Pro-islamska propaganda i manipulacja podczas wycieczki holenderskich uczniów do meczetu

fot. twitter
5
SKLEP-WPRAWO.PL

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące dzieci z holenderskiej szkoły podstawowej na wycieczce w meczecie. Dzieciom pokazuje się, jak należy modlić się w tym miejscu. Szokujące jest nie tylko to, że w ten sposób dzieci niemuzułmańskie są nakłaniane do uczestniczenia w rytuale religijnym islamu, ale również to, że są one wprowadzane w błąd, co do faktycznej sytuacji muzułmańskich kobiet.

Na nagraniu widać dziewczynki i chłopców modlących się w jednym pomieszczeniu. Co więcej, dziewczynki nie mają nakrytych głów i stoją w pierwszym rzędzie, a chłopcy w drugim. W ten sposób manipuluje się dziećmi wmawiając im, że w islamie kobiety mają takie same prawa jak mężczyźni. W rzeczywistości taka sytuacja nigdy nie miałaby miejsca. Muzułmanki nie mają prawa modlić się w meczecie razem z mężczyznami, nie mówiąc już o tym, że nawet gdyby mogły, nigdy nie znalazłyby się w rzędzie przed nimi.

Oto, co na ten temat mówi Amerykanka, która porzuciła chrześcijaństwo dla islamu i przeżyła szok, gdy przyszła do meczetu: „Kiedy zmieniłam wiarę na islam chciałam być częścią lokalnego meczetu. Niestety, kiedy się w nim pojawiłam natrafiłam na bardzie nieprzychylne dla kobiet środowisko. Przestrzenie są od siebie oddzielone, istnieją przeznaczone dla nas pokoje, czasami w piwnicy. W oczach konwertyty wygląda to bardzo dziwnie. Chodziłam do kościoła i wszyscy byli tam częścią jednej społeczności. Można było zobaczyć księdza, bardzo dobrze słyszało się kazanie. (…) Za każdym razem, kiedy odwiedzam meczet, muszę się liczyć z tym, że będę musiała do niego wejść przez boczne lub tylne drzwi, o ile zostanę w ogóle wpuszczona. Muszę przyjąć, że moje miejsce do modlitwy nie będzie tym samym miejscem, w którym modlą się mężczyźni i że będę musiała rozglądać się za znakami prowadzącymi do piwnicy lub na antresolę. Taka sytuacja miała miejsce w prawie każdym meczecie, który odwiedziłam w USA, Kanadzie, czy w zachodniej Europie.”

Tymczasem w Holandii dzieciom wmawia się, że islam to taka fajna religia, w której dziewczynki i chłopcy wspólnie uprawiają coś na kształt ćwiczeń gimnastycznych na ładnym dywaniku. Sytuacja nie dotyczy wyłącznie Holandii. W całej Europie Zachodniej szkoły organizują takie wycieczki w ramach edukacji religijnej. W Niemczech rodzice dziecka, którzy nie zgodzili się na jego udział w takiej wycieczce, mają sprawę w sądzie. Ich obrońca twierdzi, że gdyby rodzicie odmówili wizyty w kościele, nikt nie robiłby szumu, gdy jednak odmawia się wizyty w meczecie, natychmiast jest to piętnowane.

Źródło: twitter, euroislam.pl, ndie.pl

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Eee… ale dzieci stanowią chyba wyjątek do 10, czy 12 roku życia i dziewczynki mogą nie nosić szmat na głowach, a nawet nie powinny. Małe dziewczynki mogą też modlić się z mężczyznami w meczecie, jeśli są pod ich opieką, o ile dobrze pamiętam.

 2. Jarek mówi

  Moja córka mieszka z moją byłą żoną w Niemczech i tam chodzi do szkoły i szczerze jestem przerażony. Jak jej tez każą chodzić po tych światyniach miłośników kóz i inszych – zgroza

  1. gojek mówi

   na co czekasz? Uprowadź córkę!!!
   Oby ta zawszona unia się szybko rozpadła, bo na pis-uarów nie można liczyć, ze zrobią polexit.

 3. Daro mówi

  Mieszkam w W,Brytanii.Moje dzieci chodzą do tzw.katolickiej szkoły.Dyrektor na siłe zmusza dzieci do odwiedzania meczetów w ramach poznawania róznych religii.Jednak jak narazie odwiedzają tylko meczety.Ja syna nie pusciłem mówiac ze jest chory lecz rodzice którzy byli bardziej szczerzy spotkali sie z szantażem i grożbą ze strony dyrekcji

 4. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  Czy dla równowago zaciągają dzieci muzułmanów do kościołów, aby im pokazać inne religie?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.