Profanacja cmentarza, symbol LGBT i wulgarny komentarz. Nastolatki staną przed sądem

nastolatki profanują cmentarz/ fot. Facebook
5

Profanacja grobu, profanacja krzyża, tęczowa torba LGBT i wulgarny komentarz „mamy wyjeb… w to, co kto myśli”. Takie zdjęcia zostały zamieszczone na Facebooku. Sprawą zajęli się policjanci z Ogniwa do Spraw Nieletnich i Patologii VI Komisariatu Policji KMP w Łodzi prowadzący czynności w sprawie znieważenia miejsca spoczynku osób zmarłych.

Według policyjnych ustaleń 20 lipca 2019 roku dwie 14-latki urządziły sobie nietypową sesję zdjęciową na cmentarzu komunalnym na Widzewie. Nastolatki przestawiały na grobach znicze i kwiaty, oraz fotografowały się w różnych pozach przy, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie nagrobków. Dodatkowo zabrały krzyż znaleziony w alejce cmentarza i porzuciły go w innym miejscu na terenie tej samej nekropolii. Zdjęcia z kontrowersyjnej sesji umieszczone zostały przez jedną z nich na portalu internetowym.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
nastolatki profanują cmentarz/ fot. Facebook
nastolatki profanują cmentarz/ fot. Facebook

Policjanci, którzy uzyskali informację o zdarzeniu przystąpili do ustaleń dotyczących sprawy. Po tym jak informacja została szeroko rozpowszechniona w mediach, jedna z dziewczyn wraz z matką zgłosiła się do komisariatu. Natomiast druga 14-latka została zatrzymana przez stróżów prawa w miejscu zamieszkania. Jak tłumaczyły nastolatki robienie zdjęć było nieprzemyślane i motywowane chęcią zwrócenia na siebie uwagi. Obydwie dziewczynki usłyszały zarzuty dotyczące znieważenia i ograbienia miejsca pochówku. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich – informuje Komenda Miejska Policji w Łodzi.

Mój komentarz: Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. Skoro dzieciom wmawia się, że wszystko jest dozwolone, a szarganie świętości to „walka o demokrację”, to efekty wyglądają tak, jak na zdjęciu. Tęczowa torba LGBT oraz profanacja grobów i krzyża jako miara postępu. „Demokraci” powinni być zadowoleni. W końcu mają efekty swojej propagandy, którą deprawują i ogłupiają dzieci już od przedszkola. O spustoszeniach, jakie ta propaganda czyni w umysłach młodych ludzi, przeczytacie w mojej książce „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”. Książka do nabycia w sklepie internetowym wPrawo.pl TUTAJ.

Źródło informacji: lodz.policja.gov.pl

Zobacz też:

R. Zieliński: BIAŁOSTOCKA WOJNA CYWILIZACJI

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  Film dokumentalny o duńskich muzułmanach. wolna-polska.pl

 2. robert mówi

  Rosyjska działaczka LGBT Jelena Grigoriewa zamordowana.

 3. Jurek Ogórek mówi

  przez takie oto sprawy staję się coraz mniej tolerancyjny i pokojowo nastawiony do ludzi o poglądach lewicowych…a tęczowi to już budzą we mnie najgorsze uczucia…tfuuu

 4. arkady mówi

  Tzw. „poglądy lbgt” nie są poglądami, tylko rodzajem anarchii mającej na celu rozwalanie porządku społecznego istniejącego od wieków. Dlatego umieszczenie np., tych dwóch cmentarnych lesb w obozie dla internowanych za drutami, nie byłoby „prześladowaniem ” za poglądy, lecz doprowadzeniem do porządku anarchizujących osobników. I do tego powinniśmy dążyć. Bo w sumie nie przeszkadzają Nam, jak sądzę same pedały i lesby, tylko zachowania niektórych z nich, właściwie garstki. Osobiście się nimi nie interesuję, życzę tylko sobie, żeby trzymali się ode mnie z daleka i ma ich nie być na ulicach w zorganizowanych anarchicznych grupach.

 5. Buran mówi

  Dawniej to po prostu, rodzice takiego rozwydrzonego małolata w domu brali pas i jak już dupa była czerwona jak u pawiana to rozum z reguły wracał.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.