Przyjdźcie na rozprawę Międlar vs. Lempart! Czy wrocławska awanturnica poniesie karę za znieważanie Jacka?

Oskarżona Marta Lempart / Fot. tuwroclaw.com
6

We wtorek, 6 sierpnia, o godz. 10.00 w Sądzie Rejonowym we Wrocławiu (ul. Podwale 32) odbędzie się kolejna rozprawa w procesie, który Jacek Międlar wytoczył Marcie Lempart za znieważanie go określeniami „nazista”, „faszysta”, „bandyta”, „neofaszysta”, „neonazista” podczas marszu Wielkiej Polski Niepodległej 11 listopada 2017 roku. Proces rozpoczął się we wrześniu 2018 roku. Żaden ze świadków powołanych przez Lempart (w tym posłanka Joanna Scheuring-Wielgus) nie był w stanie przywołać jakiegokolwiek cytatu i konkretu mającego potwierdzać ich wymysły o rzekomym „faszyzmie”, „bandytyzmie” i „nazizmie” Międlara.

Sędzia Anna Statkiewicz wielokrotne dała dowód temu, że jest stronnicza i jej sympatia jest po stronie Marty Lempart. Podczas przesłuchań świadków sędzia wielokrotnie uchylała pytania pełnomocnika Międlara, gdy ten demaskował ich krętactwa. Nie informowała również pełnomocnika o wnioskach dowodowych składanych przez Lempart, jednocześnie informując oskarżoną o wnioskach składanych przez Międlara. Czy taka sędzia będzie w stanie wydać wyrok posługując się obiektywizmem i rzetelną oceną faktów? Zobaczymy już wkrótce.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz KONIECZNIE!

Sądowa faworyzacja wrocławskiej awanturnicy [NAGRANIA Z ROZPRAW]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Sędzia powinien być bezstronny. Stąd każde podejrzenie o to, że może mieć emocjonalny stosunek do sprawy, lub że sprawa w jakimkolwiek sensie dotyka jego osoby, lub osoby mu bliskiej – powinno skutkować jego wyłączeniem.
  Sędzia ulega wyłączeniu, jeżeli istnieje okoliczność tego rodzaju, że mogłaby wywołać uzasadnioną wątpliwość co do jego bezstronności w danej sprawie.
  Wniosek o wyłączenie sędziego, zgłoszony po rozpoczęciu przewodu sądowego, pozostawia się bez rozpoznania. Nie dzieje się tak, jeśli przyczyna wyłączenia powstała lub stała się stronie wiadoma dopiero po rozpoczęciu przewodu. Te same przepisy stosuje się do ławników i biegłych.

 2. Marek małopolska mówi

  Panie Jacku, Powodzenia! Dziękujemy za całą pracę i tak odważne reprezentowanie miejmy nadzieję jeszcze większej częsci społeczeństwa przeciwko cywilizacji śmierci. Niech dla tych ludzi przyjdzie czas na otrzeźwienie i nawrócenie.

 3. Zbigniew mówi

  Przed wybuchem wojny z powodu dzialan sanacji w Ruchu Narodowym bylo juz 200 tys czlonkow. Widzac rozczlonkowany fejzbukiem, jutubem i innymi mediami „spolecznymi”dzisiejszy stan ruchu narodowego przeczytalem to ze zdziwieniem.

  Widocznie nie ma presji na laczenie sie prawicowych, Narodowych portali – pan Jacek cos pisze na ten temat, ale nie traktuje tego jako biznes !?

  Lewacy wydaje sie ze wykorzystuja ten rynke konsumencki kilku mln ludzi i beda o kazdego walczyc „do ostatniego centa”.

  Dla Narodowcow jest to widmo kleski a jest to zwykly prostacki interes i zdolnosc do przeciagania inwestorow, kredytow.

  Wlasnie szerung wielgus, lampert sa jakby obrazem chamsko prostego zarabiania.

  Jednak to chamstwo i prymitywizm nawet alkoholizm nie przyciaga drobnych inwestorow, szczegolnie emerytalnych (przed emerytalnych).

  Co z wami ludzie jest nie tak?

  Nie lubicie miec pieniedzy chocby na obrone przed tym chamskim biznesem lapampart – nie chcecie tworzyc podstaw do inwestowania dla drobnych ciulaczy??

  „”YouTube zablokował kanał wideo fundacji Życie i Rodzina. O zdarzeniu poinformowała członkini zarządu, Kaja Godek. W uzasadnieniu podano, że profil publikował treści, które gloryfikują lub podżegają do przemocy wobec innej osoby lub grupy osób lub treści zachęcające do nienawiści. Których treści dotyczy blokada profilu, tego nie wiadomo. Kanał musiał być zgłaszany przez użytkowników i uznany za szerzący nienawiść ze względu na prezentowane treści.””

  1. Zbigniew mówi

   Wypowiedz Gadowskiego – nie tylko ja tak mysle a na rzad mozna liczyc oby sie nie przeliczyc jezeli rzadza developerzy a maja polityke – idee „zrownowazonego rozwoju” z legionami lpgb

  2. Ada mówi

   Kim ty jesteś mały, nędzny pyle.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.