Projekt ustawy Stop 447 trafił do komisji. Żydzi piszą o „wstępnej zgodzie na zwrot mienia”. Czemu ma służyć ta manipulacja?

Marsz przeciwko żydowskim, bezprawnym roszczeniom / Fot. Jan Bodakowski
29

W czwartek (16.04.2020) Sejm głosował nad obywatelskimi projektami ustaw. Jeden z nich dotyczył sprzeciwu żydowskim roszczeniom bezspadkowym, do których realizacji wzywa amerykańska ustawa 447. Ten projekt, podobnie jak trzy pozostałe, decyzją większości posłów zostały skierowane do prac w komisjach. Oznacza to, że trafiły do zamrażarki, z której najprawdopodobniej nigdy nie wyjdą. Tak już raz było w przypadku projektu Zatrzymaj Aborcję, który trafił do komisji w 2017 roku i przeleżał w niej do końca kadencji. Zatem o żadnym sukcesie mówić NIE MOŻNA, a o realizacji scenariusza, który rozpisywał każdy zdrowo myślący obserwator życia politycznego w Polsce. Jak te wydarzenia opisano w izraelskich mediach?

Rządząca w kraju Partia Prawo i Sprawiedliwość przeciwstawia się skrajnie prawicowym próbom zablokowania w kraju realizacji amerykańskiego wniosku o odszkodowanie dla osób, które przeżyły Holocaust, za mienie skonfiskowane podczas II wojny światowej – czytamy na portalu Haaretz. Wskazano także, że PiS ostro krytykuje projekt ustawy, ponieważ wyszła ona spod ręki „skrajnej prawicy” chcącej podważyć polsko-amerykańskie partnerstwo, zaś poseł Arkadiusz Mularczyk wyraził chęć pracy nad ustawą „tylko po to, by okazać szacunek inicjatywie obywatelskiej”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarz: A teraz gołe fakty. Żydzi w tytule piszą o „wstępnej zgodzie na zwrot mienia” podczas gdy w żadnym momencie debaty w sejmie taka deklaracja nie padła. Nie było także mowy o słuszności ustawy 447. Czemu zatem ma służyć ta bezczelna manipulacja, która – co zrozumiałe – rozbudza w Polakach niechęć do środowisk żydowskich? Czyżby był to rodzaj nacisku na ekipę rządzącą, by wykonała kolejny krok i oficjalnie zgodziła się na realizację bezprawnych roszczeń? A może ten artykuł winien skłonić ekipę władzy do myślenia, by w końcu zrozumiała w jaki sposób Żydzi odczytują niejasne deklaracje rządu z zamrożenie projektu ustawy Stop 447 na czele? Nie mam ostatecznej odpowiedzi na te pytania. Wiem za to, że sprawa roszczeń winna zostać załatwiona raz na zawsze poprzez jasną, publiczną deklarację na arenie międzynarodowej: Żydzi, żadnych pieniędzy nie dostaniecie, a jedyne co wam się należy to porządne lanie za kłamstwa, które na temat Polski produkujecie od lat. I basta!

Źródło cytatów: Haaretz.com

Zobacz także:

Kuriozum! Departament Stanu USA uznał spalenie kukły Judasza za łamanie praw człowieka

