Prokuratura postawi zarzuty Jackowi Międlarowi: nawoływanie do nienawiści wobec Żydów i Ukraińców. Międlar komentuje [WIDEO]

Jacek Międlar/ fot. youtube
43

„Po blisko roku prokuratura zakończyła uzupełnianie materiału dowodowego w sprawie Jacka M., byłego księdza oskarżonego o nawoływanie do nienawiści wobec Żydów. Śledczy zamierzają postawić mu zarzuty” – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Jacek Międlar ma zostać oskarżony o „nawoływanie do nienawiści wobec Żydów i Ukraińców w stanie ciągłym od kwietnia 2016 roku do marca 2017 roku”. Śledczy wystąpili do prokuratur w całym kraju prowadzących postępowania w sprawie innych wystąpień Międlara, łącząc wszystkie te materiały w jedno śledztwo. Akt oskarżenia ma również objąć treści zamieszczane w internecie oraz kazanie wygłoszone w białostockiej katedrze w rocznicę powstania ONR. Analizująca je wcześniej prokuratura białostocka nie znalazła podstaw do oskarżenia i umorzyła śledztwo

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O tym, że ma usłyszeć zarzuty, Jacek Międlar dowiedział się od dziennikarki Onet.pl, która poprosiła go o komentarz.

– Jeśli tak jest, będę musiał się zmierzyć z wrocławską prokuraturą i tymi infernalnymi oskarżeniami, które próbuje się postawić. Jaki tego będzie efekt – zobaczymy – powiedział.

– Myślę, że każdy ma prawo walczyć z ideologiami, które nam nie odpowiadają, zwłaszcza jeśli ta ideologia ma charakter antypolski – wyjaśnił Międlar. Odniósł się też do słów „domagamy się szacunku ze strony talmudystów i banderowców”, za które prokuratura chce go postawić przed sądem. – W mojej ocenie mówienie „domagamy się szacunku” nie jest nawoływaniem do nienawiści – powiedział.

W lipcu 2017 roku wrocławska prokuratura postawiła Jackowi Międlarowi zarzut „publicznego nawoływania do nienawiści wobec osób o narodowości żydowskiej i ukraińskiej poprzez używanie określeń mających wzbudzić w uczestnikach zgromadzenia silną niechęć do nich, złość, brak akceptacji i wrogość”. Decyzją Prokuratury Krajowej akt oskarżenia został wycofany ze względu na braki w materiale dowodowym. Teraz sprawa wraca.

O absurdalnych oskarżeniach i o tym, kto za nimi stoi, Jacek Międlar mówi w dzisiejszym filmie.

Źródło: wrocław.wyborcza.pl, onet.pl

Zobacz urywki przemówienia i kazania, za które próbują wsadzić Jacka Międlara do więzienia. Obejrzyj:

Przeczytaj też:

„Cytując Talmud robi z nas oprawców.” B’nai B’rith podaje mnie do prokuratury. Są jak zorganizowana grupa przestępcza – J. Międlar

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. The indoraptor mówi

  Jacek nie daj się im! Mów dalej co mówisz! Ich to boli i dobrze! ONR i Ruch Narodowy są tą pierwszą iskrą, Wielkiej Pożogi, która spopieli na dobre Komunizm i New World Order!

  1. Ostatni Normalny mówi

   Mowisz jak wyprany czlonek ISIS. Twoja Pierwsza Iskra i Wielka Pożoga wystarcza najwyzej do samo-spopielenia ONR i Ruch Narodow i innych „Nienawidzacych swiata”. Modle sie o szybkie spelnienie twej modlitwy wielebny rozpowstechniaczu Nienawistnych slow.

 2. aalfa.oomega mówi

  100% socjotechniki!!! Tak się eliminuje ewentualnych przeciwników przed wyborami, zwłaszcza gdy głoszenie przez nich treści trafiają do szerokich szerz społeczeństwa!!!

 3. Janusz I mówi

  Myślałem, że mamy już normalną prokuraturę.

  1. aalfa.oomega mówi

   100% socjotechniki!!! Tak się eliminuje ewentualnych przeciwników przed wyborami, zwłaszcza gdy głoszonie przez nich treści trafiają do szerokich rzesz społeczeństwa!!!

