Putin przywitany przez Israela Katza! „Z przyjemnością witam pana.” Ciągnie swój do swego!

Katz wita Putina na lotnisku (23.01.2020)
2
SKLEP-WPRAWO.PL

Dziś (23.01.2020) w Jerozolimie odbywa się organizowana przez rosyjskiego oligarchę konferencja poświęcona ofiarom holokaustu i rzekomego „wyzwolenia” (WIĘCEJ TUTAJ) niemieckiego obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu.

Jednak zanim doszło do długo zapowiadanej konferencji na płycie lotniska doszło do zdarzenia, którenie powinno nas dziwić. Były oficer KGB, a aktualnie prezydent Rosji Władimir Putin na płycie lotniska został przywitany przez byłego ministra spraw zagranicznych Izraela Israela Katza, który w ubiegłym roku zasłynął powtórzeniem polakożerczego zarzutu swojego poprzednika o Polakach, którzy „wyssali antysemityzm z mlekiem matki”.
– Nasz premier wyraził się jasno. Sam jestem synem ocalonych z Holokaustu. Jak każdy Izraelczyk i Żyd mogę powiedzieć: nie zapomnimy i nie przebaczymy. Było wielu Polaków, którzy kolaborowali z nazistami i – tak jak powiedział Icchak Szamir [b. premier Izraela], któremu Polacy zamordowali ojca, „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. I nikt nie będzie nam mówił, jak mamy się wyrażać i jak pamiętać naszych poległych – w lutym roku 2019 powiedział Katz.
PRZECZYTAJ: Rosyjscy Żydzi zadowoleni z antypolskiej wypowiedzi Putina. Rabin Boroda: „Polska popierała nazistów”

Wizyta prezydenta Rosji w Izraelu jest zawsze ważna – powiedział dzisiaj na lotnisku Bena Guriona Katz, cytowany przez „Times of Israel”, zwracając się do rosyjskiego przywódcy.
Katz pokrótce przedstawił mu historię swojej rodziny, związaną z wyzwolenie Auschwitz i mówił o bliskich więzach między Jerozolimą a Moskwą.
Z przyjemnością witam Pana w Izraelu na wydarzeniu, które symbolizuje przede wszystkim szczególną relację między naszymi dwoma narodami. Pańska wizyta w Izraelu przyczyni się do zacieśnienia przyjaźni między Rosją a Izraelem i pogłębi nasze stosunki – mówił Izraelczyk. – Dzięki Armii Czerwonej moja matka, która była w Auschwitz, przeżyła, wyemigrowała do Izraela i założyła rodzinę. Dziękuję.
PRZECZYTAJ: J. Międlar: ŻYD W KATYNIU [WIDEO]

Biorąc pod uwagę skandaliczne wypowiedzi Putina, w których ten próbował obarczyć Polaków o „antysemityzm” i wywołanie II wojny światowej, takim obrotem sprawy nie powinniśmy być zaskoczeni, bo przecież w polityce jak to w życiu – ciągnie swój do swego.

Przeczytaj koniecznie:

J. Międlar: ŻYD W KATYNIU [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. anonim mówi

    Spotkali się mózg i ręka komunizmu. Mózg i płatnik komuny, czyli światowe żydostwo, oraz ręka czyli Rosja. Spektakl karzący tylko tzw. nazim, którego definicja stale się zmienia i stygmatyzuje kolejne narody i grupy społeczne, które nie płacą haraczu hucpiarzom z Holocaust Industry.

  2. ikss67 mówi

    Polityka to nie zaba wa dla chłopców w krótkich spodenkach. Tymczasem co mamy? Podatki i Socjalizm, eskimoską przybudówkę polityczną, gdzie wszyscy na górze to eskimoskie pociotki łącznie z naczelnikiem. Oficjalnie wiemy, że dziadkowie naczelnika musieli uciekać w latach dwudziestych z okolic Odessy gdy rozpoczęły sie antyeskimoskie rozruchy na tamtym obszarze. Uciekli do Polski, gdzie eskimosi mieli się najlepiej na świecie. Dzisiaj tamtych eskimosów nie ma. Przyjęli polskie nazwiska, ochrzcili się i wsiąkli w krajoraz udając Polaków. Jednak pamiętajmy, eskimosi mają prane od dziecka mózgi, że są wyjątkowi, to nie jest obojetne na psychice. Przez to każe im sie robić kariery i walczyć o stanowiska, windować swoich współplemieńców, są kierowani przez eskimoską międzynarodówkę finansową, wszystko po to aby jako taki trybik w maszynce słuzyć wiernie swooim wyższym rangą eskimosom. I taka jest rola takich naczelników. Sami nic nie znaczą czego dowodzi zamach na brata naczelnika, taki aby wiedzieli komu służą i jaka jest stawka. I tak więc taki Juda i naczelnik oraz nabliższy sztab to pociotki eskimoskie bez prawa głosu. Mogą szczekać jeno za zgoda starszych współplemieńców eskimoskich z londyńskiego city oraz manhattanu i dzikiego azjatyckiego telawjawu. To, że nie ma już Polski na ich filmikach przedstawia stan faktyczny. Nie ma polskiego rządu, jeno eskimoski, więc nie ma prawdy o Polsce, nie ma Polski według nich w tym momencie. Jest bydło zarządzane przez eskimoskiego nadzorcę. Mimo agentury w Konfie musimy robić co się da aby pomimo fałszerstw wyborczych (rosyjskie i usraelskie oprogramowanie liczące głosy) podnosić udział konfy w sejmie na dwucyfrowy wynik. To jest bardziej niż realne ponieważ eskimoskie Podatki i Socjalizm zrzuciły maskę partii propolskiej i już jawnie staneły po stronie eskimosów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.