Film o żydowskich roszczeniach i przemyśle holokaustu! Ten dokument trzeba obejrzeć! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Czemu ma służyć ta bezczelna manipulacja? Jak zawsze postawieniu Polski przed faktami dokonanymi. W wyobrażeniu amerykańskich żydów ich pobratymcy w międzywojennej Polsce byli wyłącznie bogatymi i powszechnie szanowanymi obywatelami. O tym, że w większości byli to tzw. „chałaciarze” – cicho. O zadłużeniu tych bogatszych również cicho. Sam fakt, że Polska wypłaca obywatelom Izraela po 100 euro to potwarz dla Polaków. ” „…do miesięcznych świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto urodził się jako obywatel polski, ucierpiał podczas wojny pod okupacją niemiecką bądź też ukrywał się. To samo dotyczy małżonka. To samo dotyczy kolejnej okupacji – sowieckiej – do roku 1956”. „Do otrzymania świadczeń kwalifikuje się ten, kto ucierpiał podczas wojny w okupowanej Polsce lub w innym miejscu, był zmuszony opuścić Polskę lub też urodził się po wojnie w rodzinie, która została zmuszona do opuszczenia Polski, a więc jako dziecko miał udział w ich losach i prześladowaniach”.
  Inaczej mówiąc już płacimy odszkodowania za zbrodnie na Żydach, których nie my dopuściliśmy się, tylko Niemcy. Jakby tego było mało, bierzemy odpowiedzialność za komunistyczne systemy Żydów które mordowały/wypędzały Żydów, a my im płacimy emerytury.
  Głosowanie odbyło się 24 stycznia 2014 roku nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Obrony Narodowej oraz Komisję Polityki Społecznej i Rodziny, wraz z przyjętą poprawką.
  Czyli już sześć lat razy 240 milionów złotych za tą darowizną dla Żydów głosowało 434 posłów. Przeciwko tylko dwóch posłów: Wojciech Szarama (PiS) oraz Przemysław Wipler (niezrzeszony).
  Po drodze niejako, był handel polskimi lasami, dotacje i kasa na kirkuty…
  Dzisiejszy „nadprezydent”, prezydent i reszta gawiedzi, głosowały za. Dlatego jakakolwiek inicjatywa mogąca naruszyć dalsze plany na przyszłość w temacie pieniążków dla Żydów jest w obecnych realiach skazana na niepowodzenie.
  To szambo. Wlanie do niego kilku kropel perfum fetoru nie zmieni.

 2. Flex mówi

  To co piszą sobie Żydzi to ich sprawa. Dużo gorsze jest to co knuje PIS i głoszą jego tuby propagandowe. Czarnki, Mularczyki mamią ludzi brakiem podstaw prawnych do tych roszczeń. Trzeba PISowsczykom uświadamiać, że te roszczenia Żydzi egzekwują nie prawem, a pięścią, i amerykańskim magnum447 przyłożonym do tchórzliwych głów rządzących. By władze temu szantażowi nie uległy, muszą mieć świadomość nieuchronności kary za wszelkie ustępstwa czy manewry na tym polu. Jeśli stop447 zamrożą, trzeba uświadamiać im, że ten „prewencyjny” projekt zostanie zastąpiony zaostrzoną ustawą „realizacyjną” gdy tylko Konfederacja będzie mogła zgromadzić większość Sejmową. PJK i jego marionetki liczą, że jakimiś sztubackimi gierkami i osobistymi relacjami z” wpływowymi osobami” załatwią sprawę polubownie. Niby z kim PJK, PMM czy PAD to załatwi? Z Mosbacher , Trumpem,, Danielsem? A może z przyjacielem Sowy i banksterki Lejbem Fogelmanem co takie nadzieje wiązał za POPSL, że” przyjaciel z „Walczącej”prezesa PKO BP „ma być nowy Minister Skarbu”. Dodajmy, że koleś brał udział w wielu dużych, polskich „prywatyzacjach”, a z PMM zasiadał w radzie jednej z fundacji Sorosa. Do tego nie tak znowu dawno koncertowo Polskę szkalował. Trump gdyby chciał pomóc, to 447 by nie podpisywał. Kaczyński i jego świta żyją ciągle PRLem, z jego „podwieszaniem się” „szukaniem dojść” „prymitywnym lizusostwem” i myślą, że tamte metody polityczne przeniosą na szczebel międzynarodowy. Ale jak praktyka pokazała to działa tylko w jedną stronę. Kto pamięta ile takie knucie Krzaklewskiego z Eureco kosztowało Polskę? To były miliardy odszkodowania za zerwanie umowy na sprzedaż PZU. PBK zdaje się sugerował rozliczenie roszczeń lasami. WL jeśli wierzyć, ujawniło, że PJK rozważał użyć środków ze sprzedaży akcji polskich spółek. Tym ludziom nie można wierzyć. Trzeba im zagrozić jak Gomułka! „Jeśli władza swoimi rękami przekaże w jakikolwiek sposób mienie Narodu polskiego, to Naród polski jej te ręce „utnie”! Okrągły stół musi mieć świadomość, że Polacy nie puszczą tego płazem.