  2. aalfa.oomega mówi

   Sądy i prokuratura są po akcji 'Temida’; około 10% tychże funkcjonariuszy ma swoich oficerów prowadzących; 'niepodlegli’ to są oni tylko względem sprawiedliwości i Państwa Polskiego!!!

  3. goj mówi

   Wymienili komunistów na żydów. Dla Polaka nic się nie zmieniło 😉

 4. Waldemar mówi

  To kolejny atak na księdza Jacka. Głoszenie prawdy komuś przeszkadza. Módlmy się za ks. Jacka, aby kłody rzucane mu pod nogi nie były w stanie go przewrócić i zniszczyć.

 5. knur mówi

  gdybyś myślał to wiedziałbyś że tych komuszych złogów nie da się od tak pozbyć,na to potrzeba lat

 6. Zbulwersowany mówi

  To skandal ! Gdzie tu nienawiść ? To zwykła spostrzegawczość. Nienawiść zionie z ust całej plejady Żydów wobec Polaków, a zwłaszcza katolików. I co ? I tu nie ma Ziobrowskiej prokuratury? Po zmianie rządów wszyscy antypolacy zostaną osądzeni i ukarani. Jacek Miedlar wyrasta na męczennika zydokomuny.

 7. Ania mówi

  Wracamy więc do czasów stalinowskich. Łapanki na Polaków, terror żydowski. Polacy muszą odzyskać po 80 latach władzę w Polsce.

  1. goj mówi

   Trafniej bym tego nie ujął. Brawo!

 8. Karol, górnik z kopalni Ruda w Bielszowicach. mówi

  Prawdopodobne będziesz Jacku ciągany po sądach i nie daj Bóg uwięziony jak Tommy Robinson. Jakby nie te jeszcze komunistyczne wciąż sądy polskie. To mogli by nam i Tobie Mistrzu naskoczyć. Choćby siłą to wydostaniemy Ciebie z tarapatów, choćby nawet tylko modlitwą, która jest wielką siłą. ! 🙂

 9. Constancja mówi

  Z okupantem Polski nie wygramy ani mowiac im prawde, bo oni sa zaprogramowani na klamstwo, ani sila, bo wtedy marnie zginiemy (niestety maja przewage).
  „Ojczyzne wolna racz nam wrocic Panie”, a ks. Jacka miej w Swojej opiece.

 10. jacek mówi

  to sprawa PIS, oni za wszelką cenę szukają coś na Jacka i ogólnie na narodowców…

  1. Krzysztof mówi

   To prawda Jacku. Wiesz dlaczego? Bo narodowcy są ich śmiertelnymi wrogami . I tu powinniśmy uświadamiać tych „głupich ” , którzy wierzą w to co klepie reżimowa TV publiczna.

 11. Ania mówi

  W tej sytuacji trzeba zrobić szybką zrzutke pieniędzy na dobrego adwokata dla Pana Jacka, choć zarzuty są kuriozalne.

 12. The indoraptor mówi

  Ale dobrzy prawnicy są większą siłą bo będą musieli się mocno nagimnastykować by pomóc w procesie Panu Jackowi Międlarowi. Modlitwa nie zawsze działa!

 13. The indoraptor mówi

  Przepraszam za góry jeśli obraziłem czyjeś uczucia religijne ale, wolę polegać na sobie ! Bóg nie zawsze zdąża z pomocą…

 14. Robert mówi

  Terminy sprzedaży książki i ,,narzutów,,jest nieprzypadkowo spójna .Prawda boli,dochód ze sprzedaży mierzi

 15. Milton mówi

  Jacek nie poddawaj się, jesteśmy z Tobą.

