R. Zieliński: Guru z dymem. Antykomuna we Wrocławiu

12

Będziecie mieli papierek lakmusowy kto jest za Polską, a kto za żydokomuną. Ale będzie jazgot w lewackich mediach!

Na demonstracji we Wrocławiu (13.12.2018) dla upamiętnienia ofiar stanu wojennego, oprócz odczytania nazwisk ludzi zamordowanych przez komunę podczas wystąpień antyrządowych do jakich dochodziło po wypowiedzeniu wojny Narodowi przez sowieckich pachołków, oprócz skandowania zwyczajnych przy takich okazjach haseł, oprócz ekspozycji transparentu „śmierć wrogom Ojczyzny”, miało miejsce spalenie portretów dwóch osób. Stefana Michnika, który ze stanem wojennym nie miał nic wspólnego, ale z wprowadzaniem komunizmu do Polski – jak najbardziej, oraz Tadeusza Mazowieckiego, który swoją osobą firmował późniejsze chronienie ludzi odpowiedzialnych za zbrodnie stanu wojennego. Patrzcie uważnie. Ci, którzy będą bronić któregoś z tych zdrajców, nie są za wolną i niepodległą Polską. Oni nie mają na uwadze naszych, polskich interesów.

Te media i ci autorzy… zapamiętajcie! Jeśli zginie pamięć o tych, którzy oddali życie i zdrowie za wolność w stanie wojennym, oraz wcześniej, gdy do naszego kraju wprowadzano na ruskich czołgach komunizm, to część naszego dziedzictwa ulegnie zniszczeniu.

Dlatego w imieniu organizatorów (Jacka Międlara, Piotra Rybaka, Piotra M. i paru innych osób) bardzo dziękuje tym wszystkim, którzy przybyli na wrocławską demonstrację.

Autor tekstu: Roman Zieliński

Ekipa TV FanŚląsk solennie obiecuje, że wrzuci profesjonalny materiał z demonstracji antykomunistycznej na YouTube najpóźniej w sobotę wieczorem. Na wPrawo.pl w sobotę (15.12.2018) PEŁNA RELACJA.

Przeczytaj także:

„Żydzi tworzyli bezpiekę” to nawoływanie do nienawiści! Uzasadnienie decyzji o rozwiązaniu manifestacji w Dąbrowie Górniczej

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Krystian mówi

  Jaruzel był najgorszy, ten diabeł zwerbował całą resztę. Mazowiecki (świeć panie nad jego duszą), czy wcześniej Stefan Michnik (świeć panie nad jego duszą) spotkają się z tym diabłem w czyścu i będą się wspierać w dziele odbudowy.

  1. d. mówi

   dlaczego Pan Bóg ma roztaczać światło nad duszami SSynów morderców???? Wystarczy, ze słonce wschodzi i zachodzi na łbami tych i wszystkich pozostałych SSynów UBcków i ich polakoŻerczych pomiotów okupujących Polskę! ! Poza tym jeden z nich Stefan michnik zyje w Szwecji i ma się b. dobrze.

 3. Maksymilian mówi

  Żydzi zniszczyli cywilizację egipską. Dziś chcą nas zniszczyć. Diabelskie nasienie, mają zawsze Jahwe za Boga, niewidzialnego, nad którym nie ma wyższego.

 4. Buran mówi

  Nie bez powodu we wszystkich krajach gdzie się pojawili są znienawidzeni za lichwę, oszustwa, fałsz i obłudę. W ciągu ostatniego tysiąclecia tylko w Europie i Rosji byli wypędzani 47 razy. A my jak te głupki ich braliśmy.

 5. zyz mówi

  Jacku! Masz w „Gazecie Wybiórczej” gorącego sympatyka! Oni pierwsi pisali i nagłaśniali sprawę! Później były media niemieckie dla volku nad Wisłą i Odrą.

 6. Radek mówi

  Wkoncu ktos otwiera oczy ludziom Brawo Jacku ! Zadlugo czekamy na prawde CWP!

 7. klioes vel pislamista mówi

  Bohater w szpitalu
  (wersja ostateczna)

  Bohater zachorzał. Mówiąc bardzo krótko:
  Dawniej z Matką Boską, teraz z konstytutką
  Nie może się rozstać, a musi!
  Cierpi, bo „nie może chodzić po szpitalu
  W kostytutce” – pisze. Lecz po znaczku żalu
  Nie zdradza… Tęsknota nie dusi?

  Mówił, że „przenigdy znaczka Matki Bożej
  Nie zdejmie”… (Krytyku i Ty też zachorzej!
  Czy chcesz tak, jak Kulczyk, „wyzdrowieć”?
  No pomyśl, człowieku… I przyznaj pokrótce,
  Że nie z Matką Boską, ale w konstytutce
  W szpitalu odbywałbyś „spowiedź”!)

 8. Mariusz mówi

  Wielkie dzięki również dla Was organizatorow. Gdyby nie Wy nie byłoby Nas na ulicach. Szacunek za to że trwacie pomimo represji wobec Was. Chylę czoła.

 9. Buran mówi

  Obserwując obecne poczynania tego bohatera, odczuwam już tylko wstyd i zażenowanie.

 10. Tomek mówi

  Wyborcza piała o Marszu zaraz na następny dzień. Wraz za nią KOD i reszta lewactwa. Jednak bardzo dobrze, że takie wydarzenia mają miejsce. Że są tacy ludzie jak Jacek, Piotrek, trzeba o historii mówić, trzeba nazywać rzeczy po imieniu a nie zakłamywać ją dla dobra jednostek.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.