 3. tuszyn mówi

  Zapłacą pachoło – lokaje! Nie ulega wątpliwości. Oby ich szlag. Z wyjątkiem Konfederacji i nielicznych Posłów – Polaków reszta zagłosuje za futrowaniem szachrajów.

  1. Carlos mówi

   Ile ty masz Tuszyn lat, żeby, za przeproszeniem, w gacie robić bo jedna gazeta artykuł napisała? Przez 30 lat pitolenia o „roszczeniach”, szantaży, artykułów itp Polska nie zapłaciła ani złotówki.

  2. szalom mówi

   niestety muszę napisać,żeś kiep, wyjątkowy czy tylko udajesz, że nie wiesz o oszabrowaniu Szwajcarii i o zmasowanym ataku na Polskę szachrajskich organizacji przy pomocy rządów USA i Izraela. Jedna gazeta…. a może rżniesz żydogłupa?

  3. j-da mówi

   Carlos – nie bądź matołek i interesuj się co się wokół ciebie dzieje

 4. AW mówi

  Proszę nagłośnić temat przejmowania polskich majątków przez Żydów za służbę dla zaborców i wrogów (np. po powstaniu styczniowym). Oraz o Żydach handlujących niewolnikami z Polski:

  „Taki jad i złość pokazała się żydowska, że przemogli wezyra w saraju przez matkę [sułtana] i eunuki. Na włosku była szyja wezyrowa. Przed oczyma bili niewiasty nasze, drugie w piwnicach, w turmach [więzieniach] do odjazdu mego kryli.”

  https://kresy.pl/kresopedia/targi-bialych-niewolnikow/

 5. Antek mówi

  Żydzi chcą nielegalnie zabrać cudzy majątek, czyli dokonać kradzieży. A potem obrażają się, gdy mówią o nich, że są chciwi i ich bożkiem jest pieniądz.

 6. Marcus mówi

  Sprawa roszczeń żydowskich nie ma podstaw prawnych na gruncie prawa polskiego i międzynarodowego, dotyczy roszczeń bezspadkowych. Jak zwykle w takich sprawach jest drugie dno, dlaczego nikt z rządu nie kwestionuję kwoty, która jest z księżyca. Znaczna część mienia uległa zniszczeniu, kamienice, które były w ich posiadaniu miały obciążoną hipotekę, część mienia została zastawiona pod kredyty, kiedy opuszczali Polskę. Wreszcie na koniec Polska co najmniej dwukrotnie je zaspokajała raz za komuny, kiedy to nasz rząd uzyskał zapewnienia rządu amerykańskiego, że ewentualnie przyszłą kwestię roszczeń bierze na siebie i drugi raz za III RP. Mamy więc dwa rozwiązania nie ulegamy szantażowi, wówczas musimy przygotować się na sankcje ze strony USA, wytrzymamy, będzie ciężko na pewno nie umrzemy z głodu. Drugie rozwiązanie twardo negocjujmy kwotę roszczeń, broniąc dobrego imienia Polski, domagamy się od żydów ujawnienia prawdy historycznej. Takie negocjacje mogą ciągnąć się latami, Trump będzie miał wolną rękę, uwolni się od nacisków lobby żydowskiego. Dla przykładu roszczenia względem Szwajcari tzw. martwe konta opiewały na kwotę 10 mld po negocjacjach kwota zmalała do 1,25 mld USD. Złą wiadomość jest taka, że znając nasz rząd ugiął się pod naciskami nie negocjując nawet kwoty roszczeń.