 16. Czesław mówi

  Kiedyś starałem się walczyć z komuną i z tego powodu zaliczyłem 2.5 roku „wczasów” związkowych w ZK – Strzelin . Wiem jednak że czasami warto się uczyć też od wroga. Dedykuję więc chazarom wszelakiej maści słowa pewnej „pieśni” (zresztą ich rodowodu) „Sędziami wówczas będziemy My”

 17. Hammurabi mówi

  Słowa prawdy zawsze bolą tych, których uczynki są powodem do wstydu. Pan Panie Jacku wstydzić się nie ma powodu.
  Ewentualny proces jaki Panu zagraża, będzie – niestety – kopią tej farsy, której wszyscy byliśmy świadkami kiedy słowa prawdy strasznie uraziły „uczucia” pani Wielgus. Będzie, jeśli znów stanie Pan sam naprzeciw machiny nastawionej na niszczenie polskich patriotów.
  Polski wymiar „sprawiedliwości” nie jest polski. „The Indoraptor” pisze o spóźniającej się boskiej pomocy i ma wiele racji. Dlatego proszę wszystkich którym los Polski i Polaków nie jest obojętny, by ze swoją pomocą boscy nie byli!
  To apel do każdego Polaka. Księdza, posła, senatora i zwykłego zjadacza chleba powszedniego.
  Chyba są jeszcze w Polsce księża nie tylko mówiący ale i myślący po polsku? Stan duchowny, to – mam nadzieję – nie tylko takie nazwiska jak Sowa, Lemański, Polak? To teraz jest pora, by grzmieć z ambon i walić prawdą między oczy! Nie bredzić, nie przytaczać wirtualnych przykładów, a samemu go dawać! Zapewne boicie się biskupów… A cóż oni znaczą bez Was? Szczyt hierarchicznej piramidy bez solidnej podstawy poleci na przysłowiowy pysk a im z większej wysokości poleci, tym bardziej ów upadek odczuje!
  Szanowni posłowie a Wy? Kimże jesteście? Kim chcecie być?
  Popatrzcie na obraz Matejki z 1864 roku, przedstawiający kazanie Piotra Skargi. Chcecie być jak Janusz Radziwiłł, Mikołaj Zebrzydowski i Stanisław Stadnicki? Odpowiedzcie sobie sami. Który z Was odważy się rzucić rękawicę? Popatrzcie z uwagą na ów obraz. Tam w samym centrum, leży rękawica.
  I Wy Polacy. Cóż Wam pozostanie, jeśli wrogowie bez trudu kneblować będą na Waszych oczach każdego, kogo tylko zechcą? Będziecie bezczynnie patrzeli i kiwali ze smutkiem głowami?

  1. Constancja mówi

   Zagdzam sie, tylko ujme to w inny sposob. Obudzic sie w Prawdzie czyli w Jezusie Chrystusie, to umrzec dla swiata: to odrzucic pochlebstwa, przekupstwo, strach, to cala marnosc swiata, ktora przeminie a pozostanie potem tylko wstyd na wieki, ze bylo sie takim „malym gnida”, ktora dla poklasku, albo pieniedzy jakis tam „karlow moralnych” robila wszystko dla nich, nie kierujac sie wlasnym kreguslupem moralnym czy chocby przykazaniem: nie rob drugiemu to co tobie niemile.
   Bog jest genialny, to nieskonczona Milosc kompletnie niekochany przez ludzi, a tak ich pragnie. Umrzec dla swiata i zaufac Mu, gdyby Polacy tak uczynili juz dawno „karlow moralnych” w naszym panstwie by nie bylo. Bog Jest i zwycieza za kazdym razem i to jeszcze tu na ziemi, a razem z Nim ci, ktorzy Mu ufaja.

  2. Constancja mówi

   Zagdzam sie, tylko ujme to w inny sposob. Obudzic sie w Prawdzie czyli w Jezusie Chrystusie, to umrzec dla swiata: to odrzucic pochlebstwa, przekupstwo, strach, to cala marnosc swiata, ktora przeminie a pozostanie potem tylko wstyd na wieki, ze bylo sie takim „malym gnida”, ktora dla poklasku, albo pieniedzy jakis tam „karlow moralnych” robila wszystko dla nich, nie kierujac sie wlasnym kreguslupem moralnym czy chocby przykazaniem: nie rob drugiemu to co tobie niemile.
   Bog jest genialny, to nieskonczona Milosc kompletnie niekochany przez ludzi, a tak ich pragnie. Umrzec dla swiata i zaufac Mu, gdyby Polacy tak uczynili juz dawno „karlow moralnych” w naszym panstwie by nie bylo. Bog Jest i zwycieza za kazdym razem i to jeszcze tu na ziemi, a razem z Nim ci, ktorzy Mu ufaja.

