Prostak! Wałęsa nazwał minister edukacji „krową”! Jest odpowiedź rządu

Wałęsa stacza się na dno...

Fot. Youtube
3

Lech Wałęsa przekracza już wszelkie granice dobrego smaku. Tym razem rozwścieczyła go wczorajsza debata w Sejmie z okazji Dnia Dziecka, gdzie młodzi ludzie przejechali po komunistycznych zdrajcach niczym walce po asfalcie. Były współpracownik Służb Bezpieczeństwa nie mógł tego przeboleć, dlatego w sprawie opublikował oficjalny komunikat na Facebook’u, w której od Wałęsy dostało się minister edukacji Annie Zalewskiej oraz samym dzieciakom. Bolkowi nie spodobały się okrzyki „precz z komuną”, a szefową resortu edukacji nazwał „krową”.

– Ten spektakl w sejmie na dzień dziecka jest totalną pomyłką. Dzieci nie mają dojrzałej świadomości i wyrobionych poglądów. Toteż można nimi manipulować. I właśnie do tego dochodzi w naszym sejmie. Co takie dziecko może wiedzieć o Lechu Wałęsie? A skandowanie „precz z komuną” przypomina mi filmy archiwalne, kiedy niemieckie przedszkolaki hajcowały na cześć Hitlera. Tyle samo wiedziały co robią co nasze dzieci dziś w sejmie. Wstyd – gdzie jest minister edukacji ta krowa?! Edukować a nie manipulować i nakazywać dzieciom robić rzeczy, o których nie mają pojęcia – pisze Wałęsa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wałęsa sugeruje, że dziecko niewiele może wiedzieć o Lechu Wałęsie. Być może Wałęsa w ich wieku nie czytał książek, ale po lekturze publikacji Sławomira Cenckiewicza naprawdę można dobrze prześwietlić życiorys szczęściarza w toto-lotka.

Na wpis byłego prezydenta prędko odpowiedział rzecznik rządu Rafał Bochenek:

– Wpis na Facebooku pana Lecha Wałęsy jest niedopuszczalny i skandaliczny. Taka wypowiedź byłego prezydenta nie licuje z powagą urzędu, który piastował. Pan Lech Wałęsa powinien jak najszybciej przeprosić panią minister Annę Zalewską za te obraźliwe słowa – powiedział Bochenek.

PRZECZYTAJ o tym co 1 czerwca wydarzyło się w Sejmie: „Szczęść Boże”, „Dziś komuniści są niebiescy”. W Sejmie debatuje młodzież. Masakruje elity III RP!

Źródło: Facebook, PAP

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Waldemar mówi :

  Czasami na stare lata człowiek staje się agresywny i złośliwi, ale to wiąże się z jakąś chorobą.
  Minister oświaty nie jest pierwszą osobą, którą LW obraża.
  Taki prosty człowiek od samej młodości, aż do dnia dzisiejszego.

 2. Viea mówi

  Rozumiem że teraz młodzi ludzie z dostępem do internetu „nie mają dojrzałej świadomości”.
  Według niego młodzi ludzie mogą być dalej manipulowani jak za czasów komuny, hmm widocznie zapomniał że czasy się zmieniają i teraz młodzi są bardziej świadomi niż za jego czasów kiedy był dzieckiem.
  Wystarczy dobrze przeszukać internet w danym temacie i wszystko się dowiadujesz co potrzebujesz w kilka minut, jeśli się nie wie czy to prawda to szukasz dalej i znajdujesz prawdę ukrytą za kłamstwem.
  Internet to skarbnica wiedzy, a Wałęsa o tym zapomniał.

 3. H. Vetinari mówi

  Coś go w dupę musiało ugryźć skoro tak pięknie pokazuje swoją prawdziwą mordę. Co tam Lechu, totek nie wszedł?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.