  1. Flex mówi

   Z reketerami i szantażystami się nie negocjuje!!! Każdy kto tego próbował stawał się ich ofiarą. Po oddaniu ostatniego grosza co mu zostało? Satysfakcja moralna?!Żadnych negocjacji i gierek z tymi bandytami czy ich wujka Sama z zięciem „słusznej” nacji! Co trzeba robić pokazali Islandczycy. Wyszli na ulicę, zmietli rząd, uchwalili nową konstytucję. 30 banksterów-kolaborantów zamknęli w pierdlu z kilkuletnimi wyrokami. A przede wszystkim zrobili to, co tymi gangsterami wstrząsnęło i było najbardziej dotkliwe. Przestali płacić swoje zobowiązania, ogłosili niewypłacalność i pokazali „gest Lichockiej”! To jest język, który do nich trafia. PIS liczy, że dzięki żydowskiej lichwie jeszcze jakiś czas utrzyma władzę dając 500+ i 13tki wyborcom. Ale ci Polacy, którzy na to pracują w końcu nie wytrzymają. W ostatnich latach rządów komunistycznych, rząd Rakowskiego kupił od ZSRR eskadrę wówczas supernowoczesnych MIG29. Potem drukowanie pieniędzy doprowadziło do hiperinflacji i oddania władzy politycznej konfidentom, i kolaborantom. Władzę ekonomiczną i sądowniczą zachowano, oddając wasalne hołdy teraz żydowskim, amerykańskim i europejskim seniorom. Teraz kupujemy też supernowoczesne F35, drukowanie pieniędzy zapoczątkowane u Sowy dilem Sienkiewicz-Belka za głowę Rostowskiego (JP Morgan utrącił Goldman Sachsa) pcha już inflację do wartości dwucyfrowych. Teraz tylko czekać na osadzenie w NBP zombie Balcerowicza, drastyczną podwyżkę stóp % i rzeka pieniędzy popłynie znów do City i za ocean. Partyjne p’osły w Sejmie tego jak widać po teście stop447 nie zatrzymają! Dopiero protest ogólnonarodowy może coś zmienić. I nie pomogą tu fochy w stylu bojkot wyborów itp. Nie, jak będą wybory trzeba głosować na uczciwych, polskich patriotów, a przeciw tej bandzie Robin Hoodów „dzielnych, szlachetnych, zabierających bogatym, dających biednym i biorących tylko 8%” („Shrek”)! Za 4 mce 40sta rocznica sierpnia! Ale teraz by powiedzieć dość nie trzeba jak wtedy zatrzymywać stoczni czy portów. Nie potrzeba teraz nawet wychodzić w maseczkach na ulicę i walczyć z zomo. Komu zresztą przy obecnym patologicznym lenistwie by się chciało. Teraz można dużo dotkliwszy protest zrobić nie wychodząc z domu. I rząd upadnie lub zostanie zmuszony do oddania władzy przez swoich USRAelskich mocodawców! Wystarczy przez kwartał nie robić przelewów” na spłaty rat, kredytów i pożyczek z jednej strony, a na ZUS i US z drugiej. Oczywiście najpierw społeczeństwo musiałoby zgromadzić odpowiednie zapasy, ze szczególnym uwzględnieniem gotówki, w kilku walutach dla bezpieczeństwa! Miejmy świadomość, że już niedługo Pan Kościński ze swoim młodym vce mogą nam taką formę protestu uniemożliwić likwidując gotówkę i całkowicie uzależniając od wirtualnego, elektronicznego pieniądza, tym samym od tych, którzy nim rządzą!

 7. Andrzej mówi

  Ja mam starszych rodziców którzy wiedzę czerpią z TVP. Dostali jakieś podwyżki, 13 emeryturę
  i jak coś powiem przeciwko PISowi to dostają apopleksji i uważają że jestem za PO.
  Nie mam telewizora i spytałem się czy coś mówili o 447 ? – ” Coś tam kiedyś było, jakie roszczenia,
  jaka Konfederacja ?”. Na wszystkie wybory chodzą.
  Póki się nie doprowadzi do pluralizmu w mediach to ciężko będzie z tą pisokomuną wygrać.

  1. bob mówi

   trzynasta oj pechowa

 8. Krzysztof mówi

  Końcówka tego artykułu jest zgodna z moimi poglądami w 100% . Brawo , ani grosza , co najwyżej w łeb może dostać każdy , kto chce nas okraść !

 9. George mówi

  Ciekawe czy piece w Auschwitz są sprawne?