  3. Constancja mówi

   nie wiem dlaczego mi sie wyswietlilo dwa razy, pisalam i kliknelam tylko raz. Duch Sw. potwierdzil moje slowa.

  4. Ada mówi

   Tak porównawczo – od roku 1864 minęło 154 lata! Jako Naród Polski bardzo wiele zła doświadczyliśmy. Adam Mickiewicz, czy też Juliusz Słowacki – za te nasze wielowiekowe narodowe niewypowiedziane tu męki – zdecydowanie już wtedy opisywali nas, jako WINKELRIEDA NARODÓW!
   Ponad półtora wieku, to powinien być wystarczający czas, byśmy wyciągnęli właściwe nauki oraz właściwe wnioski, a tuż za nimi zdrową drogę ku budowie coraz bardziej sprawiedliwej naszej Ojczyzny, dążąc drogą wzmacniania i rozbudowy kraju w ładzie i porządku.
   Tymczasem przyszło nam w kolejnym pokoleniu żyć w okropnym tyglu różnorodności, zaplanowanym za naszymi plecami, o wszelkich znamionach walki ze społeczeństwem oraz wartościami przez nie niesionymi przez pokolenia. Szczególnym wrogiem wśród tych wartości, jakże ostro zwalczanym jest głoszenie PRAWDY…
   Jeżeli dla jej pokonania kieruje się wnioski prokuratorskie do wszystkich jednostek podległych, czy równoległych o zbadanie ewentualnych haków na P. Jacka Międlara, to dzieje się już bardzo zle. Kojarzyć się to może z takim wewnętrznym niejako listem gończym za…przewinieniami jakiegoś bardzo groźnego przestępcy…
   Tymczasem ten młody człowiek, wyautowany z Kościoła, trafia już z konieczności niejako cywilnie poprzez słowa prawdy do ludzi naszej wiary! Czy to są te jego ciężkie przewinienia?, czy promieniowanie wewnętrzne, silniejsze być może od niego samego?
   Tak się walczy z jednoznacznie określoną wartościowością człowieka.
   Posłanka, która szuka sławy poprzez atak na ówczesnego księdza…, ale i później, „angielskie”słuzby, itp., skargi reaktywowanychorganizacji…, by wreszcie ścigać głoszoną prawdę poprzez wyszukiwanie podstaw do postawienia zarzutów.
   Cóż powiesz na to Konstytucjo RP? Na te gwarancje prawne umocowane w zapisach prawnych na rzecz obywateli?
   Ona nic nie odpowie, ponieważ jest tylko jednym z katalogu narzędzi zbudowanym przez człowieka, dla człowieka oraz przeciwko niemu – w zależności od potrzeb i wykładni.
   Czas pokaże dalszą drogę, która w ogromnej mierze zależy od zachowań człowieka, od postaw wielu grup społecznych….

  5. Hammurabi mówi

   Trafne uwagi!
   Przecież wszyscy, bez wyjątku wrogowie Polski swoją „działalność” szczególnie nasilali likwidując polską inteligencję i patriotów. Likwidując dosłownie, nie przebierając w środkach. Czyjeż to majątki w uznaniu zasług otrzymywali żydowscy zdrajcy? 1780 majątków z czego 1600 w Królestwie Polskim!!! Co stało się z ich prawowitymi właścicielami? Powieszeni, rozstrzelani, bądź zesłani na syberyjską tułaczkę. Stanisław Szczepanowski, autor wydanej we Lwowie w 1888 r. książki „Nędza Galicji w cyfrach i program energicznego rozwoju gospodarstwa krajowego” pisze:
   „Głównym problemem Galicji było dramatyczne przeludnienie. Spośród innych regionów Europy tylko Anglia mogła się poszczycić podobną jej gęstością. Wysokie podatki nakładane na mieszkańców (przed rozbiorami teren ten wpłacał do skarbca 4 miliony złotych, w 1840 r. już 50 milionów) powodowały konieczność sprzedawania wszystkich niemal płodów rolnych wzrosłych na nieurodzajnej glebie. Likwidację pańszczyzny przeprowadzono w sposób, który nadawał chłopom niewielkie skrawki ziemi uniemożliwiające samodzielne wyżywienie. Szczepanowski w książce szacował, że rocznie z głodu na terenie Galicji umierało 50 tysięcy osób. Połowa dzieci nie dożywała pięciu lat, stąd średnia wieku wynosiła zaledwie 27 lat. Dramatyczny był poziom analfabetyzmu, nic jednak w tym dziwnego, skoro pod koniec XIX wieku jeden nauczyciel przypadał na 91 dzieci. Domy mieszkalne były przepełnione, jednoizbowe, często dzielone z żywym inwentarzem. Powszechny brak higieny ściągał zarazy, cholera występowała niemal co roku.

