Prof. Pyrć oskarża Ministerstwo Zdrowia o sabotaż po ujawnieniu informacji o niewiarygodności testów na C19. Dr Pieniążek miażdży „mądrości” Pyrcia

prof. Krzysztof Pyrć/ fot. screen
6

W piątek (2.04.2022) były członek Rady Medycznej ds. Covid-19, prof. Krzysztof Pyrć, zarzucił Ministerstwu Zdrowia sabotaż w związku z ujawnieniem informacji na temat niewiarygodności testów na SARS-CoV-2. Z opracowania opublikowanego przez Agencję Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji wynika, że liczba fałszywie pozytywnych wyników może wynosić nawet 91%.

ZOBACZ: Agencja doradcza Ministerstwa Zdrowia przyznaje, że testy kowidowe są niewiarygodne

– Pisanie takich rzeczy o odsetku testów fałszywie pozytywnych raczej nie poprawia waszej wiarygodności. Sabotaż? Fake news? Kłamstwo? Niekompetencja? – napisał Pyrć na Twitterze.

Na wpis Pyrcia odpowiedział dr Norman Pieniążek, genetyk i specjalista od diagnostyki molekularnej. Pieniążek zmiażdżył całą koncepcję testowania, a wpis Pyrcia określił jako „bezsensowną krytykę”. Wskazał też, że opracowanie AOTMiT zostało skrytykowane przez osoby, które „są finansowo zainteresowane w utrzymywaniu dotychczasowej praktyki postępowania z diagnostyką i leczeniem zakażeń układu oddechowego”.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: Królowie covida

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Leszek SG mówi

  Ten Pyrć to menda. Dostał kilka baniek na jakieś badania (publicznych pieniędzy), ale nikt nie widział efektów tych jego badań.
  Tacy jak on, chcieliby cisnąć propagandę covidowa do śmierci, bo mają w tym interes. Nier liczy się prawda, nie liczy nauka. Liczy się szmal.

 2. MAREK mówi

  Ten pasożyt, propagandzista i szaman pyrć, wykształcony i utrzymywany z naszych podatków to psychopata, który już wielokrotnie udowodnił, że dla dodatkowych zysków i grantów będzie podważał fakty i wiedzę medyczną oraz okłamywał, terroryzował i uśmiercał chorych. I taki degenerat jest wykładowcą na UJ !?
  Władze UJ jak widać, kolekcjonują degeneratów i komunistów jako wykładowców, aby demoralizować studentów.
  Wykładowcą na UJ jest też niejaki Mateusz Michał Klinowski komunista i oficjalny propagator ćpania, były burmistrz Wadowic w grudniu 2021 roku skazany sądownie. Ktoś celowo niszczy dorobek i renomę UJ?

 3. Tramp06 mówi

  Witam szanowna pani Katarzyno ,
  to zwyczajne skurwysyństwo całej tej ekipy doradczej przy ślepowronie Morawieckim,które jest bardzo wygodną platformą dla kolejnego skurwysyna Niedzielskiego by tak terroryzować naród-widać to nawet obecnie tj.brak zakazu a ludziska dalej w namordnikach i to wszędzie na ulicy,spacerze w sklepie,samochodzie.
  Społeczeństwo zostalo ogłupione .atu bęc -ukraińskie baciarstwo nie będzie nosić maseczek itd.no i Niedzielski
  odwołuje poprzednie zakazy/nakazy.Teaz tematem i to ważnym powinny stać się te służalcze granty dla uchodżców w prawie wszystkich dziedzinach życia społecznego-proszę o śledzenie i opisywanie tej epidemii
  „sraczki ukraińskiej”

 4. mieciu mówi

  A ja TT aż sie kłócił i od płąskoziemców wyzywał jak pisano że testy są do d…

 5. George mówi

  Ajajaj…. Czyżby prof. Pyrć bał się o dodatki covidowe i kaskę od Big Pharmy? To byłoby straszne, gdyby tak „wybitna” jednostka miała stracić tyle apanaży. A tu przecież trzeba kupić nową luksusową brykę, bo obecna już ma cały rok i w środowisku się z prof. Pyrcia śmieją.

 6. Miecio mówi

  Wszyscy ,co popierali to wielkie oszustwo powinni zwrócić dodatki covidowe oraz utracić tytuły.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.