Pyta.pl zaatakowany przez agresywnego uczestnika Manify „Siła kobiet” [WIDEO]

Pyta.pl na marszu kobiet/ fot. youtube
9

W związku z Międzynarodowym Dniem Kobiet odbył się w Warszawie Marsz 8 Marca „Siła kobiet!”. Marsz przeszedł z pl. Konstytucji na Rondo Dmowskiego. Na marsz udał się Jaok, czyli Pyta.pl. Rozmowy były jak zawsze interesujące, czyli otrzymaliśmy standardowy zestaw opowieści o tym, że aborcja nie jest zabijaniem, seksizm panuje, a „kobiety są wszędzie”.

W pewnym momencie do Jaoka wystartował jakiś nakręcony, bluzgający chłopaczek, który najwyraźniej nie umie utrzymać rąk przy sobie. Zobaczcie „młodego, wykształconego, z wielkiego miasta” w akcji.

A tu cała relacja.

Źródło: youtube

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. michu mówi

  Tak działają „młodzi wykształceni z dużych miast”, którzy mają (słuszne, bo tak jest) poczucie własnej bezkarności (są umocowani, zresztą można pewnie jakby ktoś chciał, zbadać z czego się utrzymuje i skąd pochodzi ten prowokator), zioną miłością i tolerancją i strasznie krzyczą i płaczą jak ktoś wobec nich zachowuje się tak samo jak oni wobec innych.

 2. Kamil mówi

  Widać od razu, że okularnik bić się nie umi. Zamiast wdawać się w dyskusję, mógł od razu brodatemu wykurwić aż by sie osmarkał. A tak brodacz pierwsze co zrobił, to okulary tamtemu zapierdolił. Inteligenci karva kavka.

  1. Kamil mówi

   A tak przy okazji, nazwa tego portalu Pyta.pl, to jedt od „kto pyta nie błądzi”, czy Pyta czyli Huj?

 3. Arek mówi

  Podobny był do gościa co robi laski na centralnym.A może to on?

 4. Henryk mówi

  SKĄD ONI SIĘ BIORĄ?PRZECIEŻ TO SAMA INTELIGENCJA BUHAHAHAHA<PRZECIEŻ ONI NADAJĄ SIĘ NA LECZENIE,DLACZEGO ICH NIKT NIE ZAMYKA,PSYCHIATRYKÓW CHYBA NIE BRAKUJE…

 5. Robert mówi

  Do Frasyniuka jeszcze trochę misiowi brakuje,dał się wyprowadzić ,zamiast przytulić asfalt.Pewne jest,że od kiedy poczuł goguś swędzenie w dupsku ,spokojnie może liczyć na uwagę przez wydział penistencjarny.Chała bohaterom.

 6. Robert mówi

  Więcej gazu,pyta ktoś czy legalnie?Obrona konieczna wobec agresywnego zwierzęcia wymaga użycia gazu pieprzowego.Bądź przezorny ,zawsze na swej drodze.

 7. Hammurabi mówi

  A ja się Wam wszystkim dziwię. Ten człowiek(?) nie bacząc na okoliczności dopuścił się występków a nawet przestępstwa, co zostało udokumentowane. Policjanci nie reagowali… A powinni!
  Art. 141. K.W.
  Kto w miejscu publicznym umieszcza nieprzyzwoite ogłoszenie, napis lub rysunek albo używa słów nieprzyzwoitych, podlega karze ograniczenia wolności, grzywny do 1.500 złotych albo karze nagany.
  Art 190 K.K.
  § 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  § 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.
  Art 217
  § 1. Kto uderza człowieka lub w inny sposób narusza jego nietykalność cielesną, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. (Nietykalność cielesną osoby można naruszyć przykładowo poprzez spoliczkowanie, popychanie, oplucie bądź oblanie płynem).
  Fakt… Sam z łatwością zgasiłbym mu światło ale nie, bo właśnie na to liczył.

 8. ret mówi

  Byłem dziś na krucjacie różańcowej w Krakowie, było raptem może 40 osób, w porównaniu do ww marszu gdzie idzie taka ilość „lewo skrętnych” słabo widzę przyszłość Polski.
  Pozdrawiam z Nowego Sącza

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.