   Z przeludnieniem radzono sobie dwojako. Perspektywicznym rozwiązaniem była emigracja, najczęściej do Ameryki. Z kraju liczącego w 1888 r. 6 400 000 ludności wyjechało na przełomie XIX i XX wieku kilkadziesiąt tysięcy osób. Innym, przerażającym, zjawiskiem były „fabryki aniołków” jak określiła prasa wioskowe dzieciobójczynie, które za niewielką opłatą uśmiercały powierzone im maleństwa, najczęściej przez śmierć głodową. Skala problemu była tak wielka, że pisały o nich gazety na całym świecie, nawet w Nowej Zelandii. Kwitł również handel żywym towarem, szacuje się, że na przełomie stuleci wywożono z Galicji do domów publicznych Ameryki Południowej 10 tysięcy dziewcząt rocznie.
   (BIBLIOGRAFIA:
   Martín Caparrós , Głód, Wydawnictwo Literackie 2016.
   Fundacja Węzły Pamięci, Węzły pamięci niepodległej Polski, Znak 2014
   W zaborze pruskim też dużo lepiej nie było, zwłaszcza po 1781 roku (powstanie zjednoczonych Niemiec) Rugi pruskie, Kulturkampf, Hakata, urzędowy język – wyłącznie niemiecki…

   Tak okupanci przetrącili polski kręgosłup. Nieliczni ocaleli i potrafili wskrzesić Rzeczpospolitą. po kolejnym zaborze niemiecko rosyjskim, tych nielicznych wymordowano.
   Po „zwycięstwie” pozostały jednostki, niczym kikuty pni po wypalonym lesie.

 18. Sowa mówi

  Jacek ! Skop im dupę w tej prokuraturze. Jesteś wystarczająco bystry i oblatany w temacie by ci się to udało. Trzymam kciuki !

  1. Andrzej Józef mówi

   W jakim temacie ( kopania w dupę) durna Polska.
   fantazja.
   1) porzodna spowiedź
   2) wyćiszona modlitwa ( z rachunkiem sumienia).
   3) Najlepszy Prawnik w Polsce.
   Tak robi modry polityk Katolik wUSA.

 19. Bolo mówi

  Do jasnej cholery dokad zydostwo bedzie nam niszczyc Rodakow i Ojczyzne.Dla zydow mordercow,bandytow,zbrodniarzy wypad z Polski.TAK NAM DZIEKUJA ZA OKAZANA POMOC.NIGDY WIECEJ ZYDA W POLSCE!!!!!!!!!Opanowali z precyzja wszystko,nie ma zgody na dalsze zniewolenie,okradanie itd

 20. iks mówi

  Należałoby prześwietlić pochodzenie prokuratury, ponieważ jeśli żydzi składają wniosek do prokuratury to znaczy, że maja tam zapłacone.

 21. Piotrx mówi

  Kak mówi stare ludowe przysłowie ” … najpierw drze wór a potem kwiczy” albo inne „złodziej krzyczy łapaj złodzieja” – siewcy nienawiści i pogardy wobec Polaków i chrześcijaństwa oskarżają o nią osoby usiłujące się przed tym bronić.

  Przede wszystkim z terminem „nienawiść” wiąże się najczęściej pragnienie by danej osobie/osobom stało się coś złego, zaś sama niechęć do danej osoby /osób nie jest jeszcze nienawiścią.

  Ponadto obrona przed niesprawiedliwą agresją ze strony wrogich nam ludzi i wytykanie czynionego przez nich zła też nie jest w żadnej mierze żadną „nienawiścią” a wręcz obowiązkiem moralnym każdego prawego człowieka i chrześcijanina.

