„Przyjdą po was, nie ma się z czego śmiać”! Bzdury „żulika bez poglądów” i przestrogi przed narodowcami i J. Międlarem. Rząd PiS zostaje

3

Dziś w Sejmie odbyło się głosowanie nad wniosek o wotum nieufności dla rządu Beaty Szydło. Wniosek złożyła Platforma Obywatelska i jako premiera technicznego wskazała swojego szefa, czyli Grzegorza Schetynę. On sam przedstawił wniosek o wotum nieufności, który – jak trafnie oceniła sama premier Beata Szydło – był „stekiem kłamstw i oszczerstw”. W sumie, czy mogliśmy się czegoś innego spodziewać po byłym współpracowniku GRU (więcej w filmie)?

To jest smutny obraz do czego doprowadziliście, to jest obraz polskiego rządu, który opuszcza przed debatą, bo nie chce słuchać tego, co chce mu powiedzieć opozycja i polski Sejm. Wstydźcie się za to (…) Dzisiaj widzieliśmy panią premier Szydło jako byłego polityka, byłą premier, zmaltretowaną, zniszczoną przez swoich partyjnych kolegów i przez prezesa Kaczyńskiego. Niech się pan wstydzi, panie prezesie – mówił Schetyna. Po chwili plotąc jeszcze inne głupoty wyjaśniał, na czym polega ten „smutny obraz” wskazując na „dyktaturę Kaczyńskiego”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ale na tym wariactw „żulika bez poglądów” nie koniec. Następnie szef PO, w myśl zasad manipulacji strachem, zaczął straszyć rząd PiS narodowcami, w tym Jackiem Międlarem i Piotrem Rybakiem.

Co robił minister (spraw wewnętrznych i administracji) Mariusz Błaszczak? To samo – dziękował za wspaniały marsz. A co robiła policja we Wrocławiu czy w Warszawie? (…) Przyjdą po was, nie ma się z czego śmiać – w ferworze szału bredził Schetyna.

Jak na marszach niepodległości było naprawdę wszyscy wiemy. Wystarczy obejrzeć relację wideo czy przemówienie wspomnianego Jacka Międlara. Zatem jak takiego polityka, który łże na każdym kroku, traktować poważnie?

Głupot, które niczym diabelska siarka wypłynęły z gardzieli szefa PO, było o wiele więcej, ale uznaliśmy, że nasz portal jest poważnym medium, a nie serwisem publikującym scenariusze kabaretów. Dodamy tylko, że Sejm odrzucił po czwartkowej debacie wniosek PO o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. Przeciwko wnioskowi głosowało 239 posłów, za 168, a 17 posłów wstrzymało się od głosu.

Zobaczcie jak aberracje Schetyny skomentowała Beata Szydło. Powiedziała m.in., że wniosek Schetyny „nie tylko obraża inteligencję Polaków, ale zabiera czas Wysokiej Izbie”.

Źródło: Youtube, PAP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Waldemar mówi

    Dobrze,że Schetyna pamięta o ks. Jacku Międlarze i Piotrze Rybaku. Może także wspomnieć o nich w Parlamencie Europejskim, a po kogo przyjdą to zobaczymy>

  2. goj mówi

    Ks. Jacek przejdzie do legendy. Młody chłopak, a komuna już straszy nim ludzi. Co będzie za 10 lat? 😀

  3. Chrzescijanin-Kresowy mówi

    oo ssschetyna to uuukrainiec popiera banderę.Niech nie straszy Patriotów Polskich jak np.Jacka Miedlara i Patriotów z Marszu Niepodległości to po Ciebie przyjdzie my agencie GRU.Trzymaj się od Polski z daleka,która dała Ci wikt i opiekunek.Jesteś z żałosny.Winnicki dobrze Ci w Sejmie dopieprzyl cała prawda i tylko prawda o tobie.Już nigdy ale to nigdy ta twoja przebudowa niemiecka pelo do władzy nie wrócić je.My Polacy nie pozwolimy,lewackie podmioty z bbberlina.Wy nie jesteście Polakami a agentura berlińska,stworzona za pieniądze niemiecko nazistowskie.My Polacy nigdy wam tego nie ratujemy.OSU

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.