  1. Zbigniew mówi

   opanuj sie durnowaty prowokatorze.

  2. Carlos mówi

   Równie sprawne, jak twój mózg.

 10. antyparch mówi

  „Weszliśmy do synagogi, jaka była zatłoczona wielką bandą tak śmierdzących ludzi, jakich pierwszy raz widziałem na oczy. Kiedy byliśmy w połowie drogi, wyszedł główny rabin, który był ubrany w czapkę futrzaną podobną do tej, jaką nosił Henryk VIII, i w jakiejś bogato haftowanej i bardzo brudnej szacie religijnej, podszedł do nas i powitał generała (Eisenhowera) … Smród był tak straszny, że prawie zemdlałem, a właściwie to nawet trzy godziny później zrezygnowałem z obiadu, co było wynikiem przypomnienia sobie o tym spotkaniu„.

  General Patton w Niemczech, wpis do dziennika z 17 września 1945 r.

  1. Jan K. mówi

   Cóż, nobody’s perfect. Patton był przynajmniej wybitnym generałem, choć p…..ł właśnie takie idiotyzmy o Żydach, reinkarnacji, o Niemcach „jako jedynym uczciwym narodzie w Europie” (tak, tak, może takie kwiatki zacytujesz?), czy o honorowym SS. Spójrz na siebie – ty jesteś nikim.

  2. tuszyn mówi

   Uwaga!!! Hasbara na forum. Pattonowi tych wypowiedzi nie darowano a nawet jego rodzinie

  3. Walery mówi

   te żydowskie czopki doją nas od 30 lat, urodziłem się w kryzysie i umrę w kryzysie, już nie mam nadziei, ludziska oglądają tvn-y i tvp i mają tak sprane mózgi, że masakra… nie pozwolę mojemu synowi iść na żadną czerwoną uczelnię, lepiej niech handluje w necie czymkolwiek…

 11. zbyszek mówi

  „Media w Izraelu powtarzają narrację, która głosi że Prawo i Sprawiedliwość nie dopuści do zablokowania zwrotu majątku bezspadkowego.” Kresy.pl

  Kazdy wyborca POPiSu moze sobie szykowac pieniadze na splaty.

 12. z-k mówi

  Na PIS-Sakiewicza niezależnej w dyskusji pod wiadomościami każda wzmianka o stop 447 jest tak blokowana jakby chodziło o atak na sojusze więc ani chybi żydopachoły poczyniły już stosowne obietnice – oby ich szlag….natomiast wielkimi czcionkami „My wszyscy z Niego” , że to niby z Lecha Kaczyńskiego. Zwariowali? Do tej pory mówiono tak o Adamie Mickiewiczu, Henryku Sienkiewiczu i Janie Pawle II a teraz Jarosław tak o Lechu. Boże jedyny!! Był niewątpliwie lepszy niż Bolek, Olek czy Chrabia ale też żydopachołek żałosny

 13. Normalny mówi

  Temat postawiony przez wszystkich na głowie. To nie Polacy Żydom, ale Żydzi Polakom są winni gigantyczne pieniądze z różnych tytułów !!!

 14. soros to palindrom mówi

  mienie bezspadkowe jak sama nazwa wskazuje nie posiada spadkobiercy któremu może zostać zwrócone a więc przepada na rzecz skarbu państwa.

 15. antyPOPiS mówi

  Przede wszystkim, cały czas płacimy żydostwu haracz, od ekstra rent, przez utrzymywanie synagog, kirkutów, żydowskich muzeów, instytutów, stowarzyszeń, ośrodków propagandy i kultury, po zaangażowanie militarne na Bliskim Wschodnie, i bezprzykładny wasalizm na arenie międzynarodowej, gdy trzeba poświęcać dobro Polski nadrzędnemu interesowi żydostwa iSSraela i USraela. Holo_rekiet Just 447, jest POPiSowo i z nawiązką wypełniany, choć bez formalnych deklaracji…

