Radny, a zarazem były szef brzeskich struktur PO z aktem oskarżenia. Chodzi o znęcanie się nad małżonką

Jacek N., był szef struktur PO, radny Brzegu / Fot. Brzeg24.pl
0

Do Sądu Rejonowego w Brzegu trafił akt oskarżenia radnego miasta Brzeg, a zarazem byłego szefa lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej, Jacka N. Chodzi o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad małżonką  okresie od grudnia 2015 r. do sierpnia 2019 r., o posiadania niewielkiej ilości marihuany oraz znieważenie funkcjonariuszy policji.

Znęcanie psychiczne polegało na wyzywaniu, używaniu słów wulgarnych, kontrolowaniu i posądzaniu o niewłaściwe prowadzenie się, a fizyczne to wykręcanie rąk i dwukrotne naruszenie nietykalności cielesnej poprzez uderzenie – redakcji portalu Brzeg24.pl tłumaczy prokurator Stanisław Bar, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sierpniu 2019 roku policjanci interweniowali w mieszkaniu radnego z PO, aż dwukrotnie. Ówczesny przewodniczący Rady Miasta miał wrócić do domu pod wpływem alkoholu i wszcząć awanturę. Po skandalu Grzegorz Schetyna wyrzucił go z PO, a sam Jacek N. złożył rezygnację z pełnienia funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej Brzegu. Nie zrzekł się jednak mandatu radnego.

Źródło informacji i zdjęcia: Brzeg24.pl

Przeczytaj także:

Miasto wysadzone gwiazdami Dawida, czyli „fantazje” burmistrza Wrębiaka [WIDEO]

Sławomir Nowak w areszcie. Polskie apetyty się wyostrzyły! Przypominamy audyt rządów PO-PSL

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.