  Jak napisał niegdyś ks. dr. Denis Fahey:
  / „The Kingship of Christ and Organized Naturalism” – Cork (Irlandia) 1943 r./

  ….Po tym, co dotychczas powiedziano, łatwiej przystąpić do rozważenia kwestii „antysemityzmu”. Co znaczy to słowo? Znaczy nienawiść do Żydów jako rasy. Żydzi jednak posługują się tym słowem na oznaczenie wszelkiej formy opozycji w stosunku do nich samych i usiłują bez przerwy kojarzyć je z nieracjonalnością i nieadekwatnością w stosowaniu go. Najwidoczniej chcą, aby świat uwierzył w to, że każdy, kto przeciwstawia się roszczeniom żydowskim, jest w mniejszym lub większym stopniu upośledzony umysłowo.

  Otóż musimy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, że termin „antysemityzm” jest zbyt szeroki i niezbyt jasny, płynny. Arabowie są bez wątpienia Semitami. Jednakże Arabowie żyjący w Palestynie z racji swego przeciwstawiania się dominacji żydowskiej są antysemitami. Po drugie, ponieważ musimy mężnie stać po stronie praw Chrystusa Króla, prawdziwego nadprzyrodzonego Mesjasza, i dążyć do ponownego nasycenia społeczeństwa nadprzyrodzonym duchem Ciała Mistycznego, powinniśmy zwalczać wysiłki Żydów zmierzające do przeniknięcia świata naturalizmem.

  W tym znaczeniu – a to dlatego że sinieje tylko jeden boski plan zaprowadzenia porządku w świecie – każdy rozsądnie myślący człowiek musi być uznany za antysemitę. „The Jewish World” z 9 lutego 1883 roku przedstawił następujący program:

  „Największym ideałem judaizmu jest, … aby cały świat został przesiąknięty poglądami żydowskimi i aby w powszechnym braterstwie narodów – faktycznie wielkiego judaizmu – zniknęły odrębne rasy i religie”.

  Implikuje to wyeliminowanie nadprzyrodzonego Mesjasza i zanik Mistycznego Ciała Chrystusa, Kościoła katolickiego. Żydzi nie powinni się dziwić, że takie ich roszczenia wywołują „antysemityzm”. Taki ich program stanowi dla j Kościoła katolickiego wyzwanie na pojedynek na śmierć i życie. Kościół katolicki potępia nienawiść i brak miłości między narodami, podobnie jak czyni to w stosunku do jednostek. Z natury jesteśmy braćmi, a dzięki nadnaturze, nadprzyrodzoności, boskiemu życiu łaski, zjednoczeni jesteśmy w braterstwie nieskończenie wznioślejszym. „Ponad braterstwem całej ludzkości i ponad ojczyzną – powiedział papież Pius XI – jest braterstwo nieskończenie świętsze i cenniejsze, braterstwo, które jednoczy nas w Chrystusie, naszym Zbawicielu, a mianowicie nasze pokrewieństwo w Kościele katolickim. Mistycznym Ciele samego Chrystusa”……

