Psychoza w KOD rośnie! PiS zmusi ich do sikania na mrozie

fot. pixabay.com
3

Według tzw. gadających głów, celem wczorajszej rekonstrukcji rządu ma być poszerzenie elektoratu. Dziwny to ruch, w wyniku którego twardy elektorat PiS ze zdumieniem przeciera oczy, a elektorat, który ma zostać przyciągnięty, już dawno oszalał z nienawiści do Kaczora-dyktatora i jedyne rozwiązanie widzi w eksterminacji „pisdzielców”. Zważywszy na fakt, że 50% uprawnionych do głosowania nie chodzi na wybory, rekonstrukcja rządu ani ich ziębi, ani grzeje. Jak więc to poszerzanie elektoratu ma wyglądać? Może wystarczy obiecać, że PiS nie będzie zmuszał KODziarzy do sikania na mrozie -60 stopni? Tylko czy oni w to uwierzą? Pani Maria, która wczoraj zamieściła ten wpis na fb, nie da się chyba przekonać.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ignacy Gerwazy Chrobroszyński mówi

  UWAGA !!!…POLACY !!!…RODACY !!!…
  Ratunek dla….POLSKI !!!…
  https://www.youtube.com/watch?v=ZDMglu8_MZw&feature=em-uploademail
  Prosze przekazujcie to do wszystkich swoich krewnych, przyjaciol, kolegow i znaiomych… najlepiej bezpiecznym transferem prze prywatne kontakty e-mailowe!!!..
  BIERNOSC I BRAK UDZIALU W TYM HISTORYCZNYM NIEZMIERNIE WAZNYM MOMENCIE DLA PRZETRWANIA I DALSZEJ EGZYSTENCJI POLSKIEGO NARODU = ZDRADA NARODOWA i HANBA !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.