonał masakry wjeżdżając w tłum furgonetką.

– Od dawna omijaliśmy zatłoczone place i nie chodziliśmy na imprezy plenerowe, bo ryzyko zamachu było ogromne. Obserwując co się dzieje w mieście, wiedzieliśmy, że to w końcu się stanie. Hiszpanie nie mieli świadomości ogromnego zagrożenia zamachem, bo tutaj panuje totalna cenzura. Każdemu kto głośno sprzeciwiał się otwarciu granic i przyjmowaniu imigrantów, natychmiast przypinano łatkę rasisty – tłumaczy Studnicka i wyjaśnia, że nie wiadomo, kto przybywa do Hiszpanii, bo tożsamość imigrantów nie jest weryfikowana. Niektóre budynki są zajęte przez ludzi, o których nikt nie wie, skąd pochodzą i kim są.

Wnioski są oczywiste: demoliberalna cenzura piętnująca wszelkie racjonalne odruchy jest w dużym stopniu odpowiedzialna za śmierć ludzi na Las Ramblas. Dzieci i dorośli umierający na bruku Barcelony to ofiary polit-poprawnego terroru, który zafundowano Hiszpanom pod hasłem: „Turyści do domu, uchodźcy mile widziani!”

Źródło: niezalezna.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. test24 mówi

  Jeśli mi przypiszą łatkę rasisty, albo faszysty, to będę z tego bardzo dumny! Bycie jednym z nich oznacza w Europie przynależność do elitarnej grupy ludzi potrafiących myśleć logicznie, uczyć się i wyciągać wnioski z doświadczeń innych osób. Chciałem sobie kupić koszulkę z napisem „lepszy sort”, ale chyba kupię z dumnym napisem „jestem faszystą”.

 3. Waldemar mówi

  Zaroszenia Islamistów ciąg dalszy. Kiedy następny odcinek tylko Złota Pani wie.

  1. Gosc mówi

   Ona tez dokladnie nie wie, zlota pani dostaje dyrektywy od swojego wiadomego oficera prowadzacego.

 4. Robert mówi

  Ot i mamy powrót do normalnosci,czas urlopów sie konczy,telenowela zastraszania i osaczania wraca na antene w reżyserii smerfa cia…majdy i sponsora bogatego papy smerfa wybranca losu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.