Prokuratura zleciła zebranie dowodów ws. sądu nad Judaszem w Pruchniku

sąd nad Judaszem w Pruchniku/ fot. twitter
17

Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu zleciła policji zabezpieczenie dowodów w sprawie sądu nad Judaszem w Pruchniku na Podkarpaciu – informuje Radio ZET. Nie oznacza to jeszcze, że w tej sprawie zostało wszczęte śledztwo. Na razie prokuratorom chodzi o zebranie i zabezpieczenie dowodów.

– Zabezpieczanie dowodów właśnie trwa. W najbliższym czasie zostanie podjęta decyzja o wszczęciu postępowania karnego – poinformowała Radio ZET rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu, prokurator Marta Pętkowska.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Internauci z oburzeniem komentują decyzję prokuratury.

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Żydowski pasztet wielkanocny, czyli Polacy przed Sanhedrynem

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. sten mówi

  Judasz był polakiem… AD 2019 poprawna wersja !

  1. sten mówi

   Strach zamówić sałatki po żydowsku bo za kraty zamkną.
   Hej kundle Prezesa tu węszący…. przekażcie no tam pryncypałowi że Polacy żydoterroru w Polsce nie zdzierżą .

 2. Misza mówi

  Prokuratura Rejonowa w Jarosławiu rozpoczęła operację „30 srebrników”

 3. Dan mówi

  Żydzi zabili mesjasza więc nie wiem w czym mają tym razem problem. Z tego chorego kraju należy się jak najszybciej ewakuować, ponieważ poza pedałami w rurkach normalnych ludzi można policzyć na palach jeden dłoni.

  1. Ada mówi

   Na portalu :Zmiany na ziemi.pl są m.in. takie dwa art.(być może już na poprzedniej stronie) o blokadzie
   informacyjnej na temat polskich protestów w USA przeciwko plemiennemu dziedziczeniu w ramach ust.447
   i o utajnieniu do wyborów rozmów w sprawie ust.447 i roszczeń żydowskich. W komentarzach takie zdanie:
   …….””Będzie jak w niemieckiej reklamie….”Polacy jedzcie do Izraela wasze pieniądze już tam są””.
   Bo tu ten cały cyrk jest nakręcany w tym celu, żebyśmy się stąd ewakuowali! Najlepiej nago, boso
   i gremialnie.

 4. Zbulwersowany mówi

  Brak słów. Nawet za komuny ten zwyczaj z Judaszem nie był zwalczany. Żydzi wchodzą już katolikom całkowicie na głowę, a robią to przy przyzwoleniu hierarchów kościelnych, którzy bardziej się z nimi identyfikuja niż z polskimi katolikami.

 5. FC. mówi

  trzeba wypier..lić zydoPiS na śmietnik historii, totalnie, absolutnie i raz na zawsze! Qrwa przecież to są debile nad debilami i debilami poganiają! Niech najaśniejszy szlag trafi tych debili co składają debilne skargi i tych debili co każą je przyjmowac do rozpatrzenia! żydowskie Kundle z żydoPiSu są tak samo niebezpieczne i szkodliwe dla Polski jak te POzłodziejskie kundle niemieckie! Jedni i drudzy muszą zniknąc z powierzchni polityki, gospodarki i zycia społecznego Polski! Wypier..lić toto musimy, wyciąc w pień, przy kazdych wyborach! Niech ci szmalcownicy, obsrancy, zdrajcy, roszczeniowcy, brudasy, złodzieje, manipulanci, oszuści, orwellowskie schweine wynoszą się w podskokach z Naszej Ojczyzny Polski!

  1. Moje imie mówi

   A może niech się sam pokrzywdzony wypowie, Judasz?
   Wtedy osądzimy.

 6. Izaac Filkensztain- naczelny rabi Polin mówi

  Krzyż to też antysemityzm bo na nim wisi żyd…należy wszcząć postępowanie prokuratorskie

 7. Jacenty mówi

  Mam nadzieję, że teraz to już ten stary zwyczaj wieszania Judasza się upowszechni a jego kolebką niech się stanie Pruchnik. Chętnie w przyszłym roku przyjadę z rodziną na drugi dzień świąt do tej miłej miejscowości. Tak więc, za rok w Pruchniku!

  1. Ada mówi

   Tak się powinno stać, tym bardziej, że ten sprawiedliwy lud Pruchniczan, to głębokiej wiary chrześcijanie!
   Myślę, że wobec wzmożonego ataku, ci ludzie (zapewne niezbyt bogaci) potrzebują pomocy w obronie prawa do odtwarzania naszych polskich tradycji, ze szczególnym wskazaniem na mocną pomoc prawną (!), bo oto do całej plejady napastników przystąpiła tv Republika w osobie p.Gójskiej (patrz: Gazeta Warszawska).Nawet nie przypuszczam, by środowisko to nie znało tradycji święta Purim, gdzie nawet na domach wieszany jest Haman, gdzie nieco wcześniej wg inscenizacji odbywa się bicie i plucie! I tu nie chodzi o jednego Judasza… tu chodzi o Amalechitów w liczbie 75.000, których nie ma, ponieważ wszyscy zostali unicestwieni!
   Nam nie wolno ruszać kukły jednego Judasza, ale stronie atakującej wolno wieszać kukły chrześcijanina i radować się…z masakry!
   Niespotykany to tupet!

 8. Robert mówi

  Ciekawe dlaczego Brudzińskiego nie zawiesili,kiedy wszyscy POllincjanci przed 11Listopada 2018tgo na L4 się leczyli i dowody zabezpieczali,jak od wieków Judasza wieszali za parę srebrników,może uśpili biednych urzędników i spali,kiedy Judasza naciągali?

 9. Dan mówi

  Brawo Pruchnik, ichniejsza tradycja powinna zostać rozpowszechniona na całą Polskę.

 10. George mówi

  Niewiarygodne co te żydowskie ściery spod znaku PiS wyprawiają. A wyprawiają, bo mają przyzwolenie Polaków, którzy z niepojętego powodu na nich głosują.

 11. szalom mówi

  Prokuratura zdementowała. To pomysł policji a najprawdopodobniej bucowatego ich ministra, którego pacholstwo i głupota „nie wchodzi do żadna rubryka”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.