Przerażające! 3-latka została zgwałcona w żłobku! Wyznaje, że zrobili to dwaj bracia

Protesty mieszkańców zbulwersowanych zbrodnią na 3-letniej dziewczynce
1

Wczoraj (11 września 2019) odbyła się kolejna rozprawa w sprawie gwałtu 3-letniej dziewczynki. Do strasznego zdarzenia miało dojść w żłobku w stolicy Birmy – Naypyidaw. Z nagrania przesłuchania dziecka, które odtworzono podczas procesu, wynika że zgwałcili ją dwaj nastoletni bracia.

Dziewczyna miała dokładnie dwa lata i 11 miesięcy. Wtedy doszło do tragedii. Gdy dziecko zostało odebrane ze żłobka, w domu matka spostrzegła na ciele dziecka niepokojące ślady. Lekarz orzekł, że dziewczynka została zgwałcona. O sprawie huczała cała Birma, a ludzie protestowali na ulicach domagając się kary dla oprawców i nowelizacji ustaw w kwestii przemocy domowej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Początkowo policja schwytała 29-letniego mężczyznę. Został aresztowany. Jednak teraz dziewczynka wyznała, że zbrodni dopuścili się jej dwaj nastoletni bracia, a aresztowany mężczyzna, który prawdopodobnie został surowo potraktowany za kratami, ze sprawą nie ma nic wspólnego.
Niemożliwe, żeby to on to zrobił. My, wszyscy wychowawcy, byliśmy z naszymi podopiecznymi przez cały czas – dla BBC powiedziała jedna z nauczycielek, która była przesłuchiwana przez policję dziewięć razy.

PRZECZYTAJ: Pedofil autorem programu edukacji seksualnej! Udzielał porad jak przygotować dziecko do gwałtu [WIDEO]

Policja w tym kraju jest wyjątkowo nieudolna. Na zeznania dziewczynki stwierdzono, że policja jest w posiadaniu próbek DNA jej braci, ale są one „niewystarczające”, a szansa na ukaranie realnych sprawców cały czas się oddala.

Jak informują światowe media, problem napastowania seksualnego nieletnich w Birmie i krajach sąsiednich cały czas rośnie. W 2018 roku odnotowano 1528 napaści – w prawie dwóch trzecich przypadków ofiarą było dziecko.

Źródło informacji: BBC

Przeczytaj także:

Eutanazja bez zgody pacjenta jest zgodna z prawem! Szokujący wyrok holenderskiego sądu

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Jurek Ogórek mówi

    Teraz tęczowa chołota ma zamiar tą patologię zalegalizować !! Jak nie jawnie, to pod przykrywką adopcji !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.