Radny-lekarz Robert G. z Zielonej Góry skazany za zniszczenie bilbordu antyaborcyjnego!

Robert G. z Zielonej Góry / Fot. YouTube
5

Zielonogórski samorządowiec, a zarazem lekarz, został skazany przez sąd za zniszczenie bilbordu  przestrzegającego przed aborcją. O sprawie informuje sama Fundacja Pro Prawo do Życia, do której należy zniszczony bilbord.

Radny razem z kolegami zamalował bilbord informujący mieszkańców miasta o skutkach aborcji. Całym zdarzeniem chwalił się przed kamerą. W czasie krótkiej przemowy wyznał, że „takie akcje odciągają ludzi od Kościoła” i „nie ma zgody na propagowanie takich drastycznych obrazów”. Nagranie, na którym radny ochoczo epatuje swoją twarzą jest zamieszczone w Internecie.

– Nie ukrywał się z tym, a wręcz przeciwnie, nagrywał całe zajście przedstawiając się z imienia i nazwiska. (…) Teraz sąd ukarał ich [radnego i dwóch kompanów – przyp. red.] finansowo i nakazał zapłacenie fundacji kwoty potrzebnej na naprawę bilbordu – czytamy na portalu stronazycia.pl. – Nie dziwi nas to, że radny, który zdewastował baner jest również lekarzem, ponieważ jest to grupa zawodowa, w której mentalność aborcyjna jest bardzo mocno rozpowszechniona.

Robert G. to lekarz mocno zaangażowany w akcję szczepień przeciw Covid-19. Na stronie portalsamorzadowy.pl zebrał niemal96% negatywnych oceń i komentarzy.
Dyskryminator. Teraz niech przepchnie ustawę o tym, że będzie płacić za nopy ze swojej kieszeni – napisał jeden z internautów.

Źródło informacji i cytatów: stronazycia.pl

Przeczytaj także:

Policja współpracuje z Muzeum Polin! Odbywają się regularne szkolenia na temat antysemityzmu i relacji polsko-żydowskich

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Tak, ten lekarz nie spełnia kryteriów etycznych wymaganych w jego zawodzie. Powinien przestać być lekarzem.

 2. Boguslaw mówi

  Lekarze w ostatnich latach bardzo mocno stracili w moich oczach, stali sie zdrajcami swojej roli ratowania wspolobywateli, w zamiast tego, SWIADOMIE SZKODZAC IM!
  Nie na darmo placi sie tym kanaliom kupe forsy, aby teraz oni swoja niepodwazalna arogancja, skazywali nas, tlumiac jedynie zewnetrzne objawy naszej choroby, na niepotrzebne cierpienie, oraz smierc.
  Nie wolno nas slepo zachowywac zaufanie do tych swiadomych mordercow!
  Sytuacja musi sie odwrocic!
  To oni, jesli chca zarobic pare pieniazkow, musza udowodnic, ze rozumieja przyczyne powstania tej choroby , oraz zastosowanie do tej przyczyny, adekwatnej kuracji!
  Powrocmy do naszej POLSKIEJ GODNOSCI!
  Niech teraz oni zaczna sie starac o nasze wyzdrowienie!
  Za kazde uchybienie, oskarzac ich natychmiast o umyslne popelnienie bledu lekarskiego!
  Przeciez to oni podejmuja odpowiedzialnosc za skuteczne leczenie!
  Strzezcie sie Panstwo tych bydlecych konowalow!
  Patrzcie im bardzo ostro na rece i na kazdy krok i plujcie im prosto w ryj, jak widzicie, ze Was namawiaja do czegos, co nie pomaga Waszemu zdrowiu i Waszych bliskich!
  Niech teraz sobie zdechna z glodu, albo chodza po oddzialach z podbitymi oczami, albo z pozszywana morda! Wtedy sie naucza i przestana traktowac sie za panow zycia i smierci!
  Tyle set tysiecy naszych Rodakow, puscili barbarzyncy, zgodnie z procedurami, do piachu!
  Bestialskie KANALIE! Cholerni morderczy ZDRAJCY

 3. markusl mówi

  Jak to mowila moja , niezyjaca juz znajoma, na szacunek to trzeba sobie zasluzyc. Nie otrzymuje sie go z racji zawodu lub piastowanego stanowiska. Niestety wiekszosci ludzi wystarczy ze to pan doktor, mecenas, prezes etc i juz im gacie do kolan spadaja bo taka wazna figura na nich spojrzala. No to sa wlasnie efekty hodowania zmiji na wlasnym ciele…

 4. verizanus mówi

  Pewnie się tego nie spodziewał po niezależnych sądach 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.