Profanacja figur Matki Bożej w Szczecinie!

Fot. Facebook
3

Minionej nocy nieznani sprawcy sprofanowali i zniszczyli figury Matki Bożej Fatimskiej i Niepokalanej znajdujące się na terenie parafii pw. Matki Bożej Jasnogórskiej w Szczecinie – czytamy na stronie Ośrodka Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor.

Na figurze Matki Bożej nieznani sprawcy narysowali odwrócony krzyż w kolorze czerwonym, zaś na gablocie, w której znajduje się inna figura Maryi, poza odwróconym krzyżem narysowano jeszcze pentagram. Oba te symbole są kojarzone z ruchem satanistycznym.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W sprawie profanacji przedmiotów kultu religijnego katolików, stowarzyszenie Fidei Defensor złoży zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. – Liczymy na sprawną reakcję organów ścigania – czytamy na stronie ośrodka.

Krótki komentarz: Najbardziej przeraża milczenie mediów głównego nurtu, które jeszcze w 2018 roku na wszelkie możliwe sposoby rozpisywały się o wybitej szybie w w gdańskiej synagodze. Dewastacji szyby dopuścił się wtedy chory psychicznie mężczyzna, który wcześniej zaatakował kościół. Sprawą profanacji figury Matki Bożej zdają się nie przejmować.

Zobacz:

Polacy przemaszerowali pod Muzeum Auschwitz! „Cześć i chwała polskim Bohaterom” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Szatan szaleje na naszych oczach. Współczuję tym, którzy to zrobili, bo godzina śmierci ich ciała, będzie ostatnią godziną radości szczęścia

 2. Aga mówi

  Postępuje zobojetnienie, apatia i milcząca zgoda społeczeństwa na wszelkie absurdy. Naród polski już nie broni religii, wartości moralnych, dziedzictwa, tradycji czy przeszłości. Nie broni nawet siebie samych i swoich dzieci. Instynktownie nie rozpoznaje zagrożenia. Ludzie są wytresowani jak małpy w cyrku poslusznie i karnie idą na zatracenie. Ale za głupotę i brak chęci do zmian się słono płaci.

 3. Boguslaw mówi

  Wiesz Aga, przejrzenie na oczy moze nastapic w mgnieniu oka!
  Juz somo wyrzeczenie sie ogladania tv przynosi kolosalna poprawe!
  Ludzki rozwoj przebiega w tak rozmaity sposob, ze czasem dopiero TRZEBA BOLESNIE DOTKNAC DNA , aby dojrzec i przejrzec na oczy!
  Aga, uwierz mi, w Niemczech jest miedzy ludzmi, jeszcze DUZO, DUZO gorzej!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.