Regionalizacja obostrzeń epidemicznych. W jedenastu województwach nauka hybrydowa oraz otwarcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych [WIDEO]

minister zdrowia Adam Niedzielski/ fot. Twitter
13

W środę (21.04.2021) minister zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział wprowadzenie regionalizacji obostrzeń epidemicznych. Od 26 kwietnia w jedenastu województwach o najmniejszej średniej dziennej liczbie zakażeń zostaną otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne, a dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej przejdą na nauczanie hybrydowe. Pozostałe ograniczenia zostają przedłużone.

Województwa, w których będzie można ostrzyc się od poniedziałku, to: podlaskie, podkarpackie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, pomorskie, lubuskie, świętokrzyskie, mazowieckie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie i małopolskie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W pozostałych 5 województwach, gdzie średnia dzienna liczba zakażeń na 100 tys. mieszkańców przekroczyła 35, wszystkie dotychczasowe ograniczenia pozostają bez zmian. Są to województwa: śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie i opolskie.

W przyszłym tygodniu mają zostać przedstawione kolejne decyzje dotyczące ewentualnego luzowania obostrzeń. Na razie z pewnością nie będzie zniesienia obowiązku noszenia masek na świeżym powietrzu, ponieważ minister Niedzielski uważa, że byłoby to „nieakceptowalne ryzyko”.

Źródło informacji: Kancelaria Premiera/Facebook

Zobacz też:

Koniec epidemii w Polsce! Można było uniknąć ogromnych strat, do których doprowadziło działanie rządu [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Rebih mówi

  To tylko działania pozorne, konieczne dla zachowania dynamiki sytuacji, a tym samym dla utrzymania „pandemii” w centrum zainteresowania społeczeństwa, a ludzi (zwłaszcza tych bojaźliwych) w nieustannym napięciu. Bez ciągłych zmian i naprzemiennie wysyłanych dobrych i złych wiadomości, dawania i odbierania nadziei ludzie za szybko przyzwyczailiby się do wirusa i olali gang Morawieckiego i Kaczyńskiego moczem.

  1. Rebih mówi

   Nie trzeba było długo czekać. Niedzielski już zapowiedział, ze pracuje nas czwartą falą. Coraz krótsze te odwilże. Goje muszą czuć bat na plecach.

 2. mz mówi

  Dalej trwa zabawa w ciepło zimno. Wszyscy eksperci od strategi mówią jasno. Nie ma pandemi, a to jest sposób aby wypuścić w sposób kontrolowany powietrze z balonu emocji społecznych. Suma sumarum lockdown ma trwać w najlepsze, ponieważ takie są założenia bandyckiej agendy banksterów z Davos.
  Ponieważ płacą swoim psom (rządom poszczególnych państw) to wymagaja posłuszeństwa. To dlatego wbrew logice ten pojazd bez kół jedzie dalej. Trwa dopasowywanie bajeczki do rzeczywistości.

  Problem polega na tym, że stopień zarzydzenia polskiego rządu jest zbyt ogromny, to problem na miarę roku 1955, gdy ta hagada plemienna, a właściwie mafijna zaczęła zagarniać coraz większe obszary kompetencyjne w polskim rządzie, właściwie eliminując z niej Polaków. Dzisiaj jest podobnie. Rządzi nacja międzynarodówki plemiennej. Wszyscy na stanowiskach muszą mieć odpowiednią akceptację i jak w mafii zdać test na antypolskość. Czyli muszą kraść na konto szefa mafii.