  Trzeba jednak wraz z autorem artykułu Juifs et Chretiens w: Dictionnaire Apologetique de la Foi Chretienne zauważyć, że Kościół wypowiedział się zarówno za Żydami w obronie osobistej oraz w obronie ich godności przeciw niesprawiedliwym atakom. Zawsze potępiał akty przemocy wobec Żydów, respektował wolność ich sumień i zapewniał swobodę ich kultu. Z drugiej strony Kościół wypowiadał się przeciw Żydom, wtedy kiedy chcieli oni narzucać swe jarzmo ludziom wierzącym i nakłaniali ich do odstępstwa od wiary. Zawsze starał się bronić wiernych przed splugawieniem przez nich. Ponieważ doświadczenia ubiegłych wieków pokazują, że jeśli Żydom udało się dojść do najwyższych stanowisk w państwie, nadużywali oni swej władzy ze szkodą dla katolików. Kościół zawsze usiłował nie dopuszczać do tego, aby katolicy dostali się pod ich jarzmo. Żydzi mieli zakaz nawracania na swą wiarę i nie wolno im było zatrudniać chrześcijan jako niewolników czy służących. Z jednej strony Kościół potępia nienawiść rasową w ogóle, a nienawiść do rasy Odkupiciela w szczególności. Z drugiej strony Kościół, jak to widzieliśmy, podkreśla obowiązek zwalczania naturalizmu w życiu publicznym i prywatnym, aprobuje miłość do kraju rodzinnego i pochwala prawdziwy nadprzyrodzony patriotyzm. Mamy prawo i obowiązek bronić naszego kraju i naszego narodu przed niesprawiedliwą agresją innego narodu. Ten obowiązek ciąży na nas w jeszcze większym stopniu, kiedy w grę wchodzi wierność naszego kraju Chrystusowi Królowi. Musimy zatem zwalczać naturalizm zawsze i wszędzie i szczególnie musimy być czujni wobec naturalizmu narodu żydowskiego. Niespożyta energia, z jaką własny naród Chrystusa stara się wyeliminować wpływ życia nadprzyrodzonego, rani w dwójnasób Najświętsze Serce naszego Pana. Obowiązek walki z naturalizmem w ogóle, a zatem i ze zorganizowanym naturalizmem narodu żydowskiego, nakłada na nas na przykład papież Leon XIII (Tametsi, 1900) i papież Pius XI (Quas primas, 1925 i Quadragesimo anno, 1931). Przed żydowskim naturalizmem ostrzega nas bez ogródek szereg dokumentów papieskich, cytowanych przez papieża Benedykta XV w Encyklice A quo primum (1751).

  …..

  Papież Pius XI powiedział też: „Niemożliwe jest, by chrześcijanie byli antysemitami, ale przyznajemy, że każdy ma prawo do obrony samego siebie, innymi słowy, do przedsiębrania niezbędnych środków ostrożności dla ochrony samego siebie przed wszystkim, co zagraża jego słusznym interesom”. Tak więc w tej wypowiedzi papieża Piusa XI odnajdujemy dwa nurty, które przez stulecia ujawniały się w oficjalnych deklaracjach Stolicy świętej odnośnie do Żydów. Z jednej strony Najwyżsi Kapłani starali się ochronić Żydów przed fizyczną przemocą i zapewnić szacunek dla ich życia rodzinnego i ich kultu, jako życia i kultu osób ludzkich. Z drugiej strony bezustannie zmierzali do ochrony chrześcijan przed skalaniem żydowskim naturalizmem i usiłowali uniemożliwić Żydom przejęcie kontroli nad chrześcijanami. Występowanie tego drugiego nurtu trzeba mocno podkreślać, ponieważ w pewnym stopniu straciliśmy go z oczu w czasach współczesnych. Katolicy powinni zaznajomić się nie tylko z wielokrotnie powtarzanymi papieskimi potępieniami Talmudu, lecz także ze środkami podejmowanymi przez Najwyższych Kapłanów w celu ochrony społeczeństwa przed inwazją naturalizmu żydowskiego. W przeciwnym razie narażą się na pomówienie, że mówią na przykład o papieżu świętym Piusie V i papieżu Benedykcie XV jako o antysemitach i wykażą się ignorancją, jeśli chodzi o znaczenie życia nadprzyrodzonego i władzy Chrystusa Króla nad społeczeństwem…….

 22. Spostrzegawczy mówi

  A kto to tak broni talmudyzmu i banderyzmu !? To są wartości i antypolskie i antykatolickie ! Czyżby sami wrogowie Polaków obsiedli wszystkie instancje decyzyjne urzędów i instytucji ?! Jak Polacy wreszcie nie pójdą po rozum do głowy, to marny nasz los.

 23. Przebiśnieg mówi

  Jeśli antypolski reżim zaaresztuje Jacka Międlara za słowa prawdy, to ja jako Polak będę czuł się tak samo zaaresztowany.

