Przed nami 78. rocznica sowieckiej agresji na Polskę. MARSZ PAMIĘCI we Wrocławiu

2

W niedzielę 17 września br. we Wrocławiu odbędzie się marsz upamiętniający 78. rocznicę brutalnej i podstępnej agresji Rosji sowieckiej na Polskę. W wyniku paktu Ribbentrop-Mołotow Armia Czerwona 17 września 1939 roku najechała wschodnią granicę naszego kraju. Polska od 1 września prowadziła wojnę z Niemcami. Atak sowietów był przysłowiowym wbiciem noża w plecy jak i demonstracją dziedzictwa turańskiego zezwierzęcenia. Czerwonoarmiejcy od pierwszych godzin dokonywali brutalnych zbrodni na żołnierzach polskich i ludności cywilnej nie oszczędzając starców, kobiet i dzieci. Tych zbrodni nigdy nie zapomnimy.

Marsz pamięci wyruszy o godz. 17.00 z Placu Solnego, potem ulicami: Ruską, Kazimierza Wielkiego, Szewską, Kotlarską, placem Nowy Targ, Jana Ewangelisty Purkyniego do Parku Słowackiego gdzie odbędą się krótkie przemówienia i złożenie wieńca pod Pomnikiem Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Wsparcie - darowizny

Organizatorem wydarzenia jest Wielka Polska Niepodległa przy wsparciu Kibiców Śląska Wrocław. Nie może Ciebie tam zabraknąć!

WYDARZENIE NA FB (KLIK)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Kora mówi

    Pejsaci gojow robia w bambuko od ponad 2000lat ta sama metoda.Czy zapanuje i kiedy normalnosc?Judasz duda jest tego przykladem jak nas niszczy trol jeden itd

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.