Prosimy o modlitwę! Stanisław Michalkiewicz w ciężkim stanie w szpitalu!

fot. youtube
16

Stanisław Michalkiewicz, działacz opozycyjny w czasach PRL, wybitny polski publicysta, komentator życia społecznego i pisarz, trafił do szpitala. Według informacji, które udało nam się ustalić u osób zaprzyjaźnionych z panem Michalkiewiczem, jego stan jest ciężki: Jego stan się pogarszał od pewnego czasu. Prosimy o modlitwę!

O ciężkim stanie Stanisława Michalkiewicza poinformowano także na fan page’u czasopisma „Magna Polonia”, dla którego pisze publicysta. W związku z zaistniałą sytuacją zostały odwołane konferencje jakie były zaplanowane z panem Michalkiewiczem.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z przekazanych nam informacji wynika, że choroba publicysty wiąże się z niewydolnością serca. Te informacje potwierdza także Tomasz Sommer. W imieniu portalu wPrawo.pl prosimy o gorącą modlitwę w intencji Stanisława Michalkiewicza, który od lat walczy o prawdę i otwiera Polakom oczy.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek mówi

  Czy aby nie został potajemnie potraktowany trującym mossadonem?

  1. Arek mówi

   To było przeterminowane mleko. Też trucizna.

 2. Constancja mówi

  Pisze do kazdego kto angazuje sie publicznie w krytykowanie lawactwa, zydow, masonerii, muzulmanow…itp. i robi to szczerze. Do kazdego komentatora, ktory i tak jest doskonale znany przez sluzby specjalne. Jesli nie zyjecie wedlug dekalogu, nie jestescie zaglebieniu w zyciu sakramentalnym, nie modlicie sie (najskuteczniejszy jest rozaniec), to nie macie zadnej ochrony i wasze zycie w kazdej chwili jest zagrozone. Minde controle i inne technologie tak latwo zabijaja, albo wpedzaja w choroby…
  Nie twierdze, ze to moglo sie wydarzyc akurat panu Michalkiewiczowi, bo ma swoje lata i mogl faktycznie zachorowac. Pochyle drzewa sa wszedzie…i mozna spasc! Zycze powrotu do zdrowia!

 3. Waldemar mówi

  Módlmy się wszyscy o powrót do zdrowia pana Stanisława.

 4. Sally mówi

  Pan Michalkiewicz jest niezastąpiony. Oby Pan Bóg pozwolił mu jeszcze pozostać wśród nas. Dziś pierwszy piątek, módlmy się o powrót do zdrowia dla niezastąpionego pana Stanisława.

 5. Halina mówi

  Panie Jezu, Ty się tym zajmij.
  Otocz p. Stanisława darem zdrowia i błogosław w jego pracy.

 6. Liliana mówi

  Nie wyobrażam sobie,żeby istniał świat/Polska bez pana Stanisława Michalkiewicza.
  Był zapracowany,dużo podróżował po Polsce i świecie,a ludziom ciągle było mało.
  Wszędzie chcieli go słuchać i kupować jego książki.Wszystko w ręku Boga.

 7. GERWAZY mówi

  Pomodle sie za PANA ZDROWIE i powrot do ZYWYCH

 8. Dariusz mówi

  Panie Boże, nie zabieraj nam Polakom tego wspaniałego człowieka ! Pan Stanisław Michalkiewicz jest bardzo potrzebny Polsce żywy i zdrowy.

 9. Lesław mówi

  Też modlę się o powrót do zdrowia Pana Stanisława. To człowiek o wyjątkowej wiedzy i umiejętności przekazu. Z ciekawością słucham jego komentarzy i prelekcji.

 10. Elżbieta mówi

  Będę się modlić o powrót do zdrowia pana Stanisława Polska go potrzebuje jest moim ulubionym obecnie najlepszym publicystą w naszym kraju , niezwykle przenikliwym i odważnym tak i mówi prawdę. To naprawdę cios !

 11. Claire mówi

  Panie Stanisławie jest Pan potrzebny nam i Polsce. Panie Stanisławie niech Pan nas nie opuszcza. Błagam. To nie czas. Ojczyzna wzywa.

 12. pola kowalska mówi

  Moze byl odwiedzany przez danielsa i mossowka zostal podtruty .Spewnoscia do szpitala i to do tego co zaopatruje zydowski farmaceuta

 13. Pola kowalska mówi

  Panie Stanislawie wracac szybciutko do zdrowka Polska potrzebuje pana

 14. Jacek mówi

  Szanowny Panie Stanisławie,

  Ubecja, żydomasoneria i parszywe lewactwo zacierają ręce ze szczęścia. Otwierają szampany. Proszę tym szubrawcom nie dać powodu do satysfakcji.
  Modlimy się za szybki powrót do zdrowia. Jest Pan jak tlen. Niezbędny. Potrzebujemy Pana jeszcze przez długie, długie lata. Niech dobry Bóg ma Pana w swojej opiece.

 15. julie mówi

  Rowniez i ja wlaczylam sie solennie do midlitwy za zdriwjo Naszego Pana Michalkiewicza. Jakus czas temu zanalazlam przepiekna modlitwe na YouTube , ktora to zotala odnaleziona w grobie Pana Jezusa . Jest bardzo , bardzo osobista , ale tak piekna , ze dla prosby o zdrowie cudownie komponuje sie z innymi w potrzebie . I chic mieszjam strasznie daleko to jazda najdrobniejsza krzywde , wymierzona w Polakow przenosze w skardze do Pana Boga . Szczesc Boze Polesie .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.