Rabin Meir Bar-Hen nawołuje Żydów do opuszczenia Hiszpanii: „Europa jest stracona”

fot. youtube
15

Po ostatnich atakach terrorystycznych naczelny rabin Barcelony, Meir Bar-Hen, nawołuje Żydów do opuszczenia Hiszpanii, która według niego jest „centrum islamskiego terroryzmu w Europie”.

„Żydzi nie są tu na stałe” – mówi Bar-Hen w wywiadzie dla Jewish Telegraphic Agency. „Mówię to członkom mojej gminy: Nie myślcie, że jesteśmy tu na stałe. I zachęcam ich do kupowania ziemi w Izraelu. To miejsce [Hiszpania] jest stracone. Nie powtarzajcie błędu algierskich i wenezuelskich Żydów. Lepiej uciec wcześniej, niż później”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentując zamachy terrorystyczne w Hiszpanii Bar-Hen stwierdził, że częścią problemu jest duża społeczność muzułmańska z „radykalnymi ciągotami”. „Gdy tylko gdzieś się osiedlają, bardzo trudno ich się pozbyć. Oni stają się coraz mocniejsi. Europa jest stracona” – oświadczył rabin.

Bar-Hen oskarżył również lokalne władze i polityków o niechęć do stawienia czoła islamskiemu terroryzmowi.

Co na to „Gazeta Wyborcza” i inne – podobne jej – media? Co na to wszelkiej maści HejtStopy? Czy oskarżą rabina Bar-Hena o islamofobię i używanie mowy nienawiści? A jeśli tak, to czy ich oskarżenie będzie, czy nie będzie antysemityzmem?

Źródło: jta.org

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  Boję się tylko aby celem ich ewakuacji nie był nasz nieszczęsny kraj – wystarczające problemy mamy z ich ziomkami przysłanymi tu za stalina. Ciekawy temat do usprawiedliwienia najazdu chazarów na nasz kraj – bo na zachodzie są muzułmańscy terroryści .A nasze społeczeństwo jak stado baranów przytaknie niestety a potem jak to bywa płacz i zgrzytanie zębów. W końcu po co prezes kalkstein spotkał się niedawno z przestawicielami chazarskich organizacji

  1. Leopatriot mówi

   Żaden kalkestein, Tylko Kaczyński spiskofanie . Rozmawaiła zŻydami . I co ?? mamy jak małe dzieci obrazić się i nie odzywać ?? A teoria o ,,chazarach ” ma sens, ale nie ma sensu wyciąganie komuś przodków sprzed 1200 lat . Poza tym ówcześni chazarowie to był wieloetniczny ludek . W skład ich kaganatu wchodzili także germanie

  2. Przebiśnieg mówi

   Jak zwał, tak zwał. Czy Chazarowie, czy „zaginione plemiona” , czy po prostu diaspora, ale mentalność i przyjęta religia talmudu odziedziczona po faryzeuszach. I tkwi mocno w genach. A więc akurat w ich przypadku jest sens mówienia także o przodkach, bo nieliczne wyjątki potwierdzają jedynie obowiązującą ich regułę, a my, nauczeni doświadczeniem, musimy na nich szczególnie uważać.

 2. Waldemar mówi

  A może mieszkania plus budowane są dla przybyszów Hiszpanii.

  1. test24 mówi

   I ruszy nowy program „Pejs+” 😀

 3. Człowiek zwany Lechitą mówi

  Coś musi się za jakiś czas stać,zobaczcie spada samolot w smoleńsku,potem robią majdan na ukrainie następnie przybysze ze wsschodu przychodzą do nas i są brani do ochrony lini terytorialnej.To jest zaczątek wojny światowej.Chcą na naszych ziemiach coś wielkiego zgotować,coś złego.

 4. Jarek mówi

  Skoro nasi politycy udają Polaków nasze niby elity udają Polaków to wszystko możliwe

 5. Claire mówi

  Niech ten naczelny rabin nawoluje zydow do opuszczenia wszystkich krajow europejskich, nie tylko Hiszpanii. Zmowie w tej intencji paciorek na szczesliwa podroz w jedna strone.

 6. Tosia mówi

  Rabinie, zachęcaj, prosimy, swoich ziomków do opuszczenia Polski. Bardzo byśmy chcieli. Niech kupują ziemię w Izraelu i tam się osiedlają……. a my odetchniemy z ulgą i może nawet zaczniemy ich szanować, oczywiście na dużą odległość.

 7. Spostrzegawczy mówi

  Jeśli miałoby to dotyczyć Polski, to Polska by się prawie w całości wyludniła.

 8. Robert mówi

  Albo jełop jest podstawiony,sorosina nie informuje jego gmina,albo pali głupaka,nie to niemozliwe,taki własnie maja cel…wysiedlic ilu sie da z dala od własnych granic(muslimów),stworzyc wrazenie ze w Europie juz straszniej niz w izraelsku,zapraszamy,zasiedlamy,w czystosci sie trzymamy,nie mieszamy,Hiszpania jest stracona,podobnie jak Francja,Niemcy,to juz nie sa kraje europejskie,tylko szwedzkie,utopione,potopione,Noe ich tracał

 9. Robert mówi

  To ten zamach,jak wszystkie w Europie sa skierowane przeciwko Żydom?Zas pierwszy przed szereg,pokrzywdzony,znienawidzony?!!!Ludzie europejscy,z Luksemburga,uciekajcie ze straconej Hiszpanii,a moze tylko Zydzi sa cwani?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.