Prostak! Wałęsa nazwał minister edukacji „krową”! Jest odpowiedź rządu

Wałęsa stacza się na dno...

Fot. Youtube
3

Lech Wałęsa przekracza już wszelkie granice dobrego smaku. Tym razem rozwścieczyła go wczorajsza debata w Sejmie z okazji Dnia Dziecka, gdzie młodzi ludzie przejechali po komunistycznych zdrajcach niczym walce po asfalcie. Były współpracownik Służb Bezpieczeństwa nie mógł tego przeboleć, dlatego w sprawie opublikował oficjalny komunikat na Facebook’u, w której od Wałęsy dostało się minister edukacji Annie Zalewskiej oraz samym dzieciakom. Bolkowi nie spodobały się okrzyki „precz z komuną”, a szefową resortu edukacji nazwał „krową”.

– Ten spektakl w sejmie na dzień dziecka jest totalną pomyłką. Dzieci nie mają dojrzałej świadomości i wyrobionych poglądów. Toteż można nimi manipulować. I właśnie do tego dochodzi w naszym sejmie. Co takie dziecko może wiedzieć o Lechu Wałęsie? A skandowanie „precz z komuną” przypomina mi filmy archiwalne, kiedy niemieckie przedszkolaki hajcowały na cześć Hitlera. Tyle samo wiedziały co robią co nasze dzieci dziś w sejmie. Wstyd – gdzie jest minister edukacji ta krowa?! Edukować a nie manipulować i nakazywać dzieciom robić rzeczy, o których nie mają pojęcia – pisze Wałęsa.

Wałęsa sugeruje, że dziecko niewiele może wiedzieć o Lechu Wałęsie. Być może Wałęsa w ich wieku nie czytał książek, ale po lekturze publikacji Sławomira Cenckiewicza naprawdę można dobrze prześwietlić życiorys szczęściarza w toto-lotka.

Na wpis byłego prezydenta prędko odpowiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek:

– Wpis na Facebooku pana Lecha Wałęsy jest niedopuszczalny i skandaliczny. Taka wypowiedź byłego prezydenta nie licuje z powagą urzędu, który piastował. Pan Lech Wałęsa powinien jak najszybciej przeprosić panią minister Annę Zalewską za te obraźliwe słowa – powiedział Bochenek.

PRZECZYTAJ o tym co 1 czerwca wydarzyło się w Sejmie: „Szczęść Boże”, „Dziś komuniści są niebiescy”. W Sejmie debatuje młodzież. Masakruje elity III RP!

Źródło: Facebook, PAP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Waldemar mówi :

  Czasami na stare lata człowiek staje się agresywny i złośliwi, ale to wiąże się z jakąś chorobą.
  Minister oświaty nie jest pierwszą osobą, którą LW obraża.
  Taki prosty człowiek od samej młodości, aż do dnia dzisiejszego.

 2. Viea mówi

  Rozumiem że teraz młodzi ludzie z dostępem do internetu “nie mają dojrzałej świadomości”.
  Według niego młodzi ludzie mogą być dalej manipulowani jak za czasów komuny, hmm widocznie zapomniał że czasy się zmieniają i teraz młodzi są bardziej świadomi niż za jego czasów kiedy był dzieckiem.
  Wystarczy dobrze przeszukać internet w danym temacie i wszystko się dowiadujesz co potrzebujesz w kilka minut, jeśli się nie wie czy to prawda to szukasz dalej i znajdujesz prawdę ukrytą za kłamstwem.
  Internet to skarbnica wiedzy, a Wałęsa o tym zapomniał.

 3. H. Vetinari mówi

  Coś go w dupę musiało ugryźć skoro tak pięknie pokazuje swoją prawdziwą mordę. Co tam Lechu, totek nie wszedł?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern