Przysługa z piekła rodem! Ofiarom huraganu feministki oferują aborcję

5

W ostatnich dniach przez Stany Zjednoczone przeszły potężne huragany. Organizacja feministyczna Whole Woman’s Health, wszystkich kobietom z Teksasu zaoferowały darmowe aborcje.

Już przynajmniej 74 kobiety skorzystały lub zadeklarowały chęć skorzystania z „pomocy” feministek. Nie wiadomo, czy kobiety, które zgłosiły się do feministek to rzeczywiście ofiary huraganu czy nie. Ponadto nie trzeba być wyjątkowo bystrym, by stwierdzić, że pomoc feministek, to przysługa z piekła rodem. Ofiary huraganów potrzebują pomocy w budowie nowych domów, jedzenia i pomocy finansowej, a nie opłaty specjalisty do zabijania nowo narodzonych dzieci. Jesteśmy gotowi stwierdzić, że postępują dokładnie tak jak huragan Harvey, który spustoszył Teksas.

WWH zgromadziła już 15 tysięcy dolarów zamierza zebrać jeszcze niemal cztery razy więcej. Podobne piekielne akcja przeprowadzały feministki po przejściu huraganów Katrina, Rita i Ike.

Za: rp.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Gutek mówi

  To może niech od razu proponują eutanazję ludziom którzy stracili wszelki dobytek?!
  Świat zmierza ku rychłej zagładzie 🙁

 2. Bogi mówi

  Ta propozycja to podświadomy żal do Boga że je stworzył.

 3. Krzysztof mówi

  Za dokonaną aborcję powinna być stosowana kara śmierci której powinne też podlegać feministki a oprócz tego za udział i współudział w aborcji powinien być sąd i kara śmierci od razu ( kobieta powinna mieć wybór gdy ciąża zagraża życiu przyszłej matki wtedy może dokonać wyboru w pozostałych przypadkach powinna być stosowana czapa). Czyli za śmierć ( aborcja) powinna być stosowana również śmierć ( kara śmierci) wtedy by to ograniczyło aborcję a lewactwo by się po prostu tego bało że zostaną straceni.

 4. Julie mówi

  Tepe zakute lby. Mam juz przygotowana meczete na kazda idiotke. Czyli na kazdy leb , ktorynigdy nie pojmie dlaczego sam / sama przyszla na swiat. Niedorzniete jebadla . Prosze bardzo , ktora pierwsza . ale przed scieciem krocze , pachy i lby maja byc wygolone , wyslane do szfabowa , fabryki mydla i powitiwanie za wysylke I wszelki opus otrzymanych I wydanych pieniedzy za serwis. To my teraz many rzadania. Zdrowi I piwazni ludzie , ktorzy pinad wszystko kochaja swoje maluszki wlacznie z tymi z domow dziecka. Ci rodzice to widac sa zajebistymi Polakami , do bialej kosci ! Niech zyje Prawdziwa Polska ! Szczesc Wam Boze Kochani !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.