Profanacja figury Matki Bożej w Nowym Jorku! Nasikał i zdewastował posągi przed kościołem w Brooklynie

7

Obrzydzanie chrześcijaństwa w mass mediach i przemyśle rozrywkowym zaczyna zbierać coraz większe żniwo. Nie dawno informowaliśmy o profanacji popiersia Jana Pawła II, którego dopuścili się rosyjscy marynarze, wizerunków Jezusa i Maryi, które zawieszono na drzwiach do brukselskich toalet, chrystianofobicznych wyczynach Adama „Nergala” Darskiego, ukrzyżowaniu krowy w belgijskim kościele oraz pisaliśmy o dewastacji cmentarza katolickiego nieopodal Jerozolimy, czego dopuścili się żydowscy szowiniści. Tym razem do profanacji chrześcijańskich świętości doszło w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskim Williamsburgu, w dzielnicy Brooklyn przy kościele pw. Matki Bożej Pocieszenia. Sprofanowano figury Matki Bożej i dwóch aniołów.

Jak wynika z nagrań z monitoringu, na które powołuje się tamtejszy duchowny Andrzej Waśko, przechodzący mężczyzna oddał mocz na figury Maryi i aniołów, a potem je zdewastował.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wiemy z monitoringu, że o czwartej rano podszedł tam człowiek i oddał mocz w kierunku figurek Matki Bożej i dwóch aniołów. Po chwili wywrócił na ziemię figury aniołów dewastując je i odszedł – powiedział PAP ksiądz wikary Andrzej Waśko SDS.

Kapłan podkreśla, że nie po raz pierwszy ich kościół padł ofiarą anytychrześcijańskiego wandalizmu. Do podobnych aktów doszło w ostatnich sześciu latach co najmniej cztery razy.

Tak się się kończy ciche przyzwolenie na obrzydzanie chrześcijaństwa w mediach głównego nurtu.

Przeczytaj także:

TYLKO U NAS! Zbezczeszczono pomnik ofiar zbrodni katyńskiej we Wrocławiu! Co napisano i kto to zrobił?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Antychazar mówi

  No i czego tu płakać i się użalać? Zachowują się Ludzie (nie żydki oczywiście, bo ich do ludzi nie zaliczam) jak barany zwykłe bez mózgów. Zamiast wziąć się za likwidację fizyczną żydostwa chazarskiego razem z ich bankierami i wszystkimi skurwionymi od zawsze złodziejskimi elitami to tylko piszczą i płaczą jak to im źle. Usuńcie przyczyny zła ludzie a wszystko na świecie wróci do normy. Miejscem dla dziczy żydo-chazarskiej jest dno morza martwego a nie powierzchnia ziemi. Te Qrwy wyrządziły już tyle zła światu, że dawno już wydali na siebie wyrok śmierci. Oni nie mogą istnieć na planecie ziemi !!!

  1. Andrzej Józef mówi

   Jestem Katolikiem.
   5 lat temu pierwszy raz się dowiedziałem o tragedji w Jedwabne .
   Jakoś nie mogłem uwierzyć żeby to morderstwo popełnili Polscy chłopi.
   Czytajoc wypowiedź tego Fijksdojcza (antychazara), chyba to jest możliwe ze w każdym narodzie rodzo się mędy które majo serce blisko dupy.
   Chrystus wyda wyrok na ciebie kanalio.

  2. Lucy Lipinska mówi

   W Sztokholmie zyje od lat na ulicy Polak, ktory nie tylko zalatwia sie na grobie Ebby, 11-letniej dziewczynki ktora w kwietniu zostala zabita w napadzie terrorystycznym islamisty z Uzbekistanu, ale tez wyrzuca on kwiaty i znicze oraz stara sie zniszczyc jej grob. Jest od dawna decyzja na jego deportacje do Polski ale z jakichs powodow nadal tu on jest, rozrywajac rany rodzicow Ebby. On jest prawdopodobnie psychicznie chory, no bo zrobil to juz wiele razy. Niestety, takich osobnikow nigdzie nie brak.

  3. kici kici KOCUR mówi

   @ Antychazar
   Słusznie prawisz. To jest jedyna wyjście. My albo oni. W przeciwnym razie czeka nas zagłada. Zobacz co zrobili z Zachodnią Europą. Za nas Polaków taż już się biorą.

  4. Andrzej Józef mówi

   My albo oni,czeka nas zagłada??.
   Co za logika.
   Tak samo jak bym napisał.
   Kółko jest okrogłe I czasami czerwone.

  5. kici kici KOCUR mówi

   Fakt, niezbyt fortunnie mi to wyszło, w każdym bądź razie sens jest taki że albo My albo oni. Nie ma innej alternatywy.

 2. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Brooklin to centrala satanistycznej sekty Jehowych.Tą sektę wywalono z wielu krajów,między innymi z Rosji.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.