  Aktulnie sytuacja jest trudna. Muszą powstawać polskei ośrodki intelektualne, polskie think tanki jako przeciwaga medialna. Muszą powstawac polskie platformy medialne. I co najważniejsze, muszą powstawać polskie prywatne szkoły, gdzie młodzież będzie wychowywana w duchu lokalnego patriotyzmu i wartości, inacxzej od koshernego „róbta co chceta” To mozolna praca, która wyniki przyniesie za kilka, kilkanaście lat, ale nie jest za późno. Pamietajy. My Polacy mamy przewagę biologiczną,a żydowskie elity wbrew pozorom słabną, ponieważ ich młodzież tak samo jest podatna na degenerację. Tak więc można ptrzywrócić stan równowagi. Należy tylko wdrożyć mądrą startegię. Kto to ma zrobić? No włąśnie , i tutaj powinny spotkac się i zrzeszyć różne polskie organizacje i media, ośrodki polonijne, aby dokonąć analizy sytuacji i przyjąc plan działania. Żydzi uważają, że każdego można kupić za puste papierki, które drukują bez opamiętania. I oni myślą,że goje rzucą się na to jak świnie na obierki. Po części mają rację, tak działa system gospodarki oparty na zarządzaniu ograniczonymi zasobami. Jednmak jak wiemy wpuszczanie w obieg zasobu, który nie ma pokrycia w wartści zawsze kończy się korektą. Ta korekta, jest już zaplanowana i wydarzy się wtym 2021 roku, niemal 100 lat po innym wielkim krachu finansowym. Dzisiaj może i można kupić felczerów dodatkami covidowymi 100%, teraz felczerzy w Polsce zarabiają nawet ponad 50 000 złotych na oddziałach covidowych. Trwa łapanka. Każdy felczer czy ratownik medyczny, piekęgniarka chciałyby chodzić w szczelnym kombinezonie, gotowac jajka , wszystko w zamian za trzy cztery razy większe zarobki. Felczerzy faktycznie rzucili się na pieniądze jak świnie na obierki i produkują sztuczne liczby zachorowań, faktycznie z dziesięć razy mniejsze. Przykładem jest racjonalny teksas, gdzie współczynnik zarzydzenia władz jest niski, więc znieśli lockdown i okazało się, że nic się nie dzieje, zachorowania spadły do pomijalnego poziomu pod kątem bezpieczeństwa społecznego, a stadiony piłkarskie pękają w szwach. Ludzie cieszą się życiem. ZYdowska pandemia tam poległa. Tylko w Europie nadal trwa cyrk. U nas co tydzień wychodzi taki pajac magik, tylko mu smoking domalować i cylinder i monosylabuje, że w dzisiejszym losowaniu wypadły takie a takie województwa. Ludzie, na razie cyrk jest obliczony na to,że nie poderwie tłumów na ulicę, a oni liczą na to, że wprowadzą swoje procedurki szcsepienne, jakies paszporciki covidowe. I jak za PRL, jeśli będziesz należał do parti kowidian, to wyjedziesz za granicę, jak nie na razie siedzisz w domu. Szanowni Polacy, kochani, nie damy się! Ten się śmieje kto się śmieje ostatni.

 3. MAREK mówi

  Jeśli ktoś myśli że ci notoryczni kłamcy i bezkarni degeneraci odpuszczą to się grubo myli . 100 000 Polaków którzy umarli dzięki ich celowym działaniom, ich nie zadowoli . Ci kapo użyją wszystkich forteli aby pomnożyć tą tragiczną statystykę i złożyć ją na ołtarzu swoich globalistycznych panów . Wyznawcy maseczek , przyłbic i eksperymentów medycznych na ludziach im w tym pomogą .

 4. AGENDA2030 mówi

  jak długo ten PRZESTĘPCA będzie TERRORYZOWAŁ KAŁvidem Polskę. Za paraliż opieki zdrowotnej i śmierć prawie 100 tys. Polaków powinien stanąć przed TRYBUNAŁEM za LUDOBÓJSTWO. synagogo-pis —- PIEKŁO CZEKA !

 5. Szczur mówi

  Czyli, działania pozorowane po raz kolejny. Już słyszeliśmy o systemie trójkolorowym, którego PiS wcale się nie trzymało i zamknęło cały kraj ot tak, bo mogło.
  .

  1. Matka mówi

   Nie „ot tak, bo mogło”, tylko ot tak, bo liczba zachorowań w nieobjętych lockdownem województwach poszybowała w górę, do 20-30 tys. w całej Polsce. I zgodnie z zapowiedzią, że po przekroczeniu pewnego poziomu cały kraj będzie strefą czerwoną. Odbiły się czkawką imprezy na Krupówkach i inne akcje typu „OtwieraMy”. Szkoda, że tysiącom nie tylko czkawką, ale i życie stracili przez pandemię, „której nie ma” (w głowach szurów).

  2. stekbzdur mówi

   Kolaborujesz z mordercami bandyto.

  3. Egil mówi

   Tysiące to poumierały z powodu lockdownu, o matko tufto.

  4. Szczur mówi

   Matko, liczba zakażeń, a nie zachorowań. A później, gdy ta liczba spadła do poziomu źółtego (a w trzech województwach osiągnęła nawet poziom zielony), kraj nadal był wyłączony.

  5. Szczur mówi

   W ogóle, podział na strefy był na długo przed #OtwieraMy i Krupówkami, więc o czym Ty mówisz?

 6. Kunegunda mówi

  Rodacy tylko nasz wspolny opor/PROTEST 24/7 przyniesie Polakom WONOSC… Uwaga polskojęzyczni wrogowie maja plan by nas POLAKÓW ,,,,,,,,wymordować i zagłodzić! Wyrzucie TELEWIZORY na śmietnik- MEDIA to najwięksi klamcy ktorymi steruje wrogi NIErzad!

 7. Republikanin mówi

  Prośba do Redakcji: przestańcie pokazywać tego człowieka na zdjęciach, bo już się rzygać chce, gdy na co drugiej stronie internetowej Niedzieler: tu zamaskowany, tam bez maski, tu uśmiechnięty, tam zatroskany, przemawiający, z Moravietzkim, Kaczyńskim, Dudą, przy mównicy, na fotelu, w sejmie, w mieszkaniu… Nawet Stalina tak nie czczono.

  Taka osoba zasługuje na medialny niebyt, tymczasem media rozbudzają jego psychopatię: on uważa się już za boga.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.