 16. HANS KLOS mówi

  ROSZCZENIA SĄ SŁUSZNE CHODZI O 300 MILIONÓW DOLARÓW ALE NAJPIERW NIECH NIEMCY NAM ZAPŁACĄ

  1. Hammurabi mówi

   Ja bym to porównał do sytuacji kiedy spokojnie idąc ulicą w towarzystwie kilku przypadkowych osób, zostajesz napadnięty przez gang. Pobity, skopany i okradziony, ledwie dochodzisz do siebie podobnie jak towarzysze niedoli. Jednak na tym podobieństwa się kończą, bo za poniesione straty i uszczerbek na zdrowiu – jak się dowiadujesz – prócz innych ofiar, odszkodowanie otrzymał jeden z bandziorów (ZSRR) i wyłącznie od jego woli zależało, czy się nim podzieli. Wszelkie protesty były uznawana za bezpodstawne. Apogeum tej kpiny zwanej sprawiedliwością nastąpiło po tym, kiedy za to, że ów bandzior (ZSRR) który otrzymał odszkodowanie zażądał od ciebie kolejnych opłat za to, że cię „tylko skopał i okradł” (rabunkowy eksport surowców w latach powojennych) choć mógł zabić. Jakby tego było mało, jeden z pobitych i okradzionych (Żydzi), który otrzymał odszkodowanie od sprawców (Niemcy), wydębił odszkodowanie od niemych obserwatorów zdarzenia (Szwajcaria) teraz żąda kolejnych pieniędzy od… ciebie. Tak do kompletu, bo zawsze kochał cudze, a ty mogłeś przecież go osłonić i wziąć na siebie ciosy.
   Tak więc stanowisko zajęte przez człowieka który twierdzi, że coś się Żydom od Polski należy w świetle powyższego należy uznać za prowokację, lub popis doskonałego idioty.

 17. Piotr mówi

  W dzieciństwie wyzwanie kogoś od żyda było obraźliwe. Oznaczało krętacza, kłamcę, złodzieja, naciągacza, oszusta, fałszerza. Później byliśmy tresowani w poprawności. Faktycznie co możesz poradzić na to jaka krew płynie w twoich żyłach. Nikt narodowości sobie nie wybiera. Jest przyrodzona. Jednak nacja ta mieszka na naszych ziemiach od dobrych sześciu – siedmiu wieków. Nigdzie nie znaleźli lepszych warunków do funkcjonowania we własnej diasporze. Wszyscy ich przeganiali, teraz dokładnie widać za co. Znamy ich jak mało który naród. Dzisiaj okazuje się, że dawne skojarzenia z żydostwem były jak najbardziej prawdziwe. Utwierdzone wielowiekową obserwacją i doświadczeniem. Żydzi są tego świadomi, więc żeby nas zdyskredytować mówią o wyssanym antysemityzmie z mlekiem matki. Żeby móc prowadzić swoje perfidne przestępstwa penalizują takie pojęcia jak „antysemityzm”. Dzisiaj wystarczy, że kogoś nie lubią. Już jesteś antysemitą. Najwięksi kolaboranci Hitlera. 150 000 żydów służyło w armii Hitlera. To oni własnymi rękami wsadzali swoich rodaków do pociągów wiozących do obozów koncentracyjnych. Wystarczy przeczytać pamiętniki Perechodnika (ale te oryginalne, a nie przerobione przez żydów). Facet wsadził własnoręcznie własną kilkuletnią córeczkę i żonę do pociągu śmierci. Dzisiaj żydów nawróconych na islam – Palestyńczyków, traktują jak najgorsi naziści. Gdy byłem na pielgrzymce w Ziemi Świętej Palestyńczycy opowiadali o porywaniu młodych palestyńskich chłopaków i zakopywaniu ich żywcem. Filmy z takich zbrodni wysyłają potem do rodziny ofiar. Obrzydliwa nacja. Ich opluwaniem, że jesteśmy antysemitami w ogóle nie powinniśmy się przejmować. Jeszcze trochę, a prawdziwy antysemityzm będzie cnotą. Już tak jest we Francji i powoli robi się w Niemczech… (napływ świeżej krwi muzułmańskiej). Dlatego nas tak tresują, bo muszą znaleźć sobie nowe lokum. A goje mają im służyć. Obrzydliwa nacja…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.