 24. Krzysztof mówi

  Drogi Jacku – prokuratura , która przygotowuje przeciwko Tobie akt oskarżenia składa się z żydów i na ich polecenie działa. Sąd (cały jego skład ) ,który będzie Cię sądził będzie również składał się z żydów – potomków UB-ów , morderców polskich patriotów. Będą robić wszystko ,żeby Cię zgnoić i w efekcie skazać z czelność bronienia polskości i patriotyzmu. Taką władzę mają żydzi – zaraza talmudyczna w Polsce. Boli mnie to ,że Polacy tak mało się interesują tymi zagadnieniami. Jestem zwolennikiem przepędzenia ich z naszego domu – POLSKI , ba zatruwają atmosferą , niszczą Polaków , czyją się bezczelnie pewnie w Polsce. Jestem z Tobą popieram Twoje działania i wypowiedzi w całej rozciągłości i życzę Ci aby polscy prawnicy – patrioci pomogli wygrać ten proces , te farsę , bo jeśli Tobie zamkną usta to zamkną wszystkim i sterroryzują cały naród – choć to już się dzieje. Co to znaczy : mowa nienawiści? Kto to wymyślił i uczynił prawem? Dlaczego biernie przyglądamy się wprowadzaniu terroryzmu i bezprawnemu zamykaniu ust , a także i morderstwom . Pozdrawiam ,życzę powodzenia , siły konsekwencji w dążeniu do celu . Jestem z Tobą!

 25. Fala mówi

  Niestety tak jest w obecnej Polsce, zaklamanej przez wladze PIS ktore mydla ludziom oczy a tak naprawde wspieraja zydo-masonerie chabad-lubawicz i inne sekty syjonistyczne, to synagoga szatana. Oby Bog sie upomnial o prawde w naszym kraju jak najszybciej i ukaral tych antypolskich sprzedawczykow !!! Nie daj sie ksieze Jacku, oby w poblizu nie znalazl sie przypadkiem seryjny ” samobojca ” ! Niech Pan Bog ma Ciebie w swojej opiece !!

 26. Maciej mówi

  Niewykluczone, a nawet prawdopodobne, że ta obecna sprawa łączy się właśnie z Martą Lempert. Jej papuga może przynieść na wspomnianą rozprawę pojednawczą jakąś „podkładkę” o wszczęciu postępowania przez prokuraturę z oskarżenia o „mowę nienawiści”, co u tzw. „sędziego” może uprawdopodobnić „bandytyzm”. Jakkolwiek by nie było proszę przyjąć moje wyrazy szacunku i poparcia. Niestety mam już swoje lata i mieszkając w Krakowie nie będę mógł być fizycznie na rozprawie.

 27. andel mówi

  prokuratura to moze sobie stawiac zarzuty wlasnym gaciom . Tymi zarzutami prokuratorskimi to mozna sobie podetrzec 4 litery. To ze ktos tam sobie cos postawi nie oznacza ze ma to jakas powage. Ja tez wczoraj postawilem zarzuty komarowi bo mnie ugryzł i co czy komar sie tym przejął ???? Podobnie jest ze stawianiem zarzutów przez jakis tam prokuratorków

 28. Normalny mówi

  Jak przywrócić władzę Polakom i normalność w Polsce ?!

  1 Pełna Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski , 2 Wprowadzenie penalizacji za antykatolicyzm i antypolonizm oraz likwidacja penalizacji za tzw. antysemityzm, bo jest nadużywana przez Żydów do walki przeciw mówieniu prawdy o nich 3 Anulacja wszelkich długów zaciągniętych przez okupantów byłych i obecnych, 4 Nacjonalizacja dziko sprywatyzowanych, poniżej wartości rynkowych, przedsiębiorstw wraz z gruntami pod nimi a także obcych ośrodków dywersyjno-medialnych, 5 Odszkodowania za zbrodnie na narodzie polskim, za straty materialne i terytorialne od Niemców, Rosjan, Żydów, Ukraińców, Litwinów 6 Wprowadzenie kary śmierci, bez przedawnień, dla zdrajców, malwersantów, morderców, 7 Ścisła współpraca z kresowiakami i „Polonusami”, 8 Efektywne zagospodarowanie polskich bogactw naturalnych, 9 Znaczące obniżenie podatków, 10 Władza, gospodarka, finanse i handel w Polsce dla Polaków

 29. Adamc mówi

  Pewnie ks Jacek będzie miał wypadek albo znajdziemy go w samochodzie pod Biedronką . Co zrobi Właściciel winnicy jak powróci i zastanie tych co mordują skrycie i ci co dopuszczają się mordu w białych rękawiczka? Gdyby wiedzieli, że piekło to nie fikcja literacka to może by się opamiętali.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.