Przerażające! „Scheuring-Wielgus nawalona jak stodoła wznosiła toast za Smoleńsk!”. Teraz śmie pouczać o kulturze!

Kulisy wpisy ws. "aresztowania"!

Fot. wykop
8

Rafał Otoka-Frąckiewicz ujawnił szokujące informacje na temat specjalistki od „hejtu i nienawiści”Joanny Scheuring-Wielgus. Posłanka, „nawalona jak stodoła biegała z kieliszkiem wódki wrzeszcząc: Za Smoleńsk”.

Chcecie poznać kulisy powstania tego tweeta @Joanka SW? [chodzi o wpis: „Kochani. Nie jestem aresztowana. Jestem cała i zdrowa. #UwolnićFrasyniuka”, który posłanka opublikowała zaraz po zatrzymaniu Władysława Frasyniuka przez policję – przyp. red.]. Został wysłany z Supraśla pod Białymstokiem, z wesela syna tamtejszego prezydenta – na wstępie obala manipulacje Scheuring-Wielgus, która zasugerowała we wpisie, że dziwnym trafem nie została „aresztowana” podczas blokady miesięcznicy smoleńskiej.

Na sali bawiło się 20 posłów Nowoczesna, wśród nich Scheuring-Wielgus. Rycha nie było. W trakcie imprezy wzmiankowana pani poseł nawaliła się jak stodoła i zaczęła biegać z kieliszkiem wódki wrzeszcząc: Za Smoleńsk!!! – pisze Otoka-Frąckiewicz.

Traf chciał, ze na sali była inna posłanka .N, pani Barbara Dolniak, której maż zginął w Smoleńsku. Wielgus została wyprowadzona siłą z sali poza teren budynku i tam kontynuowała imprezę na Twitterze. Cała ta akcja jest tak żenująco zła, że pozostawię ją bez komentarza. Za informację dziękuję DDB – napisał publicysta.

Można się było spodziewać, że posłanka .Nowoczesnej to niedouczony, pozbawiony zasad prostak. Kłamie jak z nut, na każdym kroku strzela gafy, a przed sądem wyciska fałszywe łzy. Tak właśnie było podczas procesu ze mną. Teraz zamierza podać do prokuratury Otokę-Frąckiewicza.

Spotkamy się w sądzie. Za głupotę i przekazywanie kłamstw trzeba płacić – napisała Scheuring-Wielgus.

Dziennikarz napisał, że procesu się nie boi.

Jak dla mnie numerem sezonu jest fakt, że ludzie z Nowoczesna twierdzą, że nie śmieszą ich żarty ze Smoleńska, a wręcz przeciwnie i są to gotowi udowodnić w sądzie. Ciekawe co na to ich elektorat 🙂 Czekam z utęsknieniem na pozew, gdyż szykuje się niezły cyrk 🙂 – czytamy we wpisie publicysty.

Jak jest naprawdę? Doskonale wiemy. Elektorat opozycji nie tylko śmieje się z katastrofy smoleńskiej, ale czerpie radość z widoku rozczłonkowanego ciała Lecha Kaczyńskiego.

Lech Kaczyński rozciapciany w błocie smoleńskim to coś fantastycznego – w zeszłym miesiącu dla TVP Info powiedział członek kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej.

Nawet gdyby w momencie publikacji wpisu Joanna Scheuring-Wielgus była „cała i zdrowa”, nie mamy powodu by nie wierzyć znanemu dziennikarzowi, że posłanka była „nawalona jak stodoła”. Następnego dnia posłanka publikuje grafiki ze swoim zdjęciem, gdzie obok jest napisane: KULTURA to fundament demokracji. Wspieram Maltę. #KlątwaNaGlińskiego. Po pierwsze, jak ktoś taki jak Scheuring-Wielgus śmie pouczać o kulturze, a po drugie, czy rzucanie na kogokolwiek klątwy nie kwalifikuje się do mowy nienawiści?

Źródło: Facebook, Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. durius mówi

  Powinna dostać od gości z liścia.

  1. sten mówi

   @Durius – upośledzonej umysłowo się nie bije , mam opory by nazwać to człowiekiem

 2. Baba Jaga mówi

  Ja tak się zastanawiam patrząc na jej facjatę…gdzie ten chłop oczy miał, co ją brał… Wyjątkowo odrażająca.

 3. Piotr (1fryt) mówi

  Na to nawet szkoda słów.

 4. dd mówi

  ona wygląda i zachowuje się tak jakby permanentnie była pijana lub naćpana, a do tego ten jej potwornie irracjonalny bełkot pełen gaf spowodowanych brakiem podstawowej wiedzy! coś nieprawdopodobnego, ze ktoś taki w ogóle jest w Sejmie. Ta cała ‚Nowoczesna’ z kropką – jak słusznie ktoś powiedział – z kropką zamiast mózgu, jest agresywna, nachalna, prostacka i żenująco ale to żenująco źle wyedukowana.

 5. Robin mówi

  Prawdopodobnie ktoś jej coś dolał do kieliszka tak jak innym politykom z opozycji się zdarzyło w przeszłości.

 6. Ryvin mówi

  Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się to prawdą tak dzisiaj niszczą opozycję przedstawiciele władz

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.