Czy Rafał Trzaskowski zwariował? Zobaczcie, co napisał na swoim plakacie wyborczym

fot. twitter
17

Wiecie, jaki jest największy problem opozycji? Ich największy problem to absolutna niezdolność do konfrontacji z rzeczywistością. Przez lata słuchali w zachwycie swojej własnej propagandy i w końcu w nią uwierzyli. Teraz kolebią się w stworzonym przez siebie Matrixie i nie mogą pojąć, że jest to świat urojony. Efektem jest plakat wyborczy Rafała Trzaskowskiego, kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta Warszawy.

Na plakacie mamy Trzaskowskiego na jasnym polu zestawionego z ministrem Jakim na ciemnym polu. Nad zdjęciami umieszczono pytanie: „Który powinien rządzić Warszawą?”, a w ramach podpowiedzi otrzymujemy takie info: „Rafała Trzaskowski chce by stolica dalej się rozwijała!”, „Patryk Jaki chroni winnych dzikiej reprywatyzacji!”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pytanie brzmi: czy Rafał Trzaskowski zwariował? Protegowany Hanny Gronkiewicz-Waltz, patronującej mafii reprywatyzacyjnej, oskarża o chronienie winnych tej reprywatyzacji przewodniczącego komisji uchylającej skandaliczne decyzje urzędników. Tego normalny człowiek nie mógł wymyślić. To jest po prostu dzieło jakiegoś wariata, pod którym może podpisać się wyłącznie inny wariat. Wniosek? Rafał Trzaskowski, kandydat PO na prezydenta Warszawy, ma poważne problemy psychiczne i powinien jak najszybciej skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Tylko nie z moją żoną, która jest farmaceutką.

 2. Henio mówi

  Dlaczego nie mamy Polskiego prawa ktore odpowiednio karano za takie obelgi i klamstwa itd

  1. markusl mówi

   O czym mówisz że jest kłamstwem i co wg. Ciebie jest obelgą? Wyrażaj się precyzyjnie , bo nie mamy pojęcia o czym mówisz…

 3. Teresa mówi

  Czy Platforma musi zawsze kogoś małpować?PIS ma hasło DOBRA ZMIANA,Trzaskowski MĄDRA ZMIANA.Nie mają już swojego rozumu i nie potrafią być oryginalni?Już ten fakt ich dyskwalifikuje,bez zagłębiania się w dalszą treść

 4. M. mówi

  PO uczy się PRu od rywali, to wszystko.

  1. test24 mówi

   Nie powiedziałbym, że Nowoczesna i Rasem to ich rywale. Ja bym ich raczej nazwał kumplami.

 5. Jarek mówi

  a najlepsze będzie to że za rok dowiemy się że bufetowa dalej rządzi warszaFką -chazar chazarowi oka nie wykole

 6. Jan Man mówi

  PO i Trzaskowski nie zwariowali!!!!! Oni po prostu dalej ignorują że świat się zmienił, jest net i działają jak dotąd. Tworzą „rzeczywistość” taką jaka im odpowiada i reszta musi w to uwierzyć. Niestety, TVP już nie mają, GW czyta coraz mniej ludzi, TVN i Polsat też nie jest jedyną wyrocznią i może wyjść jak z kampanią komorowskiego.

  Ps. Czytaliście sondaże? Sondaż trzaskowskiego przypomina notowania nowoczesnej – zanim ktokolwiek się dowiedział o jej istnieniu już miała takie notowania jakich nigdy po tym jak się ludzie wogóle dowiedzieli że powstała. :D. Można tu oczywiście wysnuć teorię „spiskową” że PO się dogadała z Nowoczesną i daje słabego kandydata coś jak PSL i SLD w prezydenckich którego sami nie będą popierać żeby zebrał całe gromy i wygrał kandydat np nowoczesnej i było jak było.

  1. Pan Kracy mówi

   „Czytaliście sondaże?”
   Np. ten?:

   Sondaż IBRiS: W Warszawie wygra Trzaskowski
   Przy założeniu, że PiS wystawiłoby Patryka Jakiego, otrzymałby on prawie 29 proc. poparcia, co i tak nie wystarczyłoby do pokonania Rafała Trzaskowskiego z PO, który uzyskał 34 proc.
   http://www.wsensie.pl/polska/25693-sondaz-ibris-w-warszawie-wygra-trzaskowski

   Cała Polska może jakoś sądzić, „warsiafka” inaczej – to bastion (zlewaczałych przeważnie) urzędasów.

  2. Mateoooo mówi

   Sondaże nie wygrywają wyborów. Po mojemu im bliżej wyborów tym sondaże będą „realniejsze”. 🙂 Każdy następny będzie słabszy.

 7. Robert B. mówi

  Ja się obawiam, że warszawiacy są tak „postępowi”, czemu dawali wyraz nie raz, że wcale nie jest powiedziane, że taki pajac jak Trzaskowski nie wygra.

 8. Jarek mówi

  ten pajac wygra w warszaFce a biedroń będzie następcą dudy – nie ważne jak się głosuje ważne kto liczy głosy

 9. przema00g mówi

  Klasyczny manewr wyprzedzania ukradł argument Jakiego tylko że zapomniał iż nie jak za rządów własnej POpierdolonej partii TVolksdeutscheN nic nie wspomniał o tym że ton on razem z Hanką kradli te komiennice . To jest czysty przykład beszczelności POjebow w biały dzień ludziom wmawiać jak się zostało złapanym na gorącym uczynku że to nie ja kradłem tylko ten co mnie złapał . POpierdolona partia nie zdaje sobie sprawy że już dawno są skończeni a te wybujałe sondaże w TVN niby dające im drugie miejsce to ściema nad ściemy nie dał bym szansy nawet z Kukiz 15 prędzej Korwin wygra niż oni wejdą

 10. Antoni mówi

  To nie jest choroba psychiczna, to taki tryk. Powtarzanie klamstwa, czy ogladanie go na plakacie wchodzi w ludzka podswiadomosc I tam sie uwiarygania. Czy myslicie, ze glupcy w to nie uwierza? Przzeciez PO odwoluje sie tylko do glupcow I na nich liczy. Bo taka jest dobroc demokracji, ze wiekszosc glupcow demokratycznie obala slusznosc I absolutna wartosc, ktorej nikomu nie wolno podwazac czy o niej decydowac. W rzeczywistosci 100 glupcow demokratycznie zwyciezy przeciwko 10 madrych I rozsadnych czy uczciwych.

 11. Zdzisław mówi

  Kandytat PO to test na to jaki procent warszawiaków to lemingi

 12. markusl mówi

  Sądzę, że nie ma takiej możliwości aby to był przejaw choroby psychicznej. Mamy do czynienia z wyrachowaną bandą „…” która przez lata, skutecznie, manipuluje „gawiedzią” aby pozostać przy korycie…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.